کولر گازی گری 24000 سرد و گرمGree Q Matic Air Conditioner GWH24QE بزرگنمایی

کولر گازی گری 24000 سرد و گرم Gree QMatic Air Conditioner GWH24Q

Gree QMatic Air Conditioner GWH24Q • ظرفیت 24 هزار

 • تهویه هوای محیط

 • حالت خواب و تایمر

 • مناسب متراژ 30 تا 60

 • کاهش رطوبت

 • سیستم Auto restart

 • نمایشگر LED، ریموت کنترل

 • رتبه ی انرژی A++

 • سرمایشی و گرمایشی

 • عملکرد بی صدا

 • تولید سرمایش سریع

 • سیستم کاهنده رطوبت
موجود شد به من اطلاع بده

دسترسی: ناموجود

Gree

تخفیفات ویژه و جدید اینستاگرام

فالو کنید :)

ارسال سریع یک تا سه روز

سرعت ارسال

هفت روز تضمین تعویض کالا

ضمانت خرید

پرداخت پول در محل بعد تست

❌ پرداخت بعد از تست

نیم نگاهی به کولر گازی گری 24000 سرد و گرم Gree Q Matic Air Conditioner GWH24QEدر هوای گرم تابستان، هنگامی که به خانه برمیگردید، بی‌شک دلتان هوای خنک می‌خواهد تا کمی استراحت کنید. سیستم خنک کنندگی سریع در هر خانه‌ای با وجود هوای گرم لازم است. یکی از این سیستم های خنک کننده که ساخت کمپانی معتبر گری است، کولر گازی گری جی دبلیو اچ 24 کیو ای «Gree GWH24QE» می‌باشد که متعلق به خانواده ی Q Matic است و با ظرفیت 24هزارش، برای خانه‌های 30 تا 60 متر مربع مناسب است. کولر گازی گری GWH24QE با قدرت سرمادهی بالایش که حداکثر می‌تواند دمای محیط را تا 20 درجه سانتی گراد کاهش دهد، تابستان گرم را به بهار تبدیل خواهد کرد. این کولر گازی دیواری گری با طراحی جذاب هر خانه‌ای را زیبا و لوکس تر می‌کند. به همراه کولر گری 24000، همچنین ریموت کنترل ارائه شده تا از راه دور به تنظیمات دما و حالت هایش دسترسی داشت. گری همچنین یک سری از سیستم و امکانات را برای این مدل کولر گازی تدارک دیده؛ مثلا داشتن فیلتر گرد و غبار از ورود گرد و غبار موجود در هوا به داخل محیط خانه تان جلوگیری می‌کند به همین جهت هوا دائما تمیز خواهد بود. از ویژگی‌های این کولر گازی همچنین می‌توان به راه اندازی مجدد اتوماتیک «Auto restart» در صورت قطع شدن برق، حالت خواب «Sleep mode»، حالت توربو «Turbo» و تایمر «Timer» اشاره داشته باشیم. واحد بیرونی یعنی همان موتور کولر گازی که جایش در خارج از محیط است، کمپرسور بی صدا و پر توان دارد که سریعا می‌تواند هوای خنک را به داخل محیط بفرستد. واحد خارجی ضمن اینکه مصرف کمی دارد و رتبه ی انرژی در صدر جدول قرار دارد، همچنین تولید صدایش هم بسیار کم است.


نمایش بیشتر
نمایش کمتر
نقد و بررسی

نقد و بررسی مدل کولر گازی گری 24000 سرد و گرم

در هوای گرم تابستان، هنگامی که به خانه برمیگردید، بی‌شک دلتان هوای خنک می‌خواهد تا کمی استراحت کنید. سیستم خنک کنندگی سریع در هر خانه‌ای با وجود هوای گرم لازم است. یکی از این سیستم های خنک کننده که ساخت کمپانی معتبر گری است، کولر گازی گری جی دبلیو اچ 24 کیو ای «Gree GWH24QE» می‌باشد که متعلق به خانواده ی Q Matic است و با ظرفیت 24هزارش، برای خانه‌های 30 تا 60 متر مربع مناسب است. کولر گازی گری GWH24QE با قدرت سرمادهی بالایش که حداکثر می‌تواند دمای محیط را تا 20 درجه سانتی گراد کاهش دهد، تابستان گرم را به بهار تبدیل خواهد کرد. این کولر گازی دیواری گری با طراحی جذاب هر خانه‌ای را زیبا و لوکس تر می‌کند.

