ماشین لباسشویی 9 کیلویی بوش BOSCH WAT28480 بزرگنمایی

ماشین لباسشویی بوش 9 کیلویی BOSCH WAT28480

BOSCH WASHING MACHINE WAT28480 • فناوری « VarioPerfect »

 • دارای 15 برنامه ی شستشو

 • ظرفیت 9 کیلوگرم

 • درام « VarioDrum »

 • پیش شستشوی لباس

 • مجهز به شستشوی اقتصادی

 • فناوری « aquaStop »

 • سنسور تشخیص نشتی آب

 • تکنولوژی « ActiveWater »

 • برچسب انرژی +++A
موجود شد به من اطلاع بده

دسترسی: ناموجود

Bosch

تخفیفات ویژه و جدید اینستاگرام

فالو کنید :)

ارسال سریع یک تا سه روز

سرعت ارسال

هفت روز تضمین تعویض کالا

ضمانت خرید

پرداخت پول در محل بعد تست

❌ پرداخت بعد از تست

نیم نگاهی به ماشین لباسشویی 9 کیلویی بوش BOSCH WASHING MACHINE WAT28480ماشین لباسشویی 9 کیلویی بوش شرکت بوش ماشین لباسشویی هایی تولید می کند که به دلیل داشتن امکانات متنوع و قدرت پاک کنندگی فوق العاده ای که دارند زبان زد خاص و عام شده اند. ماشین لباسشویی WAT28480 بوش از محصولات سری 6 این کمپانی بزرگ است که دارای ظرفیت 9 کیلوگرم می باشد. این مدل از ماشین لباسشویی بوش از کمپرسور خاص این شرکت یعنی EcoSilence Drive استفاده می کند؛ در این کمپرسور تسمه حذف شده و صدا و لرزش بسیار پایینی تولید می شود و عملا شاهد لرزش در ماشین لباسشویی WAT28480 نیستید. فناوری VarioPerfect از برترین و کاربردی ترین برنامه های به کار رفته در این ماشین لباسشویی است که شما را در ذخیره زمان و یا انرژی و صرف هزینه های اضافی یاری می کند. شما می توانید با این فناوری و توسط دو گزینه ی SpeedPerfect و EcoPerfect زمان و یا انرژی را ذخیره کنید؛ انتخاب تنها یکی از گزینه ها امکان پذیر است و از کیفیت شستشو با این فناوری کم نمی شود. اگر در حین شستشو متوجه شدید که لباس اضافی باقی مانده که فراموش کرده اید آن را در لباسشویی بیندازید ، با دکمه توقف عملکرد را متوقف نمایید و لباس باقی مانده را نیز اضافه کنید و شستشو را از سر بگیرید.

درام « VarioDrum » در لباسشویی بوش مدل WAT28480 مورد استفاده قرار گرفته است و با سوراخ های منظم و نامتقارنی که دارد آب را به صورت یکنواخت در سطح دیگ و در میان لباس ها توزیع می کند و عمل شستشو را با آب کمتر ، زمان کمتر و تمیز کنندگی عالی انجام می دهد؛ میزان اصطکاک ایجاد شده در بین البسه و دیگ در حد مطلوبیست و علاوه بر تمیز کنندگی بالا ، آسیبی به الیاف پارچه وارد نمی گردد. تکنولوژی « ActiveWater » با تشخیص میزان لباس های داخل دیگ ماشین لباسشویی WAT28480 و میزان کثیف بودن آن ها حجم آب مورد نیاز برای شستشو را تعیین خواهد کرد و لباس ها در میان میزان آب مناسب قرار می گیرند و این سبب صرفه جویی در مصرف آب و در کنار آن شستشوی عالی و خیس کنندگی مناسب لباس ها می شود. با 15 برنامه ای که بر روی ماشین لباسشویی WAT28480 قرار گرفته است می توانید برای لباس های با جنس های متفاوت ، برنامه ای متفاوت را انتخاب کنید و اوج تاثیر گذاری و تمیز کنندگی را در لباس ها شاهد باشید. شما می توانید برای هر برنامه ای که انتخاب می کنید می توانید دمای آب و سرعت چرخش در هنگام خشک کردن را تنظیم نمایید؛ بر روی پنل لمسی WAT28480 علاوه بر این امکانات ، امکان مشاهده ی دمای باقی مانده ، برنامه های اضافی و قفل کودک وجود دارد.نمایش بیشتر
نمایش کمتر
نقد و بررسی

