کولر گازی اجنرال 30000 O GENERAL AIR CONDITIONER ASG30RBAJ بزرگنمایی

کولر گازی اجنرال سرد و گرم 30000 OGENERAL ASG30RBAJ

ASG30RBAJ AOGR30RAT AOG30RMAL 30000 OGENERAL AIR CONDITIONER • ظرفیت 30000btu

 • راه اندازی مجدد خودکار

 • کمپرسور پیستونیAC

 • سرمایش و گرمایش

 • صفحه نمایش LED

 • تایمر 24 ساعته

 • سیستم کاهنده رطوبت

 • دارای گاز مبرد R22

 • ناحیه آب و هوا گرم

 • چراغ نشانگر
دسترسی: موجود

‎۳۵٬۱۵۲٬۰۰۰ تومان
آیا از قیمت کالا راضی هستید؟ بله خیر
دلیل نارضایتی شما چیست؟

O'GENERAL

تخفیفات ویژه و جدید اینستاگرام

فالو کنید :)

ارسال سریع یک تا سه روز

سرعت ارسال

هفت روز تضمین تعویض کالا

ضمانت خرید

پرداخت پول در محل بعد تست

❌ پرداخت بعد از تست

نیم نگاهی به کولر گازی اجنرال سرد و گرم 30000 OGENERAL AIR CONDITIONER ASG30RBAJفرا رسیدن فصل های گرم برای ما به این معنی است که کولرها را دوباره به کار بیندازیم تا هنگامی که وارد منزل شدیم، هوای خنک و دلپذیر، خستگی را از تنمان دربیاورد. کولر گازی دیواری ای اس جی 30 آر بی ای جی «ASG30RBAJ» از اسپلیت های دومنظوره شرکت اجنرال می باشد که با ظرفیت 30000 بی تی یو، در زمینه تهویه هوا بسیار موفق عمل کرده است. این محصول با قابلیت سرمایش و گرمایش، یکی از کم مصرف های ogeneral است به طوری که بسته به فصل سرد یا گرم، می توان با خیال راحت آن را بر روی دیوار اتاق نصب کرد. طبق معمول این اسپلیت اجنرال از دو واحد تشکیل شده که به یونیت داخلی و یونیت خارجی معروف هستند و هر کدام از آن ها با قابلیت های ویژه ای مجهز شده اند. حداکثر ظرفیت سرمایش این اسپلیت دیواری اجنرال، 26600 و حداکثر ظرفیت گرمایش آن 29200 بی تی یو است که برای یک اتاق با مساحت نسبتا بزرگ می تواند پاسخگو باشد؛ از این گذشته، سطح سر و صدای پنل داخلی این اسپلیت دیواری بسیار کم است و شما تنها با 36db می توانید هوای خنک و معتدل را در اتاق خوابتان داشته باشید.

نوع مبرد مصرفی در این کولر گازی، R-22 می باشد که توان خنک سازی با کیفیت بالا را دارد و در این میان اسپلیت نامبرده ASG30RBAJ با بهره گیری از کمپرسور پیستونی ، قدرت بالایی در تولید هوای خنک و گرم دارد به طوری که شما می توانید برای فصول مختلف به آن اطمینان کنید. بدنه کولر گازی 30000 اجنرال سفید رنگ بوده و یک ریموت کنترل همرنگ نیز به همراهش دارد تا با دکمه هایی مانند sleep،timer و راه اندازی مجدد خودکار «Auto Restart» دستگاه را در عملکرد درست یاری دهد. نمای متفاوت این کولر گازی به وسیله خطوط افقی و کنترل پنل، زیباتر از پیش شده و پره های آن نیز که در زیر محفظه ای قابل باز شدن جای گرفته اند، از طریق ریموت کنترل و به صورت دستی قابلیت تغییر سمت در چهار جهت اصلی را دارند تا پرتاب باد به درستی انجام شود. ابعاد یونیت داخلی این کولر گازی 1120 × 220 × 320میلی متر و وزن آن نیز تنها 16 کیلوگرم می باشد.نمایش بیشتر
نمایش کمتر
نقد و بررسی

نقد و بررسی مدل کولر گازی اجنرال سرد و گرم

فرا رسیدن فصل های گرم برای ما به این معنی است که کولرها را دوباره به کار بیندازیم تا هنگامی که وارد منزل شدیم، هوای خنک و دلپذیر، خستگی را از تنمان دربیاورد. کولر گازی دیواری ای اس جی 30 آر بی ای جی «ASG30RBAJ» از اسپلیت های دومنظوره شرکت اجنرال می باشد که با ظرفیت 30000 بی تی یو، در زمینه تهویه هوا بسیار موفق عمل کرده است. این محصول با قابلیت سرمایش و گرمایش، یکی از کم مصرف های ogeneral است به طوری که بسته به فصل سرد یا گرم، می توان با خیال راحت آن را بر روی دیوار اتاق نصب کرد. طبق معمول این اسپلیت اجنرال از دو واحد تشکیل شده که به یونیت داخلی و یونیت خارجی معروف هستند و هر کدام از آن ها با قابلیت های ویژه ای مجهز شده اند.

