یخچال فریزر بوش 585 لیتر GSN36VW30-KSV36VW30 REFRIGERATOR bosch بزرگنمایی

یخچال فریزر بوش 585 لیتر GSN36VW30-KSV36VW30 REFRIGERATOR bosch

Gsn36vw30-ksv36vw30 Refrigerator bosch • گنجایش کل 585 لیتر

 • برچسب انرژی A++

 • سیستم بدون برفک

 • شناسه کالا: 2800000128371/2800000070984

 • صفحه نمایش LED

 • خنک کنندگی چند گانه

 • زنگ هشدار درب

 • حسگر هوشمند دما

 • میزان سر و صدا 19 دسی بل

 • دستگیره توکار
موجود شد به من اطلاع بده

دسترسی: ناموجود

Bosch

تخفیفات ویژه و جدید اینستاگرام

فالو کنید :)

ارسال سریع یک تا سه روز

سرعت ارسال

هفت روز تضمین تعویض کالا

ضمانت خرید

پرداخت پول در محل بعد تست

❌ پرداخت بعد از تست

نیم نگاهی به یخچال فریزر بوش 585 لیتر GSN36VW30-KSV36VW30 REFRIGERATOR boschیخچال فریزر « GSN36VW30-KSV36VW30» یکی از برترین مدل های تولیدی بوش « bosch» می باشد که دارای جدیدترین امکانات است و کیفیت بسیار عالی دارد. این یخچال فریزر با دارا بودن تعدادی طبقات امکان نگهداری حجم زیادی از مواد را فراهم می کند. این مدل دارای سیستم بدون برفک نوفراست « noFrost» بهره می برد که از یخ زدگی جلوگیری می نماید. در قسمت یخچال نمایشگر led قرار گرفته است که با استفاده از ان می توان هر نوع تنظیماتی را اعمال نمود. این یخچال از قفسه ی میوه و سبزیجات با فناوری « VitaFresh» بهره می برد که کمک می کند میوه و سبزی همواره تازه و با طراوت باقی بماند. فریزر GSN36VW30 با دارا بودن قابلیت انجماد سریع، می تواند در زمان خیلی کم تری نسبت به حالت معمول مواد غذایی را به انجماد در اورد. در قسمت بالای یخچال KSV36VW30 محفظه ی مخصوص نگهداری بطری طراحی شده است، که می توان 5 بطری نوشیدنی را در داخل ان قرار داد. این یخچال فریزر با دارا بودن موتور قدرتمند سر و صدای بسیار کمی معادل 39 دسی بل را تولید می کند و کم ترین انرژی را به مصرف می رساند. یخچال فریزر دوقلوی بوش با مصرف بسیار پایین برق طبق استاندارد های جهانی به بر چسب انرژی A++ مجهز شده است. بوش یخچال فریزر GSN36VW30-KSV36VW30 را به زنگ هشدار مجهز کرده است که در صورت باز ماندن درب فورا به اژیر در می اید و از ان اطلاع می یابید. در این یخچال دو قلوی بوش از سیستم خنک کنندگی چند گانه استفاده شده است که هوای سرد و خنک را به صورت یکسانی به تمامی قسمت ها می رساند. در هنگامی که برق قطع شود لازم نیست نگران خراب شدن مواد غذایی باشید، چون این یخچال به صورتی طراحی شده که تا 19 ساعت پس از قطع برق مواد را سرد و خنک نگهداری می کند. با مجهز بودن به حسگر هوشمند، به صورت خودکار دما با توجه به دمای محیط تنظیم می شود. یخچال فریزر دو قلو GSN36VW30-KSV36VW30 بوش در کنار کیفیت بالایی که دارد، در دو رنگ سفید و نقره ای با طراحی شیک به تولید رسیده است که به دلخواه می توانید یکی از ان ها را انتخاب نمایید و ان را با سایر وسایل موجود در اشپزخانه تطبیق دهید.نمایش بیشتر
نمایش کمتر
نقد و بررسی