طراحی و ساختار

کولر گازی گری 24000 سرد و گرم

کولرهای اسپلیت با انواع طراحی و مدل وارد بازار می‌شوند. اگر چه در یک نگاه شاید بتوانیم بگوییم که اکثر آنها به هم شباهت دارند اما اگر بخواهیم کمی ریزتر به جزئیات توجه کنیم، تفاوت های زیادی می توانیم ببینیم. کولر گازی اسپلیت گری GWH24QE اندازه‌ای استاندارد 1078×325×246 میلی‌متر دارد به همین دلیل در هر قسمت از محیط، بر رو دیوار به سادگی نصب می‌شود. اگر بخواهیم در مورد وزن 17 کیلوگرمی اش قضاوت کنیم باید بگوییم به دلیل ظرفیت 24 هزار، وزنش هم استاندارد است.‌

طراحی جذاب در اسپلیت مهم است تا خانه را لوکس و زیبا کند؛ گری هم کولر گازی هایش را با طراحی ساده و زیبا تولید کرده، در ضمن کیفیت بالایی هم به آنها بخشیده است.

واحد داخلی کولر گازی دیواری گری GWH24QE، نوار مشکی رنگ در قسمت زیرین دارد، امضای کمپانی تولید کننده اش هم بر روی بدنه خودنمایی می‌کند، به علاوه دریچه هایی هم در قسمت بالایی دارد. اگر کمی بیشتر توجه کنید بر روی نوار مشکی رنگ، نمایشگرش را خواهیم دید که گری با هوشمندی کامل آن را پنهان کرده و تنها در هنگام روشن کردن کولر گازی متوجه وجودش خواهیم شد. به همراه این کولر گازی gree ریموت کنترل هم وجود دارد. ریموت کنترل قابلیت نصب بر روی دیوار دارد، دارای نمایشگری کوچک برای نمایش دادن حالت ها و مد های فعال شده هم می‌باشد. دکمه‌هایی با اندازه‌ی مناسب با داشتن راهنما، شما را در انتخاب دمای مورد نظر یاری می‌کنند. واحد خارجی کولرگازی GWH24QE هم درست مانند قسمت داخلی، با توجه به ظرفیت بالایش، اندازه‌ای استاندارد را تجربه می‌کند.‌ اندازه‌ی 955×396×700 میلی‌متری اش با وزن 53 کیلو گرم هماهنگ شده. اگر چه این وزن بالا جا به جا کردنش را کمی مشکل می سازد اما به خاطر ظرفیت بالایش می توانیم از این عیب چشم پوشی کنیم. واحد خارجی همچنین پایه هایی با ارتفاع مناسب دارد تا دستگاه مستقیما روی سطوح قرار نگیرد.

توان و عملکرد

یکی از بهترین کمپرسورهای موجود اسکرول «scroll» می‌باشد که گری از آن در واحد خارجی کولرگازی GWH24QE استفاده کرده است. اگر در مورد طرز عملکرد و ویژگی‌های این کمپرسور کنجکاوید باید بگوییم برخلاف وزن سنگینش، خوشبختانه صدای بسیار کمی تولید می‌کند و طول عمر بالایی هم دارد. سازو کار این کمپرسور استفاده از دو قطعه ی حلزونی ثابت و متحرک است؛ قطعه ی متحرک با فشرده کردن گاز، فشار لازم را در خروجی تولید خواهد کرد. در آخر باید بگوییم که اکثر کمپانی ها در ظرفیت های بالا از کمپرسور های اسکرول که معمولا قیمت بالایی هم دارند، استفاده می‌کنند درست مانند کاری که کمپانی گری برای این کولر گازی 24000 کرده.

کولر گازی گری 24000 سرد و گرم

از بارزترین مزایای کمپرسور اسکرول می‌توان به توان بالا، مصرف کم تر، صدای کم تر و مهم تر از همه طول عمر بالاتر اشاره کرد. با توجه به ظرفیت و توان بالا می توانیم بگوییم این کولر گازی مناسب برای شرایط آب و هوای T3 یا همان گرم و حاره ای است.