نقد و بررسی مدل ماشین لباسشویی بوش 9 کیلویی

ماشین لباسشویی 9 کیلویی بوش شرکت بوش ماشین لباسشویی هایی تولید می کند که به دلیل داشتن امکانات متنوع و قدرت پاک کنندگی فوق العاده ای که دارند زبان زد خاص و عام شده اند. ماشین لباسشویی WAT28480 بوش از محصولات سری 6 این کمپانی بزرگ است که دارای ظرفیت 9 کیلوگرم می باشد. این مدل از ماشین لباسشویی بوش از کمپرسور خاص این شرکت یعنی EcoSilence Drive استفاده می کند؛ در این کمپرسور تسمه حذف شده و صدا و لرزش بسیار پایینی تولید می شود و عملا شاهد لرزش در ماشین لباسشویی WAT28480 نیستید. فناوری VarioPerfect از برترین و کاربردی ترین برنامه های به کار رفته در این ماشین لباسشویی است که شما را در ذخیره زمان و یا انرژی و صرف هزینه های اضافی یاری می کند.

طراحی زیبا و کاربردی

ماشین لباسشویی بوش 9 کیلویی

وسایل الکتریک زمانی که در فضای خانه و یا آشپزخانه قرار می گیرند علاوه بر وظیفه ای که جهت استفاده از آن در زمینه خاص تولید شده اند لازم است به فضای موجود جان و روح تازه ببخشند و در زیبایی آن تاثیر مثبت داشته باشند. ماشین لباسشویی های بوش با طراحی خاص و تقریبا متفاوتشان با سایر لباسشویی ها وظیفه ی ایجاد فضای لوکس و شیک را به خوبی انجام می دهند. ماشین لباسشویی بوش WAT28480 از محصولات تولید شده توسط برند بوش است که با طراحی زیبا و کاربردی، امکان استفاده آسان را فراهم کرده است. از طریق پیچ انتخابگر چرخانی که در قسمت بالا و وسط ماشین لباسشویی WAT28480 قرار گرفته است می توانید نسبت به خاموش و روشن کردن لباسشویی اقدام کنید و از بین 15 برنامه ی شستشوی قرار گرفته در گرداگرد آن ، یکی را انتخاب کنید. از طریق تورفتگی که بر روی محفظه ی مواد شوینده قرار گرفته است می توانید درب را باز کنید و به سه محفظه ای که جهت قرار گیری مواد شوینده و نرم کنده تعبیه شده اند دسترسی داشته باشید.

پنل لمسی قرار گرفته بر روی ماشین لباسشویی WAT28480 امکان ایجاد تنظیمان بیشتر را فراهم می کند ، اما تاثیر بالایی که بر ظاهر این لباسشویی گذاشته غیر قابل چشم پوشی است؛ استفاده از این پنل لمسی و درسترسی به تنظیمات قرار گرفته بر روی آن از ویژگی های مثبتی است که بر روی دابلو ای تی 28480 فراهم شده است.درب دارای قطر 32 سانتیمتر است و با زاویه ی 165 درجه باز می شود و امکان بار گذاری انواع لباس ها با هر اندازه ای به راحتی امکان پذیر می باشد. پایین تر از درب محفظه ای دایره ای شکل را می بینید که محل فیلتر این لباسشویی است و می توانید هر چند وقت یکبار نسبت به پاک سازی آن اقدام نمایید. ابعاد خوش تراش ماشین لباسشویی 9 کیلویی بوش WAT28480 برابر 84.8×59.8×59 سانتی متر است و شما در محلی از آشپزخانه که دوست دارید می توانید این وسیله را جاسازی کنید. این ابعاد با تمامی اجزای تشکیل دهنده وزنی معادل 71 کیلوگرم را دارند. طراحی موسوم به antiVibration برای کناره های ماشین لباسشویی WAT28480 مورد استفاده قرار گرفته است ؛ این طراحی با تنظیم مداوم چرخش دیگ به میزان قابل توجهی از میزان لرزش ماشین لباسشویی کم می کند و در نتیجه صدای حاصله از آن نیز کاهش می یابد.

