یخچال ساید بای ساید هیتاچی HITACHI REFRIGERATOR SIDE BY SIDE RM700Q4X بزرگنمایی

یخچال ساید بای ساید هیتاچی 32 فوت HITACHI SIDE BY SIDE RM700AGPUQ4X

HITACHI REFRIGERATOR SIDE BY SIDE INVERTER NO FROST 32 F.T RM700AGPUQ4X • گنجایش 32 فوت

 • فیلتر تصفیه آب

 • فیلتر نانو تیتانیوم

 • کمپرسور اینورتر

 • خنک کننده دوگانه هوا

 • تکنولوژی عایق حرارتی VIP

 • روشنایی با لامپ زنون

 • سیستم بدون برفک

 • آبسردکن و یخساز اتوماتیک

 • لایه ضد باکتری

 • صفحه نمایش LED

 • قفل کودک
دسترسی: موجود

‎۷۹٬۰۰۰٬۰۰۰ تومان
آیا از قیمت کالا راضی هستید؟ بله خیر
دلیل نارضایتی شما چیست؟

* فیلدهای الزامی

hitachi

تخفیفات ویژه و جدید اینستاگرام

فالو کنید :)

ارسال سریع یک تا سه روز

سرعت ارسال

هفت روز تضمین تعویض کالا

ضمانت خرید

پرداخت پول در محل بعد تست

❌ پرداخت بعد از تست

نیم نگاهی به یخچال فریزر ساید بای ساید 32 فوت هیتاچی HITACHI REFRIGERATOR SIDE BY SIDE 32 F.T RM700Q4Xخرید یخچال ساید بای ساید از برند خوش نام هیتاچی به این معناست که مدلی خوش ساخت با کارای عالی را خریداری کرده اید. شنیدن نام برند هیتاچی در هنگام خرید ساید بای ساید آرامش خاطر را در بسیاری از کاربران پدید می آورد. یخچال ساید بای ساید آر ام 700 کیو 4 ایکس « RM700Q4X » از جمله ی تولیدات این کمپانی بزرگ است که کیفیت و کارایی بالایی را از خود نشان می دهد این مدل که در رنگ های سفید ، نقره ای و مشکی تولید شده است ، دارای گنجایش 32 فوت می باشد و جزیره ای غذایی دنج را در گوشه از آشپزخانه ی شما ایجاد می کند. مدل RM700 هیتاچی دارای سه درب است که دسترسی به محتویات درونی را فراهم می آورد و بر روی کشیده اش از بالا به پایین و قرار گرفته در سمت چپ ، آبریز و یخساز اتوماتیک قرار گرفته است و پنلی تمام لمسی بر روی این قسمت قرار گرفته است؛ از طریق درب های اتوماتیک باز شدن درب ها با سرعت بالا و به آسانی صورت می گیرد.

ساید بای ساید هیتاچی RM700Q4X از طریق کمپرسور اینورتر « Inverter Compressor » کارایی مطلوبی را از خود نشان می دهد و مصرف انرژی آن از ساید کمپرسورها پایین تر است، سایش بین قطعات کاهش یافته است که در نتیجه ی آن شاهد سر و صدای پایین تر و طول عمر طولانی تر این موتور خواهید بود. سیستم خنک کننده دوگانه « Dual-Fan Cooling » جریان هوای دوگانه را در بین یخچال و فریزر جریان خواهد داد و علاوه بر این که دمای مورد نیاز یخچال و فریزر RM700Q4X را به صورت جداگانه و با سرعت بالا تامین می کند، از ورود هوای این دو محفظه به یکدیگر جلو گیری کرد و از ایجاد بوی نامطبوع جلوگیری خواهد کرد. از طریق تکنولوژی « VIP » عایقی محکم حرارتی پدید می آید و هوای گرم از طریق بدنه بر محفظه های داخلی غالب نخواهد شد، با این عایق حتی اگر چند ساعت یخچال خاموش شود ، دمای مطلوب و مورد نیاز در یخچال و فریزر از بین نخواهد رفت. با یخچال ساید بای ساید RM700Q4X هیتاچی شاهد وجود برفک نخواهید بود زیرا این محصول به صورت اتوماتیک برفک را از بین برده و با تبدیل آن به هوای خنک در مصرف برق نیز صرفه جویی خواهد کرد.نمایش بیشتر
نمایش کمتر
نقد و بررسی

