ماشین لباسشویی بکو BEKO WASHING MACHINE WX742430S بزرگنمایی

ماشین لباسشویی بکو 7 کیلویی BEKO WASHING MACHINE WX742430S • گنجایش 7 کیلوگرم

 • 15 برنامه متنوع شستشو

 • ProSmart Inverter Motor

 • شستشوی سریع در 28 دقیقه

 • سرعت خشک کن 1400 دور

 • قابلیت شستشو در آب سرد

 • رام Aquafusion

 • دارای شستشوی اقتصادی

 • سنسور تشخیص نشتی آب

 • تکنولوژی بخار

 • کم لرزش

 • برچسب انرژی +++A
موجود شد به من اطلاع بده

دسترسی: ناموجود

beko

تخفیفات ویژه و جدید اینستاگرام

فالو کنید :)

ارسال سریع یک تا سه روز

سرعت ارسال

هفت روز تضمین تعویض کالا

ضمانت خرید

پرداخت پول در محل بعد تست

❌ پرداخت بعد از تست

نیم نگاهی به ماشین لباسشویی 7 کیلویی بکو BEKO WASHING MACHINE WX742430Sاز سری ماشین لباسشویی های بکو که دارای ظرفیت 7 کیلوگرم است و برنامه های متنوعی را در اختیارتان خواهد گذاشت تا لباس هایتان را توسط آن شستشو نمایید، ماشین لباسشویی WX742430S می باشد. این ماشین لباسشویی دارای گنجایش 7 کیلوگرم و رنگ نقره ایست و سرعت چرخش دیگ در حالت خشک کن برابر 1400 دور در دقیقه می باشد. این محصول با قرار گیری در کلاس انرژی A+++ به میزان 30% کمتر از سایر ماشین لباسشویی های هم رده اش انرژی مصرف خواهد کرد. قرار گیری 15 برنامه متنوع شستشو بر روی این ماشین لباسشویی سبب شده برای هر نوع لباسی برنامه ای متفاوت داشته باشید و الیاف پارچه در اثر عدم سازگاری برنامه دچار آسیب نشوند. امکان شستشو تنها در 28 دقیقه تمیزی بالا را در مدت زمان پایین برایتان امکان پذیر خواهد کرد و در این صورت است که در زمان و هزینه صرفه جویی خواهد شد. به واسطه ماشین لباسشویی WX742430S بکو شما می توانید لباسهایتان را حتی در آب سرد و در حدود 20 درجه سانتی گراد شستشو نمایید و پاک کنندگی بالا را شاهد باشید، شستشو در آب سرد به میزان 70 % در مصرف انرژی صرفه جویی خواهد کرد. به کمک قابلیت تشخیص بار می توانید لباسشویی WX742430S را تا نصف ظرفیت پر کنید با تشخیص میزان بار، مواد شوینده و میزان آب مصرفی تنظیم خواهند شد. دیگ « Aquawave Drum »، درامی لطیف که با ملایمت خاصی با لباس ها برخورد خواهد کرد و با ایجاد اصطکاکی ملایم در بین دیگ و لباس تمیزی و سلامت را به لباس ها خواهد بخشید.نقد و بررسی

طراحی و ساختار

دیزاین و طراحی ماشین لباسشوییدیزاین و طراحی ماشین لباسشویی

دانش فنی در هنگام خرید ماشین لباسشویی با اهمیت است ، اما بسیاری بر این باورند که ماشین لباسشویی در کنار اینکه باید وظیفه ی شستشوی لباس ها را بر عهده بگیرد، باید در زیبا سازی محیط آشپزخانه نیز تاثیر گذار باشد و محیطی لوکس را فراهم آورد. ممکنه که بارها این جمله که ظاهر اهمیت ندارد و نباید گول ظاهر را خورد و حرف هایی از این دست را شنیده باشید، اما به یقین این حرف در مورد لوازم خانگی کاملا اشتباه است زیرا این لوازم جزئی از خانه ی شما هستند و قرار است در کنار شما برای مدتها قرار بگیرند. ماشین لباسشویی بکو WX742430S ظاهری شیک و کاربر پسند دارد و اطمینان داشته باشید که انتظار شما را از بابت طراحی عالی راحت خواهد کرد. چینش مرتب و عالی امکانات ، دکمه ها و پنل در کنار هم قسمت بالایی بدنه را جذاب و چشم نواز کرده اند. شما می توانید برنامه شستشویی را که از WX742430S می خواهید توسط پیچ ولومی انتخابگر، انتخاب نمایید؛ این پیچ در وسط قرار گرفته است و برنامه ها به دور آن چیده شده اند. پنل دیجیتال امکان تنظیم بیشتر برای برنامه ی مورد نظر و دسترسی به برنامه های اضافه را فراهم خواهد آورد.