ظرفیت بالا و کمپرسور قدرتمند

کولر گازی اجنرال یک اسپلیت کم مصرف با ظرفیت 30000 است که برای مساحت هایی در اندازه 60 تا 90 متر مربع مناسب می باشد و متناسب با فصل سرد و گرم، شما می توانید هوای مطلوب و مطلبوع را در منزلتان حاکم سازید. اما ظرفیت اصلی برای سرمایش و گرمایش در این کولر به ترتیب 26600 و 29200 بی تی یو بوده و به واسطه این، محصول نامبرده فضای بسیار زیادی را پوشش می دهد. حالا برویم سر بحث کمپرسور که به اندازه کافی برای ظرفیت 30000 این کولر می تواند پاسخگو باشد و به طوری طراحی شده که در برابر گرمای طاقت فرسای تابستان کم نیاورد و بتواند عملکردی درست از خودش به جا بگذارد. موتور این سیستم که در داخل پنل خارجی جای گرفته از نوع پیستونی «Rotary» بوده که پس از اسکرول، در رتبه دوم از نظر نویز کم و قدرت بالا قرار گرفته است. به واسطه بهره برداری از این کمپرسور قدرتمند، شرایط آب و هوایی این اسپلیت گازی ASG30RBAJ، مناطق گرم و معتدل، حاره ای و فوق حاره ای و استوایی در نظر گرفته شده که اگر بخواهیم از نظر کارشناسی بررسی کنیم می گوییم که منطقه T3 و T2 مناطق کاربرد این کولر با موتور سنگین Rotary هستند؛ پس دیگر نگران نزدیک شدن گرمای طاقت فرسای تابستان نباشید. در زمینه سر و صدا و نویز نیز، عملکرد این اسپلیت سرد و گرم OGENERAL موفقیت آمیز بوده و تنها 36 دسی بل نویز از یونیت داخلی اش به گوش می رسد یا در واقع بهتر است بگوییم نمی رسد چونکه 36 دسی بل کمتر از مقداری است که گوش شما بتواند آن را درک کند و بشنود. این کولر گاز دیواری اجنرال در ظرفیت های 24000 و 18000BTU نیز تولید شده که مساحت های کمتری را به نسبت 30000btu پوشش می دهند اما شما می توانید با در نظر گرفتن مساحت منزل و یا با کمک گرفتن از کارشناسان آوینتو دات کام، ظرفیت مناسب را انتخاب نمایید.

کولر گازی اجنرال سرد و گرم

گاز مبرد مصرفی اسپلیت گازی دیواری 30000 اجنرال از نوع R22 می باشد که از مزیت های این نوع گاز خنک کننده می توان برچسب انرژی B در آن اشاره کرد.

توابع کاربردی در ریموت کنترل

کولر گازی اجنرال سرد و گرم

ریموت کنترل از اجزای جدا نشدنی اسپلیت دیواری ASG30RBAJ اجنرال می باشد و کاملا مجزای از سایر ریموت ها تولید و طراحی شده است. در بالاترین قسمت این ریموت کنترل سفید رنگ، یک صفحه نمایش مربعی شکل با نور پس زمینه و خوانایی بالا قرار گرفته و در بخش های پایین تر نیز دکمه های تایمر «Timers»، راه اندازی مجدد خودکار «Auto Restart»، تغییر جهت پره ها «Air Swing» و قابلیت سرد و گرم در دسترس شما قرار گرفته اند. اولین تابع که آن را مورد بررسی قرار می دهیم، دکمه تایمر است که این دکمه عملکرد کولر گازی را در یک بازه زمانی تنظیم می کند که البته این به صورت دستی و توسط کاربر تنظیم خواهد شد؛ به عنوان مثال شما می توانید یک بازه 5 ساعتی برای کولر تعین کنید تا پس از طی این مدت، دستگاه شروع به کار کرده و روشن شود. پس از این، حالت Auto Restart را داریم که این تابع یکی از مفید ترین های اجنرال است به ویژه برای مناطقی از کشورمان که روزانه با قطعی پیاپی برق مواجه هستند؛ در این صورت و با این حالت، پس از هر بار قطعی برق، تنظیمات از پیش اعمال شده مانند تایمر و دیگر توابع، در حافظه دستگاه ذخیره می شوند و با وصل شدن دوباره برق، پس از 3 دقیقه، دوباره تنظیمات اعمال خواهند شد. البته این را هم اضافه کنیم که این تابع در صورتی اعمال می شود که شما ریموت کنترل را دستکاری نکنید. دکمه های دیگر مربوط به نوسانات هوا در این ریموت خوش دست، قابلیت تعیین جهت پرتاب هوا در دو سمت بالا و پایین را دارد که به طور خودکار انجام می پذیرد اما دو سمت دیگر یعنی راست و چپ نیاز به دستکاری به صورت دستی دارند.