نقد و بررسی یخچال فریزر GSN36VW30-KSV36VW30

از زمان های دور تا الان یخچال یکی از ضروری ترین وسیال برقی به حساب می اید و در هنگام خرید وسایل اشپزخانه حتما در اولویت قرار می گیرد. بدون داشتن یخچال زندگی بسیار مشکل خواهد بود، برای همین داشتن این وسیله ضرورت بسیار بالایی دارد. ضرورت بالای یخچال سبب شده که تولید کننده گان ان را در انواع طرح و شکل برای هر سلیقه ای به تولید برسانند. تولید کننده گان برتر جهان هر روزه یخچال فریزر هایی با امکانات جدیدتر را روانه ی بازار می نمایند که روز به روز زندگی را اسان تر می کنند. یکی از این تولید کننده گان بزرگ بوش می باشد که همواره بهترین یخچال ها را با امکانات عالی و ظاهر زیبا را تولید می کند و توانسته شهرت جهانی را کسب نماید. ما در این صفحه می خواهیم به نقد و برسی یکی از بهترین یخچال فریزر های این کمپانی مدل Ksv36vw30 بپردازیم، برای اشنایی با ان ما را همراهی کنید:

طراحی و ساختار

یخچال فریزر GSN36VW30-KSV36VW30 با دو رنگ سفید و نقره ای به تولید رسیده است که انتخاب را برای کاربران بسیار راحت کرده و می توان ان را با سایر وسایل موجود در اشپزخانه هم چون ظرفشویی و لباسشویی هماهنگ کرد. در این مدل یخچال و فریزر جدا از هم به تولید رسیده اند که گنجایش یخچال 348 لیتر و گنجایش فریزر 237 لیتر می باشد. به طور کلی ظرفیت یخچال و فریزر با هم دیگر 585 لیتر می باشد. این یخچال فریزر بوش با ظرفیت بالایی که دارد، گزینه ای ایده ال برای خانواده های متوسط و پر جمعیت می باشد. بوش در قسمت یخچال صفحه نمایش LED را طراحی کرده است که از طریق ان می توانید دما را به دلخواه با توجه به مواد غذایی تنظیم نمایید. بخش یخچال از هفت طبقه تشکیل شده است که با ظرفیت بالایش می توان حجم زیادی از مواد را داخل ان نگهداری کرد. در قسمت بالای یخچال یک طبقه مخصوص قرار گیری بطری های نوشیدنی طراحی شده که می توان 5 بطری را داخل ان گذاشت تا نوشیدنی هایتان سرد و خنک شوند. در قسمت پایین نیز کشو مخصوص سبزی و میوه قرار دارد که رطوبت را حفظ می کند و مواد را تا مدت زیادی تازه و باطراوت نگهداری می نماید. بر روی درب یخچال هم 5 طبقه به چشم می خورد که برای نگهداری تخم مرغ و انواع لبنیات کاربرد دارد. در قسمت فریزر نیز مانند یخچال هفت طبقه طراحی شده است که در هر طبقه دو کشو قرار گرفته و از طریق ان ها می توانید مواد غذایی مختلف را جدا از هم نگهداری کنید. تمامی این کشو ها بسیار شفاف می باشند و مواد غذایی داخل ان ها به خوبی قابل رویت است. این کشو ها به راحتی جدا می شوند و شستشوی بسیار راحتی دارند. برای این که قطعات زیبای یخ را در اختیار داشت بوش در داخل فریزر یک قالب یخساز را قرار داده است که با پر کردن ان از اب می توانید خیلی سریع به تکه های یخ کریستالی دسترسی داشته باشید و ان ها را در نوشیدنی هایتان قرار دهید تا سرد و خنک شوند. برای نگهداری مواد غذایی با حجم بالا بوش دو کشو را بزرگتر از بقیه طراحی کرده که از طریق ان ها می توان مواد غذایی بزرگ را هم به راحتی در داخل فریزر جا کرد.

GSN36VW30-KSV36VW30

مصرف پایین انرژی

GSN36VW30-KSV36VW30

موتور یکی از مهمترین اجزای یخچال می باشد که تعیین کننده ی مصرف انرژی و صدای تولیدی ان است. بوش با طراحی موتور قدرتمند و پیشرفته ای در یخچال فریزر GSN36VW30-KSV36VW30 مصرف انرژی را بسیار پایین اورده است و میزان صدا را به 39 دسی بل رسانده که اصلا موجب ازار و اذیت نمی شود. این یخچال با داشتن موتور قدرتمند خیلی سریع با کم ترین میزان برق هوای یخچال را خنک می سازد و هزینه ی ماهیانه را کاهش می دهد. توجه به برچسب انرژی روی بدنه ی یخچال اهمیت بالایی دارد زیرا تعیین کننده ی کم مصرف بودن یا پر مصرف بودن دستگاه می باشد. با یک نگاه ساده به این یخچال فریزر دو قلوی بوش می توانید برچسب انرژی A++ را مشاهده کنید که نشان از مصرف پایین برق می باشد.

