تلویزیون ال ای دی ال جی 49UH850T LG بزرگنمایی

تلویزیون ال ای دی ال جی فورکی هوشمند سه بعدی 49UH850T LG UHD SAMRT 3D

LG UHD SAMRT 3D WEBOS 49UH850T • ارتقای تصویر 4K

 • webOS 3.0

 • سیستم صوتی 40W

 • صفحه نمایش فورکی

 • نمایشگر HDR10

 • تکنولوژی سه بعدی

 • کاهش دهنده نویز تصویر

 • صفحه نمایش LED

 • قابلیت هوشمند

 • توانایی ضبطموجود شد به من اطلاع بده

دسترسی: ناموجود

lg

تخفیفات ویژه و جدید اینستاگرام

فالو کنید :)

ارسال سریع یک تا سه روز

سرعت ارسال

هفت روز تضمین تعویض کالا

ضمانت خرید

پرداخت پول در محل بعد تست

❌ پرداخت بعد از تست

نیم نگاهی به تلویزیون ال ای دی ال جی LG 49UH850Tیکی از استراتژی های ال جی در رابطه با ساخت و تولید تلویزیون هایش؛ در نظر گرفتن هر سری خاص باتوجه به سال ساخت آن می باشد. سال 2016 با تولید مثل این خانواده کره ای و باز شدن پای بعضی از تلویزیون های بالارده به بازار موجب قد علم کردن آن در کنار سایر رقبا شد. با نگاه کردن به سیر عظیمی از تلویزیون های این شرکت مدل تلویزیون ال جی یو اچ850تی «UH850T» سری 8 به چشم می خورد. اگر به همین جدول تلویزیون های نگاهی انداخته شود؛ متوجه می شویم که سری 8 مدل UF850 برای یک سال قبل هم به چشم می خورد. به عبارتی می توان گفت سری 8 سال 2016 نسخه ارتقاء یافته سال قبلی اش می باشد، که ادامه همین بخش کارشناسان awiinto.com به بررسی آن خواهند پرداخت. به جرات می توان گفت جمله نخستین را می توان برای امکانات این تلویزیون 49 اینچی به کار برد. دیزاین خواستنی این تلویزیون الجی نظر وسواس ترین سلایق را راحت خواهد کرد. نوعی طراحی که کاملاً متفاوت از نسل پیشینش خود را در دل کاربر باز خواهد کرد. مشخصات صفحه نمایش 49 اینچ به همراه کیفیت وضوح فورکی این ال ای دی از یک طرف و جای گرفتن خصوصیاتی همچون HDR Effect، موتور تصویر Prime Master Engine، درخشندگی فوق العاده «ULTRA Luminance»، کالر پریم «Color Prime»، نقشه رنگ سه بعدی «3D Color Mapping»، Dynamic Color و همچنین عمق رنگ میلیارد رنگ از طرف دیگر آن روی واقعی صفحه نمایش را برای کاربر رو خواهد کرد.


ال جی با سود بردن از سیستم عامل وب او اس نسخه 3 «webOS 3.0» برای این مدل تلویزیون 3D دسترسی برنامه ها را برای کاربر تسهیل می بخشد. به علاوه Magic Zoom و Magic Mobile Connection دو مزیتی هستند، که بخش سیستم عامل این تلویزیون هوشمند امکان اشتراک گذاری اطلاعات بین سایر دستگاه ها را میسر می سازد. تکنولوژی سه بعدی آن هم از نوع پسیو «Passive» برای این LED دنیای بی روح فیلم را با واقعیت تمام پیش چشم کاربر نمایان می سازد. بدون شک ویژگی اتصال به اینترنت آنچنان پدیده جدیدی نمی باشد، که ال جی این مدل تلویزیون فورکی 49 اینچی اش را با ویژگی هایی همچون ارتباط مستقیم «WiFi Direct»، DLNA، میراکاست «Miracast» و DLNA مجهز ساخته است. اما بخش سیستم صوتی تلویزیون هوشمند ال جی با کمی متفاوت تر از نسل قبلی و افزایش 20 وات مواجه شده، که با خصوصیاتی همچون hifi و صدای هارمان کاردون «Harman Kardon» صدای کاملاً متفاوت و صد البته لذت بخش را پخش می کند. حالت صرفه جویی در انرژی گزینه ای بسیار مناسب جهت جلوگیری از هدر رفتن بی رویه انرژی خواهد شد.نمایش بیشتر
نمایش کمتر
نقد و بررسی

