یخچال فریزر دوقلوی ال جی 24 فوت LG REFRIGERATOR GR-F401ELNL - GR-B404ELNZ بزرگنمایی

یخچال فریزر دوقلوی ال جی 40 فوت LG GR-F401ELNL - GR-B404ELNZ

LG REFRIGERATOR LG GR-F401ELNL - GR-B404ELNZ • ظرفیت 40 فوت

 • برچسب انرژی +++A

 • کشو Hygiene Fresh+

 • آبسردکن

 • قابلیت اتصال به آب شهری

 • پشتیبانی از کمپرسور خطی

 • خنک کننده سریع

 • موتور اینورتر خطی

 • صفحه نمایش LED

 • نور داخلی
موجود شد به من اطلاع بده

دسترسی: ناموجود

lg

تخفیفات ویژه و جدید اینستاگرام

فالو کنید :)

ارسال سریع یک تا سه روز

سرعت ارسال

هفت روز تضمین تعویض کالا

ضمانت خرید

پرداخت پول در محل بعد تست

❌ پرداخت بعد از تست

نیم نگاهی به یخچال فریزر دوقلوی ال جی 24 فوت LG LG GR-F401ELNL - GR-B404ELNZشرکت ال جی که یکی از پیشتازان در زمینه نو آوری و تولید محصولات با کیفیت است، در سال 2012 از یک سری یخچال فریزر با کیفیت رونمایی کرد که مورد استقبال کاربران زیادی قرار گرفتند. یخچال فریزر دو قلوی مدل 401-404 از محصولات با کیفیت و کاربردی شرکت نامی LG می باشد که دارای 13 فوت ظرفیت (382 لیتر) در قسمت یخچال و 11 فوت (312 لیتر) در بخش فریزر است که در نتیجه گنجایش کلی آن به 694 لیتر می رسد تا بتوانید مواد غذایی بیشتری را در آن جای دهید. طبق عادت دیرینه یخچال فریزرهای دوقلوی ال جی، قسمت یخچال در سمت راست با 5 طبقه شیشه ای مقاوم در برابر رطوبت و تغیرات دما، دو کشو نگهداری سبزی و میوه و یک طبقه فلزی برای جایگذاری بطری های نوشیدنی، قرار گرفته است و اما فریزر، دارای 5 کشو شفاف و دو طبقه و یخساز است که سمت چپ را به خودش اختصاص داده. آبریز فوق العاده کاربردی در این دستگاه بر روی درب یخچال، می تواند در هر لحظه آب خنک و گوارا را برایتان آماده سازد و مهمتر از این فضای داخلی یخچال است که به دلیل ساختار هوشمند عایق ورقه ای « Thinner Insulation»، دیواره های نازک تر اما محکم تر دارد.

اگر به مشخصات یخچال فریزر LG GR-F401ELNL - GR-B404ELNZ در سایت اصلی دقت کنیم، حضور یک کمپرسور خطی « Linear Compressor» را درک خواهیم کرد که عملکرد یخچال را با مصرف کمتر انرژی و حداقل نویز مواجه می کند؛ در یک کلام این کمپرسور می تواند بهره وری انرژی را بهبود بخشد. الجی می گوید که خنک کننده های قدرتمند در داخل طبقات و قفسه های این یخچال، یکنواختی هوای سرد و حفاظت از مزه و بوی اصلی مواد غذایی را به همراه دارند و اجازه می دهند میوه و غذا را برای مدت طولانی در آن ها نگهداری کنید؛ از طرفی دیگر شما می توانید دمای یخچال را از ℃2 تا ℃8 به دلخواه تنظیم نمایید. فضای داخلی یخچال فریزر دوقلوی F401ELNL با لامپ های LED روشن خواهد شد و همین موجب می شود تا حتی در تاریکترین ساعات شب نیز هر گوشه از یخچال یا فریزر را به راحتی ببینید.نمایش بیشتر
نمایش کمتر
نقد و بررسی