با نگاه به تمامی ظاهر و مواردی که ذکر شد درخواهید یافت که موارد کاربردی با چه دقت و توجهی طراحی شده اند و با ظرافت بالا در کنار یکدیگر قرار گرفته اند تا قیافه ای خوش فرم به ماشین لباسشویی WAT28480 ببخشند.

قلب تپنده ی ماشین لباسشویی WAT28480

با اهمیت ترین و پرکارترین عضو در بدن انسان مغز است و وظیفه ی هماهنگ کردن اعضا را با همدیگر بر عهده گرفته است؛ این عضو و بخش حیاتی و کاربردی در ماشین لباسشویی، موتور و یا کمپرسور آن است . ایجاد عملکرد مطلوب و کارایی فوق العاده ماشین لباسشویی بستگی مستقیمی به کمپرسور آن دارد. با وجود بهره گیری از کمپرسور BLDC « EcoSilence Drive » در ماشین لباسویی WAT28480 لازم نیست هیچ نگرانی از بابت عملکرد مطلوب آن باشید زیرا شرکت بوش کارایی مطلوب و عالی آن را تا 10 سال تضمین خواهد کرد. در موتور BLDC تسمه حذف شده است و درام و موتور ارتباط مستقیم با یکدیگر دارند و اصطکاک پایینی میان اجزا ایجاد خواهد شد ، این سبب می شود صدا بسیار کمی تولید گردد و لرزش به حد صفر برسد. در هنگام عملکرد ماشین لباسشویی WAT28480 صدا و لرزش آنچنان پایین است که آرامش و سکوت خانه شکسته نخواهد شد. مصرف انرژی در این لباسشویی به واسطه ی حضور BLDC در ساختارش ، به میزان قابل توجهی پایین آمده است.

ماشین لباسشویی بوش 9 کیلویی

کلاس بهره وری ماشین لباسویی WAT28480 در واقع A می باشد که با وجود این کمپرسور به A+++ ارتقاء یافته است و به میزان 30 درصد در مصرف انرژی صرفه جویی می گردد.

فناوری های مربوط به آب

ماشین لباسشویی بوش 9 کیلویی

از فناوری های به کار رفته در ماشین لباسشویی WAT28480 مورد استفاده قرار گرفته است و سبب ایمنی در آبرسانی می شود ، تکنولوژی « aquaStop » می باشد . این تکنولوژی سبب جلو گیری از نشت آب می شود ؛ لباسشویی WAT28480 دارای شیلنگ های دو جداره ای است که امنیت بالایی برای رسانده آب به محفظه دارند و سنسور های بر روی شلینگ ها و محفظه موجود است که در صورت نشت آب ، جریان ورودی آب به سرعت قطع خواهد شد و شما از این موضوع اطلاع می یابید . با وجود این سیستم نگران نشت آب و خسارات احتمالی ناشی از آن نباشید. فناوری دیگر مربوط به آب « 3D AquaSpa » می باشد که با پاشیدن آب از سه منطقه از دیگ بر روی لباس ها فرو می ریزدو و سبب نفوذ سریع تر آب به دیگ و لباس ها خواهد شد. برای استفاده از این فناوری طراحی دیگ دستخوش تغییراتی شده که سبب تمیز کنندگی بیشتر می شود ؛ با وجود این سیستم آبپاشی هیچ ماده ی شوینده ای بر روی لباس ها باقی نمی ماند و لکه ای بر رویشان ایجاد نمی گردد. پاک کنندگی فوق العاده سبب می شود آلودگی و میکروبی بر روی لباس ها باقی نماند و لباسی بدون آلرژی و متناسب با پوست ایجاد شود.

