کولر گازی گری 18000 سرد و گرم Gree QMatic GWH18Q بزرگنمایی

کولر گازی گری 18000 سرد و گرم Gree QMatic GWH18Q

Gree QMatic Split Air Conditioner GWH18Q • ظرفیت 18 هزار

 • تابع حالت خواب و تایمر

 • تولید سرمایش سریع

 • تهویه هوای محیط

 • کاهش رطوبت

 • سرمایشی و گرمایشی

 • راه اندازی مجدد اتوماتیک

 • نمایشگر ال ای دی

 • برچسب انرژی A++

 • فیلتر گرد و غبار
موجود شد به من اطلاع بده

دسترسی: ناموجود

تخفیفات ویژه و جدید اینستاگرام

فالو کنید :)

ارسال سریع یک تا سه روز

سرعت ارسال

هفت روز تضمین تعویض کالا

ضمانت خرید

پرداخت پول در محل بعد تست

❌ پرداخت بعد از تست

نیم نگاهی به کولر گازی گری 18000 سرد و گرم Gree Q Matic Air Conditioner GWH18QDدر هوای گرم تابستان، هنگامی که به خانه برمیگردید، بی‌شک دلتان هوای خنک می‌خواهد تا کمی استراحت کنید. سیستم خنک کنندگی سریع در هر خانه‌ای با وجود هوای گرم لازم است. یکی از این سیستم های خنک کننده که ساخت کمپانی معتبر گری است، کولر گازی گری جی دبلیو اچ 18 کیو « Gree GWH18QD » می‌باشد که متعلق به خانواده ی Q Matic است و با ظرفیت 18 هزارش، برای اتاق های 48 متر مربع مناسب است. کولر گازی گری GWH18QD با قدرت سرمادهی بالایش که حداکثر می‌تواند دمای محیط را تا 20 درجه سانتی گراد کاهش دهد، تابستان گرم را به بهار تبدیل خواهد کرد. این کولر گازی دیواری گری با طراحی جذاب هر خانه‌ای را زیبا و لوکس تر می‌کند. به همراه کولر گری 18000، همچنین ریموت کنترل ارائه شده تا از راه دور به تنظیمات دما و حالت هایش دسترسی داشت. گری همچنین یک سری از سیستم و امکانات را برای این مدل کولر گازی تدارک دیده؛ مثلا داشتن فیلتر گرد و غبار از ورود گرد و غبار موجود در هوا به داخل محیط خانه تان جلوگیری می‌کند به همین جهت هوا دائما تمیز خواهد بود. از ویژگی‌های این کولر گازی همچنین می‌توان به راه اندازی مجدد اتوماتیک «Auto restart» در صورت قطع شدن برق، حالت خواب «Sleep mode»، حالت توربو «Turbo» و تایمر «Timer» اشاره داشته باشیم. واحد بیرونی یعنی همان موتور کولر گازی که جایش در خارج از محیط است، کمپرسور بی صدا و پر توان دارد که سریعا می‌تواند هوای خنک را به داخل محیط بفرستد. واحد خارجی ضمن اینکه مصرف کمی دارد و رتبه ی انرژی در صدر جدول قرار دارد، همچنین تولید صدایش هم بسیار کم است.


نمایش بیشتر
نمایش کمتر
نقد و بررسی

نقد و بررسی مدل کولر گازی گری 18000 سرد و گرم

در هوای گرم تابستان، هنگامی که به خانه برمیگردید، بی‌شک دلتان هوای خنک می‌خواهد تا کمی استراحت کنید. سیستم خنک کنندگی سریع در هر خانه‌ای با وجود هوای گرم لازم است. یکی از این سیستم های خنک کننده که ساخت کمپانی معتبر گری است، کولر گازی گری جی دبلیو اچ 18 کیو « Gree GWH18QD » می‌باشد که متعلق به خانواده ی Q Matic است و با ظرفیت 18 هزارش، برای اتاق های 48 متر مربع مناسب است. کولر گازی گری GWH18QD با قدرت سرمادهی بالایش که حداکثر می‌تواند دمای محیط را تا 20 درجه سانتی گراد کاهش دهد، تابستان گرم را به بهار تبدیل خواهد کرد.