نقد و بررسی مدل یخچال ساید بای ساید هیتاچی 32 فوت

خرید یخچال ساید بای ساید از برند خوش نام هیتاچی به این معناست که مدلی خوش ساخت با کارای عالی را خریداری کرده اید. شنیدن نام برند هیتاچی در هنگام خرید ساید بای ساید آرامش خاطر را در بسیاری از کاربران پدید می آورد. یخچال ساید بای ساید آر ام 700 کیو 4 ایکس « RM700Q4X » از جمله ی تولیدات این کمپانی بزرگ است که کیفیت و کارایی بالایی را از خود نشان می دهد این مدل که در رنگ های سفید ، نقره ای و مشکی تولید شده است ، دارای گنجایش 32 فوت می باشد و جزیره ای غذایی دنج را در گوشه از آشپزخانه ی شما ایجاد می کند. مدل RM700 هیتاچی دارای سه درب است که دسترسی به محتویات درونی را فراهم می آورد و بر روی کشیده اش از بالا به پایین و قرار گرفته در سمت چپ ، آبریز و یخساز اتوماتیک قرار گرفته است و پنلی تمام لمسی بر روی این قسمت قرار گرفته است؛ از طریق درب های اتوماتیک باز شدن درب ها با سرعت بالا و به آسانی صورت می گیرد.

نمایی لوکس از طراحی

یخچال ساید بای ساید RM700Q4X هیتاچی با طراحی زیبا و کاربردی آماده شده است و سلیقه های فراوانی را جذب خود کرده و راضی می کند. این ساید بای ساید با سه درب طراحی شده است که به صورت اتوماتیک باز خواهند شد بنابراین دسترسی به مواد غذایی به راحتی صورت می گیرد و با سه درب میزان هدر رفت هوای خنک کمتر خواهد بود که در نتیجه ی آن میزان مصرف انرژی پایین خواهد آمد. درب سمت چپ میزبان امکان جذابی است که به واسطه آن ارزش خود را بالا برده است و آن خم وجود آبریز و یخساز اتوماتیک می باشد؛ البته در این قسمت نمی توان پنل لمسی و امکانات بالایی را که ارائه می دهد نادیده گرفت. اما مهمترین بخش طراحی خارجی مربوط به پنل عایق « VIP » است که با ایجاد خلاء در بدنه ی یخچال ساید بای ساید RM700 از هدر رفت سرما جلوگیری می کند و این هوای خنک تا چند ساعت پس از خاموشی محصول باقی خواهد ماند؛ این تکنولوژی که در یخچال های جدید هیتاچی مورد استفاده قرار گرفته است پس از کمپرسور اینورتر، دومین مقام را برای صرفه جویی در مصرف انرژی در اختیار دارد. یخچال ساید بای ساید RM700Q4X دارای 3 رنگ سفید ، مشکی و نقره ایست که شما می توانید با توجه به دیزاین منزلتان هر یک از آنها را انتخاب نمایید.