سیستم نوفراست

GSN36VW30-KSV36VW30

یخچال های قدیمی که همواره برفک می گرفتند تمیز کردن خیلی سختی داشتند و بیشتر افراد از ان گله می کردند. تولید کننده گان برای این که فریزر هر چند وقت یکبار نیاز به تمیز کردن نداشته باشد، در تولید یخچال های جدید فناوری به نام نوفراست را طراحی کردند که با وجود ان دیگر از شر برفک خلاص می شوید. یخچال فریزر GSN36VW30-KSV36VW30 هم مانند سایر مدل های جدید از فناوری نوفراست بهره می برد که به هیچ عنوان برفک نمی گیرد و نیازی به تمیز کردن دستی ندارد. از قابلیت های دیگر این یخچال فریزر بوش فناوری حسگر هوشمند دما می باشد که با وجود ان به صورت خودکار با توجه به هوای اتاق دمای یخچال و فریزر تنظیم می شود. این یخچال به صورتی طراحی شده که در صورت قطع برق تا مدت زمان زیادی هوا را خنک و سرد نگه می دارد و از خراب شدن مواد غذایی جلوگیری می کند. خیلی اوقات یادمان می رود درب یخچال را ببندیم و با این کار انرژی بسیار زیادی هدر می رود. برای جلوگیری از مصرف بی رویه ی انرژی بوش در این یخچال فریزر دو قلو از زنگ هشدار استفاده کرده است که با وجود ان به هر دلیلی که درب یخچال باز بماند، بعد از چند دقیقه به اژیر در می اید و فورا از ان اطلاع می یابید و از اتلاف انرژی جلوگیری می شود.

جمع بندی

بوش در این اواخر یکی از بهترین یخچال فریزر های خود یعنی مدل GSN36VW30-KSV36VW30 را پرده برداری کرد که در همان اوایل محبوبیت زیادی را به دست اورد. این یخچال فریزر بوش با ظاهر ساده و شیک، جذدابیت بالایی دارد و دکوراسیون لوکس و زیبایی را در هر مکانی به وجود می اورد. این محصول دارای قابلیت های بسیار عالی هم چون نوفراست و هشدار باز ماندن درب می باشد و با داشتن موتور قدرتمند کم ترین انرژی را به مصرف می رساند و دوستدار محیط زیست می باشد. بوش که بسیاری از محصولات خود را با تنوع رنگ بالا به تولید می رساند این مدل را نیز در دو رنگ سفید و نقره ای تولید کرده که انتخاب را برای کاربران بسیار راحت تر کرده ست. این یخچال فریزر ظرفیت بالایی دارد و می تواند انتخاب مناسب برای هر خانواده ای باشد. شما می توانید این محصول خاص بوش را با قیمت خیلی مناسب از آوینتو دات کام خریداری کنید.

مشخصات فنی
 

عمومی

تولید‌کنندهBosch
کشور سازندهکره جنوبی

مشخصات کلی

نوعیخچال فریزر دو قلو
نام مدلGSN36VW30-KSV36VW30
شناسه کالا2800000128371
تعداد پنلتک پنل
تعداد درب2 درب
رنگ بدنهسفید, نقره ای