طراحی و ساختار

کولر گازی گری GWH24QE

کولرهای اسپلیت با انواع طراحی و مدل وارد بازار می‌شوند. اگر چه در یک نگاه شاید بتوانیم بگوییم که اکثر آنها به هم شباهت دارند اما اگر بخواهیم کمی ریزتر به جزئیات توجه کنیم، تفاوت های زیادی می توانیم ببینیم. کولر گازی اسپلیت گری GWH18QD اندازه‌ای استاندارد دارد به همین دلیل در هر قسمت از محیط، بر رو دیوار به سادگی نصب می‌شود. 

طراحی جذاب در اسپلیت مهم است تا خانه را لوکس و زیبا کند؛ گری هم کولر گازی هایش را با طراحی ساده و زیبا تولید کرده، در ضمن کیفیت بالایی هم به آنها بخشیده است.

واحد داخلی کولر گازی دیواری گری GWH18QD، نوار مشکی رنگ در قسمت زیرین دارد، امضای کمپانی تولید کننده اش هم بر روی بدنه خودنمایی می‌کند، به علاوه دریچه هایی هم در قسمت بالایی دارد. به همراه این کولر گازی gree ریموت کنترل هم وجود دارد. ریموت کنترل قابلیت نصب بر روی دیوار دارد، دارای نمایشگری کوچک برای نمایش دادن حالت ها و مد های فعال شده هم می‌باشد. دکمه‌هایی با اندازه‌ی مناسب با داشتن راهنما، شما را در انتخاب دمای مورد نظر یاری می‌کنند. واحد خارجی کولرگازی GWH18QD هم درست مانند قسمت داخلی، با توجه به ظرفیت بالایش، اندازه‌ای استاندارد را تجربه می‌کند.‌

طراحی کولرگازی GWH24QE

توان و عملکرد

یکی از بهترین کمپرسورهای موجود اسکرول «scroll» می‌باشد که گری از آن در واحد خارجی کولرگازی GWH18QD استفاده کرده است. اگر در مورد طرز عملکرد و ویژگی‌های این کمپرسور کنجکاوید باید بگوییم برخلاف وزن سنگینش، خوشبختانه صدای بسیار کمی تولید می‌کند و طول عمر بالایی هم دارد. سازو کار این کمپرسور استفاده از دو قطعه ی حلزونی ثابت و متحرک است؛ قطعه ی متحرک با فشرده کردن گاز، فشار لازم را در خروجی تولید خواهد کرد. در آخر باید بگوییم که اکثر کمپانی ها در ظرفیت های بالا از کمپرسور های اسکرول که معمولا قیمت بالایی هم دارند، استفاده می‌کنند درست مانند کاری که کمپانی گری برای این کولر گازی 18000 کرده.

عملکرد کولرگازی GWH24QE

از بارزترین مزایای کمپرسور اسکرول می‌توان به توان بالا، مصرف کم تر، صدای کم تر و مهم تر از همه طول عمر بالاتر اشاره کرد. با توجه به ظرفیت و توان بالا می توانیم بگوییم این کولر گازی مناسب برای شرایط آب و هوای T3 یا همان گرم و حاره ای است.

مصرف برق کولر گازی معمولا یکی از مهم ترین مواردی است که اکثر افراد در حین خرید اسپلیت به آن توجه دارند. اگر شما هم از آن دسته اید باید بگوییم این کولر گری رتبه ی انرژی بالایش حکایت از مصرف کمش دارد؛ برچسب انرژی این دستگاه در حین سرمایش A++ و برای گرمایش A+ به خود می بیند. با تمام این مزایایش، موتور توانایی سرد کردن محیط از 15 درجه تا 43 درجه ی سانتی گراد را دارد، همچنین برای گرمایش این میزان از 15 تا 24 درجه ی سانتی گراد، قابل تنظیم است.