نقد و بررسی مدل یخچال فریزر دوقلوی ال جی 40 فوت

شرکت ال جی که یکی از پیشتازان در زمینه نو آوری و تولید محصولات با کیفیت است، در سال 2012 از یک سری یخچال فریزر با کیفیت رونمایی کرد که مورد استقبال کاربران زیادی قرار گرفتند. یخچال فریزر دو قلوی مدل 401-404 از محصولات با کیفیت و کاربردی شرکت نامی LG می باشد که دارای 13 فوت ظرفیت (382 لیتر) در قسمت یخچال و 11 فوت (312 لیتر) در بخش فریزر است که در نتیجه گنجایش کلی آن به 694 لیتر می رسد تا بتوانید مواد غذایی بیشتری را در آن جای دهید. طبق عادت دیرینه یخچال فریزرهای دوقلوی ال جی، قسمت یخچال در سمت راست با 5 طبقه شیشه ای مقاوم در برابر رطوبت و تغیرات دما، دو کشو نگهداری سبزی و میوه و یک طبقه فلزی برای جایگذاری بطری های نوشیدنی، قرار گرفته است و اما فریزر، دارای 5 کشو شفاف و دو طبقه و یخساز است که سمت چپ را به خودش اختصاص داده. آبریز فوق العاده کاربردی در این دستگاه بر روی درب یخچال، می تواند در هر لحظه آب خنک و گوارا را برایتان آماده سازد و مهمتر از این فضای داخلی یخچال است که به دلیل ساختار هوشمند عایق ورقه ای « Thinner Insulation»، دیواره های نازک تر اما محکم تر دارد.

طراحی یخچال و فریزر

طراحی و ساختار در یخچال فریزرهای دوقلو، سبک جالبی دارد به طوری که حتی در آشپزخانه های با مساحت کوچکتر نیز، درب آن ها هنگام باز شدن به در و دیوار برخورد نمی کند. یخچال فریزر دو قلوی ال جی مدل GR-F401ELNL با رنگ نقره ای و دو درب مجزای مربوط به یخچال و فریزر، یکی از مدل های زیبا و خوش منظر می باشد که ظرفیتی 694 لیتری به آن اختصاص داده شده است. از مشخصات این درب ها این است که نیازی نیست هر بار با زاویه 180 درجه باز شوند چون به دلیل اندازه بزرگی که دارند ممکن است با سایر لوازم موجود در آشپزخانه برخورد کنند، بلکه حتی هنگامی که در موقعیت 90 درجه نیز قرار می گیرند، به کشوها اجازه می دهند به طور کامل باز شوند و مواد داخل آن ها دیده شود. پس از این بد نیست بدانید درب های یخچال فریزر دوقلوی موجود در فروشگاه اینترنتی آوینتو دات کام، مجهز به دستگیره های بزرگ برای باز شدن آسان می باشند. موارد دیگر قابل مشاهده در ساختار این یخچال فریزر دوقلو، یکی یک عدد آبریز است و دیگری دو صفحه نمایش و کنترل پنل که هر کدام بر روی درب مخصوص به خود قرار گرفته اند تا کنترل و تنظیمات دستگاه آسان تر باشد. قرارگیری یخچال دو قلوی ال جی GR-F401ELNL بر روی 4 عدد پایه نرم و مستحکم نشان از ساختار بی نظیر آن دارد که اجازه میدهند بر روی هر سطحی از جمله کاشی و یا سطوح صاف تر تعادل خودش را حفظ کند.

یخچال فریزر دوقلوی ال جی 40 فوت

مدل یخچال فریزر 24 فوت ال جی، با 5 طبقه قابل جابجایی در بخش یخچال و دو کشو نگهداری مواد پروتئینی، میوه و سبزیجات، فضای بسیار زیادی را در اختیار کاربر قرار می دهد تا برای نگهداری مواد غذایی موجود و جلوگیری از خراب و فاسد شدن آن ها با مشکل مواجه نشود. طبقه های شیشه ای این یخچال، با قابلیت مقاومت در برابر تغییرات دما (سرما و گرما) و تمیز شدن راحت، زیبایی فضای داخلی را چندین برابر ساخته اند. در میان این طبقه های شفاف، یک طبقه فلزی مخصوص نگهداری بطری های نوشیدنی و آب جای گرفته تا از این به بعد طبقه ها فضای بیشتری برای نگهداری مواد غذایی حتی در خانواده های پر جمعیت داشته باشند و از آن جهت که فاصله بین هر دو عدد طبقه را به راحتی می توان تنظیم کرد، جایگذاری قابلمه های بزرگ نیز مانعی ندارد.