طراحی پنل ها

کولر گازی اجنرال سرد و گرم

کولر گازی دو منظوره اجنرال با مدل نامبر ASG30RBAJ و ظرفیت 30000 از دو واحد داخلی و خارجی تشکیل شده که هر کدام به نوبه خود در وظایف مهم برای تهویه و خنک کنندگی ایفای نقش می کنند. واحد اصلی یا همان یونیت داخلی این اسپلیت دیواری OGENERAL با ابعاد 1120 × 220 × 320میلی متر و وزن 16 کیلوگرم، زیبایی و استایل مدرن را یکجا به ارمغان می آورد و نمای جلویی آن متمایز از سایر دستگاه های اجنرال طراحی شده است. صفحه روبرویی این اپراتور 30000btu را خطوط افقی بسیار زیبا تشکیل داده اند که تنها جنبه تزئین دارند و

طبق معمول، پره ها در زیر پوشش پلاستیکی قرار گرفته اند. کمی پایینتر که نگاه کنیم، کنترل پنل یا LED های رنگی را خواهیم دید که مربوط به توابع نامبرده در بالا و بخش ریموت کنترل می شوند که با فعال شدن هر کدام از این توابع، چراغ مربوط به آن روشن خواهد شد. همناطور که گفتیم پره های این اسپلیت دیواری را به دو روش می توان برای باد افشانی تنظیم کرد (دستی و اتوماتیک)؛ همچنین نصب و راه اندازی کولر به وسیله پیچ ها و کابل ها بسیار راحت می باشد. یونیت خارجی این کولر گازی از فن های خنک کننده و کمپرسور پیستونی تشکیل شده و پایه هایی که بدنه را از سطح زمین جهت محافظت در برابر گرد و خاک و رطوبت، جدا ساخته اند. در مجموع ASG30RBAJ محصولی مناسب، مقرون به صرفه و شیک برای منزل و محل کارتان می باشد.

حرف آخر

کولرگازی دیواری ASG30RBAJ از اسپلیت های کم مصرف و مقرون به صرفه اجنرال است که در ظرفیت 30000 تولید و ارائه شده و با قابلیت سرمایش و گرمایشی همراه است که مناسب فصول مختلف سال می باشد. کمپرسور این اسپلیت پیستونی بوده و مناسب ناحیه T3 و T2 است که در شرایط آب و هوایی گرم و معتدل می تواند تا حد زیادی پاسخگوی نیاز کاربران باشد. میزان نویز این کولرگازی به وسیله موتور پیستونی تنها 36 دسی بل است که فضایی آرام و فوق العاده در منزل شما حاکم می سازد. در نهایت شما می توانید این اسپلیت را با امکانات و قابلیت هایش از آوینتو دات کام خریداری نموده و در اتاق کارتان یا اتاق پذیرایی نصب و استفاده کنید.

مشخصات فنی
 

عمومی

تولید‌کنندهO'GENERAL
کشور سازندهقطعات ژاپن , مونتاژ تایلند
انتخاب رنگسفید

مشخصات کلی

شناسه کالا۲۸۰۰۰۰۱۱۱۹۷۲۹
نوع کولر گازیدیواری
نام مدلASG30RBAJ
نوع استفادهسرمایشی, گرمایشی

ظرفیت

ظرفیت کل کولرگازی30000Btu/hr
ظرفيت سرمايش26600 بی تی یو
ظرفيت گرمايش29200 بی تی یو