یخچال هیتاچی RM700Q4X

قفسه هایی با آرایش عالی

با گشایش سه درب ساید بای ساید RM700 با کشو ها و قفسه هایی رو به رو می شوید که مسئولیت نظم بخشیدن به ساید بای ساید شما را بر عهده دارند و در ذخیره سازی حجم عظیمی از مواد غذایی به شما کمک خواهند کرد. این محصول با حجم 32 فوت تولید شده است که امکان ذخیره سازی حجمی عظیم از خوراکی ها ، نوشیدنی ها و مواد غذایی را برای شما فراهم می کند و در نگهداری هیچ ماده ای دچار مشکل نخواهید شد. نیمه پایین مدل RM700Q4X را چه در قسمت یخچال و چه در قسمت فریزر ، کشوها به خود اختصاص داده اند و هر کدام در بردارنده ی 3 کشو می باشند ، تعداد قفسه های قابل تنظیم نیز به یک اندازه است و 4 عدد از این اقلام در هر یک از محفظه ها موجود است. ام گزینه ی غیر مشترک در یخچال و فریزر RM700Q4X هیتاچی قفسه ای موجود بر روی درب است که قسمت یخچال 4 قفسه دارد و قسمت فریزر دو قفسه دارد و سایر حجم آن به محفظه ی آب اختصاص داده شده ست.

خرید یخچال هیتاچی RM700Q4X

قلب تپنده ی ساید بای ساید RM700Q4X

با کمپرسور اینورتر « Inverter Compressor » در یخچال ساید بای ساید هیتاچی RM700 شک نداشته باشید که محصولی با کارایی عالی را در اختیار دارید و پس از خرید ساید بای ساید RM700 احساس رضایت در شما موج خواهد زد. در این کمپرسور قطعات اضافی خذف شده اند و بله واسطه ی آن سایش در بین آنها کاهش یافته است ؛ بدون شک سایش کمتر سبب ایجاد صدای پایین تر در یخچال ساید RM700Q4X خواهد شد؛ همچنین قطعات کمتر آسیب دیده و عمر محصول افزایش خواهد یافت. از موارد برتری بخش این کمپرسور به نسبت سایر مدل ها مصرف انرژی پایین کمپرسور اینورتر است. عملکرد مطلوب این کمپرسور سبب خواهد شد مواد غذایی برای زمان طولانی تر زنده و سالم باقی بمانند و دمای هوای مطلوب برای همیشه در محفظه های یخچال و فریزر RM700Q4X در جریان باشد.

مدل Inverter Compressor در ساید بای ساید RM700 به میزان 35 درصد مصرف انرژی کمتری دارد و در مصرف برق و صرف هزینه صرفه جویی به عمل می آورد.

کمپرسور اینورتر یخچال هیتاچی RM700Q4X

امکانات عالی و برجسته با خرید RM700Q4X

فناوری ها و امکاناتی موجود در این مدل شما را به این نتیجه می رساند که قیمت ساید بای ساید RM700 هیتاچی به نسبت امکاناتی که ارائه می و در اختیار دارد بسیار مناسب است و ساید بای ساید RM700 ارزش خرید را دارد. سیستم نوفراست « No frost » در این محصول از ایجاد برفک جلوگیری کرده و همچنین به ایجاد دمای مناسب هوا کمک خواهد کرد. فن خنک کننده ی دوگانه « Dual-Fan Cooling » با ایجاد جریان مطلوب هوا و به صورت جداگانه در قسمت های یخچال و فریزر ، دمای مناسب را به هر یک از بخش ها خواهد رسان؛ این فن دو جریان هوای جداگانه را ایجاد کرده و از ترکیب شدن هوای محفظه ها جلوگیری خواهد کرد تا بوی نامطبوع ایجاد نگردد و با هم تداخل پیدا نکنند. لامپ زنون « Xenon Lamp » نور مناسبی را در محفظه ها ایجاد خواهد کرد و محیط را روشن می کند. از طریق قفل کودک می توانید تنظیمات مربول به یخچال و فریزر را اعمال کرده و پس از آن با فعال سازی قفل کرد از تغییر تنظیمات مربوط به ساید بای ساید RM700Q4X هیتاچی جلو گیری نمایید. گاز جریان یافته در مدل RM700Q4X از نوع « CFC » اسن که خنکای مناسب را با سرعت بالا انتقال خواهد داد؛ تنها خرده ای که به این گاز می توان گرفت آسیبی است که به لایه اوزون وارد می کند.