ابعاد ماشین لباسویی WX742430S برابر 850 × 600 × 500 میلیمتر است و وزن آن برابر 61 کیلوگرم می باشد. درب 34 سانتیمتری دسترسی به فضای دیگ را راحت خواهد کرد و تا 170 درجه باز خواهد شد.

تکنولوژی ProSmart Inverter Motor

ProSmart Inverter Motor ماشین لباسشویی

اصلی ترین مواردی که در هنگام خرید ماشین لباسشویی اهمیت دارد و این قضیه در مورد بسیاری از وسایل الکترنیکی صادق است موتور به کار رفته در ماشین لباسشویی است. ماشین لباسشویی WX742430S به فناوری «ProSmart Inverter Motor » مجهز شده است، این موتور دارای کیفیتی عالی است و با ایجاد اصطکاک بسیار کم در بین اجزایش صدای بسیار پایینی را ایجاد خواهد کرد و علاوه بر آن طول عمر بالایی دارد. استفاده از موتور ProSmart Inverter Motor در ماشین لباسشویی WX742430S ، سبب شده مصرف انرژی بسیار پایینی را شاهد باشید و پس از خرید این لباسشویی مجبور به تحمیل هزینه های بیشتر برای استفاده از آن نباشید. این  کمپرسور حرکات متنوع را در دیگ ایجاد خواهد کرد و با تشخیص میزان بار حرکاتش را تنظیم خواهد کرد.

Aquafusion در ماشین لباسشویی بکو


درام و تضمین کیفیت بالا شستشو

ظرفیتی بزرگتر از سایر ماشین لباسشویی های هم قد و قواره، این ویژگی است که ماشین لباسشویی WX742430S بکو به لطف استفاده از درام Aquafusion به خود گرفته است. این فناوری دیگی با ظرفیت بزرگتر از حالت معمول با حرکتی آهسته و موج وار را ایجاد خواهد کرد؛ حرکت آرام با فراز و نشیب هایی همراه است که اصطکاک بین لباس ها و دیگ را افزایش خواهد داد و در نتیجه با حفظ سلامت تار و پود لباس ها ، تمیز کنندگی بالا ایجاد خواهد شد.  درام Aquafusion عملکرد بسیار مناسبی را در هنگام شستشو و آبکشی از خود نشان خواهد داد و پس از آبکشی هیچ ماده ی شوینده و لکه ای بر روی لباس ها باقی نخواهد گذاشت. میزان افزایش گنجایش در این درام به 15 درصد رسیده است، دسترسی به دیگ از طریق درب 50 سانتی متری امکان پذیر شده است و شما می توانید هر چیزی را که بخواهید از قبیل پتو و ملحفه را به آسانی در دیگ قرار دهید. جنس درام از فولاد ضد زنگ است و پس مدتها استفاده دچار آسیب و ایراد نخواهد شد.


صرفه جویی با فناوری های پیشرفته

فناوری های پیشرفته در ماشین لباسشویی بکو  WX742430S قرار گرفته اند که تضمین خواهد کرد مصرف انرژی ، آب ، مواد شوینده و ... در این ماشین لباسشویی بسیار پایین است. شستشوی سریع در 28 دقیقه ، در زمان و انرژ صرفه جویی خواهد کرد؛ شستشوی سریع برای 2 کیلوگرم لباس تنها در 14 دقیقه ، مناسب برای لباس های کم که تمیز کنندگی بالا و صرفه جویی در زمان و هزینه ی مصرف انرژی را در پی خواهد داشت. شستشو در آب سرد و در دمای 20 درجه ی سانتی گراد، این شستشو در میزان مصرف انرژی برای گرم کردن آب به میزان 70 درصد صرفه جویی خواهد کرد. شستشو در دمای 40 درجه نیز موجود است که برای لباس های ظریف و حساس مناسب است و آسیبی در هنگام شستشو در آنها ایجاد نخواهد شد. قابلیت تشخیص میزان بار یا نیمه بار از قابلیت هایی است که در ماشین لباسشویی WX742430S به چشم می آید، می تونید اگر لباس های کمی برای شستشو دارید این ویژگی را به کار بگیرید، به صورت خودکار میزان آب کمتر و مواد شوینده کمتر مصرف خواهد شد. فناوری « EcoSmart » نیز از گزینه های با اهمیتی است که ماشین لباسشویی WX742430S مورد استفاده قرار گرفته است و شما در مدت یکساله به خوبی درخواهید یافت که به چه میزان بالایی صرف انرژی را کاهش خواهد داد. سرعت چرخش بسیار بالای خشک کن در زمان و میزان مصرف انرژی صرفه جویی خواهد کرد و شما می توانید در زمان پایین خشک کنندگی بالایی را از WX742430S ببینید. ماشین لباسشویی wmy71283 بکو نیز امکاناتی مشابه دارد که در صرف انرژی و هزینه صرفه جویی خواهد کرد.