مصرف برق کولر گازی معمولا یکی از مهم ترین مواردی است که اکثر افراد در حین خرید اسپلیت به آن توجه دارند. اگر شما هم از آن دسته اید باید بگوییم این کولر گری رتبه ی انرژی بالایش حکایت از مصرف کمش دارد؛ برچسب انرژی این دستگاه در حین سرمایش A++ و برای گرمایش A+ به خود می بیند. با تمام این مزایایش، موتور توانایی سرد کردن محیط از 15 درجه تا 43 درجه ی سانتی گراد را دارد، همچنین برای گرمایش این میزان از 15 تا 24 درجه ی سانتی گراد، قابل تنظیم است.

کارایی و امکانات

کولر گازی گری 24000 سرد و گرم

مقایسه کولر گازی های امروزی با چند سال قبل، نشان می‌دهد فناوری و تکنولوژی روی آنها هم تاثیر داشته و اسپلیت های جدیدتر امکانات بیشتری هم به خود می بینند. حتما می دانید تابعی مانند تایمر«Timer»، دستتان را برای تنظیم ساعت روشن و خاموش شدن خودکار کولر گازی باز می گذارد. اگر برق ساختمان و خانه تان قطع شده و کولر گازی هم خاموش شود، با وصل شدن برق، اسپلیت هم به صورت خودکار روشن خواهد شد و به ادامه ی اجرای حالت تنظیم شده خواهد پرداخت که این کار از پس قابلیت راه اندازی مجدد اتوماتیک «Auto restart» بر می آید. اگر دوست دارید سریعا هوای خانه عوض شده و سرد و خنک شود، تنها را چاره استفاده از حالت توربو «Turbo» می‌باشد که این کولرگازی کم مصرف هم از آن پشتیبانی می‌کند.

مد دیگر، حالت خواب «Sleep mode» است، اگر این حالت را فعال کنید در طول شب خواب شیرینی را تجربه خواهید کرد چرا که بر اساس روند خواب طبیعی انسان طوری طراحی شده تا دما در طول شب کاهش و افزایش داده شود و دمای محیط مناسب بماند. این کولرگازی سرد و گرم افزون بر تمام این مزایا، همچنین دارای فیلتر گرد و غبار هم می‌باشد تا هوای محیط همواره تمیز باشد، باید بگوییم که با وجود این فیلتر، هوای محیط برای افراد با بیماری های تنفسی و مخصوصا کودکان مناسب تر خواهد بود.

جمع بندی

اکثرا افراد برای خرید کولر گازی به میزان مصرف برق و ظرفیت توجه دارند. کولر گازی گری GWH24QE با داشتن موتور اسکرول ضمن اینکه مصرف بهینه ای دارد، همچنین طول عمر بالا و صدای کم را هم باید به لیست مزایایش اضافه کنیم. در واقع وجود موتور اسکرول در این کولر گازی گری، انتخابش را برای خریداران آسان کرده است. به‌علاوه یک سری از امکانات دیگر هم به استفاده ی آسان ترش کمک می‌کنند؛ مثلا با وجود تایمر، زمان روشن و خاموش بودن دستگاه را می‌توان تنظیم کرد و یا با حالت خواب، در طول شب خواب شیرینی تجربه کرد. این کولر گازی ظرفیت 24000 دارد که البته در سایت آوینتو دات کام ظرفیت دیگری هم موجود است. در آخر باید بگوییم با توجه به سابقه ی درخشان محصولات گری، می توانیم خیالمان را هم بابت کیفیت کولر گازی گری آسوده کنیم.

مشخصات فنی
 

عمومی

تولید‌کنندهGree
کشور سازندهآمریکا, مونتاژ چین
انتخاب رنگسفید

مشخصات کلی

نوع کولر گازیدیواری
نام مدلGWH24QE
سری مدلQ Matic
نوع استفادهسرمایشی, گرمایشی

ظرفیت

ظرفیت کل کولرگازی24000Btu/hr
ظرفيت سرمايش22800
ظرفيت گرمايش24740

مشخصات پنل داخلی

تعداد پنلتک پنل
صفحه نمایش

بله

چراغ نشانگر

بله

ابعاد1078×325×246 میلی‌متر
وزن17 کیلوگرم

مشخصات موتور

نوع کمپرسورروتاری
مارک کمپرسورGREE
سایز موتورسنگین
کشور سازندهچین
نوع گاز مصرفیR22
میزان صدا68 دسی بل
ابعاد955×396×700 میلی‌متر
وزن53 کیلوگرم