فیلتر نانو تیتانیوم « Nano Titanium » در ساید بای ساید RM700Q4X به میزان 99.99 درصد میکروب ها و مواد مضر را از بین خواهد برد و از ایجاد بوی تامطبوع جلوگیری خواهد کرد؛ همچنین این فیلتر به ماندگاری بالای خوراکی ها کمک خواهد کرد.

فیلتر بهداشتی RM700Q4X هیتاچی

کلام آخر

خرید ساید بای ساید هیتاچی RM700 شما را با امکانات با تنوع بالا و کیفیت عالی رو به رو می کند که می توانید توسط آن مواد غذایی و نوشیدنی را برای مدتها به صورت سالم و تازه نگهداری نمایید. قیمت ساید بای ساید هیتاچی RM700 به شما این را ثابت می کند که می توان حتی با قیمت مناسب محصولی عالی را خرید که دارای ظرفیت بالا و برابر 32 فوت باشد، را در اختیار داشت. نگاه به کمپرسور قدرتمند ، فیلتر Nano Titanium ، عایق حرارتی VIP ، فن خنک کننده ی دوگانه ، سیستم آبریز و یخساز اتوماتیک ، امکان باز شدن سه درب به صورت خودکار و مجموعه ای از امکانات ریز و درشت موجود بر روی این مدل شما را مصمم می کنده که نسبت به خرید RM700 از آوینتو دات کام اقدام نمایید.

مشخصات فنی
 

عمومی

تولید‌کنندهhitachi
کشور سازندهتایلند

مشخصات کلی

نوعیخچال ساید بای ساید
نام مدلRM700Q4X
سری مدل7
شناسه کالا۲۸۰۰۰۰۰۱۳۷۹۴۶
تعداد پنلتک پنل
تعداد درب3 درب
رنگ بدنهسفید, مشکی, قهوه ای

ظرفیت

گنجايش کل به فوت32 فوت

مشخصات یخچال

تعداد طبقات4 عدد
تعداد طبقات درب4 عدد
تعداد کشو3 عدد
کشوی میوه و سبزیجات

بله

قفسه لبنیات

بله

طبقه نگهداری بطری

بله

طبقه نگهداری تخم مرغ

بله

جنس قفسه هاشیشه ای
طبقات قابل تنظیم

بله

مشخصات فریزر

تعداد طبقات4 عدد
تعداد طبقات درب2 عدد
تعداد کشو3 عدد
جنس قفسه هاشیشه ای
یخسازاتوماتیک