این ماشین لباسشویی در کلاس بهره وری انرژی A+++ مثبت قرار گرفته است ؛ با تمام این تفاسیر این نتیجه حاصل خواهد شد که ماشین لباسشویی WX742430S کم مصرف از تمام لحاظ است.

فناوری های مربوط به صرفه جویی در ماشین لباسشویی


کلام آخر

آنچه که پس از خرید ماشین لباسشویی بکو از این محصول انتظار دارید چیست؟ آیا غیر از این است که می خواهید لباس هایتان را با تمیزی فوق العاده تحویل دهد و فناوری های روز را در خود داشته باشد؟ البته گزینه ای دیگر که مطمئنم همه شما آن را با اهمیت می دانید سطح صدا و لرزش در ماشین لباسشویی WX742430S در هنگام شستشوست؛ در کنار این خواسته ها طراحی و جنس نیز با اهمیت است. چه گزینه ی دیگری باقی مانده که اهمیت دارد؟ شما بگویید.... ماشین لباسشویی WX742430S بکو از گزینه هایی برای خرید است که امکاناتی فوق العاده و قیمتی بسیار مناسب دارد.

مشخصات فنی
 

عمومی

تولید‌کنندهbeko
کشور سازندهترکیه
انتخاب رنگنقره‌ای

مشخصات کلی

نام مدلWX742430S
نوع لباسشوییدرب از جلو
ظرفیت لباسشویی7 کیلوگرم
سرعت چرخش موتور1400 دور در دقیقه
لوله ورودی آب سرد و گرم

بله

برنامه

تعداد برنامه های لباسشویی15 عدد
قابلیت تنظیم سرعت چرخش

بله

قابلیت تنظیم دما

بله

شستشوی سریع

بله

شستشوی اقتصادی

بله

آبکشی اضافی

بله

ضد چروک

بله

شستشوی اتوماتیک مخزن

بله

پیش شستشو

بله

تاخیر در شستشو

بله

تعداد برنامه های انتخابی اضافی 5 عدد
نام برنامه های انتخابی اضافی

Pre-Wash
Rinse Hold
No spin
Extra Rinse
Quicker Wash

امکانات ویژه

قفل کودک

بله

نوع موتورProSmart Inverter Motor
سیستم تشخیص ظرفیت

بله

زنگ پایان

بله

تکنولوژی بخار

بله

سیستم حفاظت در برابر نوسانات برق

بله

سنسور تشخیص نشتی آب

بله

صفحه نمایش

صفحه نمایش

بله

نوع صفحه نمایشLED
صفحه نمایش لمسی

خیر

شاخص زمان باقی مانده

بله

سطح صدا

میزان صدا در حالت شستشو60 دسی بل
میزان صدا در حالت خشک کردن77 دسی بل
بی صدا

بله

کم لرزش

بله

مصرف انرژی

برچسب انرژی+++A
رتبه انرژی در حالت چرخشB
مصرف انرژی سالانه171 کیلو وات ساعت
میزان مصرف آب48 لیتر
مصرف آب سالانه 10560 لیتر

ویژگی های درب و مخزن

جنس درامفولاد ضد زنگ
حجم درام50 لیتر
زاویه باز شدن درب170 درجه
اندازه دهانه درب34 سانتی‌متر