مصرف انرژی

برچسب انرژی++A
منبع تغذیه220V-240V-50Hz
نوع برق مصرفیتک فاز
ميزان مصرف انرژیکم مصرف
بازدهی سرمايش EER6.3 SEER وات
بازدهی گرمايش COP4.0 SCOP وات

کارشناسی ناحیه و نصب

پشتیبانی متراژ مناسب30 تا 60 متر مربع
شرایط اب و هواییگرم و حاره ای
ناحیه کاربردT3

ویژگی های جریان هوا

قابلیت SWING (بالا و پایین)خودکار

سایر امکانات

راه اندازی مجدد خودکار

بله

سیستم کاهنده رطوبت

بله

حالت خواب

بله

سیستم تولید سرمایش سریع

بله

عملکرد بی صدا

بله

فیلتردارای فیلتر گرد و غبار

اقلام همراه

اقلام همراه دفترچه راهنما, کنترل از راه دور, سیم و کابل, لوله مسی, باند دور لوله, شاسی پنل, پیچ شاسی
نظرات کاربران
نظرات مشتری (2)
پرقدرت
طراحی ظاهری
امکانات و قابلیت
ارزش خرید در این قیمت
کیفیت بدنه
نوآوری و خلاقیت
استفاده آسان
کلر گری یکی از بهترین کلر هاست من شیراز خریدم خیلی گرون تر از سایت شما بود کاش زودتر میددم از شما می خریدم نظر توسط خسرو شکیبایی (ارسال شده در 1398/07/08)
کولر گازی گری
امکانات و قابلیت
ارزش خرید در این قیمت
کیفیت بدنه
نوآوری و خلاقیت
استفاده آسان
طراحی ظاهری
من که خرید این کولر گازیو پیشنهاد می دم خودم ظزفیت 30 هزارشو گرفتم برای خونه م که بزرگه به راحتی جواب میده. الحق که همه ی ستاره هایی که امتیاز دادم لایقشه نظر توسط رضا-خلیفه (ارسال شده در 1396/02/16)
نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید: کولر گازی گری 24000 سرد و گرم Gree QMatic Air Conditioner GWH24Q
شما به این محصول چه امتیازی می‌دهید؟ *
  1 ستاره 2 ستاره 3 ستاره 4 ستاره 5 ستاره
طراحی ظاهری
امکانات و قابلیت
ارزش خرید در این قیمت
کیفیت بدنه
نوآوری و خلاقیت
استفاده آسان
راهنمای خرید

 

با توجه به مجوزهای دریافت شده و اطلاعات زیر به راحتی و با اطمینان کامل می توانید آسوده خرید کنید «بر روی تصاویر مجوزها برای استعلام گرفتن کلیک کنید

 

 
 • با توجه به اینکه احساس شما از خرید از کسب و کارهای اینترنتی دارای پروانه کسب فروشگاه های مجازی بهتر خواهد بود ؛ فروشگاه اینترنتی ما دارای پروانه کسب فروشگاه های اینترنتی مجازی است.

پروانه کسب فروشگاه مجازی 
 • آوینتو به عنوان استارتاپ برتر استان و غرب کشور در زمینه تجارت الکترونیک با حضور استاندار کردستان، استاندار خراسان شمالی و رئیس ارتباطات و فناوری اطلاعات استان کردستان برگزیده؛ معرفی و تقدیر شد.

استارتاپ برتر 
 • مدیر فروشگاه ما در سال 1397 به عنوان کارآفرین برتر استان کردستان معرفی و قدردانی شد.

کارآفرین برتر 
 • برای راحتی و ضمانت پرداخت اینترنتی ؛ آوینتو با بانک ملت و پارسیان قرارداد بسته است و از طریق این بانک ها « ملت و پارسیان » پرداخت اینترنتی را انجام می دهد.

کبرای آگاهی بیشتر کلیک کنید 
 • صلاحیت فروشگاه اینترنتی توسط نماد اعتماد الکترونیکی از طرف وزارت صنعت و معدن ، تائید می شود که فروشگاه اینترنتی آوینتو دارای نماد اعتماد الکترونیکی ستاره دار از وزارت صنعت، معدن و تجارت می باشد. برای مشاهده و استعلام گواهی نماد اعتماد دو ستاره لطفا روی تصویر مرتبط کلیک کنید.

