تلویزیون اولترا اچ دی ال جی LG ULTRA HD 65UF670 بزرگنمایی

تلویزیون اولترا اچ دی ال جی LG ULTRA HD 65UF670T • کیفیت تصویر 4K

 • کاهنده نویز تصویر

 • درگاه های ارتباطی USB،HDMI

 • توان خروجی صدا 20 وات

 • سیستم بلندگوی دو کاناله

 • سیستم کاهنده نویز صدا

 • گیرنده DVB-T2

 • میزان بهره وری انرژی A +
موجود شد به من اطلاع بده

دسترسی: ناموجود

lg

تخفیفات ویژه و جدید اینستاگرام

فالو کنید :)

ارسال سریع یک تا سه روز

سرعت ارسال

هفت روز تضمین تعویض کالا

ضمانت خرید

پرداخت پول در محل بعد تست

❌ پرداخت بعد از تست

تلویزیون اولترا اچ دی ال جی LG ULTRA HD 65UF670T
گرچه ال جی در سال 2015 دست به یک تنوع جالب در زمینه ساخت تلویزیون هایش زد؛ اما شاید این کار ال جی که در کنار ساخت تلویزیون های بالارده و متوسط، دست به تولید یک نوع تلویزیون با امکانات معمولی و ساده بزند، برای اکثر اشخاص گنگ و نامفهوم به نظر برسد. ولی ال جی این افکار اشتباه را با ساخت تلویزیون 65 اینچی اش از ذهن کاربران محو کرد. شاید دلیل اصلی تعجب اشخاص از ساخت تلویزیون مدل یو اف670 «UF670» به گنجاندن امکاناتی باشد، که آنچنان به دلشان ننشیند، اما ال جی در وهله اول تمرکزش را با هدف قرار دادن نظریات جمعی و همگانی اعلام کرد. این تلویزیون 65 اینچی با وجود اینکه از امکانات زیادی برخوردار نمی باشد؛ اما مطمئناً مزایایی برای بسیاری از اشخاص دارد.اندازه 65 اینچی و وضوح فورکا «4K » خصوصیات صفحه نمایش تلویزیون ال جی را تشکیل می دهند. سیستم بلندگوی دو کاناله و در گاه های ارتباطی از دیگر مزایای این تلویزیون فورکی به شمار می روند.از طرفی بهره گیری از گیرنده های DVB-T2 دسترسی به برنامه های بیشتر را به وجود می آورد. میزان بهره وری انرژی تلویزیون الجی A+ می باشد. بنا بر طبق مزایای ذکر شده در می یابیم، که این تلویزیون با وجود پایین رده بودنش، قابلیت های ویژه صفحه نمایشش به دور از انتظار می باشند، که با اندازه صفحه ال ای دی 65 اینچی، همچنین کیفیت فوق العاده فورکا و نرخ حرکت تصویرش آنچنان که باید پاسخ گوی مناسبی برای نیازها است. سیستم بلندگوی دو کاناله از دو جهت می تواند صدای مناسب ارائه دهد. از طرفی هر کدام از گیرنده های زمینی، کابلی و جهانی به منظور در دسترس قرار دادن میزان کانال های بیشتر تلاش می کنند. پورت های در نظر گرفته شده USB و HDMI هر کدام امکان ذخیره کردن برنامه های غیر موجود بر روی تلویزیون را به وجود می آورند. میزان مصرف پایین انرژی با کمک کلاس بهره وری +A از دیگر مزایای این تلویزیون 65 اینچی محسوب می شود. در کل شانس خرید تلویزیون الجی با وجود پایین رده بودنش و همچنین قابلیت های مناسبش به فرد حق انتخاب راحت را می دهد.