درب یخچال به سمت راست باز می شود و 5 عدد قفسه شفاف دارد که محل نگهداری بطری های کوچکتر آبمیوه و انواع دیگر خوراکی ها می باشد. یخچال فریزر دوقلوی GR-F401ELNL - GR-B404ELNZ ال جی، در بخش فریزر نیز کمبود فضا ندارد و از 5 کشو شفاف برای نگهداری و منجمد ساختن گوشت و انواع دیگر مواد غذایی بهره می برد؛ همچنین این فریزر 2 طبقه و یک محفظه کوچک یخساز دارد تا همواره شما یخ آماده برای نوشیدنی هایتان در اختیار داشته باشید.

محفظه ها و طبقه های یخچال و فریزر، توسط لامپ های LED سفید رنگ روشن می شوند؛ این چراغ ها روشنایی فوق العاده و کاملی را برای فضای داخلی یخچال و فریزر به ارمغان می آورند به طوری که تمام گوشه و کنار را به راحتی می توان دید.

کمپرسور خطی و خنک کنندگی سریع

کمپرسور خطی یکی از امکاناتی است که معمولا ال جی در مدل های لوازم خانگی اش به آن می نازد و این نیز چندین دلیل دارد؛ در ابتدا اینکه این کمپرسور در یخچال فریزر GR-F401ELNL محصول شرکت نامبرده، بهره وری انرژی را چندین برابر بهبود می بخشد به طوری که رتبه مصرف انرژی را از A به A+++ می رساند و این برای افرادی که به پول قبض برقشان اهمیت می دهند بسیار مناسب است از طرفی دیگر میزان نویز یخچال در حالت کارکرد به وسیله این کمپرسور به مراتب کاهش می یابد به طوری که اگر نزدیک دستگاه نباشید به سختی صدای آن را می شنوید. ال جی می گوید که مکانیسم این کمپرسور خطی (Linear) در واقع باعث کاهش 60 کیلوگرم انتشار گاز مضر CO2 در هوا می شود و این مانند کاشتن 15 درخت کاج جدید برای محیط زیست مفید به شمار می آید (سازگار با محیط زیست). اگر به خاطر داشته باشید در یخچال های قدیمی تر همواره با این مشکل مواجه بودیم که درب یخچال را باز نگه نداریم تا هوای خنک داخل آن تخلیه نشود و مواد غذایی داخل آن خراب نشود؛ اما در یخچال فریزر دوقلوی GR-F401ELNL - GR-B404ELNZ دیگر این مشکل سر راهمان نیست چونکه بلافاصله با بستن درب، خنک کننده های قوی گردش هوای سرد را به راه می اندازند تا کمتر انحرافات دما صورت گیرد. در اصل خنک کننده ها، هوای سرد را از طریق دریچه های چندگانه به کشو و طبقه ها می رسانند که این باعث تضمین کارایی و یکنواختی در خنک کنندگی می شود؛ با این کار، یخچال ال جی نامبرده غذاها را همواره تمیز و Fresh نگهداری می کند و از عطر و طعم واقعی میوه و سبزی محافظت می کند. نکته مثبت در رابطه با این موضوع این است که دمای یخچال بین 2 تا 8 درجه سانتی گراد به راحتی قابل تنظیم می باشد.