نماد اعتماد الکترونیکی دو ستاره 
 • آوینتو با توجه به سابقه کاری دارای شرکت ثبت شده و معتبر از سال 93 است .

استعلام شرکت 
 • اضافه بر نماد الکترونیکی، فروشگاه اینترنتی آوینتو دارای نماد طلایی ساماندهی از وزارت ارشاد و ساماندهی رسانه های دیجیتال را دارا می باشد.

نماد تائید سامانه های دیجیتال 
 • اطلاعات خصوصی کاربران توسط مجوز SSL امنیت انتقال اطلاعات و رمز گذاری تضمین می شود. ، گواهینامه SSL را می توانید پیگیری کنید و اطلاعاتی درمورد راهنمای استفاده آن را مشاهده کنید .

گواهی ssl 
 • فروشگاه اینترنتی آوینتو به مشتری های خود امکان عوض کردن یا برگشت محصول تا 7 روز را مطابق شرایط ذکر شده می دهد . همچنین با خریداری هر محصول می توانید از خدمات و سرویس های خاص از جمله پرداخت در محل، تضمین کمترین قیمت، ارسال سریع و گارانتی اصالت کالا برخوردار شده و خرید اینترنتی مطمئنی را تجربه کنید .
 
 • شماره های تماس رند ، یکی دیگر از فاکتور های دیگر اعتماد است که برای آنها هزینه بسیاری صرف شده و نشان از اعتماد و ماندگاری فروشگاه است . شماره های ثابت : 08734267776 - 08734266766 و شماره های همراه : 09188888534 - 09188888957 - 09188888546 خرید خود را انجام دهید .
 
 
 
پرسش‌های محصول

پرسش‌های محصول

جستجو براساس ASC
پرسش
توسط : حسن در دی ۱۴۰۰
وقتتون بخیر قیمت این محصول بروز هست یا نه؟
هزینه ارسال برای تهران چقدر هست؟
56
پرسش
توسط : محمد تیرناز در فروردین ۱۴۰۱
سلام و خسته نباشید
در مورد اصالت محصولات میخواستم راهنما ی کنید
ایا واقعا محصولی که انتخاب میکنیم و ارسال میشه واقعا اصالت دارن و جز از دسته کالاهای تقلبی نیستند
ایا گارانتی که انجام میشه صحت و اصالت کالا را تایید میکنند
ممنون میشم راهنمایی کنید
54
پرسش
توسط : حسین اسحقی در فروردین ۱۴۰۱
با سلام و عرض خسته نباشید
آیا این محصول گارانتی دیگری هم به جز گارانتی 7 روز داره؟
37
پرسش
توسط : خانی در اردیبهشت ۱۴۰۱
باسلام و خسته نباشید.میخاستم بدونم قیمتهاتون ب روز هستن؟چون امروز ک من از شهرمون میپرسیدم حدودا پنج تومن بالاتر از اینی هس ک شما قیمت زدین
33
پرسش
توسط : رسول در اردیبهشت ۱۴۰۱
سلام نحوه پرداخت اگه طوریکه نوشتید درب منزل باشه خوبه.هم ما راحتیم هم شما.همینطوره؟
25
پرسش
توسط : مجید در فروردین ۱۴۰۱
برای نصب کولر از چه طریقی باید اقدام نمود.
20
پرسش
توسط : یاسین در خرداد ۱۴۰۱
سلام، چجوری باید سفارش بدم؟ قیمت بروزش همینه دیگه؟
17
پرسش
توسط : جابر در اردیبهشت ۱۴۰۱
با سلام
جهت سفارش و خرید ، آیا قیمت ها بروز هست؟
16
پرسش
توسط : فاطمه در اردیبهشت ۱۴۰۱
با سلام. سوالم اینه چطور میتونم با پشتیبانی تماس بگیرم؟ و دوم اینکه چطور میت.نم ضمانت کالا رو درخواست بدم؟
7
پرسش
توسط : سعید در فروردین ۱۴۰۱
سلام این کولر اینورتر داره؟
4
۹
کیفیت ساخت
۸
طراحی و زیبایی
۱۰
امکانات و قابلیت ها
۱۰
ارزش نسبت به قیمت

نقاط قوت

سیستم سرمایش و گرمایش
تهویه هوای محیط و کاهش رطوبت
حالت های خواب، توربو و تایمر

نقاط ضعف

نداشتن اینورتر
شما ممکن است به محصولات زیر نیز علاقمند باشید