نمایش بیشتر
نمایش کمتر

نقد و بررسی

طراحی نسبتاً باریک

ال جی با ملاک قرار دادن برخی از ویژگی های طراحی تلویزیون 65 اینچی اش یک بار دیگر به کاربر ثابت کرد، که این تلویزیون با ظاهرش هنوز هم می تواند یکی از نمونه تلویزیون های شیک به شمار رود. ظاهر تلویزیون الجی در نگاه اول و باتوجه به سطح امکاناتش فریبنده می باشد، چون از طراحی شکیل و خاصی برخوردار است. خصوصاً اینکه کاربری بخواهد از یک تلویزیون پایین رده بهره ببرد و در مقابل با ظاهر زیبایش یک تیر و دو نشان را زده است. با مشاهده کلی به طراحی تلویزیون lg 65uf670t شخص بازخورد مثبتی از آن احساس می کند. اینکه تلویزیون الجی با ظاهری شبیه به تلویزیون های بالارده خود نمایی می کند یک نقطه قوت به حساب می آید. صفحه بزرگ 65 اینچی سطح کلی این تلویزیون را در بر گرفته، که نقطه اتصالش به قاب باریک منتهی می شود. صفحه کاملاً تخت این تلویزیون به شیوه زیبایی با قابش هم خوانی می کند.
طراحی
        

 مشاهده تلویزیون ال جی در حالت کناری تا حدی ضخیم بودنش را بیان می کند. برآمدگی خیلی کمی در قسمت بالایی پشت تلویزیون وجود دارد، که زیاد به چشم نمی خورد، اما بقیه تا پایین با زاویه کاملاً صاف در نظر گرفته شده است. سطح پشتی این تلویزیون فورکی در نگاه اول یکپارچه و صاف به نظر می رسد، اما طراحی شکاف مستطیلی مانندی برای پورت های USB و  HDMI خلاف این را ثابت می کنند. کمی آن طرف تر از این پورت ها دیگر درگاه های کامپوننت و کامپوزیت به صورت جداگانه طراحی شده اند. همچنین لوگوی ال جی با حالت برجسته بر روی قسمت مرکزی پشت تلویزیون خودنمایی می کند. ابعاد کلی تلویزیونال جی 1348×782×58.5 میلی متر است، که امکان قرار گیری راحت بر روی پایه اش فراهم می شود. پایه این تلویزیون فورکی به شکل مستطیل توخالی طراحی شده، که وزن 23.3 کیلوگرمی اش را تحمل می کند. این پایه از قسمت پشت تلویزیون به جلویش کشیده شده، که در صدد دکوری کردن تلویزیون تلاش می کند.

طراحی پشت تلویزیون

 

 

یک نوع قاب فوق العاده باریک برای تلویزیون ال جی UF670T در نظر گرفته شده، که تصور تلویزیون های مدل بالا را در ذهن تداعی می کند. قاب در نظر گرفته شده مختص به سطح بالا و پایین این تلویزیون متشکل از دو نوع فلز می باشد، که بازخورد خوبی در هنگام انعکاس درخشندگی را به همراه می آورد.

 

 کیفیت تصویر صفحه نمایش

صفحه نمایش

 شاید به جرأت بتوان گفت که ال جی یکی از مهمترین کارهای وضع شده بر روی این تلویزیون 65 اینچ  مربوط به کیفیت صفحه نمایش باشد. به حد بلوغ رساندن برخی از ویژگی های صفحه نمایش تلویزیون lg uf670t را با کیفیت فورکی «4K»  تعیین کرده است. اکتفا نکردن ال جی به کیفیت های قبلی مانند فول اچ برای این نوع تلویزیون نقطه مثبتش به شمار می رود. این تلویزیون رده متوسط با در نظر گرفتن کیفیت فورکا می تواند مانند تلویزیون های هوشمند جواب گوی خوبی در رابطه با مشاهدات به حساب بیاید. همانطورکه از شواهد و قرائن پیداست تعداد پیکسل های 2160×3840 منجر به کیفیت فورکا گردیده است. کوالیتی 4k با نمایش رنگ های فوق العاده جذاب و نشاط از آور به صورت جدی با سطح پایین و حتی معمولی آنها برخورد می کند، که موجب نمایش رنگ های گرم و در عین حال واقعی می شود. این کیفیت به ترتیب وضوحی چهار برابر بیش از HD و دو برابر بیش از FULL HD را ارائه می دهد.