ظرفیت

گنجايش کل به ليتر 585 لیتر
گنجایش یخچال348 لیتر
گنجایش فریزر237 لیتر

مشخصات یخچال

تعداد طبقات7 عدد
تعداد طبقات درب5 عدد
تعداد کشو1 عدد
کشوی میوه و سبزیجات

بله

قفسه لبنیات

بله

طبقه نگهداری بطری

بله

طبقه نگهداری تخم مرغ

بله

طبقات قابل تنظیم

بله

مشخصات فریزر

تعداد طبقات7 عدد
تعداد کشو14 عدد

امکانات ویژه

آبسردکن

خیر

محفظه بار

خیر

نور داخلی

بله

سیستم خنک کنندهنوفراست
سیستم بدون برفک

بله

هشدار باز ماندن درب

بله

دستگیره توکار

بله

صفحه نمایش

صفحه نمایش

بله

نمایشگر داخل یخچال
نوع صفحه نمایشLED
قابلیت تنظیم دمای یخچال

بله

قابلیت تنظیم دمای فریزر

بله

بهره وری انرژی

برچسب انرژی++A
مصرف انرژی112 کیلو وات ساعت
میزان صدا39 دسی بل

ابعاد و وزن

ارتفاع1860 میلی‌متر
پهنا1200 میلی‌متر
عمق با درب 650 میلی‌متر

اقلام همراه

اقلام همراهدفترچه راهنما, قفسه و محفظه های داخلی
نظرات کاربران
نظرات مشتری (4)
قیمت بالا
کیفیت بدنه
نوآوری و خلاقیت
استفاده آسان
طراحی ظاهری
امکانات و قابلیت
ارزش خرید در این قیمت
یخچال بسیار عالی است، ولی قیمت خیلی بالایی نیز دارد. نظر توسط شریعتی (ارسال شده در 1396/11/26)
طول عمر بالا
کیفیت بدنه
نوآوری و خلاقیت
استفاده آسان
طراحی ظاهری
امکانات و قابلیت
ارزش خرید در این قیمت
تقریبا هفت سال و نیم می باشد که این یخچال فریزر را دارم و هنوز ایرادی از ان ندیده ام. نظر توسط قضایی (ارسال شده در 1396/11/26)
عالی است
کیفیت بدنه
نوآوری و خلاقیت
استفاده آسان
طراحی ظاهری
امکانات و قابلیت
ارزش خرید در این قیمت
همین که تولید المان است، نشان از اصل بودن ان و کیفیت بالا می باشد. نظر توسط صفارایی (ارسال شده در 1396/11/26)
کیفیت بالا
کیفیت بدنه
نوآوری و خلاقیت
استفاده آسان
طراحی ظاهری
امکانات و قابلیت
ارزش خرید در این قیمت
می توان از کیفیت بالای ان اطمینان خاطر را داشت. نظر توسط داریوش (ارسال شده در 1396/11/26)
نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید: یخچال فریزر بوش 585 لیتر GSN36VW30-KSV36VW30 REFRIGERATOR bosch
شما به این محصول چه امتیازی می‌دهید؟ *
  1 ستاره 2 ستاره 3 ستاره 4 ستاره 5 ستاره
کیفیت بدنه
نوآوری و خلاقیت
استفاده آسان
طراحی ظاهری
امکانات و قابلیت
ارزش خرید در این قیمت
اینفوگرافی

GSN36VW30-KSV36VW30

راهنمای خرید

 

با توجه به مجوزهای دریافت شده و اطلاعات زیر به راحتی و با اطمینان کامل می توانید آسوده خرید کنید «بر روی تصاویر مجوزها برای استعلام گرفتن کلیک کنید

 

 
 • با توجه به اینکه احساس شما از خرید از کسب و کارهای اینترنتی دارای پروانه کسب فروشگاه های مجازی بهتر خواهد بود ؛ فروشگاه اینترنتی ما دارای پروانه کسب فروشگاه های اینترنتی مجازی است.

پروانه کسب فروشگاه مجازی 
 • آوینتو به عنوان استارتاپ برتر استان و غرب کشور در زمینه تجارت الکترونیک با حضور استاندار کردستان، استاندار خراسان شمالی و رئیس ارتباطات و فناوری اطلاعات استان کردستان برگزیده؛ معرفی و تقدیر شد.

استارتاپ برتر 
 • مدیر فروشگاه ما در سال 1397 به عنوان کارآفرین برتر استان کردستان معرفی و قدردانی شد.

کارآفرین برتر 
 • برای راحتی و ضمانت پرداخت اینترنتی ؛ آوینتو با بانک ملت و پارسیان قرارداد بسته است و از طریق این بانک ها « ملت و پارسیان » پرداخت اینترنتی را انجام می دهد.

کبرای آگاهی بیشتر کلیک کنید 
 • صلاحیت فروشگاه اینترنتی توسط نماد اعتماد الکترونیکی از طرف وزارت صنعت و معدن ، تائید می شود که فروشگاه اینترنتی آوینتو دارای نماد اعتماد الکترونیکی ستاره دار از وزارت صنعت، معدن و تجارت می باشد. برای مشاهده و استعلام گواهی نماد اعتماد دو ستاره لطفا روی تصویر مرتبط کلیک کنید.