نقد و بررسی مدل تلویزیون 49UH850T

یکی از استراتژی های ال جی در رابطه با ساخت و تولید تلویزیون هایش؛ در نظر گرفتن هر سری خاص باتوجه به سال ساخت آن می باشد. سال 2016 با تولید مثل این خانواده کره ای و باز شدن پای بعضی از تلویزیون های بالارده به بازار موجب قد علم کردن آن در کنار سایر رقبا شد. با نگاه کردن به سیر عظیمی از تلویزیون های این شرکت مدل تلویزیون ال جی یو اچ850تی «UH850T» سری 8 به چشم می خورد. اگر به همین جدول تلویزیون های نگاهی انداخته شود؛ متوجه می شویم که سری 8 مدل UF850 برای یک سال قبل هم به چشم می خورد. به عبارتی می توان گفت سری 8 سال 2016 نسخه ارتقاء یافته سال قبلی اش می باشد، که ادامه همین بخش کارشناسان awiinto.com به بررسی آن خواهند پرداخت.

مشخصات صفحه نمایش

لذت بردن از یک دنیای غیر ملموس و تجربه کاملاً رنگارنگ تنها در یک قاب! پس از خبر به گوشی رسیدن برخی از مزایا برای مدل تلویزیون uf580 در سال 2015 مبنی بر نمایش واقعی و طبیعی برنامه ها این بار ال جی در سال 2016 برای مدل uh850t مرز کم مشخصات صفحه نمایش را در هم شکست و با گسترش دادن ویژگی هایی؛ آن روی واقعی صفحه نمایش را لود داد. به زبان ساده تر ویژگی های ساده ای همچون موتور ULTRA HD، موتور Triple XD Engine و ULTRA Luminance که در مدل قبل (uf850)  به چشم می خورد؛ این بار الجی علاوه بر آنها؛ چند مزیت دیگر را برای این مدل بالارده در نظر گرفته، که در ادامه همین بخش به بیان کلی آن خواهیم پرداخت. صفحه نمایش 49 اینچ با دقت وضوح فورکی «4K» برای این مدل تلویزیون هوشمند الجي در نظر گرفته شده، که H‌D‌R Effect و Dolby Vision با همدیگر در جهت نمایش رنگ دقیق تر، روشن تر و واضح تر تلاش می کنند. صفحه نمایش تلویزیون الجی به صورت کامل از تکنولوژی Dolby Vision پشتیبانی می کند؛ به عبارتی جزئیات بسیار ریز را با حداکثر دقت به نمایش می گذارد. تنها کافیست که به تماشای یک برنامه بنشینید آنوقت با دید واقعی از مشاهده رنگ ها لذت خواهید برد.