 

کوالیتی فورکی یک نوع استاندارد جهانی بر گرفته از سطح طبیعی و در عین حال نمایان کردن واقعیت های صفحه را در پی دارد. رو شدن سطح کیفیت فوق العاده عالی صفحه تلویزیون الجی با تکنولوژی 4k ناگفته های موجود را به رخ بیننده می کشاند، که در انجام نمایش ریز جزئیات صفحه را به دنبال می آورد.

بدون شک فیلم های پخش شده و نوعشان برای همگان جذاب و جالب به نظر می رسد، که بخواهند آن را با دقت، سرعت عمل و در عین حال وضوح بالا مشاهده کنند. این جاست که ال جی خود را خوب نشان می دهد. توجه بالای ال جی به اینکه کاربران از دیدن ویدئوهای مهیج به وجد می آیند آن را متقاعد کرد تا نرخ حرکت تصویر در تلویزیون 65 اینچی اش جای دهد.

  

سیستم صوتی

گرچه ال جی این بار در بخش سیستم صوتی تلویزیون lg uf670t وی اش امکانات آنچنان قابل قبولی نسبت به مدل های بالا در نظر نگرفته؛ اما باز امید می رود تا از صدای مناسبی بهره مند شد. توان خروجی 20 واتی صوتی این تلویزیون فورکی می باشد، که به هنگام انتشار صدا مانند تلویزیون های پیشرفته عمل می کند. در واقع می توان گفت این قدرت خروجی محیطی استریو مانند را به وجود می آورد. تعداد بلندگوهای این تلویزیون دو عدد هستند، که از اطراف به صورتی مناسب صدا را ارائه می دهند. فناوری پردازش صدای این تلویزیون با پردازش کردن صدا می تواند صدای مجازی و گیرا تولید کند. همچنین سیستم پاک سازی صدا در جهت کاهش دادن میزان نویز موجود می کوشد. این سیستم با حذف صداهای نا به هنجار و اعوجاجِ صدا، صدایی کاملاً متفاوت و واضح را جایگزین می کند. به علاوه میزان کردن نوع صدا باتوجه به محتوای شنیداری به راحتی در دسترس قرار می گیرد. با هر کدام از حالت های استاندارد، اخبار، بالیوود، سینما و بازی به نحو احسن صدای لذت بخشی را تجربه کنید.   
 

سیستم صوتی


درگاه های ارتباطی

پورت ها

نمایش گسترده تر از جهان هستی با لمسشان در دست آن هم به وسیله تلویزیون lg uf670t ! جواب این سؤال را از طریق پشت تلویزیون ال جی به وضوح می بینید. ال جی بار دیگر به جای دادن برخی از پورت ها و درگاه های ارتباطی به کاربر شانس بهره گیری از دیگر برنامه های نا موجود بر روی این تلویزیون فورکی را فراهم آورد. در ابتدا با رو کردن درگاه ارتباطی مانند کامپوننت و کامپوزیت این امکان را می دهد، تا از محدوده مشخص محتوای دیداری و شنیداری بهره بگیرد. اما تنها به این دو نوع پورت اکتفا نخواهد شد. تعریف کردن USB  و HDMI به عنوان منابع تمام نشدنی از محتویات باعث می شود، تا تمام برنامه ها اعم از فایل های صوتی و تصویری موجود روی دستگاه های دیگر بر روی تلویزیون الجی قرار گرفته شوند. با این کار می توانید از محتوای مورد نظر بر روی صفحه نمایش و با کیفیت بالا بهره مند شوید. گیرنده های کانال ها یک طرف ماجرا را به خود اختصاص می دهند. در نظر گرفتن سه نوع گیرنده DVB-T2  در صدد نمایش برنامه های استانی تلاش می کند. به عنوان مثال گیرنده DVB-T2 به عنوان یک آنتن زمینی کانال های استانی را نمایش می دهد.