برنامه های و توابع کاربردی

تنوع امکانات ، قابلیت ها و تکنولوژی های به کار رفته در ماشین لباسشویی های بوش سبب شده علاوه بر قابلیت تمیز کنندگی بالا ، صرفه جویی در آب ، برق و مواد شیمیایی صورت پذیرد. تنوع بالای برنامه ها در ماشین لباسشویی WAT28480 به شما این امکان را می دهد که برنامه را با توجه به لباس هایی که قرار است شسته شوند تنظیم کنید و حرکات و میزان اصطکاک بین لباس و دیگ به صورت خودکار و با توجه به برنامه انتخابی تنظیم خواهد شد؛ این موارد سبب می شوند آلودگی ها بر روی لباس کاملا از بین روند و در عین حال آسیبی به الیاف پارچه وارد نگردد. برای هر برنامه ای به صورت پیش فرض دما ، زمان شستشو و امکانات تنظیم شده اند و شما می توانید از طریق پنل لمسی نسبت به تغییر این موارد اقدام نمایید. سیستم روشن و خاموش در کنار لیست برنامه ها و بر بالای پیچ انتخابگر قرار گرفته و شما می توانید با چرخش پیچ ولومی بر روی آن لباسشویی را خاموش و یا روشن نمایید. برنامه های قرار گرفته بر روی ماشین لباسشویی WAT28480 شامل شستشوی لباس ظریف ، لباس پشمی ، لباس ابریشمی ، لحاف ، لباس ورزشی ، لباس تیره ، تمیز کننده درام ، لباس مخلوط ، ضد آلرژی + ، شستشوی سریع 15 و 30 دقیقه ای و ... می باشند.

با نگاه به پنل ماشین لباسشویی WAT28480 شاهد دو گزینه ی SpeedPerfect و EcoPerfect خواهید بود که جهت استفاده از فناوری VarioPerfect تعبیه شده اند . به وسیله ی این فناوری می توانید در زمان و یا هزینه صرفه جویی کنید ؛ دکمه ی SpeedPerfect برای زمانی کاربرد دارد که می خواهید در زمان بسیار کم لباس ها با کیفیت عالی شستشو شوند و وقت ندارید مدت زمان طولانی را منتظر شستن لباس ها کنید. اگر احساس می کنید وقت کافی برای شستشو دارید ولی می خواهید عملیات شستن لباس ها با هزینه کمتر و مصرف انرژی پایین تر صورت گیرد، در این مواقع دکمه ی EcoPerfect را انتخاب کنید تا شستشویی اقتصادی تر و کم هزینه تر صورت گیرد. امکان انتخاب هر دو دکمه به صورت همزمان وجود ندارد.

در ماشین لباسشویی WAT28480 و به لطف بهره گیری از سیستم VarioPerfect لباس ها در زمان 65% کمتر از حالت عادی و یا 50 درصد مصرف انرژی کمتر، شستشو می شوند.

خرید ماشین لباسشویی بوش WAT28480 اری یا خیر؟

با توجه به این که پس از خرید ماشین لباسشویی انتظار می رود سال های زیادی را در آشپزخانه بماند و کارایی مطلوبی از خود نشان دهد ، لازم است انتخاب این وسیله با وسواس بالا انتخاب شود تا علاوه بر اینکه مدت زمان بالایی را بتواند دوام بیاورد ، شستشویی عالی را از خود به نمایش بگذارد و رضایت شما را از بابت تمیز کنندگی لباس ها تامین نماید. لباسشویی WAT28480 بوش با بهره گیری از امکانات متنوعی که به آن اشاره شد و موتور قدرتمند سال های زیادی را با عالی ترین کیفیت شستشو در خانه شما کار خواهد کرد و شما را راضی نگه خواهد داشت. با این لباسشویی 9 کیلویی بوش حجم بالایی از لباس ها را با صرفه جویی در مواد شوینده ، آب ، انرژی و زمان شستشو می دهد. قیمت ماشین لباسشویی بوش WAT28480 با توجه به امکاناتی که در آن قرار گرفته ، بسیار مناسب است.