مشخصات صفحه نمایش تلویزیون ال جی 49UH850T

سومین تکنولوژی صفحه نمایش این تلویزیون فورکی ال جی آی پی اس فورکی کوانتوم «IPS 4K Quantum» اشباع رنگ بیشتری را به نمایش می گذارد. به زبان ساده تر رنگ های معمولی صفحه نمایش با این مزیت شدت گرمی شان برای کاربر رو خواهد شد. میلیاردها رنگ واقعی «Billion Rich colors» جمله ایست که ال جی در هنگام ساخت تلویزیون بالارده اش و جای دادن آن در صفحه نمایش این تلویزیون 3D با اطمینان کامل به کاربران مژده سود بردن و مشاهده تعداد زیادی از رنگ ها را می دهد. به عبارتی رنگ ها را با وسعت بیشتری نمایش می دهد؛ بدین صورتکه به سطح بی سابقه ایی از رنگ ها دست خواهید یافت. زاویه دید گسترده «Wide Viewing Angle» دیگر مزیت تلویزیون الجی می باشد، که صفحه نمایش زاویه دید استانداردش را حفظ خواهد کرد. برای کاربر فرقی نمی کند، که در کدام طرف از تلویزیون نشسته باشد؛ چون در هر صورت رنگ های واقعی و دقیق با حفظ زاویه نمایش داده می شوند. حال اگر می خواهید جانی تازه به برنامه های کیفیت پایین بدهید وجود ویژگی 4K Upscaler در این تلویزیون  الجی 49UH850T این کار را انجام یم دهد. به زبان ساده تر برنامه های با کیفیت پایین تر با فناوری 4K Upscaler مانند کیفیت فورکی نمایش داده می شوند. تکنولوژی نقشه برداری سه بعدی «3D Color Mapping» ارائه تجربه همه جانبه. این تکنولوژی نقشه برداری سه بعدی روی واقعی برنامه ها را برای کاربر برملا می کند، در نهایت می توان برنامه ها را نزدیک به واقعیت مشاهده کرد. آخرین مزیت صفحه این تلویزیون هوشمند 49 اینچی درخشندگی اولترا «ULTRA Luminance» بوده، که به تجزیه و تحلیل مناطق تاریک صفحه نمایش می پردازد. به عبارتی با شناسایی کردن نقاط تاریک کنتراست دست به کار می شود و به روشن کردن آنها کمک می کند.  

نمایشگر IPS تلویزیون 49UH850T

رنگین کمانی پر از رنگ های پر زرق و  برق! این خصوصیت را تنها مزیت ColorPrime صفحه نمایش ال جی  در اختیار قرار می دهد. این تکنولوژی مانند یک سطل پر از رنگ بر روی صفحه نمایش پاشیده می شود، که در نتیجه با نمایش دادن مقدار بیشتر رنگ ها به ارائه هرچه بهتر تصاویر رنگی کمک می کند. با تکنولوژی کالر پریم تنها چند قدم از رنگ های فرا واقعی فاصله دارید.

دیزاین باریک و خواستنی

طراحی تلویزیون49uh850t ال جیامروزه در زندگی توجه به طراحی تلویزیون ها آنقدر از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد، که تنها به وجود نام led در یک تلویزیون اکتفا نخواهد شد. در حقیقت دیزاین تلویزیون UH850T  نقش بسیار مهمی در جلوه محیط ایفا خواهد کرد. در این میان ال جی یک سبک طراحی و منحصر به فردی را بر روی برخی از تلویزیون هایش اعمال کرده، که تنها در همان نگاه اول کاربر شیفته طراحی آن خواهد شد. تلویزیون الجی 49uh850t برگرفته از شیوه طراحی 55 اینچ همان مدل پیروی کرده و برخلاف مدل قبلی اش (uf850) طراحی ساده و کلاسیکش در این مدل به چشم نمی خورد. وجود برخی از ویژگی ها همچون طراحی قاب باریک این تلویزیون الجی آن را خواستنی تر کرده است. باز هم مثل همیشه اندازه بزرگ صفحه نمایش بر روی صفحه اصلی تلویزیون قرار گرفته شده، که با قاب آن تنها چند سانت فاصله دارد. اینجاست که قاب باریک تلویزیون ال جی خود را نمایان می سازد. قابی که با نگاه به آن شبیه به برگ کاغذ به نظر می رسد. این قاب فوق العاده باریک به صورت کلی توانسته رنگ و لعابی جذاب به این تلویزیون فورکی ببخشد.

قسمت پشت تلویزیون هم از شیوه طراحی تلویزیون 55 اینچش تبعیت می کند. سطحی تقریباً ساده که پورت ها و درگاه های ارتباطی بر روی آن در نظر گرفته شده اند. این پورت ها با حالت چیدمان مرتبی بر روی قسمت پایین سمت راست آن قرار گرفته شده اند. ریموت کنترل جادویی این تلویزیون فورکی مانند دیگر تلویزیون ها هوشمند بوده، که از مهمترین دکمه هایش می توان به کلید جست و جو و سه بعدی اشاره کرد. شاید الجی هدف از طراحی تکراری این ریموت کنترل برای این تلویزیونش را اندازه جمع و جور و راحت قرار گیری اش را در دست عنوان کرده باشد.  