کارایی و امکانات

برنامه های کولر گازی گری GWH24QE

مقایسه کولر گازی های امروزی با چند سال قبل، نشان می‌دهد فناوری و تکنولوژی روی آنها هم تاثیر داشته و اسپلیت های جدیدتر امکانات بیشتری هم به خود می بینند. حتما می دانید تابعی مانند تایمر«Timer»، دستتان را برای تنظیم ساعت روشن و خاموش شدن خودکار کولر گازی باز می گذارد. اگر برق ساختمان و خانه تان قطع شده و کولر گازی هم خاموش شود، با وصل شدن برق، اسپلیت هم به صورت خودکار روشن خواهد شد و به ادامه ی اجرای حالت تنظیم شده خواهد پرداخت که این کار از پس قابلیت راه اندازی مجدد اتوماتیک «Auto restart» بر می آید. اگر دوست دارید سریعا هوای خانه عوض شده و سرد و خنک شود، تنها را چاره استفاده از حالت توربو «Turbo» می‌باشد که این کولرگازی کم مصرف هم از آن پشتیبانی می‌کند.

مد دیگر، حالت خواب «Sleep mode» است، اگر این حالت را فعال کنید در طول شب خواب شیرینی را تجربه خواهید کرد چرا که بر اساس روند خواب طبیعی انسان طوری طراحی شده تا دما در طول شب کاهش و افزایش داده شود و دمای محیط مناسب بماند. این کولرگازی سرد و گرم افزون بر تمام این مزایا، همچنین دارای فیلتر گرد و غبار هم می‌باشد تا هوای محیط همواره تمیز باشد، باید بگوییم که با وجود این فیلتر، هوای محیط برای افراد با بیماری های تنفسی و مخصوصا کودکان مناسب تر خواهد بود.

جمع بندی

اکثرا افراد برای خرید کولر گازی به میزان مصرف برق و ظرفیت توجه دارند. کولر گازی گری GWH18QD با داشتن موتور اسکرول ضمن اینکه مصرف بهینه ای دارد، همچنین طول عمر بالا و صدای کم را هم باید به لیست مزایایش اضافه کنیم. در واقع وجود موتور اسکرول در این کولر گازی گری، انتخابش را برای خریداران آسان کرده است. به‌علاوه یک سری از امکانات دیگر هم به استفاده ی آسان ترش کمک می‌کنند؛ مثلا با وجود تایمر، زمان روشن و خاموش بودن دستگاه را می‌توان تنظیم کرد و یا با حالت خواب، در طول شب خواب شیرینی تجربه کرد. این کولر گازی ظرفیت 18000 دارد که البته در سایت آوینتو دات کام ظرفیت دیگری هم موجود است. در آخر باید بگوییم با توجه به سابقه ی درخشان محصولات گری، می توانیم خیالمان را هم بابت کیفیت کولر گازی گری آسوده کنیم.

مشخصات فنی
 

عمومی

تولید‌کنندهGree
کشور سازندهآمریکا, مونتاژ چین
انتخاب رنگسفید

مشخصات کلی

شناسه کالا۲۸۰۰۰۰۱۱۱۹۳۶۱
نوع کولر گازیدیواری
نام مدلGWH18QD
سری مدلQ Matic
نوع استفادهسرمایشی, گرمایشی

