ماشین لباسشویی دوو DAEWOO DWC-ED1432 بزرگنمایی

ماشین لباسشویی دوو 8 کیلویی DAEWOO WASHING MACHINE DWC-ED1432

DAEWOO WASHING MACHINE DWC-ED1432 • ظرفیت 8 کیلوگرم

 • سرعت 1400 دور

 • 16 نوع برنامه شستشو

 • سیستم شستشو با بخار

 • فناوری پاک کنندگی دیگ

 • شستشوی سریع

 • موتور اینورتر

 • صفحه نمایش LED

 • سیستم تشخیص ظرفیت

 • پیش شستشو

موجود شد به من اطلاع بده

دسترسی: ناموجود

daewoo

تخفیفات ویژه و جدید اینستاگرام

فالو کنید :)

ارسال سریع یک تا سه روز

سرعت ارسال

هفت روز تضمین تعویض کالا

ضمانت خرید

پرداخت پول در محل بعد تست

❌ پرداخت بعد از تست

نیم نگاهی به ماشین لباسشویی 8 کیلویی دوو DAEWOO WASHING MACHINE DWC-ED1432ماشین لباسشویی دوو مدل دی دابلیو ای دی 1432 « DWC-ED1432 » از محصولاتی است که در این کمپانی بزرگ تولید شده است که زیبایی ظاهری و کیفیت را در کنار هم در اختیار گرفته است. این ماشین لباسشویی از موتور اینورتر « Dynamic Inverter Moto » سود برده است و در ازای آن مصرف پایین انرژی و صدای بسیار کمی را تولید خواهد کرد و با وجود آن شاهد لرزش در این ماشین لباسشویی نخواهید بود؛ این موتور مخصوص شرکت دوو می باشد و کاراییش توسط این شرکت تا 12 سال تضمین شده است. سیستم شستشو با بخار « Air Bubble » از قابلیت های هیجان انگیز دیگر DWC-ED1432 است که با نفوذ هوا به الیاف پارچه تمییز کنندگی عالی و حذف لکه های سرسخت را در پی خواهد داشت. پس از مدتی استفاده از ماشین لباسشویی جرم ، پرز و مواد شوینده بر روی دیگ خواهند ماند و پس از استفاده، این مواد بر روی لباس ها قرار خواهند گرفت و تمیز کنندگی را خدشه دار خواهند کرد ، ماشین لباسشویی DWC-ED1432 به کمک فناوری پاک کنندگی دیگ « Drum Clean » همیشه دارای محیط عاری از آلودگی است و شستشوی تمیز با آن تضمین شده است.

اگر قرار است لباسهایتان را بشویید ، اما وقت ندارید تا چند ساعت دیگر آنها را از لباسشویی خارج کنید زمان تاخیر DWC-ED1432 را فعال کنید؛ این میزان تاخیر می تواند از 1 تا 19 ساعت باشد. نوار مشکی محدوده بالایی ماشین لباسشویی DWC-ED1432 را در بر گرفته است و دکمه پاور ، دکمه شروع ، پنل LED ، دکمه انتخابگر چرخان و نشان Daewoo بر روی آن ردیف شده اند. نمای زیبای درب بزرگ با طراحی خیره کننده، بر زیبایی ماشین لباسشویی DWC-ED1432 افزوده است و علاوه بر آن دسترسی به محفظه داخلی و دیگ نیز راحت تر می باشد. این ماشین لباسشویی در کلاس بهره وری انرژی A قرار گرفته است و با مصرف پایینش شما را راضی خواهد کرد. با وجود 16 برنامه متنوع شستشو بر روی ماشین لباسشویی DWC-ED1432 دستتان باز است که برای هر لباسی برنامه ای متناسب را انتخاب کنید تا علاوه بر پاک کنندگی موثرتر، الیاف پارچه کمترین آسیب را ببینند. برای هر برنامه ای که انتخاب می کنید تنظیماتی به صورت پیش فرض قرار گرفته است اما شما می توانید این تنظیمات را با دکمه های اطراف تغییر دهید؛ تنظیمات قابل دسترس بر روی پنل شامل سرعت چرخش موتور در هنگام خشک کردن ، دمای آب در هنگام شستشو ، قفل کودک و ... خواهد شد.نمایش بیشتر
نمایش کمتر
نقد و بررسی