طراحی پایه تلویزیون الجی 49uh850t زیبایی این تلویزیون 3D را دو چندان کرده، که با طراحی فوق العاده شیکش و همچنین دیزاین خیره کننده آن مانند نقشی برجسته دکوری خواستنی به تلویزیون داده است.

سیستم عامل webOS 3.0

سرگرمی های جالب و مهیج در همین نزدیکی ها! ال جی جواب این جمله را با جای دادن جدیدترین سیستم عامل وب او اس نسخه 3 « webos 3.0»می دهد. جدیدترین نوع سیستم عامل تا به امروز شناخته شده می باشد، که دسترسی هر چه راحت  تر به برنامه های تلویزیون را فراهم می آورد. ال جی که چند سالیست بستر نرم افزاری را برای تلویزیون های هوشمندش در نظر گرفته، این بار هم تلویزیون uh850t را از این خصوصیت بی بهره نکرده است. برخی از مزایای خاصی که به این سیستم عامل نسخه 3 راه یافته اند، در نسخه های قدیمی به چشم نمی خورند، که از جمله مهمترین آنها می توان به مجیک زوم «Magic Zoom» اشاره کرد. این ویژگی تنها با فشار دادن دکمه زوم موجود بر روی ریموت کنترل هر نوع برنامه ای را به صورت زوم شده نشان خواهد داد. مجیک ریموت «Magic Remote» دومین خصوصیتی می باشد، که در هدر رفتن زمان صرفه جویی می کند. به زبان ساده تر به جای استفاده از دکمه های ریموت کنترل تلویزیون فورکی ال جی به وسیله اشاره گر آن هر نوع برنامه ای در اختیار قرار می گیرد. به علاوه این اشاره گر بر کنترل صدا و حرکت نظارت خواهد داشت.

سیستم عامل webos 3.0 در تلویزیون 49UH850T

از جدیدترین راه های ارتباط گوشی و تلویزیون با همدیگر که سیستم عامل webos تلویزیون الجی 49uh850t در اختیار قرار می دهد؛Magic Mobile Connection بوده، با این قابلیت جدید محتویات گوشی بر روی تلویزیون قرار داده می شوند، که تنها از طریق wi-fi می توان هر نوع موسیقی و فیلمی را از صفحه بزرگ تلویزیون مشاهده کرد.

تکنولوژی سه بعدی

تکنولوژی سه بعدی در تلویزیون 49UH850T

بدون شک در نظر گرفتن دو نوع حالت مشاهده معمولی فیلم با تکنولوژی سه بعدی زمین تا آسمان فرق دارد. تکنولوژی سه بعدی گرچه پدیده ای نوظهور نمی باشد؛ اما باز می تواند برای برخی از افراد همان هیجان همیشگی را به دنبال داشته باشد. نوع تکنولوژی سه بعدی تلویزیون uh850t پسیو «Passive» می باشد. دانستن اینکه کاربر به این نکته پی ببرد، که نوع پسیو این تکنولوژی از نوع اکتیو آن بهتر می باشد؛ بدون شک استفاده از این تکنولوژی خواستنی تر خواهد شد. از بین رفتن دنیای بی روح برنامه ها و نزدیک شدن کاربر به واقعیت را از روی این تکنولوژی می توان به خوبی احساس کرد. اگر می خواهید مرز هیجان انگیز ترین فیلم ها و بازی های معمولی را بشکنید؛ کافیست کارتان را به دست تکنولوژی سه بعدی بسپارید. این تکنولوژی حتی می تواند پیش پا افتاده ترین فیلم ها را بسیار جذاب  خواستنی نمایش دهد.

غوطه ور در صدای واقعی

هارمان کاردون ناگفته های صوتی را برملا می کند. گفتن این جمله با مشاهده مشخصات سیستم صوتی تلویزیون الجی uh850t به کاربر ثابت خواهد شد. از مهمترین استراتژی های الجی که تنها برای بخش خاصی از تلویزیون هایش در نظر گرفته، همین سیستم صوتی هارمن کاردون می باشد. شدت انتشار صدا به وسیله این فناوری هارمن کاردون به حدی قوی می باشد، که در آن لحظه تنها صدای موسیقی را خواهید شنید. قدرت خروجی 40 وات تلویزیون ال جی نسبت به مدل قبلی اش (uf850) با افزایش 20 واتی مواجه شده، که برای علاقه مندان به موسیقی آماری خوشحال کننده می باشد.