ظرفیت

ظرفیت کل کولرگازی18000Btu/hr
ظرفيت سرمايش18000Btu
ظرفيت گرمايش20000Btu

مشخصات پنل داخلی

تعداد پنلتک پنل
چراغ نشانگر

بله

مشخصات موتور

مارک کمپرسورGREE
سایز موتورسنگین
نوع گاز مصرفیR22
میزان صدا44 دسی بل

مصرف انرژی

برچسب انرژی++A
نوع برق مصرفیتک فاز
ميزان مصرف انرژیکم مصرف

کارشناسی ناحیه و نصب

پشتیبانی متراژ مناسب48 متر مربع
شرایط اب و هواییگرم و حاره ای
ناحیه کاربردT3

ویژگی های جریان هوا

قابلیت SWING (بالا و پایین)خودکار

سایر امکانات

راه اندازی مجدد خودکار

بله

سیستم کاهنده رطوبت

بله

حالت خواب

بله

سیستم تولید سرمایش سریع

بله

فیلتردارای فیلتر گرد و غبار

اقلام همراه

اقلام همراه دفترچه راهنما, کنترل از راه دور
نظرات کاربران
نظرات مشتری (2)
متراژ مناسب
امکانات و قابلیت
ارزش خرید در این قیمت
کیفیت بدنه
نوآوری و خلاقیت
استفاده آسان
طراحی ظاهری
برای محیط های نه چندان بزرگ مناسبه نظر توسط جواد (ارسال شده در 1397/03/14)
راضی هستیم
استفاده آسان
طراحی ظاهری
امکانات و قابلیت
ارزش خرید در این قیمت
کیفیت بدنه
نوآوری و خلاقیت
من توی خونم این مدل رو داریم و خیلی ازش راضی هستیم نظر توسط محسن (ارسال شده در 1397/03/14)
نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید: کولر گازی گری 18000 سرد و گرم Gree QMatic GWH18Q
شما به این محصول چه امتیازی می‌دهید؟ *
  1 ستاره 2 ستاره 3 ستاره 4 ستاره 5 ستاره
کیفیت بدنه
نوآوری و خلاقیت
استفاده آسان
طراحی ظاهری
امکانات و قابلیت
ارزش خرید در این قیمت
اینفوگرافی

اینفوگرافی کولرگازی گری 18 هزار

راهنمای خرید

 

با توجه به مجوزهای دریافت شده و اطلاعات زیر به راحتی و با اطمینان کامل می توانید آسوده خرید کنید «بر روی تصاویر مجوزها برای استعلام گرفتن کلیک کنید

 

 
 • با توجه به اینکه احساس شما از خرید از کسب و کارهای اینترنتی دارای پروانه کسب فروشگاه های مجازی بهتر خواهد بود ؛ فروشگاه اینترنتی ما دارای پروانه کسب فروشگاه های اینترنتی مجازی است.

پروانه کسب فروشگاه مجازی 
 • آوینتو به عنوان استارتاپ برتر استان و غرب کشور در زمینه تجارت الکترونیک با حضور استاندار کردستان، استاندار خراسان شمالی و رئیس ارتباطات و فناوری اطلاعات استان کردستان برگزیده؛ معرفی و تقدیر شد.

استارتاپ برتر 
 • مدیر فروشگاه ما در سال 1397 به عنوان کارآفرین برتر استان کردستان معرفی و قدردانی شد.

کارآفرین برتر 
 • برای راحتی و ضمانت پرداخت اینترنتی ؛ آوینتو با بانک ملت و پارسیان قرارداد بسته است و از طریق این بانک ها « ملت و پارسیان » پرداخت اینترنتی را انجام می دهد.

کبرای آگاهی بیشتر کلیک کنید 
 • صلاحیت فروشگاه اینترنتی توسط نماد اعتماد الکترونیکی از طرف وزارت صنعت و معدن ، تائید می شود که فروشگاه اینترنتی آوینتو دارای نماد اعتماد الکترونیکی ستاره دار از وزارت صنعت، معدن و تجارت می باشد. برای مشاهده و استعلام گواهی نماد اعتماد دو ستاره لطفا روی تصویر مرتبط کلیک کنید.

نماد اعتماد الکترونیکی دو ستاره 
 • آوینتو با توجه به سابقه کاری دارای شرکت ثبت شده و معتبر از سال 93 است .

استعلام شرکت 
 • اضافه بر نماد الکترونیکی، فروشگاه اینترنتی آوینتو دارای نماد طلایی ساماندهی از وزارت ارشاد و ساماندهی رسانه های دیجیتال را دارا می باشد.