 

مصرف انرژی

فارغ از این مباحث پیروی از استانداردهای ولتاژ انرژی هدف ال جی در رابطه با مصرف انرژی تلویزیون هایش محسوب می شود. اینکه ال جی ولتاژ مصرف 220-240 ولتی برای تلویزیون 65 اینچی اش در نظر گرفته شاید خبر تازه ای نباشد، اما این غیر قابل انکار است، که بهترین بازدهی از مصرف را به همراه دارد. از طرفی کلاس بهره وری +A انرژی اش خبری خوشحال کننده می باشد، که بیشترین بازدهی در عین حال کمترین انرژی مصرف شده را به دنبال دارد. عدم نگرانی از به بار آوردن هزینه های گزاف باعث می شود، تا کاربران به صورت مکرر از تلویزیون استفاده کنند. مقرون و به صرفه بودن انرژی این تلویزیون را باید تنها مدیون ال جی دانست.


جمع بندی

بحث های بالا ثابت می کنند، که ال جی با وجود اینکه یک نوع تلویزیون پایین رده را در سری کارهایش قرار داد؛ اما آنچنان که تصور می رفت مانند یک تلویزیون بالا رده تا حدودی از عهده سایر عملکرد ها برآمد. توجه کلی به مشخصات صفحه نمایش این تلویزیون گویای این واقعیت هستند، که با اندازه 60 اینچ، کیفیت فورکی و همچنین نرخ حرکت تصویرش تا حد امکان جواب گوی ایده آلی بوده اند. قابل توجه است، که پورت های در نظر گرفته شده به همراه  گیرنده DVB-T2  با وسعت دادن برنامه ها و کانال های استانی تا حدود زیادی می تواند راضی کننده باشند. از طرفی گرچه سیستم صوتی تلویزیون ال جی آنچنان که باید چنگی به دل نمی زند اما با تمام مشخصات ذکر شده و به بنا به مدل پایین بودنش می توان بازتاب مناسبی داشته باشد. علاوه براین مصرف پایین انرژی نیز در رده خصوصیات مثبت این تلویزیون جای می گیرد. پس در کل نتیجه می گیریم، که این تلویزیون با چنین مشخصاتی می تواند انتخابی ایده ال باشد. در صورت تمایل به مشاهده بیشتر تلویزیون هایی شبیه به تلویزیون ال جی با بازدید از سایت awiinto.com و انتخاب هر کدام با توجه به هر نوع سلیقه ای می توانید هر یک را انتخاب نمایید.

مشخصات فنی
 

عمومی

تولید‌کنندهlg
کشور سازندهکره جنوبی

مشخصات کلی

نام مدلUF670T
سری مدل6
شناسه کالا2220136110039
سال ساخت2015

صفحه نمایش

اندازه صفحه نمایش65 اینچ
طراحی صفحه نمایشتخت
نوع صفحه نمایشLED

تصویر

رزولوشن نمایشگر3840 × 2160 | 4K
موتور پردازشگر تصویرTriple XD
سایر ویژگی های تصویرنمایش فیلم ها با کیفیت 24P سینما واقعی

صدا

توان خروجی صدا20 وات
سایر ویژگی های صوتیبهینه سازی صدا

امکانات هوشمند

هوشمند

خیر

ارتباطات

وای فای داخلی

خیر

ورودی و خروجی

پورت کامپوننت (Component)

بله

پورت کامپوزیت (Composite)

بله

تعداد پورت HDMI2
تعداد پورت USB1
خروجی صوتی دیجیتال (Optical)