مشخصات فنی
 

عمومی

تولید‌کنندهBosch
کشور سازندهترکیه
انتخاب رنگسفید

مشخصات کلی

نام مدلWAT28480
نوع لباسشوییدرب از جلو
ظرفیت لباسشویی9 کیلوگرم
سرعت چرخش موتور1400 دور در دقیقه
لوله ورودی آب سرد و گرم

بله

برنامه

تعداد برنامه های لباسشویی15 عدد
قابلیت تنظیم سرعت چرخش

بله

قابلیت تنظیم دما

بله

شستشوی سریع

بله

شستشوی اقتصادی

بله

آبکشی اضافی

بله

ضد چروک

بله

پاک کردن لکه

بله

شستشوی اتوماتیک مخزن

بله

پیش شستشو

بله

تاخیر در شستشو

بله

سایر برنامه ها

لباس ظریف

 لباس پشمی

لباس ابریشمی

لحاف

لباس ورزشی

لباس تیره

تمیز کننده درام

لباس مخلوط

ضد آلرژی +

امکانات ویژه

قفل کودک

بله

نوع موتورBLDC « EcoSilence Drive »
زنگ پایان

بله

سنسور تشخیص نشتی آب

بله

سایر امکانات

فناوری « 3D AquaSpa »

فناوری VarioPerfect

صفحه نمایش

صفحه نمایش

بله

نوع صفحه نمایشLED
صفحه نمایش لمسی

بله

شاخص زمان باقی مانده

بله

سطح صدا

میزان صدا در حالت شستشو51 دسی بل
میزان صدا در حالت خشک کردن77 دسی بل
بی صدا

بله

کم لرزش

بله

مصرف انرژی

برچسب انرژی+++A
رتبه انرژی در حالت چرخشB
مصرف انرژی سالانه152 کیلو وات ساعت
مصرف آب سالانه 11220 لیتر

ویژگی های درب و مخزن

جنس درامفولاد ضد زنگ با طراحی VarioDrum
زاویه باز شدن درب165 درجه
اندازه دهانه درب32 سانتی‌متر