نقد و بررسی مدل ماشین لباسشویی دوو 8 کیلویی

ماشین لباسشویی دوو مدل دی دابلیو ای دی 1432 « DWC-ED1432 » از محصولاتی است که در این کمپانی بزرگ تولید شده است که زیبایی ظاهری و کیفیت را در کنار هم در اختیار گرفته است. این ماشین لباسشویی از موتور اینورتر « Dynamic Inverter Moto » سود برده است و در ازای آن مصرف پایین انرژی و صدای بسیار کمی را تولید خواهد کرد و با وجود آن شاهد لرزش در این ماشین لباسشویی نخواهید بود؛ این موتور مخصوص شرکت دوو می باشد و کاراییش توسط این شرکت تا 12 سال تضمین شده است. سیستم شستشو با بخار « Air Bubble » از قابلیت های هیجان انگیز دیگر DWC-ED1432 است که با نفوذ هوا به الیاف پارچه تمییز کنندگی عالی و حذف لکه های سرسخت را در پی خواهد داشت.

دیزاین و طراحی

ماشین لباسشویی دوو 8 کیلویی

به سبک طراحی ماشین لباسشویی های دوو این ماشین لباسشویی نیز شکل داده شدهاست، البته تفاوت هایی در قطعات و ظاهر توسط این کمپانی در ماشین لباسشویی DWC-ED1432 پدید آمده که ظاهری جدید را به این محصول بخشیده است. ویژگی هایی نظیر پنل بزرگ با نوار مشکی در قسمت بالا و درب عریض شده در کنار یکدیگر به ظاهر ساده این ماشین لباسشویی را لعاب بخشیده است و ترکیب هارمونی رنگی عالی پدید آمده است. ظاهر شیک و زیبای ماشین لباسشویی DWC-ED1432 دوو در زیبایی بخشی به آشپزخانه شما تاثیر بالایی خواهد گذاشت. دکمه انتخابگر چرخان در وسط نوار بالایی قرار گرفته است و لیستی از برنامه ها آن را در احاطه گرفته است، شما می توانید با چرخاندن پیچ ، برنامه مورد نیازتان را انتخاب کنید ، لامپ های کوچک در کنار هر برنامه قرار گرفته است که با روشن شدنش نشان خواهد داد چه برنامه ای اجرا خواهد شد. با دکمه های که در اطراف نمایشگر قرار گرفته اند ، تنظیمات بیشتر را برای شستشوی عالی تنظیم کنید. با نگاه به محفظه ی داخلی شاهد دیگ « Star Drum » خواهید بود ، این دیگ کمترین آسیب را به لباس ها وارد خواهد کرد و با شستشوی مناسب البسه رضایت شما را جلب خواهد کرد. با نگاه به سایر ریزه کاری های قرار گرفته بر روی ماشین لباسشویی DWC-ED1432 زیبایی را به صورت واقعی درک خواهید کرد. ابعاد بسته بندی این محصول برابر 650×880×725 میلیمتر است و وزن ماشین لباسشویی DWC-ED1432 برابر 67 کیلوگرم است.

Drum clean

ماشین لباسشویی دوو 8 کیلویی

شستشوی لباس برای مدتی توسط ماشین لباسشویی DWC-ED1432 ، در محیط دیگ آلودگی هایی ایجاد خواهد کرد ، این آلودگی ها در زمان شستشو بر روی لباس ها باقی خواهد ماند و می توان گفت تمیزی بالا در لباس ها ایجاد نخواهد شد. برای حل این مشکل طراحان و متخصصان دوو فناوری Drum clean را در ماشین لباسشویی DWC-ED1432 گنجانده اند. عملکرد فناوری به نحویست که در زمانی که محفظه خالی از لباس است ، دیگ را تا حدود دو سوم از آب پر خواهد کرد و پس از بالا بردن دما به میزان مورد نظر چرخشی سریع در دیگ را ایجاد خواهد کرد و آلودگی ها را از بین خواهد برد. با فناوری Drum clean کیفیت بالای شستشو تضمین خواهد شد.