یخچال فریزر دوقلوی ال جی 40 فوت

سخن آخر

با خرید یخچال فریزر دوقلو، دیگر نیازی نیست بابت تهیه جداگانه هر کدام از این دستگاه ها پول پرداخت کنید بلکه اکنون با قیمت مناسب می توانید یک یخچال فریزر فوق العاده آن هم از برند ال جی در اختیار داشته باشید. یخچال فریزر دوقلوی GR-F401ELNL - GR-B404ELNZ محصولی کارامد و مرغوب از LG است که 24 فوت گنجایش دارد و تمامی کشو ها و قفسه های آن به صورت شفاف و محکم ساخته شده اند. امکان سازگاری با محیط زیست در این یخچال فریزر دو قلو به موتور کمپرسور خطی آن بر می گردد که هم موجب صرفه جویی در انرژی می شود و هم سر و صدای کمی تولید می کند. جهت راحتی کار، یخچال نامبرده ال جی دارای آبریز با قابلیت خنک کنندگی آب گوارا و سرد می باشد و این کمک می کند تا بدون اینکه هر بار درب یخچال را باز کنید، آب مورد نیازتان را در اختیار داشته باشید. در پایان یخچال فریزر دو قلوی GR-F401ELNL ال جی در رده بهترین های این شرکت قرار گرفته که با قیمتی مناسب در اختیار کاربران awiinto.com قرار گرفته است.

مشخصات فنی
 

عمومی

تولید‌کنندهlg
کشور سازندهقطعات کره , مونتاژ چین

مشخصات کلی

نوعیخچال فریزر دو قلو
نام مدلGR-F401ELNL - GR-B404ELNZ
شناسه کالا2220136180014
تعداد پنلدو پنل
رنگ بدنهنقره ای

ظرفیت

گنجايش کل به ليتر 694 لیتر
گنجايش کل به فوت40 فوت

مشخصات یخچال

تعداد طبقات5 عدد
تعداد طبقات درب5 عدد
تعداد کشو2 عدد
کشوی میوه و سبزیجات

بله

قفسه لبنیات

بله

طبقه نگهداری بطری

بله

کشو با تنظيم دما و رطوبت

بله

جنس قفسه هاشیشه عایق گرما و رطوبت
طبقات قابل تنظیم

بله

سایر ویژگی های یخچالدارای ورقه عایق در بدنه (Thinner Insulation)