طراحی

ابعاد84.8×59.8×59 سانتیمتر
وزن71 کیلوگرم
رنگسفید
پایه های قابل تنظیم

بله

اقلام همراه

لوازم جانبی همراهلوله اتصال به آب شهری سرد و گرم, آچار چند کاره, کشوی مواد شوینده, پیچ های اتصال پایه, پایه های لباسشویی, دفترچه و برگه های راهنما, شلنگ یا لوله خروجی آب, محافظ لوله یا شلنگ, بسته بندی
نظرات کاربران
نظرات مشتری (4)
سایت اینترنتی مورد اعتماد
کیفیت بدنه
نوآوری و خلاقیت
استفاده آسان
طراحی ظاهری
امکانات و قابلیت
ارزش خرید در این قیمت
من کاملا با نظر سینا.م موافقم اما راستش اعتماد به برخی فروشگاه های اینترنتی سخته. البته من چند بار از آوینتودات کام محصول خریدم و خیلی هم عالی بوده سرویسشون و بهشون اعتماد کامل دارم. راستی این لباسشویی رو هم از آوینتودات کام با قیمت مناسب گرفتم. نظر توسط غریب نژاد (ارسال شده در 1396/04/31)
خرید ز فروشگاه اینترنتی آوینتو.کام
طراحی ظاهری
امکانات و قابلیت
ارزش خرید در این قیمت
کیفیت بدنه
نوآوری و خلاقیت
استفاده آسان
با ارادت و احترام به آقا عیسی و افرادی که مثل ایشون لوازم خانگی میفروشن، من خرید رو از فروشگاه های اینترنتی بهتر میدونم . چون تنوع محصولات توشون واقعا بالاست و میشه همه رو دید و مقایسه کر چه از لحاظ امکانات و چه از لحاظ قیمت. البته امکان مقایسه ی قیمت در بین فروشگاه های مختلف هم وجود داره. نظر توسط سینا.م (ارسال شده در 1396/04/31)
فروشنده ی لوازم خانگی
طراحی ظاهری
امکانات و قابلیت
ارزش خرید در این قیمت
کیفیت بدنه
نوآوری و خلاقیت
استفاده آسان
من که یه فروشنده ی لوازم خانگی هستم این مدل رو به خیلیا پیشنهاد دادم که بخرنش و از اکثر افرادی که خریدنش بازتاب مثبت گرفتم و ازم به خاطر مدلی که بهشون معرفی کردم تشکر کردن. نظر توسط عیسی زمانی (ارسال شده در 1396/04/31)
رضایت از WAT28480
طراحی ظاهری
امکانات و قابلیت
ارزش خرید در این قیمت
کیفیت بدنه
نوآوری و خلاقیت
استفاده آسان
مدت یکماهه ای که از این مصول استفاده می کنم راضی کننده بوده امیدوارم همین طور تداوم داشته باشه. نظر توسط لیلا مسعودی (ارسال شده در 1396/04/31)
نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید: ماشین لباسشویی بوش 9 کیلویی BOSCH WAT28480
شما به این محصول چه امتیازی می‌دهید؟ *
  1 ستاره 2 ستاره 3 ستاره 4 ستاره 5 ستاره
کیفیت بدنه
نوآوری و خلاقیت
استفاده آسان
طراحی ظاهری
امکانات و قابلیت
ارزش خرید در این قیمت
راهنمای خرید

 

با توجه به مجوزهای دریافت شده و اطلاعات زیر به راحتی و با اطمینان کامل می توانید آسوده خرید کنید «بر روی تصاویر مجوزها برای استعلام گرفتن کلیک کنید

 

 
 • با توجه به اینکه احساس شما از خرید از کسب و کارهای اینترنتی دارای پروانه کسب فروشگاه های مجازی بهتر خواهد بود ؛ فروشگاه اینترنتی ما دارای پروانه کسب فروشگاه های اینترنتی مجازی است.

پروانه کسب فروشگاه مجازی 
 • آوینتو به عنوان استارتاپ برتر استان و غرب کشور در زمینه تجارت الکترونیک با حضور استاندار کردستان، استاندار خراسان شمالی و رئیس ارتباطات و فناوری اطلاعات استان کردستان برگزیده؛ معرفی و تقدیر شد.

استارتاپ برتر 
 • مدیر فروشگاه ما در سال 1397 به عنوان کارآفرین برتر استان کردستان معرفی و قدردانی شد.

کارآفرین برتر 
 • برای راحتی و ضمانت پرداخت اینترنتی ؛ آوینتو با بانک ملت و پارسیان قرارداد بسته است و از طریق این بانک ها « ملت و پارسیان » پرداخت اینترنتی را انجام می دهد.

کبرای آگاهی بیشتر کلیک کنید 
 • صلاحیت فروشگاه اینترنتی توسط نماد اعتماد الکترونیکی از طرف وزارت صنعت و معدن ، تائید می شود که فروشگاه اینترنتی آوینتو دارای نماد اعتماد الکترونیکی ستاره دار از وزارت صنعت، معدن و تجارت می باشد. برای مشاهده و استعلام گواهی نماد اعتماد دو ستاره لطفا روی تصویر مرتبط کلیک کنید.

نماد اعتماد الکترونیکی دو ستاره 
 • آوینتو با توجه به سابقه کاری دارای شرکت ثبت شده و معتبر از سال 93 است .

استعلام شرکت 
 • اضافه بر نماد الکترونیکی، فروشگاه اینترنتی آوینتو دارای نماد طلایی ساماندهی از وزارت ارشاد و ساماندهی رسانه های دیجیتال را دارا می باشد.