طراحی

ابعاد850×600×500 میلیمتر
وزن70 کیلوگرم
رنگنقره ای
پایه های قابل تنظیم

بله

اقلام همراه

لوازم جانبی همراهلوله اتصال به آب شهری سرد و گرم, آچار چند کاره, کشوی مواد شوینده, پیچ های اتصال پایه, پایه های لباسشویی, دفترچه و برگه های راهنما, شلنگ یا لوله خروجی آب, محافظ لوله یا شلنگ, بسته بندی
نظرات کاربران
نظرات مشتری (4)
تمیز کنندگی بالا
طراحی ظاهری
امکانات و قابلیت
ارزش خرید در این قیمت
کیفیت بدنه
نوآوری و خلاقیت
استفاده آسان
یه لباسشویی می خواستم که اهرش رو دوست داشته باشم و لباسها رو هم خوب تمیز کنه. خدا رو شکر این لباسشویی هر دو تا رو با هم داره. نظر توسط سرافراز (ارسال شده در 1396/03/23)
مراقبت از لباس
طراحی ظاهری
امکانات و قابلیت
ارزش خرید در این قیمت
کیفیت بدنه
نوآوری و خلاقیت
استفاده آسان
این ماشین لباسشویی واقعا در هنگام استفاده از لباس ها مراقبت می کنم . در دوره ای که از این ماشین لباسشویی استفاده کردم هیچ مشکلی برای هیچ یک از لباس هام پیش نیومده. نظر توسط شیرین معروفی (ارسال شده در 1396/03/23)
پیشنهاد خرید
طراحی ظاهری
امکانات و قابلیت
ارزش خرید در این قیمت
کیفیت بدنه
نوآوری و خلاقیت
استفاده آسان
ماشین لباسشویی WX742430S رو چه از لحاظ ظاهر و چه از لحاظ امکانات می پسندم و در مدتی که دارم ازش استفاده می کنم کیفیتش برام ثابت شده. به شما هم پیشنهاد می کنم این مدل رو از سایت فروشگاهی آوینتو.کام بخرید. نظر توسط R.P (ارسال شده در 1396/03/23)
ظرفیت 7 کیلویی
ارزش خرید در این قیمت
کیفیت بدنه
نوآوری و خلاقیت
استفاده آسان
طراحی ظاهری
امکانات و قابلیت
واسه خونواده 4 نفره ی ما این لباسشویی خیلی مناسبه . ظرفیتی که داره می توانه چند روزه لباس هارو باهاش بشورم و اگر لباسهام به حدی نرسید که باید نگران هدر رفتن انرژی نیستم چون امکان نیمه بار رو داره. نظر توسط سلیمی (ارسال شده در 1396/03/23)
نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید: ماشین لباسشویی بکو 7 کیلویی BEKO WASHING MACHINE WX742430S
شما به این محصول چه امتیازی می‌دهید؟ *
  1 ستاره 2 ستاره 3 ستاره 4 ستاره 5 ستاره
کیفیت بدنه
نوآوری و خلاقیت
استفاده آسان
طراحی ظاهری
امکانات و قابلیت
ارزش خرید در این قیمت
راهنمای خرید

 

با توجه به مجوزهای دریافت شده و اطلاعات زیر به راحتی و با اطمینان کامل می توانید آسوده خرید کنید «بر روی تصاویر مجوزها برای استعلام گرفتن کلیک کنید

 

 
 • با توجه به اینکه احساس شما از خرید از کسب و کارهای اینترنتی دارای پروانه کسب فروشگاه های مجازی بهتر خواهد بود ؛ فروشگاه اینترنتی ما دارای پروانه کسب فروشگاه های اینترنتی مجازی است.

پروانه کسب فروشگاه مجازی 
 • آوینتو به عنوان استارتاپ برتر استان و غرب کشور در زمینه تجارت الکترونیک با حضور استاندار کردستان، استاندار خراسان شمالی و رئیس ارتباطات و فناوری اطلاعات استان کردستان برگزیده؛ معرفی و تقدیر شد.

استارتاپ برتر 
 • مدیر فروشگاه ما در سال 1397 به عنوان کارآفرین برتر استان کردستان معرفی و قدردانی شد.

کارآفرین برتر 
 • برای راحتی و ضمانت پرداخت اینترنتی ؛ آوینتو با بانک ملت و پارسیان قرارداد بسته است و از طریق این بانک ها « ملت و پارسیان » پرداخت اینترنتی را انجام می دهد.