موتور کم صدا و پرقدرت

ماشین لباسشویی دوو 8 کیلویی

برندها برای اینکه در رقابت ها بمانند مواردی خاص را در محصولاتشان قرار داده اند ؛ ماشین لباسشویی های دوو نیز با امکانات خاص تولید شده اند که اکنون توانسته اند اینگونه مطرح شوند و در میان رقیبان قدر قد علم کنند. ماشین لباسشویی DWC-ED1432 دوو با بهره گیری از موتور اینورتر « Dynamic Inverter Moto » از کمپرسور خاص این برند سود برده است. این کمپرسور صدایی بسیار کم تولید خواهد کرد و همچنین ماشین لباسشویی DWC-ED1432 با وجود استفاده از آن لرزشی نخواهد داشت. مصرف پایین انرژی از دیگر ویژگی هایی است که به واسطه ی Dynamic Inverter Moto در این لباسشویی شاهدش خواهید بود.

اصطکاک پایین بین قطعات سبب شده است عمر موتور بالا رود تا جایی که شرکت دوو عمر 12 ساله آن را تضمین کرده است.

سایر ویژگی های ماشین لباسشویی DWC-ED1432

ماشین لباسشویی DWC-ED1432 به گفته سازنگانش دارای ظرفیت 7 تا 10 کیلوگرم است و شما با توجه به نیاز و میزان لباس هایی که برای شستشو دارید می توانید ظرفیت مورد نیازتان را انتخاب کنید. این ماشین لباسشویی در کلاس بهره وری انرژی A قرار گرفته است و سالانه 1.3 کیلو وات ساعت انرژی مصرف خواهد کرد؛ در طول همین سال 40000 لیتر آب صرف شستشوی البسه شما خواهد شد؛ این میزان مصرف آب و انرژی تقریبا پایین است و استفاده سالانه این محصول توسط شما هزینه چندانی در پی نخواهد داشت. ماشین لباسشویی DWC-ED1432 با آرامش تمام مشغول شستن لباسهایتان خواهد بود و آرامش را برای شما نیز به همراه خواهد آورد؛ زیرا این لباسشویی در زمان شستشو البسه تنها 49 دسیبل صوت تولید خواد کرد و در زمان خشک کردن این میزان صدا به 77 دسیبل خواهد رسید. وجود 16 برنامه بر روی ماشین لباسشویی DWC-ED1432 برای هر نوع پارچه ، برنامه ای را در اختیار شما قرار خواهد داد؛ شستشوی سریع تنها در 15 دقیقه و شستشوی سازگار با محیط زیست جزو برنامه هایی با اهمیتی است که بر روی این ماشین لباسشویی قرار گرفته است. سرعت خشک کن 1400 دور در دقیقه ، سرعت مناسبی است که پس از استفاده لباسهایی خشک را به شما تحویل خواهد د اد. جنس درام ماشین لباسشویی DWC-ED1432 از فولاد ضد زنگ است و ظرفیت آن برابر 70 لیتر است؛ قطر درب برای دسترسی به فضای دیگ برابر 51 سانتی متر است.

ماشین لباسشویی دوو 8 کیلویی

اگر لباس ظریفی دارید شستشوی آن را به این ماشین لباسشویی دوو بسپارید، البته لباس های ظریف توسط فناوری بخار « Air Refresh » شستشو خواهند شد و آب در هنگام انجام عملیات به کار نخواهد رفت ، پس کمترین آسیب به پارچه خواهد رسید تا جایی که می توان میزان آن را صفر اعلام کرد.

سخن آخر

خرید ماشین لباسشویی دوو مدل DWC-ED1432 با توجه به امکانات و ویژگی های مثبتی که در هنگام بررسی از خود نشان خواهد داد، خالی از لطف نیست و قیمتی که این محصول دارد در برابر امکاناتی که دارد پایین است. قیافه ای شیک و لوکس که این ماشین لباسشویی به خود گرفته و امکاناتی از قبیل موتور « Dynamic Inverter Moto » ، سیستم بخار شوی « Air Bubble » ، فناوری Drum clean و ... و در کنار آن قیمت مناسب محصول ، همگی این ادعا را ثابت خواهند کرد.