مشخصات پنل داخلی

تعداد پنلتک پنل
صفحه نمایش

بله

نوع صفحه نمایشLED
چراغ نشانگر

بله

میزان صدا36 دسی بل
ابعاد 1120 × 220 × 320 میلی متر
وزن16 کیلوگرم

مشخصات موتور

نوع کمپرسورپیستونی
نوع گاز مصرفیR22
وزن80 کیلوگرم

مصرف انرژی

برچسب انرژیB
منبع تغذیه220 - 240 V
نوع برق مصرفیتک فاز
ميزان مصرف انرژیکم مصرف
بازدهی سرمايش EER2.26 وات
آمپر برق مصرفی استارت13.7 آمپر

کارشناسی ناحیه و نصب

پشتیبانی متراژ مناسب100 متر مربع
شرایط اب و هواییگرم و حاره ای
ناحیه کاربردT3

ویژگی های جریان هوا

قابلیت AIR FLOW (چپ و راست)دستی
قابلیت SWING (بالا و پایین)خودکار

سایر امکانات

تایمر 24 ساعته

بله

سیستم کاهنده رطوبت

بله

صرفه جویی در مصرف انرژی

بله

سیستم تولید سرمایش سریع

بله

عملکرد بی صدا

بله

حسگر حضور

بله

فیلتر

بله

سایر امکانات

حذف رطوبت 3 لیتر در ساعت

برق ورودی 2950 وات

گرمایش جریان عملیاتی 14.5 آمپر

گرمایش ورودی برق 3130 وات

حذف رطوبت

کنترل دما

محفظه ضد حریق

راندمان انرژی بالا

فیلتر ضد الرژی

اقلام همراه

اقلام همراه دفترچه راهنما, کنترل از راه دور, سیم و کابل
نظرات کاربران
نظرات مشتری (2)
با کیفیت
طراحی ظاهری
امکانات و قابلیت
ارزش خرید در این قیمت
کیفیت بدنه
نوآوری و خلاقیت
استفاده آسان
من یک ماه پیش خریدم در این گرمای طاقت فرسای اهواز واقعا جواب میده کل خونه رو سریع خنک می کنه و قدرت پرتاب باد بالایی دراه نظر توسط امیر علی (ارسال شده در 1398/07/08)
بهترین کولر گازی
طراحی ظاهری
امکانات و قابلیت
ارزش خرید در این قیمت
کیفیت بدنه
نوآوری و خلاقیت
استفاده آسان
اجنرال یکی از بهترین های کولر گازیه قیمتاش هم خیلی به صرفه س. من می خوام این اسپلیت رو بخرم نظر توسط amirali (ارسال شده در 1396/02/12)
نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید: کولر گازی اجنرال سرد و گرم 30000 OGENERAL ASG30RBAJ
شما به این محصول چه امتیازی می‌دهید؟ *
  1 ستاره 2 ستاره 3 ستاره 4 ستاره 5 ستاره
کیفیت بدنه
نوآوری و خلاقیت
استفاده آسان
طراحی ظاهری
امکانات و قابلیت
ارزش خرید در این قیمت
پی‌دی‌اف راهنما
راهنمای خرید

 

با توجه به مجوزهای دریافت شده و اطلاعات زیر به راحتی و با اطمینان کامل می توانید آسوده خرید کنید «بر روی تصاویر مجوزها برای استعلام گرفتن کلیک کنید

 

 
 • با توجه به اینکه احساس شما از خرید از کسب و کارهای اینترنتی دارای پروانه کسب فروشگاه های مجازی بهتر خواهد بود ؛ فروشگاه اینترنتی ما دارای پروانه کسب فروشگاه های اینترنتی مجازی است.

پروانه کسب فروشگاه مجازی 
 • آوینتو به عنوان استارتاپ برتر استان و غرب کشور در زمینه تجارت الکترونیک با حضور استاندار کردستان، استاندار خراسان شمالی و رئیس ارتباطات و فناوری اطلاعات استان کردستان برگزیده؛ معرفی و تقدیر شد.

استارتاپ برتر 
 • مدیر فروشگاه ما در سال 1397 به عنوان کارآفرین برتر استان کردستان معرفی و قدردانی شد.

کارآفرین برتر 
 • برای راحتی و ضمانت پرداخت اینترنتی ؛ آوینتو با بانک ملت و پارسیان قرارداد بسته است و از طریق این بانک ها « ملت و پارسیان » پرداخت اینترنتی را انجام می دهد.

کبرای آگاهی بیشتر کلیک کنید 
 • صلاحیت فروشگاه اینترنتی توسط نماد اعتماد الکترونیکی از طرف وزارت صنعت و معدن ، تائید می شود که فروشگاه اینترنتی آوینتو دارای نماد اعتماد الکترونیکی ستاره دار از وزارت صنعت، معدن و تجارت می باشد. برای مشاهده و استعلام گواهی نماد اعتماد دو ستاره لطفا روی تصویر مرتبط کلیک کنید.