بله

مصرف انرژی

منبع تغذیهAC 100-240V 50/60Hz
صرفه جویی در مصرف انرژی

بله

طراحی

رنگ بدنهمشکی
میزان قاب تلویزیونقاب باریک
نوع طراحی پایهمستطیل توخالی
ابعاد با پایه1348 × 841 × 338 میلی‌متر
وزن بدون پایه1348 × 782 × 58.5 کیلوگرم
وزن با پایه25.9 کیلوگرم
وزن بسته بندی 23.3 کیلوگرم

لوازم جانبی

لوازم جانبی همراهپایه, پیچ های اتصال دهنده پایه, ریموت کنترل , 2 عدد باتری, دفترچه راهنما
نظرات کاربران
نظرات مشتری (1)
تلویزیون اولترا اچ دی ال جی LG ULTRA HD 65UF670
ارزش خرید در این قیمت
کیفیت بدنه
نوآوری و خلاقیت
استفاده آسان
طراحی ظاهری
امکانات و قابلیت
من به دنبال یه نوع تلویزیون ساده به همراه طراحی ظاهری زیبا بودم، خوشبختانه با دیدن تلویزیون 65 اینچ ال جی انتخابم جهت خرید بسیار راحت تر شد. کیفی فورکای صفحه نمایش آن به همراه قدرت صوتی 20 واتیش می توانند ارزش خرید آن را بسیار بالا ببرند. نظر توسط محمد (ارسال شده در 1395/11/09)
نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید: تلویزیون اولترا اچ دی ال جی LG ULTRA HD 65UF670T
شما به این محصول چه امتیازی می‌دهید؟ *
  1 ستاره 2 ستاره 3 ستاره 4 ستاره 5 ستاره
امکانات و قابلیت
ارزش خرید در این قیمت
کیفیت بدنه
نوآوری و خلاقیت
استفاده آسان
طراحی ظاهری
راهنمای خرید

 

با توجه به مجوزهای دریافت شده و اطلاعات زیر به راحتی و با اطمینان کامل می توانید آسوده خرید کنید «بر روی تصاویر مجوزها برای استعلام گرفتن کلیک کنید

 

 
 • با توجه به اینکه احساس شما از خرید از کسب و کارهای اینترنتی دارای پروانه کسب فروشگاه های مجازی بهتر خواهد بود ؛ فروشگاه اینترنتی ما دارای پروانه کسب فروشگاه های اینترنتی مجازی است.

پروانه کسب فروشگاه مجازی 
 • آوینتو به عنوان استارتاپ برتر استان و غرب کشور در زمینه تجارت الکترونیک با حضور استاندار کردستان، استاندار خراسان شمالی و رئیس ارتباطات و فناوری اطلاعات استان کردستان برگزیده؛ معرفی و تقدیر شد.

استارتاپ برتر 
 • مدیر فروشگاه ما در سال 1397 به عنوان کارآفرین برتر استان کردستان معرفی و قدردانی شد.

کارآفرین برتر 
 • برای راحتی و ضمانت پرداخت اینترنتی ؛ آوینتو با بانک ملت و پارسیان قرارداد بسته است و از طریق این بانک ها « ملت و پارسیان » پرداخت اینترنتی را انجام می دهد.

کبرای آگاهی بیشتر کلیک کنید 
 • صلاحیت فروشگاه اینترنتی توسط نماد اعتماد الکترونیکی از طرف وزارت صنعت و معدن ، تائید می شود که فروشگاه اینترنتی آوینتو دارای نماد اعتماد الکترونیکی ستاره دار از وزارت صنعت، معدن و تجارت می باشد. برای مشاهده و استعلام گواهی نماد اعتماد دو ستاره لطفا روی تصویر مرتبط کلیک کنید.

نماد اعتماد الکترونیکی دو ستاره 
 • آوینتو با توجه به سابقه کاری دارای شرکت ثبت شده و معتبر از سال 93 است .