مشخصات فنی
 

عمومی

تولید‌کنندهdaewoo
کشور سازندهکره جنوبی
انتخاب رنگنقره‌ای

مشخصات کلی

نام مدلDWC-ED1432
نوع لباسشوییدرب از جلو
ظرفیت لباسشویی8 کیلوگرم
سرعت چرخش موتور1400 دور در دقیقه
لوله ورودی آب سرد و گرم

بله

برنامه

تعداد برنامه های لباسشویی16 عدد
قابلیت تنظیم سرعت چرخش

بله

قابلیت تنظیم دما

بله

شستشوی سریع

بله

شستشوی اقتصادی

بله

آبکشی اضافی

بله

شستشوی اتوماتیک مخزن

بله

پیش شستشو

بله

تاخیر در شستشو

بله

امکانات ویژه

قفل کودک

بله

نوع موتورموتور اینورتر « Dynamic Inverter Moto »
سیستم تشخیص ظرفیت

بله

زنگ پایان

بله

تکنولوژی بخار

بله

سیستم حفاظت در برابر نوسانات برق

بله

صفحه نمایش

صفحه نمایش

بله

نوع صفحه نمایشLED
صفحه نمایش لمسی

خیر

شاخص زمان باقی مانده

بله

سطح صدا

میزان صدا در حالت شستشو49 دسی بل
میزان صدا در حالت خشک کردن77 دسی بل
بی صدا

بله

کم لرزش

بله

مصرف انرژی

برچسب انرژیA
مصرف انرژی سالانه1.3 کیلو وات ساعت
مصرف آب سالانه 40000 لیتر

ویژگی های درب و مخزن

جنس درامفولاد ضد زنگ
حجم درام70 لیتر
اندازه دهانه درب51 سانتی‌متر
قابلیت اضافه کردن لباس

خیر

طراحی

ابعاد848 × 598 × 620 میلیمتر
وزن67 کیلوگرم
رنگنقره ای
پایه های قابل تنظیم

بله

اقلام همراه

لوازم جانبی همراهلوله اتصال به آب شهری سرد و گرم, آچار چند کاره, کشوی مواد شوینده, پیچ های اتصال پایه, پایه های لباسشویی, دفترچه و برگه های راهنما, شلنگ یا لوله خروجی آب, محافظ لوله یا شلنگ, بسته بندی
نظرات کاربران
نظرات مشتری (6)
پرسش
استفاده آسان
طراحی ظاهری
امکانات و قابلیت
ارزش خرید در این قیمت
کیفیت بدنه
نوآوری و خلاقیت
سلام نحوه خرید رو لطفا توضیح بدید من میزنم افزودن ب سبد خرید ولی افزوده نمیشه !!شماره تماسم ک وجود نداره!
نظر توسط سحر (ارسال شده در 1397/01/21)
عالیه
نوآوری و خلاقیت
استفاده آسان
طراحی ظاهری
امکانات و قابلیت
ارزش خرید در این قیمت
کیفیت بدنه
ای کاش این لباسشویی عالی مثل لباسشویی های سامسونگ ادد واش داشت . میشه گفت همه چیز تمومه و کیفیتش عالیه. نظر توسط فاطمه میرزایی (ارسال شده در 1396/03/20)
سکوت و آرامش
امکانات و قابلیت
ارزش خرید در این قیمت
کیفیت بدنه
نوآوری و خلاقیت
استفاده آسان
طراحی ظاهری
آرامش در آشپزخانه با ماشین لباسشویی DWC-ED1432 کاملا برقراره . صدا رو در موقع شستشو اصلا شنیده نمی شه و موقع خشک کمردن هم صدای آزار دهنده نداره. نظر توسط سیما کریمیان (ارسال شده در 1396/03/20)
سیستم شستشو با بخار
امکانات و قابلیت
ارزش خرید در این قیمت
کیفیت بدنه
نوآوری و خلاقیت
استفاده آسان
طراحی ظاهری
ویژگی شستشو با بخار رو واسه لباسهای نازک و ظریف به کار می برم، راضیم ازش اصلا خرابشون نمی کنه. نظر توسط شهریاری (ارسال شده در 1396/03/20)
برنامه های ماشین لباسشویی
طراحی ظاهری
امکانات و قابلیت
ارزش خرید در این قیمت
کیفیت بدنه
نوآوری و خلاقیت
استفاده آسان
16 تا برنامه متنوع شستشو رو این لباسشویی باعث شده برای هر لباسی با هر بافتی که داره رو بتونم با این لباسشویی بشورم. نظر توسط قمیشی (ارسال شده در 1396/03/20)
خرید ماشین لباسشویی DWC-ED1432
کیفیت بدنه
نوآوری و خلاقیت
استفاده آسان
طراحی ظاهری
امکانات و قابلیت
ارزش خرید در این قیمت
با این امکانات عالی و این قیمت پایین و از همه مهمتر طراحی شیک این محصول خریدش رو از آوینتودات کام بهتون پیشنهاد می کنم. نظر توسط صداقت (ارسال شده در 1396/03/20)
نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید: ماشین لباسشویی دوو 8 کیلویی DAEWOO WASHING MACHINE DWC-ED1432
شما به این محصول چه امتیازی می‌دهید؟ *
  1 ستاره 2 ستاره 3 ستاره 4 ستاره 5 ستاره
کیفیت بدنه
نوآوری و خلاقیت
استفاده آسان
طراحی ظاهری
امکانات و قابلیت
ارزش خرید در این قیمت
راهنمای خرید