سیستم صوتی تلویزیون ال جی

های فای «HI-FI» خصوصیت قابل توجه سیستم صوتی تلویزیون 49UH850T می باشد، که صدایی شبیه به صدای خواننده واقعی در اختیار قرار می دهد. به وسیله تکنولوژی HI-FI دقت، کیفیت و وضوح صدا دست در دست هم می دهند و سعی در ارائه صدایی کاملاً طبیعی و واضح خواهند داد.

سخن آخر

از بررسی تلویزیون 49 اینچ الجی UH850T به این نتیجه می رسیم، که یکی از بهترین گزینه ها جهت انتخاب می باشد. از طراحی فوق العاده شکیل آن گرفته تا مزایای عالی صفحه نمایشش همچون کیفیت فورکی، HDR Effect، ULTRA Luminance، 3D Color Mapping همگی خصوصیات خوب این تلویزیون هوشمند را رو خواهند کرد. از طرفی جدید ترین سیستم عامل وب او اس 3 «WEBOS 3.0» همراه با ویژگی هایی همچون Magic Zoom،Magic Remote و Magic Mobile Connection یک نوع بستر نرم افزاری راحت و آسان را در اختیار قرار می دهد. سیستم صوتی 40 وات این تلویزیون 3D الجی با فناوری هارمن کاردون و ویژگی HI-FI تنوعی کاملاً متفاوت از ارائه صدا را به گوشی کاربر می رساند. به علاوه ویژگی هوشمند بودن با قابلیت های WiFi Direct، WiDi، Miracast و DLNA و همچنین تکنولوژی سه بعدی پسیو نیز همراه این تلویزیون 49 اینچی می باشند. قیمت تلویزیون الجی عادلانه در نظر گرفته شده، که جهت مشاهده و واکاوی هر چه بهتر مشخصات آن می توانید به سایت AWINTO.COM مراجعه کنید و از خرید تلویزیون 3D ال جی استقبال به عمل بیاورید.

مشخصات فنی
 

عمومی

تولید‌کنندهlg
کشور سازندهکره جنوبی

مشخصات کلی

نام مدل49UH850T
سری مدلسری uh از سری 8
سال ساخت2016

صفحه نمایش

اندازه صفحه نمایش49 اینچ
طراحی صفحه نمایشتخت
نوع صفحه نمایشLED
نوع صفحه نمایشال ای دی LED
فناوری صفحه نمایشIPS

تصویر

رزولوشن نمایشگر3840 × 2160 | 4K
موتور پردازشگر تصویرTriple XD
قابلیت ارتقاء کیفیت تصویر4K Upscaler
سایر ویژگی های تصویر

IPS 4K Quantum
ColorPrime Plus
Billion Rich colors
ULTRA Luminance

صدا

توان خروجی صدا40 وات
سایر ویژگی های صوتی

حالت هوشمند صدا
بهینه سازی صدا
همگام سازی صدا
همگام سازی بی سیم صدا
سیستم فوق العاده فراگیر
پشتیبانی از فرمت های AAC،AC3،DTS،EAC3،HEAAC،MP2،MP3،PCM،RA،WMA

امکانات هوشمند

هوشمند

بله

نوع سیستم عاملwebOS
ورژن سیستم عامل3.0
مرورگر اینترنت

بله

کنترل صوتی

بله

ارتباطات

وای فای داخلی

بله

Wi-Fi Direct

بله

DLNA

بله

سایر قابلیت های اشتراک گذاریاشتراک گذاری از طریق Simplink

ورودی و خروجی

پورت کامپوننت (Component)

بله

پورت کامپوزیت (Composite)

بله

تعداد پورت HDMI3
تعداد پورت USB3
پورت شبکه اترنت (LAN)

بله

خروجی صوتی دیجیتال (Optical)