استعلام شرکت 
 • اضافه بر نماد الکترونیکی، فروشگاه اینترنتی آوینتو دارای نماد طلایی ساماندهی از وزارت ارشاد و ساماندهی رسانه های دیجیتال را دارا می باشد.

نماد تائید سامانه های دیجیتال 
 • اطلاعات خصوصی کاربران توسط مجوز SSL امنیت انتقال اطلاعات و رمز گذاری تضمین می شود. ، گواهینامه SSL را می توانید پیگیری کنید و اطلاعاتی درمورد راهنمای استفاده آن را مشاهده کنید .

گواهی ssl 
 • فروشگاه اینترنتی آوینتو به مشتری های خود امکان عوض کردن یا برگشت محصول تا 7 روز را مطابق شرایط ذکر شده می دهد . همچنین با خریداری هر محصول می توانید از خدمات و سرویس های خاص از جمله پرداخت در محل، تضمین کمترین قیمت، ارسال سریع و گارانتی اصالت کالا برخوردار شده و خرید اینترنتی مطمئنی را تجربه کنید .
 
 • شماره های تماس رند ، یکی دیگر از فاکتور های دیگر اعتماد است که برای آنها هزینه بسیاری صرف شده و نشان از اعتماد و ماندگاری فروشگاه است . شماره های ثابت : 08734267776 - 08734266766 و شماره های همراه : 09188888534 - 09188888957 - 09188888546 خرید خود را انجام دهید .
 
 
 
پرسش‌های محصول

پرسش‌های محصول

جستجو براساس ASC
پرسش
توسط : حسن در دی ۱۴۰۰
وقتتون بخیر قیمت این محصول بروز هست یا نه؟
هزینه ارسال برای تهران چقدر هست؟
56
پرسش
توسط : محمد تیرناز در فروردین ۱۴۰۱
سلام و خسته نباشید
در مورد اصالت محصولات میخواستم راهنما ی کنید
ایا واقعا محصولی که انتخاب میکنیم و ارسال میشه واقعا اصالت دارن و جز از دسته کالاهای تقلبی نیستند
ایا گارانتی که انجام میشه صحت و اصالت کالا را تایید میکنند
ممنون میشم راهنمایی کنید
54
پرسش
توسط : حسین اسحقی در فروردین ۱۴۰۱
با سلام و عرض خسته نباشید
آیا این محصول گارانتی دیگری هم به جز گارانتی 7 روز داره؟
37
پرسش
توسط : خانی در اردیبهشت ۱۴۰۱
باسلام و خسته نباشید.میخاستم بدونم قیمتهاتون ب روز هستن؟چون امروز ک من از شهرمون میپرسیدم حدودا پنج تومن بالاتر از اینی هس ک شما قیمت زدین
33
پرسش
توسط : مسعود برابی در اسفند ۱۳۹۷
سلام این تلوزیون قابلیت نصب رو دیوار رو داره؟
28
پرسش
توسط : محمد در فروردین ۱۴۰۱
کنترل هوشمند جادویی یعنی چی؟
28
پرسش
توسط : رسول در اردیبهشت ۱۴۰۱
سلام نحوه پرداخت اگه طوریکه نوشتید درب منزل باشه خوبه.هم ما راحتیم هم شما.همینطوره؟
25
پرسش
توسط : یاسین در خرداد ۱۴۰۱
سلام، چجوری باید سفارش بدم؟ قیمت بروزش همینه دیگه؟
17
پرسش
توسط : جابر در اردیبهشت ۱۴۰۱
با سلام
جهت سفارش و خرید ، آیا قیمت ها بروز هست؟
16
پرسش
توسط : فاطمه در اردیبهشت ۱۴۰۱
با سلام. سوالم اینه چطور میتونم با پشتیبانی تماس بگیرم؟ و دوم اینکه چطور میت.نم ضمانت کالا رو درخواست بدم؟
7
شما ممکن است به محصولات زیر نیز علاقمند باشید