ماشین ظرفشویی سامسونگ 12 نفره SAMSUNG DISHWASHER DW60H3010FW بزرگنمایی

ماشین ظرفشویی سامسونگ 12 نفره SAMSUNG DISHWASHER DW60H3010FW

SAMSUNG DISHWASHER FREE STANDING 12 SETS DW60H3010FW • ظرفیت 12 نفره

 • شستشوی نیمه بار

 • قابلیت تاخیر در شستشو

 • سنسور نشت آب

 • مجهز به قفل کودک

 • سیستم تصفیه کننده آب

 • شستشو سریع و اقتصادی

 • طراحی بی صدا

 • 3 برنامه ی شستشو

 • سبد کارد و چنگال
موجود شد به من اطلاع بده

دسترسی: ناموجود

تخفیفات ویژه و جدید اینستاگرام

فالو کنید :)

ارسال سریع یک تا سه روز

سرعت ارسال

هفت روز تضمین تعویض کالا

ضمانت خرید

پرداخت پول در محل بعد تست

❌ پرداخت بعد از تست

نیم نگاهی به ماشین ظرفشویی 12 نفره سامسونگ SAMSUNG DISHWASHER DW60H3010FWانتخاب و خرید لوازم خانگی بسیار با اهمیت است و این امر زمانی مهمتر می شود که با نظافت خانه و خانواده در ارتباط باشد. در هنگام خرید ماشین ظرفشویی در نظر داشته باشید وسیله ای که در حال انتخاب آن هستید نظافت ظروف شما که ارتباط کاملا مستقیم با خوراک شما را دارد ، برعهده می گیرد و از این جهت محصولی انتخاب کنید که حداکثر کارایی ، تمیز کنندگی و ضد عفونی کنندگی را داشته باشد و در کنار آن مصرف پایین انرژی و ایجاد صدای کم نیز از ویژگی هایی است که لازم و ضروری اند و در هنگام خرید ماشین ظرفشویی باید مورد توجه قرار گیرند. شمایی که قصد خرید چنین محصولی را دارید پیشنهاد ما به شما ماشین ظرفشویی سامسونگ دی دابلیو 60 اچ 3010 اف دابلیو « DW60H3010FW » می باشد ؛ این ماشین ظرفشویی دارای ظرفیت 12 نفره است و با قرار گیری در کلاس بهره وری انرژی A+ ثابت می کند که در هنگام شستشوی موثر و عالی ، مصرف انرژی پایینی نیز دارد.
نمایی بیرونی بسیار شیک و کاربر پسند است و می توانید از طریق دکمه های قرار گرفته بر بالای درب تنظیمات مربوط به شستشو را انجام دهید و شستشویی عالی را با این ظرفشویی داشته باشید. باز گشایی درب قفسه ها و محفظه ها را برای شما آشکار می سازد و امکان چینش ظروف را به صورت منظم و دقیق برایتان فراهم می کند ؛ اگر ظرفی که قرار است در ظرفشویی قرار گکیرد بزرگ است و امکان قرار دادن آن در بین قفسه ها نیست لازم نیست نگران باشید، این قفسه ها قابل تنظیم اند و امکان تنظیم ارتفاع را به میزان مورد نیاز برایتان فراهم می کنند. ماشین ظرفشویی DW60H3010FW سامسونگ دارای 3 برنامه است که از طریق آنها امکان شستشوی ظروف به صورت عالی فراهم می گردد . همچنین از طریق سه تابع به کار رفته در DW60H3010FW می توانید تنظیمات بیشتر را برای حالت شسشتو فعال نمایید. می توانید زمان شستشو را تا 24 ساعت به تاخیر بیندازید تا در زمانی که می خواهید برنامه پایان پذیرد. در هر سیکل شستشو به میزان 14 لیتر آب مصرف می شود و همچنین 1.2 کیلووات ساعت انرژی صرف می شود؛ میزان صدای تولید شده توسط ماشین ظرفشویی DW60H3010FW بسیار پایین است و با تولید صدای 52 دسیبل لازم نیست نگران وجود صدای مزاحم در خانه‌یتان شوید.نمایش بیشتر
نمایش کمتر
نقد و بررسی