کبرای آگاهی بیشتر کلیک کنید 
 • صلاحیت فروشگاه اینترنتی توسط نماد اعتماد الکترونیکی از طرف وزارت صنعت و معدن ، تائید می شود که فروشگاه اینترنتی آوینتو دارای نماد اعتماد الکترونیکی ستاره دار از وزارت صنعت، معدن و تجارت می باشد. برای مشاهده و استعلام گواهی نماد اعتماد دو ستاره لطفا روی تصویر مرتبط کلیک کنید.

نماد اعتماد الکترونیکی دو ستاره 
 • آوینتو با توجه به سابقه کاری دارای شرکت ثبت شده و معتبر از سال 93 است .

استعلام شرکت 
 • اضافه بر نماد الکترونیکی، فروشگاه اینترنتی آوینتو دارای نماد طلایی ساماندهی از وزارت ارشاد و ساماندهی رسانه های دیجیتال را دارا می باشد.

نماد تائید سامانه های دیجیتال 
 • اطلاعات خصوصی کاربران توسط مجوز SSL امنیت انتقال اطلاعات و رمز گذاری تضمین می شود. ، گواهینامه SSL را می توانید پیگیری کنید و اطلاعاتی درمورد راهنمای استفاده آن را مشاهده کنید .

گواهی ssl 
 • فروشگاه اینترنتی آوینتو به مشتری های خود امکان عوض کردن یا برگشت محصول تا 7 روز را مطابق شرایط ذکر شده می دهد . همچنین با خریداری هر محصول می توانید از خدمات و سرویس های خاص از جمله پرداخت در محل، تضمین کمترین قیمت، ارسال سریع و گارانتی اصالت کالا برخوردار شده و خرید اینترنتی مطمئنی را تجربه کنید .
 
 • شماره های تماس رند ، یکی دیگر از فاکتور های دیگر اعتماد است که برای آنها هزینه بسیاری صرف شده و نشان از اعتماد و ماندگاری فروشگاه است . شماره های ثابت : 08734267776 - 08734266766 و شماره های همراه : 09188888534 - 09188888957 - 09188888546 خرید خود را انجام دهید .
 
 
 
پرسش‌های محصول

پرسش‌های محصول

جستجو براساس ASC
پرسش
توسط : حسن در دی ۱۴۰۰
وقتتون بخیر قیمت این محصول بروز هست یا نه؟
هزینه ارسال برای تهران چقدر هست؟
56
پرسش
توسط : محمد تیرناز در فروردین ۱۴۰۱
سلام و خسته نباشید
در مورد اصالت محصولات میخواستم راهنما ی کنید
ایا واقعا محصولی که انتخاب میکنیم و ارسال میشه واقعا اصالت دارن و جز از دسته کالاهای تقلبی نیستند
ایا گارانتی که انجام میشه صحت و اصالت کالا را تایید میکنند
ممنون میشم راهنمایی کنید
53
پرسش
توسط : حسین اسحقی در فروردین ۱۴۰۱
با سلام و عرض خسته نباشید
آیا این محصول گارانتی دیگری هم به جز گارانتی 7 روز داره؟
37
پرسش
توسط : خانی در اردیبهشت ۱۴۰۱
باسلام و خسته نباشید.میخاستم بدونم قیمتهاتون ب روز هستن؟چون امروز ک من از شهرمون میپرسیدم حدودا پنج تومن بالاتر از اینی هس ک شما قیمت زدین
33
پرسش
توسط : رسول در اردیبهشت ۱۴۰۱
سلام نحوه پرداخت اگه طوریکه نوشتید درب منزل باشه خوبه.هم ما راحتیم هم شما.همینطوره؟
24
پرسش
توسط : یاسین در خرداد ۱۴۰۱
سلام، چجوری باید سفارش بدم؟ قیمت بروزش همینه دیگه؟
17
پرسش
توسط : جابر در اردیبهشت ۱۴۰۱
با سلام
جهت سفارش و خرید ، آیا قیمت ها بروز هست؟
16
پرسش
توسط : فاطمه در اردیبهشت ۱۴۰۱
با سلام. سوالم اینه چطور میتونم با پشتیبانی تماس بگیرم؟ و دوم اینکه چطور میت.نم ضمانت کالا رو درخواست بدم؟
7
شما ممکن است به محصولات زیر نیز علاقمند باشید