نماد اعتماد الکترونیکی دو ستاره 
 • آوینتو با توجه به سابقه کاری دارای شرکت ثبت شده و معتبر از سال 93 است .

استعلام شرکت 
 • اضافه بر نماد الکترونیکی، فروشگاه اینترنتی آوینتو دارای نماد طلایی ساماندهی از وزارت ارشاد و ساماندهی رسانه های دیجیتال را دارا می باشد.

نماد تائید سامانه های دیجیتال 
 • اطلاعات خصوصی کاربران توسط مجوز SSL امنیت انتقال اطلاعات و رمز گذاری تضمین می شود. ، گواهینامه SSL را می توانید پیگیری کنید و اطلاعاتی درمورد راهنمای استفاده آن را مشاهده کنید .

گواهی ssl 
 • فروشگاه اینترنتی آوینتو به مشتری های خود امکان عوض کردن یا برگشت محصول تا 7 روز را مطابق شرایط ذکر شده می دهد . همچنین با خریداری هر محصول می توانید از خدمات و سرویس های خاص از جمله پرداخت در محل، تضمین کمترین قیمت، ارسال سریع و گارانتی اصالت کالا برخوردار شده و خرید اینترنتی مطمئنی را تجربه کنید .
 
 • شماره های تماس رند ، یکی دیگر از فاکتور های دیگر اعتماد است که برای آنها هزینه بسیاری صرف شده و نشان از اعتماد و ماندگاری فروشگاه است . شماره های ثابت : 08734267776 - 08734266766 و شماره های همراه : 09188888534 - 09188888957 - 09188888546 خرید خود را انجام دهید .
 
 
 
پرسش‌های محصول

پرسش‌های محصول

جستجو براساس ASC
پرسش
توسط : حسن در دی ۱۴۰۰
وقتتون بخیر قیمت این محصول بروز هست یا نه؟
هزینه ارسال برای تهران چقدر هست؟
56
پرسش
توسط : محمد تیرناز در فروردین ۱۴۰۱
سلام و خسته نباشید
در مورد اصالت محصولات میخواستم راهنما ی کنید
ایا واقعا محصولی که انتخاب میکنیم و ارسال میشه واقعا اصالت دارن و جز از دسته کالاهای تقلبی نیستند
ایا گارانتی که انجام میشه صحت و اصالت کالا را تایید میکنند
ممنون میشم راهنمایی کنید
53
پرسش
توسط : حسین اسحقی در فروردین ۱۴۰۱
با سلام و عرض خسته نباشید
آیا این محصول گارانتی دیگری هم به جز گارانتی 7 روز داره؟
37
پرسش
توسط : خانی در اردیبهشت ۱۴۰۱
باسلام و خسته نباشید.میخاستم بدونم قیمتهاتون ب روز هستن؟چون امروز ک من از شهرمون میپرسیدم حدودا پنج تومن بالاتر از اینی هس ک شما قیمت زدین
33
پرسش
توسط : رسول در اردیبهشت ۱۴۰۱
سلام نحوه پرداخت اگه طوریکه نوشتید درب منزل باشه خوبه.هم ما راحتیم هم شما.همینطوره؟
24
پرسش
توسط : یاسین در خرداد ۱۴۰۱
سلام، چجوری باید سفارش بدم؟ قیمت بروزش همینه دیگه؟
17
پرسش
توسط : جابر در اردیبهشت ۱۴۰۱
با سلام
جهت سفارش و خرید ، آیا قیمت ها بروز هست؟
16
پرسش
توسط : فاطمه در اردیبهشت ۱۴۰۱
با سلام. سوالم اینه چطور میتونم با پشتیبانی تماس بگیرم؟ و دوم اینکه چطور میت.نم ضمانت کالا رو درخواست بدم؟
7
پرسش
توسط : فرهاد خدایی در فروردین ۱۴۰۱
سلام چرا درب یخچال اگر به تازگی باز نشده خیلی سفت باز میشه
2
۱۰
کیفیت ساخت
۱۰
طراحی و زیبایی
۹
امکانات و قابلیت ها
۱۰
سهولت در کاربری
۱۰
ارزش نسبت به قیمت

نقاط قوت

مصرف پایین انری
سر و صدای پایین
موتور قدرتمند
طراحی زیبا

نقاط ضعف

نبود ابسردکن و یخساز
شما ممکن است به محصولات زیر نیز علاقمند باشید