نقد و بررسی مدل DW60H3010FW

انتخاب و خرید لوازم خانگی بسیار با اهمیت است و این امر زمانی مهمتر می شود که با نظافت خانه و خانواده در ارتباط باشد. در هنگام خرید ماشین ظرفشویی در نظر داشته باشید وسیله ای که در حال انتخاب آن هستید نظافت ظروف شما که ارتباط کاملا مستقیم با خوراک شما را دارد ، برعهده می گیرد و از این جهت محصولی انتخاب کنید که حداکثر کارایی ، تمیز کنندگی و ضد عفونی کنندگی را داشته باشد و در کنار آن مصرف پایین انرژی و ایجاد صدای کم نیز از ویژگی هایی است که لازم و ضروری اند و در هنگام خرید ماشین ظرفشویی باید مورد توجه قرار گیرند. شمایی که قصد خرید چنین محصولی را دارید پیشنهاد ما به شما ماشین ظرفشویی سامسونگ دی دابلیو 60 اچ 3010 اف دابلیو « DW60H3010FW » می باشد ؛ این ماشین ظرفشویی دارای ظرفیت 12 نفره است و با قرار گیری در کلاس بهره وری انرژی A+ ثابت می کند که در هنگام شستشوی موثر و عالی ، مصرف انرژی پایینی نیز دارد.

طراحی خارجی

قیمت ماشین ظرفشویی ، فناوری های به کار رفته ، تمیز کنندگی بالا و ... از مواردی است که هنگام خرید این وسیله بسیار با اهمیت اند ؛ اما گزینه ای که اهمیت فراوان دارد و بر زیبایی آشپزخانه و راحتی عملکرد تاثیر می گذارد، طراحی ظرفشویی است. خرید ماشین ظرفشویی DW60H3010FW از برند معتبر سامسونگ ، محصولی شیک با طراحی فوق العاده را در اختیارتان قرار می دهد و برای سلیقه های متفاوت ، ممکن است جذاب و قابل قبول باشد. طراحی صاف و یکدستی که تنها برجستگی در قسمت بالایی دربش دارد و دکمه هایی که بر روی ایم برجستگی قرار گرفته اند که امکان شستشوی عالی را فراهم می کنند و با رنگ آرامش بخش آبی فوق العاده گشته اند، دسته ای پایین تر از دکمه ها که با فرورفتگی موجود بر رویش امکان باز شدن آسان را فراهم می کند. این جمله های تعریفاتی از ظاهر خوش ساخت و خوش تراش ماشین ظرفشویی DW60H3010FW سامسونگ‌اند که به حق سامسونگ در طراحی آن سنگ تمام گذاشته است. ماشین ظرفشویی DW60H3010FW دارای طراحی مبله و ابعاد 845 × 598 × 600 میلیمتر است و فضایی تقریبا بزرگ برای قرار گیری لازم دارد ، شما می توانید این وسیله در کابیت قرار دهید، برای این منظور لازم است ابعاد کابینت با ظرفشویی متناسب باشد. ماشین ظرفشویی DW60H3010FW در دو رنگ سفید و نقره ای موجود است و شما با توجه به رنگ و دیزاینی که برای آشپزخانه یتان در نظر گرفته اید می توانید هر کدام را انتخاب نمایید.