نماد تائید سامانه های دیجیتال 
 • اطلاعات خصوصی کاربران توسط مجوز SSL امنیت انتقال اطلاعات و رمز گذاری تضمین می شود. ، گواهینامه SSL را می توانید پیگیری کنید و اطلاعاتی درمورد راهنمای استفاده آن را مشاهده کنید .

گواهی ssl 
 • فروشگاه اینترنتی آوینتو به مشتری های خود امکان عوض کردن یا برگشت محصول تا 7 روز را مطابق شرایط ذکر شده می دهد . همچنین با خریداری هر محصول می توانید از خدمات و سرویس های خاص از جمله پرداخت در محل، تضمین کمترین قیمت، ارسال سریع و گارانتی اصالت کالا برخوردار شده و خرید اینترنتی مطمئنی را تجربه کنید .
 
 • شماره های تماس رند ، یکی دیگر از فاکتور های دیگر اعتماد است که برای آنها هزینه بسیاری صرف شده و نشان از اعتماد و ماندگاری فروشگاه است . شماره های ثابت : 08734267776 - 08734266766 و شماره های همراه : 09188888534 - 09188888957 - 09188888546 خرید خود را انجام دهید .
 
 
 
پرسش‌های محصول

پرسش‌های محصول

جستجو براساس ASC
پرسش
توسط : حسن در دی ۱۴۰۰
وقتتون بخیر قیمت این محصول بروز هست یا نه؟
هزینه ارسال برای تهران چقدر هست؟
55
پرسش
توسط : محمد تیرناز در فروردین ۱۴۰۱
سلام و خسته نباشید
در مورد اصالت محصولات میخواستم راهنما ی کنید
ایا واقعا محصولی که انتخاب میکنیم و ارسال میشه واقعا اصالت دارن و جز از دسته کالاهای تقلبی نیستند
ایا گارانتی که انجام میشه صحت و اصالت کالا را تایید میکنند
ممنون میشم راهنمایی کنید
55
پرسش
توسط : حسین اسحقی در فروردین ۱۴۰۱
با سلام و عرض خسته نباشید
آیا این محصول گارانتی دیگری هم به جز گارانتی 7 روز داره؟
31
پرسش
توسط : خانی در اردیبهشت ۱۴۰۱
باسلام و خسته نباشید.میخاستم بدونم قیمتهاتون ب روز هستن؟چون امروز ک من از شهرمون میپرسیدم حدودا پنج تومن بالاتر از اینی هس ک شما قیمت زدین
30
پرسش
توسط : رسول در اردیبهشت ۱۴۰۱
سلام نحوه پرداخت اگه طوریکه نوشتید درب منزل باشه خوبه.هم ما راحتیم هم شما.همینطوره؟
25
پرسش
توسط : یاسین در خرداد ۱۴۰۱
سلام، چجوری باید سفارش بدم؟ قیمت بروزش همینه دیگه؟
20
پرسش
توسط : جابر در اردیبهشت ۱۴۰۱
با سلام
جهت سفارش و خرید ، آیا قیمت ها بروز هست؟
15
پرسش
توسط : فاطمه در اردیبهشت ۱۴۰۱
با سلام. سوالم اینه چطور میتونم با پشتیبانی تماس بگیرم؟ و دوم اینکه چطور میت.نم ضمانت کالا رو درخواست بدم؟
8
۱۰
طراحی
۱۰
کیفیت ساخت
۱۰
امکانات و قابلیت ها
۹
ارزش خرید
۹
مصرف انرژی

نقاط قوت

برنامه های متنوع با کاربردهای متفاوت
کمپرسور قدرتمند با مصرف پایین انرژی
ایجاد صدا و لرزش پایین
مصرف پایین آب
امکان صرفه جویی در انرژی یا زمان

نقاط ضعف

-
شما ممکن است به محصولات زیر نیز علاقمند باشید