نماد اعتماد الکترونیکی دو ستاره 
 • آوینتو با توجه به سابقه کاری دارای شرکت ثبت شده و معتبر از سال 93 است .

استعلام شرکت 
 • اضافه بر نماد الکترونیکی، فروشگاه اینترنتی آوینتو دارای نماد طلایی ساماندهی از وزارت ارشاد و ساماندهی رسانه های دیجیتال را دارا می باشد.

نماد تائید سامانه های دیجیتال 
 • اطلاعات خصوصی کاربران توسط مجوز SSL امنیت انتقال اطلاعات و رمز گذاری تضمین می شود. ، گواهینامه SSL را می توانید پیگیری کنید و اطلاعاتی درمورد راهنمای استفاده آن را مشاهده کنید .

گواهی ssl 
 • فروشگاه اینترنتی آوینتو به مشتری های خود امکان عوض کردن یا برگشت محصول تا 7 روز را مطابق شرایط ذکر شده می دهد . همچنین با خریداری هر محصول می توانید از خدمات و سرویس های خاص از جمله پرداخت در محل، تضمین کمترین قیمت، ارسال سریع و گارانتی اصالت کالا برخوردار شده و خرید اینترنتی مطمئنی را تجربه کنید .
 
 • شماره های تماس رند ، یکی دیگر از فاکتور های دیگر اعتماد است که برای آنها هزینه بسیاری صرف شده و نشان از اعتماد و ماندگاری فروشگاه است . شماره های ثابت : 08734267776 - 08734266766 و شماره های همراه : 09188888534 - 09188888957 - 09188888546 خرید خود را انجام دهید .
 
 
 
پرسش‌های محصول

پرسش‌های محصول

جستجو براساس ASC
پرسش
توسط : محمد تیرناز در فروردین ۱۴۰۱
سلام و خسته نباشید
در مورد اصالت محصولات میخواستم راهنما ی کنید
ایا واقعا محصولی که انتخاب میکنیم و ارسال میشه واقعا اصالت دارن و جز از دسته کالاهای تقلبی نیستند
ایا گارانتی که انجام میشه صحت و اصالت کالا را تایید میکنند
ممنون میشم راهنمایی کنید
57
پرسش
توسط : حسن در دی ۱۴۰۰
وقتتون بخیر قیمت این محصول بروز هست یا نه؟
هزینه ارسال برای تهران چقدر هست؟
55
پرسش
توسط : حسین اسحقی در فروردین ۱۴۰۱
با سلام و عرض خسته نباشید
آیا این محصول گارانتی دیگری هم به جز گارانتی 7 روز داره؟
32
پرسش
توسط : خانی در اردیبهشت ۱۴۰۱
باسلام و خسته نباشید.میخاستم بدونم قیمتهاتون ب روز هستن؟چون امروز ک من از شهرمون میپرسیدم حدودا پنج تومن بالاتر از اینی هس ک شما قیمت زدین
31
پرسش
توسط : رسول در اردیبهشت ۱۴۰۱
سلام نحوه پرداخت اگه طوریکه نوشتید درب منزل باشه خوبه.هم ما راحتیم هم شما.همینطوره؟
25
پرسش
توسط : مجید در فروردین ۱۴۰۱
برای نصب کولر از چه طریقی باید اقدام نمود.
21
پرسش
توسط : یاسین در خرداد ۱۴۰۱
سلام، چجوری باید سفارش بدم؟ قیمت بروزش همینه دیگه؟
19
پرسش
توسط : جابر در اردیبهشت ۱۴۰۱
با سلام
جهت سفارش و خرید ، آیا قیمت ها بروز هست؟
15
پرسش
توسط : فاطمه در اردیبهشت ۱۴۰۱
با سلام. سوالم اینه چطور میتونم با پشتیبانی تماس بگیرم؟ و دوم اینکه چطور میت.نم ضمانت کالا رو درخواست بدم؟
8
پرسش
توسط : وحید در شهریور ۱۳۹۹
وزن یونیت بیرونی چند کیلو هست؟
5
۹
کیفیت ساخت
۸
طراحی و زیبایی
۹
امکانات و قابلیت ها
۱۰
ارزش نسبت به قیمت

نقاط قوت

قابلیت سرمایش و گرمایش
سطح نویز تنها 36 دسی بل
مجهز به کمپرسور پیستونی

نقاط ضعف

نداشتن امکان تولید سرمایش سریع
شما ممکن است به محصولات زیر نیز علاقمند باشید