مشخصات فریزر

تعداد طبقات2 عدد
تعداد کشو5 عدد
جنس قفسه هاپلاستیک شفاف
یخسازدستی

امکانات ویژه

آبسردکن

بله

نور داخلی

بله

سیستم خنک کنندهMulti-air flow
قابلیت اتصال به آب شهری

بله

نوع فیلترHygiene Fresh+
سیستم عیب یاب هوشمند

بله

سایر ویژگی ها و امکانات

خنک سازی سریع و کامل برای ماندگاری هر چه بیشتر اقلام غذایی

سیستم تهویه ی هوشمند

محفظه كنترل رطوبت

دارای دسته ی آسان برای باز کردن درب

حالت انجماد سريع

محفظه سبزيجات

تکنولوژی بدون برفک Total No Frost

سیستم جریان هوای خنک Multi-Air Flow

دارای کشو Moist Balance Crisper

سیستم عیب یاب هوشمند smart diagnosis

صفحه نمایش

صفحه نمایش

بله

نمایشگر روی درب
نوع صفحه نمایشLED
قابلیت تنظیم دمای یخچال

بله

بهره وری انرژی

برچسب انرژی+++A
نوع موتوراینورتر خطی

ابعاد و وزن

ارتفاع1850 میلی‌متر
پهنا595 میلی‌متر
عمق با درب 673 میلی‌متر
وزن71 کیلوگرم

اقلام همراه

اقلام همراهدفترچه راهنما, فیلتر تصفیه آب, قفسه و محفظه های داخلی
نظرات کاربران
نظرات مشتری (5)
قیصری
کیفیت بدنه
نوآوری و خلاقیت
استفاده آسان
طراحی ظاهری
امکانات و قابلیت
ارزش خرید در این قیمت
بینظیره، فقط متاسفانه خیلی گرونه نظر توسط امیر (ارسال شده در 1399/11/16)
ال جی فوق العاده س
طراحی ظاهری
امکانات و قابلیت
ارزش خرید در این قیمت
کیفیت بدنه
نوآوری و خلاقیت
استفاده آسان
یه ساله دارم از این یخچال استفاده می کنم واقعا جا دار و بی سر و صداست. میوه ها و مواد غذایی توش نه بو میگیرند و نه خراب میشن. ظاهر و طراحیش هم که بی نقصه نظر توسط milad (ارسال شده در 1396/06/20)
در یک کلام عالیه
طراحی ظاهری
امکانات و قابلیت
ارزش خرید در این قیمت
کیفیت بدنه
نوآوری و خلاقیت
استفاده آسان
عالیه بهترین یخچال ال جی. حتما بهتون پیشنهاد می کنم بخرید نظر توسط شیرین (ارسال شده در 1396/06/20)
قیمت
طراحی ظاهری
امکانات و قابلیت
ارزش خرید در این قیمت
کیفیت بدنه
نوآوری و خلاقیت
استفاده آسان
لطفا قیمتشو بذارید می خوام بخرم نظر توسط حمید رضا (ارسال شده در 1396/06/20)
ال جی
طراحی ظاهری
امکانات و قابلیت
ارزش خرید در این قیمت
کیفیت بدنه
نوآوری و خلاقیت
استفاده آسان
امکاناتش فوق العاده س هر چی می خواستم رو داره فقط یکم قیمتش بالاست که اونم چون برندش ال جی هست قابل قبوله نظر توسط حسین رهبری (ارسال شده در 1396/06/20)
نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید: یخچال فریزر دوقلوی ال جی 40 فوت LG GR-F401ELNL - GR-B404ELNZ
شما به این محصول چه امتیازی می‌دهید؟ *
  1 ستاره 2 ستاره 3 ستاره 4 ستاره 5 ستاره
کیفیت بدنه
نوآوری و خلاقیت
استفاده آسان
طراحی ظاهری
امکانات و قابلیت
ارزش خرید در این قیمت
پی‌دی‌اف راهنما
راهنمای خرید

 

با توجه به مجوزهای دریافت شده و اطلاعات زیر به راحتی و با اطمینان کامل می توانید آسوده خرید کنید «بر روی تصاویر مجوزها برای استعلام گرفتن کلیک کنید

 

 
 • با توجه به اینکه احساس شما از خرید از کسب و کارهای اینترنتی دارای پروانه کسب فروشگاه های مجازی بهتر خواهد بود ؛ فروشگاه اینترنتی ما دارای پروانه کسب فروشگاه های اینترنتی مجازی است.

پروانه کسب فروشگاه مجازی 
 • آوینتو به عنوان استارتاپ برتر استان و غرب کشور در زمینه تجارت الکترونیک با حضور استاندار کردستان، استاندار خراسان شمالی و رئیس ارتباطات و فناوری اطلاعات استان کردستان برگزیده؛ معرفی و تقدیر شد.

استارتاپ برتر 
 • مدیر فروشگاه ما در سال 1397 به عنوان کارآفرین برتر استان کردستان معرفی و قدردانی شد.

کارآفرین برتر 
 • برای راحتی و ضمانت پرداخت اینترنتی ؛ آوینتو با بانک ملت و پارسیان قرارداد بسته است و از طریق این بانک ها « ملت و پارسیان » پرداخت اینترنتی را انجام می دهد.

کبرای آگاهی بیشتر کلیک کنید 
 • صلاحیت فروشگاه اینترنتی توسط نماد اعتماد الکترونیکی از طرف وزارت صنعت و معدن ، تائید می شود که فروشگاه اینترنتی آوینتو دارای نماد اعتماد الکترونیکی ستاره دار از وزارت صنعت، معدن و تجارت می باشد. برای مشاهده و استعلام گواهی نماد اعتماد دو ستاره لطفا روی تصویر مرتبط کلیک کنید.

نماد اعتماد الکترونیکی دو ستاره 
 • آوینتو با توجه به سابقه کاری دارای شرکت ثبت شده و معتبر از سال 93 است .

استعلام شرکت 
 • اضافه بر نماد الکترونیکی، فروشگاه اینترنتی آوینتو دارای نماد طلایی ساماندهی از وزارت ارشاد و ساماندهی رسانه های دیجیتال را دارا می باشد.