 

با توجه به مجوزهای دریافت شده و اطلاعات زیر به راحتی و با اطمینان کامل می توانید آسوده خرید کنید «بر روی تصاویر مجوزها برای استعلام گرفتن کلیک کنید

 

 
 • با توجه به اینکه احساس شما از خرید از کسب و کارهای اینترنتی دارای پروانه کسب فروشگاه های مجازی بهتر خواهد بود ؛ فروشگاه اینترنتی ما دارای پروانه کسب فروشگاه های اینترنتی مجازی است.

پروانه کسب فروشگاه مجازی 
 • آوینتو به عنوان استارتاپ برتر استان و غرب کشور در زمینه تجارت الکترونیک با حضور استاندار کردستان، استاندار خراسان شمالی و رئیس ارتباطات و فناوری اطلاعات استان کردستان برگزیده؛ معرفی و تقدیر شد.

استارتاپ برتر 
 • مدیر فروشگاه ما در سال 1397 به عنوان کارآفرین برتر استان کردستان معرفی و قدردانی شد.

کارآفرین برتر 
 • برای راحتی و ضمانت پرداخت اینترنتی ؛ آوینتو با بانک ملت و پارسیان قرارداد بسته است و از طریق این بانک ها « ملت و پارسیان » پرداخت اینترنتی را انجام می دهد.

کبرای آگاهی بیشتر کلیک کنید 
 • صلاحیت فروشگاه اینترنتی توسط نماد اعتماد الکترونیکی از طرف وزارت صنعت و معدن ، تائید می شود که فروشگاه اینترنتی آوینتو دارای نماد اعتماد الکترونیکی ستاره دار از وزارت صنعت، معدن و تجارت می باشد. برای مشاهده و استعلام گواهی نماد اعتماد دو ستاره لطفا روی تصویر مرتبط کلیک کنید.

نماد اعتماد الکترونیکی دو ستاره 
 • آوینتو با توجه به سابقه کاری دارای شرکت ثبت شده و معتبر از سال 93 است .

استعلام شرکت 
 • اضافه بر نماد الکترونیکی، فروشگاه اینترنتی آوینتو دارای نماد طلایی ساماندهی از وزارت ارشاد و ساماندهی رسانه های دیجیتال را دارا می باشد.

نماد تائید سامانه های دیجیتال 
 • اطلاعات خصوصی کاربران توسط مجوز SSL امنیت انتقال اطلاعات و رمز گذاری تضمین می شود. ، گواهینامه SSL را می توانید پیگیری کنید و اطلاعاتی درمورد راهنمای استفاده آن را مشاهده کنید .