بله

تیونر

گیرنده دیجیتالDVB-T/T2

سایر امکانات

قابلیت ضبط

بله

زبان و منوفارسی

مصرف انرژی

منبع تغذیه100-240Vac 50-60Hz/A
صرفه جویی در مصرف انرژی

بله

طراحی

رنگ بدنهسفید
میزان قاب تلویزیونقاب باریک
نوع طراحی پایهپرانتزی
ابعاد بدون پایه1095 × 513 × 694 میلی‌متر
ابعاد با پایه1095 × 260 × 699 میلی متر
ابعاد بسته بندی 1191 × 136 × 717 میلی‌متر
وزن بدون پایه16.2 کیلوگرم
وزن با پایه17.3 کیلوگرم

لوازم جانبی

لوازم جانبی همراهپایه, پیچ های اتصال دهنده پایه, ریموت کنترل , 2 عدد باتری, دفترچه راهنما, کابل های اتصال
نظرات کاربران
نظرات مشتری (1)
امکانات خوب
کیفیت بدنه
نوآوری و خلاقیت
استفاده آسان
طراحی ظاهری
امکانات و قابلیت
ارزش خرید در این قیمت
به نظر من تلویزیون الجی UH850T با امکانات خوبی مانند هوشمند بودن، کیفیت تصویر فورکی، تکنولوژی سه بعدی و همچنین قدرت صوتی 40 واتی اون می تونه کاربران رو راضی نگه داره.
نظر توسط M-GH (ارسال شده در 1396/12/13)
نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید: تلویزیون ال ای دی ال جی فورکی هوشمند سه بعدی 49UH850T LG UHD SAMRT 3D
شما به این محصول چه امتیازی می‌دهید؟ *
  1 ستاره 2 ستاره 3 ستاره 4 ستاره 5 ستاره
کیفیت بدنه
نوآوری و خلاقیت
استفاده آسان
طراحی ظاهری
امکانات و قابلیت
ارزش خرید در این قیمت
اینفوگرافی

اینفوگرافی تلویزیون ال جی مدل 49UH850T

راهنمای خرید

 

با توجه به مجوزهای دریافت شده و اطلاعات زیر به راحتی و با اطمینان کامل می توانید آسوده خرید کنید «بر روی تصاویر مجوزها برای استعلام گرفتن کلیک کنید

 

 
 • با توجه به اینکه احساس شما از خرید از کسب و کارهای اینترنتی دارای پروانه کسب فروشگاه های مجازی بهتر خواهد بود ؛ فروشگاه اینترنتی ما دارای پروانه کسب فروشگاه های اینترنتی مجازی است.

پروانه کسب فروشگاه مجازی 
 • آوینتو به عنوان استارتاپ برتر استان و غرب کشور در زمینه تجارت الکترونیک با حضور استاندار کردستان، استاندار خراسان شمالی و رئیس ارتباطات و فناوری اطلاعات استان کردستان برگزیده؛ معرفی و تقدیر شد.

استارتاپ برتر 
 • مدیر فروشگاه ما در سال 1397 به عنوان کارآفرین برتر استان کردستان معرفی و قدردانی شد.

کارآفرین برتر 
 • برای راحتی و ضمانت پرداخت اینترنتی ؛ آوینتو با بانک ملت و پارسیان قرارداد بسته است و از طریق این بانک ها « ملت و پارسیان » پرداخت اینترنتی را انجام می دهد.

کبرای آگاهی بیشتر کلیک کنید 
 • صلاحیت فروشگاه اینترنتی توسط نماد اعتماد الکترونیکی از طرف وزارت صنعت و معدن ، تائید می شود که فروشگاه اینترنتی آوینتو دارای نماد اعتماد الکترونیکی ستاره دار از وزارت صنعت، معدن و تجارت می باشد. برای مشاهده و استعلام گواهی نماد اعتماد دو ستاره لطفا روی تصویر مرتبط کلیک کنید.

نماد اعتماد الکترونیکی دو ستاره 
 • آوینتو با توجه به سابقه کاری دارای شرکت ثبت شده و معتبر از سال 93 است .

استعلام شرکت 
 • اضافه بر نماد الکترونیکی، فروشگاه اینترنتی آوینتو دارای نماد طلایی ساماندهی از وزارت ارشاد و ساماندهی رسانه های دیجیتال را دارا می باشد.