نماد تائید سامانه های دیجیتال 
 • اطلاعات خصوصی کاربران توسط مجوز SSL امنیت انتقال اطلاعات و رمز گذاری تضمین می شود. ، گواهینامه SSL را می توانید پیگیری کنید و اطلاعاتی درمورد راهنمای استفاده آن را مشاهده کنید .

گواهی ssl 
 • فروشگاه اینترنتی آوینتو به مشتری های خود امکان عوض کردن یا برگشت محصول تا 7 روز را مطابق شرایط ذکر شده می دهد . همچنین با خریداری هر محصول می توانید از خدمات و سرویس های خاص از جمله پرداخت در محل، تضمین کمترین قیمت، ارسال سریع و گارانتی اصالت کالا برخوردار شده و خرید اینترنتی مطمئنی را تجربه کنید .
 
 • شماره های تماس رند ، یکی دیگر از فاکتور های دیگر اعتماد است که برای آنها هزینه بسیاری صرف شده و نشان از اعتماد و ماندگاری فروشگاه است . شماره های ثابت : 08734267776 - 08734266766 و شماره های همراه : 09188888534 - 09188888957 - 09188888546 خرید خود را انجام دهید .
 
 
 
پرسش‌های محصول

پرسش‌های محصول

جستجو براساس ASC
پرسش
توسط : محمد تیرناز در فروردین ۱۴۰۱
سلام و خسته نباشید
در مورد اصالت محصولات میخواستم راهنما ی کنید
ایا واقعا محصولی که انتخاب میکنیم و ارسال میشه واقعا اصالت دارن و جز از دسته کالاهای تقلبی نیستند
ایا گارانتی که انجام میشه صحت و اصالت کالا را تایید میکنند
ممنون میشم راهنمایی کنید
57
پرسش
توسط : حسن در دی ۱۴۰۰
وقتتون بخیر قیمت این محصول بروز هست یا نه؟
هزینه ارسال برای تهران چقدر هست؟
55
پرسش
توسط : حسین اسحقی در فروردین ۱۴۰۱
با سلام و عرض خسته نباشید
آیا این محصول گارانتی دیگری هم به جز گارانتی 7 روز داره؟
32
پرسش
توسط : خانی در اردیبهشت ۱۴۰۱
باسلام و خسته نباشید.میخاستم بدونم قیمتهاتون ب روز هستن؟چون امروز ک من از شهرمون میپرسیدم حدودا پنج تومن بالاتر از اینی هس ک شما قیمت زدین
31
پرسش
توسط : رسول در اردیبهشت ۱۴۰۱
سلام نحوه پرداخت اگه طوریکه نوشتید درب منزل باشه خوبه.هم ما راحتیم هم شما.همینطوره؟
25
پرسش
توسط : یاسین در خرداد ۱۴۰۱
سلام، چجوری باید سفارش بدم؟ قیمت بروزش همینه دیگه؟
19
پرسش
توسط : جابر در اردیبهشت ۱۴۰۱
با سلام
جهت سفارش و خرید ، آیا قیمت ها بروز هست؟
15
پرسش
توسط : ayda در شهریور ۱۳۹۹
سلام چرا مانیتور یخچال فریزر ال جی خاموش میشود
10
پرسش
توسط : فاطمه در اردیبهشت ۱۴۰۱
با سلام. سوالم اینه چطور میتونم با پشتیبانی تماس بگیرم؟ و دوم اینکه چطور میت.نم ضمانت کالا رو درخواست بدم؟
9
۱۰
کیفیت ساخت
۹
طراحی و زیبایی
۹
امکانات و قابلیت ها
۱۰
ارزش نسبت به قیمت

نقاط قوت

دارای کمپرسور خطی اینورتر
مجهز به آبسردکن
فضای گسترده در یخچال و فریزر
دارای کشوهای Hygiene Fresh+

نقاط ضعف

عدم پشتیبانی از محفظه بار
شما ممکن است به محصولات زیر نیز علاقمند باشید