امکانات ویژه

آبسردکن

بله

یخساز خودکار

بله

محفظه بار

خیر

نور داخلی

بله

سیستم خنک کنندهدو گانه
سیستم بدون برفک

بله

هشدار باز ماندن درب

بله

لایه ضد باکتری

بله

نوع فیلترنانو تیتانیوم (Nano Titanium)
فیلتر تصفیه آب

بله

سیستم عیب یاب هوشمند

خیر

سایر ویژگی ها و امکاناتباز شدن درب اتوماتیک

صفحه نمایش

صفحه نمایش

بله

نمایشگر روی درب
نوع صفحه نمایشLED
صفحه نمایش لمسی

بله

قفل کودک

بله

قابلیت تنظیم دمای یخچال

بله

قابلیت تنظیم دمای فریزر

بله

بهره وری انرژی

نوع موتورInverter Compressor

ابعاد و وزن

ارتفاع1760 میلی‌متر
پهنا910 میلی‌متر
عمق بدون درب720 میلی‌متر
وزن130 کیلوگرم

اقلام همراه

اقلام همراهدفترچه راهنما, فیلتر تصفیه آب, قفسه و محفظه های داخلی
نظرات کاربران
نظرات مشتری (2)
با کیفیت
نوآوری و خلاقیت
استفاده آسان
طراحی ظاهری
امکانات و قابلیت
ارزش خرید در این قیمت
کیفیت بدنه
خیلی شیک و مدرنه خیلی وقت بود دنبال رنگ سیاهش بودم بلاخره سفارش دادم خیلی خوشحالم نظر توسط حلیمه (ارسال شده در 1398/07/03)
سايد هوشمند لاكچري هيتاچي
طراحی ظاهری
امکانات و قابلیت
ارزش خرید در این قیمت
کیفیت بدنه
نوآوری و خلاقیت
استفاده آسان
عاليه من ازش راضيم فقط بعد يك ماه صداي فن بلند ميشه و بايد تعويضش كرد نظر توسط حسن زاده (ارسال شده در 1397/01/17)
نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید: یخچال ساید بای ساید هیتاچی 32 فوت HITACHI SIDE BY SIDE RM700AGPUQ4X
شما به این محصول چه امتیازی می‌دهید؟ *
  1 ستاره 2 ستاره 3 ستاره 4 ستاره 5 ستاره
کیفیت بدنه
نوآوری و خلاقیت
استفاده آسان
طراحی ظاهری
امکانات و قابلیت
ارزش خرید در این قیمت
پی‌دی‌اف راهنما
راهنمای خرید

 

با توجه به مجوزهای دریافت شده و اطلاعات زیر به راحتی و با اطمینان کامل می توانید آسوده خرید کنید «بر روی تصاویر مجوزها برای استعلام گرفتن کلیک کنید

 

 
 • با توجه به اینکه احساس شما از خرید از کسب و کارهای اینترنتی دارای پروانه کسب فروشگاه های مجازی بهتر خواهد بود ؛ فروشگاه اینترنتی ما دارای پروانه کسب فروشگاه های اینترنتی مجازی است.

پروانه کسب فروشگاه مجازی 
 • آوینتو به عنوان استارتاپ برتر استان و غرب کشور در زمینه تجارت الکترونیک با حضور استاندار کردستان، استاندار خراسان شمالی و رئیس ارتباطات و فناوری اطلاعات استان کردستان برگزیده؛ معرفی و تقدیر شد.

استارتاپ برتر 
 • مدیر فروشگاه ما در سال 1397 به عنوان کارآفرین برتر استان کردستان معرفی و قدردانی شد.

کارآفرین برتر 
 • برای راحتی و ضمانت پرداخت اینترنتی ؛ آوینتو با بانک ملت و پارسیان قرارداد بسته است و از طریق این بانک ها « ملت و پارسیان » پرداخت اینترنتی را انجام می دهد.

کبرای آگاهی بیشتر کلیک کنید 
 • صلاحیت فروشگاه اینترنتی توسط نماد اعتماد الکترونیکی از طرف وزارت صنعت و معدن ، تائید می شود که فروشگاه اینترنتی آوینتو دارای نماد اعتماد الکترونیکی ستاره دار از وزارت صنعت، معدن و تجارت می باشد. برای مشاهده و استعلام گواهی نماد اعتماد دو ستاره لطفا روی تصویر مرتبط کلیک کنید.

نماد اعتماد الکترونیکی دو ستاره 
 • آوینتو با توجه به سابقه کاری دارای شرکت ثبت شده و معتبر از سال 93 است .

استعلام شرکت 
 • اضافه بر نماد الکترونیکی، فروشگاه اینترنتی آوینتو دارای نماد طلایی ساماندهی از وزارت ارشاد و ساماندهی رسانه های دیجیتال را دارا می باشد.

نماد تائید سامانه های دیجیتال 
 • اطلاعات خصوصی کاربران توسط مجوز SSL امنیت انتقال اطلاعات و رمز گذاری تضمین می شود. ، گواهینامه SSL را می توانید پیگیری کنید و اطلاعاتی درمورد راهنمای استفاده آن را مشاهده کنید .