نماد تائید سامانه های دیجیتال 
 • اطلاعات خصوصی کاربران توسط مجوز SSL امنیت انتقال اطلاعات و رمز گذاری تضمین می شود. ، گواهینامه SSL را می توانید پیگیری کنید و اطلاعاتی درمورد راهنمای استفاده آن را مشاهده کنید .

گواهی ssl 
 • فروشگاه اینترنتی آوینتو به مشتری های خود امکان عوض کردن یا برگشت محصول تا 7 روز را مطابق شرایط ذکر شده می دهد . همچنین با خریداری هر محصول می توانید از خدمات و سرویس های خاص از جمله پرداخت در محل، تضمین کمترین قیمت، ارسال سریع و گارانتی اصالت کالا برخوردار شده و خرید اینترنتی مطمئنی را تجربه کنید .
 
 • شماره های تماس رند ، یکی دیگر از فاکتور های دیگر اعتماد است که برای آنها هزینه بسیاری صرف شده و نشان از اعتماد و ماندگاری فروشگاه است . شماره های ثابت : 08734267776 - 08734266766 و شماره های همراه : 09188888534 - 09188888957 - 09188888546 خرید خود را انجام دهید .
 
 
 
پرسش‌های محصول

پرسش‌های محصول

جستجو براساس ASC
پرسش
توسط : حسن در دی ۱۴۰۰
وقتتون بخیر قیمت این محصول بروز هست یا نه؟
هزینه ارسال برای تهران چقدر هست؟
57
پرسش
توسط : محمد تیرناز در فروردین ۱۴۰۱
سلام و خسته نباشید
در مورد اصالت محصولات میخواستم راهنما ی کنید
ایا واقعا محصولی که انتخاب میکنیم و ارسال میشه واقعا اصالت دارن و جز از دسته کالاهای تقلبی نیستند
ایا گارانتی که انجام میشه صحت و اصالت کالا را تایید میکنند
ممنون میشم راهنمایی کنید
57
پرسش
توسط : خانی در اردیبهشت ۱۴۰۱
باسلام و خسته نباشید.میخاستم بدونم قیمتهاتون ب روز هستن؟چون امروز ک من از شهرمون میپرسیدم حدودا پنج تومن بالاتر از اینی هس ک شما قیمت زدین
32
پرسش
توسط : حسین اسحقی در فروردین ۱۴۰۱
با سلام و عرض خسته نباشید
آیا این محصول گارانتی دیگری هم به جز گارانتی 7 روز داره؟
31
پرسش
توسط : محمد در فروردین ۱۴۰۱
کنترل هوشمند جادویی یعنی چی؟
26
پرسش
توسط : رسول در اردیبهشت ۱۴۰۱
سلام نحوه پرداخت اگه طوریکه نوشتید درب منزل باشه خوبه.هم ما راحتیم هم شما.همینطوره؟
25
پرسش
توسط : یاسین در خرداد ۱۴۰۱
سلام، چجوری باید سفارش بدم؟ قیمت بروزش همینه دیگه؟
17
پرسش
توسط : جابر در اردیبهشت ۱۴۰۱
با سلام
جهت سفارش و خرید ، آیا قیمت ها بروز هست؟
16
پرسش
توسط : فاطمه در اردیبهشت ۱۴۰۱
با سلام. سوالم اینه چطور میتونم با پشتیبانی تماس بگیرم؟ و دوم اینکه چطور میت.نم ضمانت کالا رو درخواست بدم؟
10
۱۰
کیفیت ساخت
۹
طراحی و زیبایی
۹
شفافیت تصویر
۹
کیفیت صدا
۱۰
امکانات و قابلیت ها
۹
سهولت در کاربری
۹
ارزش نسبت به قیمت
۱۰
درگاههای ارتباطی

نقاط قوت

تکنولوژی سه بعدی پسیو
سیستم عامل Web OS 3.0
فناوری هارمن کاردون و HI-FI صوتی

نقاط ضعف

تعداد کم گیرنده ها
بدون ویژگی OLED صفحه نمایش
خوشحال خواهیم شد نظرات خود را در مورد این کالا در بخش نظرات بنویسید ؛ همه از نظرات شما سود خواهند برد.