عینک سه بعدی

در این دسته کالایی برای نمایش قرار ندارد


از منوی بالا ، برند ها و دسته بندی های دیگر را انتخاب کنید؛

« لطفا دوباره امتحان کنید »

عینک سه بعدی

خرید عینک سه بعدی از فروشگاه آوینتو دات کام

خرید عینک سه بعدی برای لذت بردن از تصاویر سه بعدی پخش شده بر روی تلویزیون لازم و ضروری است. با خرید عینک سه بعدی بدون نیاز به رفتن به سینما، می توانید از تصاویر سه بعدی و هیجان انگیز لذت ببرید. از این رو آوینتو دات کام سعی کرده انواع عینک سه بعدی با مارک های معتبری همچون سونی، سامسونگ، ال جی، فیلیپس و ... را در این دسته از لوازم جانبی تلویزیون قرار دهد تا بتوانید با توجه به نوع سه بعدی تلویزیون، مناسب ترین مدل را خریداری کنید. عینک های سه بعدی شامل دو دسته هستند، عینک هایی سه بعدی اکتیو « Active » و عینک هایی سه بعدی پسیو « Passive ».  

تلویزیون 3 بعدی برای اولین بار در سال 2010 میلادی از نوع تکنولوژی اکتیو تولید و روانه بازار شد. در سال های بعد از آن، برندهایی همچون LG و Vizio تکنولوژی سه بعدی پسیو را رواج دادند. نمایش متناوب تصاویر مجزا برای هر کدام از چشم های راست و چپ نحوه عملکرد تکنولوژی اکتیو است. عینک هایی با تکنولوژی اکتیو، با فیلتر کردن و ممانعت از دید یکی از چشم ها، تصاویر را با سرعت بسیار بالایی به چشم چپ و یا راست می رسانند که این موجب دیدن تصاویر به صورت سه بعدی خواهد شد. از دلایلی که موجب بالاتر بودن قیمت عینک سه بعدی اکتیو می باشد، وجود باتری است. البته حضور باتری در افزایش وزن عینک هم تاثیر گذاشته. البته ناگفته نماند که این مدل عینک ها به دلیل بالا بودن کیفیت، همچنان طرفداران خود را دارند. 

در تکنولوژی سه بعدی پسیو، دو تصویر برای هر دو چشم به صورت مجزا پخش می شود که با فیلتر کردن خطوط مربوط به هر کدام از چشم ها، تصویر به آن چشمی که باید نمایش داده شود می رسد. این مدل عینک ها وزن کمی دارند و نیاز به باتری ندارند. اگر مایل به خرید عینک سه بعدی هستید، از انواع عینک سه بعدی موجود در این دسته از محصولات فروشگاه اینترنتی آوینتو دات کام دیدن کنید. در این جا مدل عینک سه بعدی سامسونگ، عینک سه بعدی ال جی و ... را می توانید خریداری کنید.