گواهی ssl 
 • فروشگاه اینترنتی آوینتو به مشتری های خود امکان عوض کردن یا برگشت محصول تا 7 روز را مطابق شرایط ذکر شده می دهد . همچنین با خریداری هر محصول می توانید از خدمات و سرویس های خاص از جمله پرداخت در محل، تضمین کمترین قیمت، ارسال سریع و گارانتی اصالت کالا برخوردار شده و خرید اینترنتی مطمئنی را تجربه کنید .
 
 • شماره های تماس رند ، یکی دیگر از فاکتور های دیگر اعتماد است که برای آنها هزینه بسیاری صرف شده و نشان از اعتماد و ماندگاری فروشگاه است . شماره های ثابت : 08734267776 - 08734266766 و شماره های همراه : 09188888534 - 09188888957 - 09188888546 خرید خود را انجام دهید .
 
 
 
پرسش‌های محصول

پرسش‌های محصول

جستجو براساس ASC
پرسش
توسط : محمد تیرناز در فروردین ۱۴۰۱
سلام و خسته نباشید
در مورد اصالت محصولات میخواستم راهنما ی کنید
ایا واقعا محصولی که انتخاب میکنیم و ارسال میشه واقعا اصالت دارن و جز از دسته کالاهای تقلبی نیستند
ایا گارانتی که انجام میشه صحت و اصالت کالا را تایید میکنند
ممنون میشم راهنمایی کنید
57
پرسش
توسط : حسن در دی ۱۴۰۰
وقتتون بخیر قیمت این محصول بروز هست یا نه؟
هزینه ارسال برای تهران چقدر هست؟
55
پرسش
توسط : حسین اسحقی در فروردین ۱۴۰۱
با سلام و عرض خسته نباشید
آیا این محصول گارانتی دیگری هم به جز گارانتی 7 روز داره؟
32
پرسش
توسط : خانی در اردیبهشت ۱۴۰۱
باسلام و خسته نباشید.میخاستم بدونم قیمتهاتون ب روز هستن؟چون امروز ک من از شهرمون میپرسیدم حدودا پنج تومن بالاتر از اینی هس ک شما قیمت زدین
31
پرسش
توسط : رسول در اردیبهشت ۱۴۰۱
سلام نحوه پرداخت اگه طوریکه نوشتید درب منزل باشه خوبه.هم ما راحتیم هم شما.همینطوره؟
25
پرسش
توسط : یاسین در خرداد ۱۴۰۱
سلام، چجوری باید سفارش بدم؟ قیمت بروزش همینه دیگه؟
19
پرسش
توسط : جابر در اردیبهشت ۱۴۰۱
با سلام
جهت سفارش و خرید ، آیا قیمت ها بروز هست؟
15
پرسش
توسط : فاطمه در اردیبهشت ۱۴۰۱
با سلام. سوالم اینه چطور میتونم با پشتیبانی تماس بگیرم؟ و دوم اینکه چطور میت.نم ضمانت کالا رو درخواست بدم؟
8
پرسش
توسط : monir در شهریور ۱۳۹۷
با سلام در ساید هیتاچی RM700Q4Xلمسی است یا خیر.
6
۱۰
کیفیت ساخت
۱۰
طراحی و زیبایی
۱۰
امکانات و قابلیت ها
۹
ارزش نسبت به قیمت
۹
مصرف انرژی

نقاط قوت

فیلتر نانوتیتانیوم با حذف کامل باکتری ها و بوی بد
کمپرسور اینورتر قدرتمند
مصرف پایین انرژی
دارای آبریز و یخساز اتوماتیک
عایق قوی حرارت و جذب هوای خنک

نقاط ضعف

بی بهره از هوم بار و یا طراحی دور این دور
شما ممکن است به محصولات زیر نیز علاقمند باشید