نماد تائید سامانه های دیجیتال 
 • اطلاعات خصوصی کاربران توسط مجوز SSL امنیت انتقال اطلاعات و رمز گذاری تضمین می شود. ، گواهینامه SSL را می توانید پیگیری کنید و اطلاعاتی درمورد راهنمای استفاده آن را مشاهده کنید .

گواهی ssl 
 • فروشگاه اینترنتی آوینتو به مشتری های خود امکان عوض کردن یا برگشت محصول تا 7 روز را مطابق شرایط ذکر شده می دهد . همچنین با خریداری هر محصول می توانید از خدمات و سرویس های خاص از جمله پرداخت در محل، تضمین کمترین قیمت، ارسال سریع و گارانتی اصالت کالا برخوردار شده و خرید اینترنتی مطمئنی را تجربه کنید .
 
 • شماره های تماس رند ، یکی دیگر از فاکتور های دیگر اعتماد است که برای آنها هزینه بسیاری صرف شده و نشان از اعتماد و ماندگاری فروشگاه است . شماره های ثابت : 08734267776 - 08734266766 و شماره های همراه : 09188888534 - 09188888957 - 09188888546 خرید خود را انجام دهید .
 
 
 
پرسش‌های محصول

پرسش‌های محصول

جستجو براساس ASC
پرسش
توسط : حسن در دی ۱۴۰۰
وقتتون بخیر قیمت این محصول بروز هست یا نه؟
هزینه ارسال برای تهران چقدر هست؟
54
پرسش
توسط : محمد تیرناز در فروردین ۱۴۰۱
سلام و خسته نباشید
در مورد اصالت محصولات میخواستم راهنما ی کنید
ایا واقعا محصولی که انتخاب میکنیم و ارسال میشه واقعا اصالت دارن و جز از دسته کالاهای تقلبی نیستند
ایا گارانتی که انجام میشه صحت و اصالت کالا را تایید میکنند
ممنون میشم راهنمایی کنید
45
پرسش
توسط : حسین اسحقی در فروردین ۱۴۰۱
با سلام و عرض خسته نباشید
آیا این محصول گارانتی دیگری هم به جز گارانتی 7 روز داره؟
30
پرسش
توسط : خانی در اردیبهشت ۱۴۰۱
باسلام و خسته نباشید.میخاستم بدونم قیمتهاتون ب روز هستن؟چون امروز ک من از شهرمون میپرسیدم حدودا پنج تومن بالاتر از اینی هس ک شما قیمت زدین
28
پرسش
توسط : رسول در اردیبهشت ۱۴۰۱
سلام نحوه پرداخت اگه طوریکه نوشتید درب منزل باشه خوبه.هم ما راحتیم هم شما.همینطوره؟
28
پرسش
توسط : یاسین در خرداد ۱۴۰۱
سلام، چجوری باید سفارش بدم؟ قیمت بروزش همینه دیگه؟
22
پرسش
توسط : جابر در اردیبهشت ۱۴۰۱
با سلام
جهت سفارش و خرید ، آیا قیمت ها بروز هست؟
20
پرسش
توسط : مجید در فروردین ۱۴۰۱
برای نصب کولر از چه طریقی باید اقدام نمود.
19
پرسش
توسط : مهرداد در فروردین ۱۴۰۱
این مدل دارای اینورتر است؟
2
پرسش
توسط : فاطمه در اردیبهشت ۱۴۰۱
با سلام. سوالم اینه چطور میتونم با پشتیبانی تماس بگیرم؟ و دوم اینکه چطور میت.نم ضمانت کالا رو درخواست بدم؟
2
۹
امکانات و قابلیت ها
۱۰
ارزش خرید
۱۰
عملکرد و کارایی
۸
طراحی
۹
کیفیت ساخت

نقاط قوت

کم صدا
ظرفیت بالا
کم مصرف

نقاط ضعف

موتور سنگین
شما ممکن است به محصولات زیر نیز علاقمند باشید