گواهی ssl 
 • فروشگاه اینترنتی آوینتو به مشتری های خود امکان عوض کردن یا برگشت محصول تا 7 روز را مطابق شرایط ذکر شده می دهد . همچنین با خریداری هر محصول می توانید از خدمات و سرویس های خاص از جمله پرداخت در محل، تضمین کمترین قیمت، ارسال سریع و گارانتی اصالت کالا برخوردار شده و خرید اینترنتی مطمئنی را تجربه کنید .
 
 • شماره های تماس رند ، یکی دیگر از فاکتور های دیگر اعتماد است که برای آنها هزینه بسیاری صرف شده و نشان از اعتماد و ماندگاری فروشگاه است . شماره های ثابت : 08734267776 - 08734266766 و شماره های همراه : 09188888534 - 09188888957 - 09188888546 خرید خود را انجام دهید .
 
 
 
پرسش‌های محصول

پرسش‌های محصول

جستجو براساس ASC
پرسش
توسط : محمد تیرناز در فروردین ۱۴۰۱
سلام و خسته نباشید
در مورد اصالت محصولات میخواستم راهنما ی کنید
ایا واقعا محصولی که انتخاب میکنیم و ارسال میشه واقعا اصالت دارن و جز از دسته کالاهای تقلبی نیستند
ایا گارانتی که انجام میشه صحت و اصالت کالا را تایید میکنند
ممنون میشم راهنمایی کنید
57
پرسش
توسط : حسن در دی ۱۴۰۰
وقتتون بخیر قیمت این محصول بروز هست یا نه؟
هزینه ارسال برای تهران چقدر هست؟
56
پرسش
توسط : خانی در اردیبهشت ۱۴۰۱
باسلام و خسته نباشید.میخاستم بدونم قیمتهاتون ب روز هستن؟چون امروز ک من از شهرمون میپرسیدم حدودا پنج تومن بالاتر از اینی هس ک شما قیمت زدین
32
پرسش
توسط : حسین اسحقی در فروردین ۱۴۰۱
با سلام و عرض خسته نباشید
آیا این محصول گارانتی دیگری هم به جز گارانتی 7 روز داره؟
31
پرسش
توسط : رسول در اردیبهشت ۱۴۰۱
سلام نحوه پرداخت اگه طوریکه نوشتید درب منزل باشه خوبه.هم ما راحتیم هم شما.همینطوره؟
25
پرسش
توسط : یاسین در خرداد ۱۴۰۱
سلام، چجوری باید سفارش بدم؟ قیمت بروزش همینه دیگه؟
18
پرسش
توسط : جابر در اردیبهشت ۱۴۰۱
با سلام
جهت سفارش و خرید ، آیا قیمت ها بروز هست؟
16
پرسش
توسط : فاطمه در اردیبهشت ۱۴۰۱
با سلام. سوالم اینه چطور میتونم با پشتیبانی تماس بگیرم؟ و دوم اینکه چطور میت.نم ضمانت کالا رو درخواست بدم؟
10
پرسش
توسط : نسی در فروردین ۱۳۹۸
نصب این ماشین در شهرهای کوچک هم پشتیبانی میشود؟
5
پرسش
توسط : فرشته محمدی در فروردین ۱۴۰۱
طریقه روشن کردن روشنایی داخل درام
4
۹
برنامه های متنوع شستشو
۱۰
موتور اینورتر « Dynamic Inverter Moto »
۷
قابلیت شستشو با بخار
۸
قابلیت پاک کنندگی دیگ به صورت خودکار

نقاط قوت

برنامه های متنوع جهت شستشو
خشک کنندگی بالا
ایجاد صدای بسیار کم
بدون لرزش
سازگار با محیط زیست

نقاط ضعف

-
شما ممکن است به محصولات زیر نیز علاقمند باشید
ماشین لباسشویی 8 کیلویی ال جی F4J5TNP3W LG سفید ماشین لباسشویی 8 کیلویی ال جی F4J5TNP3W LG سفید
3 رای

قیمت عادی: ‎۱۸٬۵۵۰٬۰۰۰ تومان

تخفیف ‎۱۶٬۵۵۰٬۰۰۰ تومان تخفیف ‎۱۶٬۵۵۰٬۰۰۰ تومان