سینمای سه بعدی

تا بر صفحه

 • سیستم سینما خانگی ال جی LG LHD657

  سیستم سینما خانگی ال جی 1000 وات مدل LG HOME THEATRE SYSTEM 1000W LHD657

  2 رای

  قیمت عادی: ‎۱۱٬۰۰۰٬۰۰۰ تومان

  تخفیف ‎۸٬۳۵۰٬۰۰۰ تومان تخفیف ‎۸٬۳۵۰٬۰۰۰ تومان

 • سینما خانگی سونی 1000 وات 5.1 کاناله SONY E6100

  سینما خانگی سونی 1000 وات 5.1 کاناله SONY E6100

  3 رای

  ناموجود

 • سینما خانگی سونی 1200 وات 5.1 کاناله سه بعدی بلوری Sony N9200W

  سینما خانگی سونی 1200 وات 5.1 کاناله سه بعدی بلوری Sony N9200W

  3 رای

  ناموجود

تا بر صفحه

سینمای سه بعدی

خرید سینمای خانگی سه بعدی از فروشگاه آوینتو دات کام

سه بعدی « 3D » واژه ای است که امروزه برای ما بسیار آشنا است؛ حتی با این واژه در دستگاه هایی مانند سینمای خانگی، تلویزیون، دی وی دی، کنسول بازی و ... برخورد کرده ایم. همان طور که می دانید با وجود این قابلیت در دستگاه هایی مانند تلویزیون، سینمای خانگی و ... می توان از مشاهده فیلم ها و تصاویر در فضایی سه بعدی لذت برد. وجود این ویژگی باعث ایجاد تجربه ای باورنکردنی و بی نظیر از مشاهده خواهد شد. یکی از دستگاه هایی که امروزه در اختیار کاربران قرار گرفته، سینما خانگی سه بعدی است. این دستگاه در کنار تلویزیون سه بعدی، فضایی دلنشین و عالی را برای مشاهده سه بعدی تصاویر و فیلم ها فراهم خواهد کرد. اگر از علاقه مندان به مشاهده تصاویر و فیلم های سه بعدی هستید، از محصولات این دسته فروشگاه آوینتو دیدن کنید. 

در دستگاه هایی مانند سینمای خانگی، هماهنگی بلندگو ها با ساب ووفر « subwoofer  »، صدایی با کیفیت و عالی را تولید خواهد کرد تا بتواند در کنار تصاویر زیبا، لذت مشاهده را دو چندان کند. سونی طبق عادت همیشگی خود، سینمای خانگی سه بعدی را هم با کیفیت و عالی تولید کرده تا بتواند گزینه ای مناسب برای شما باشد. ال جی هم سعی بر این داشته تا با مجهز کرده سینمای خانگی به تکنولوژی های نوین و به روز و البته تولید و طراحی مدل های متنوع نظر کاربران را به خود جلب کند. کمپانی های خوش نام دیگر همچون سامسونگ، فیلیپس، شارپ، پاناسونیک و ... هم هر کدام در زمینه ای درخشان تر از بقیه ظاهر شده اند و توانسته اند سیل عظیمی از کاربران را به خود جلب کنند.

در این دسته از محصولات فروشگاه اینترنتی آوینتو دات کام می توانید بهترین مدل سینما خانگی ال جی « LG »، سینما خانگی سامسونگ « Samsung »، سینما خانگی سونی « Sony » و سایر برندهای معتبر از جمله فیلیپس « Philips »، پاناسونیک « Panasonic » را مشاهده کنید تا شما بتوانید مناسب ترین مدل ها را خریداری کنید. در این دسته می توانید لیست قیمت سینما خانواده، قیمت سینما خانگی ال جی، قیمت سینما خانگی سامسونگ، قیمت سینما خانگی سونی و ... را مشاهده کنید تا بتوانید با توجه به میزان بودجه ای که در اختیار دارید، مناسب ترین سینمای خانگی سه بعدی را خریداری کنید.