 ماشین ظرفشویی 12 نفره سامسونگ

طراحی داخلی و قفسه ها

قیمت ماشین ظرفشویی 12 نفره سامسونگ

در ماشین ظرفشویی DW60H3010FW نمایی که برای داخل در نظر گرفته شده است ، همان چیزی است که از برند بزرگ و مطرحی همچون سامسونگ انتظار می رود؛ قفسه های جادار و مرتب که امکان چینش هر ظرفی را فراهم می کنند. در این مدل دو قفسه ی مخصوص قرار گیری ظروف است که می توانید انواع اندازه از ظرف ها را در داخل آن قرار دهید ، این کشو ها قابل تنظیم اند و امکان تنظیم تا سطحی را دارند که ظرفی با قطر 36 سانتی متر در داخلشان قرار گیرد. به جای قفسه ی کارد و چنگال ، سبد کارد و چنگال در ظرفشویی DW60H3010FW استفاده شده است و می توان به راحتی کارد و چنگال را در داخل آن چید. قفسه فنجان تاشو از موارد دیگر به کار رفته در داخل ظرفشویی سامسونگ است. بر روی درب در داخل ظرفشویی ، محل قرار گیری قرص و یا جلا دهنده است و می توانید برای هر شستشو ماده شوینده را در محفظه ی مخصوص قرار دهید. ماشین ظرفشویی سامسونگ DW60H3010FW دارای ظرفیت 12 نفره است تمام سطح داخلی آن از مواد با کیفیت و ضد زنگ تشکیل شده است. دو بازوی شوینده در بالا و پایین ظرفشویی قرار گرفته اند که با سرعت و شدت بالا آب را به ظروف می پاشند و تمیزی بالا را در آنها ایجاد می کنند.

برنامه ها و توابع اضافی

فروش ماشین ظرفشویی 12 نفره سامسونگ

برای شستشوی ظروف لازم است برنامه هایی موجود باشند تا بتوان از طریق آنها شستشو را انجام داد و نتیجه مثبت و عملکردی بالا را از ظرفشویی دید. ماشین ظرفشویی DW60H3010FW به 3 برنامه شستشو مجهز شده است که هر کدام از آنها برای مرحله ای خاص و ظروفی خاص کاربرد دارند. برنامه ی شستشو فشرده « Intensive » برای شستشوی انواع ظرف ها کاربرد دارد و تمیز کنندگی بالا را در آنها ایجاد کمی کند. برای بهره گیری از شستشو اقتصادی و بصرفه که در حین شستشو آب و انرژی زیادی مصرف نشود انتخاب برنامه ی « Eco » بسیار مناسب است. اما در آخر اگر ظروف چندان کثیف نیستند و دقت بالایی در هنگام شستشو در آنها مورد نیاز نیست، پس گزینه « Express » مناسب ترین برنامه برای شماست؛ این برنامه تنها در مدت یک ساعت ظرف ها را شسته و کاملا تمیز و خشک، بدون هیچ لکه ای به شما تحویل می دهد. 3 تابع اضافه برای DW60H3010FW در کنار سه برنامه ی آن قرار گرفته اند؛ شستشوی نیمه بار « Half load » از جذاب ترین این توابع است . با استفاده از این امکان شما می توانید از نیمه ی گنجایش ظرفشویی استفاده کنید ظروف را تنها در یکی از طبقات ظرفشویی بچینید، به این وسیله در مصرف آب به میزان 10 تا 25 درصد صرفه جویی به عمل می آید و تا حدودی بر میزان مصرف انرژی نیز تاثیر گذار است. قفل کودک « Child Lock » امکان دیگر قرار گرفته بر روی DW60H3010FW می باشد که امکان تغییر تنظیمات را از کودکتان می گیرد. امکان « Multi-in 1 » نیز برای شستشوی موثر تر انواع ظروف کاربرد دارد.

خرید ماشین ظرفشویی 12 نفره سامسونگ

سایر امکانات و ویژگی ها

 ماشین ظرفشویی 12 نفره سامسونگ

قیمت ماشین ظرفشویی سامسونگ DW60H3010FW در آوینتو دات کام با توجه به امکانات فوق العاده ای که ارائه می دهد بسیار مناسب است، در واقع با این قیمت مناسب نمی توان انتظار برترین و متنوع ترین فناوری ها را داشت ، اما پر بی راه نیست که انتظار داشته باشیم هر چه که در این مدل مورد استفاده قرار می گیرد در ردیف برترین ها باشد. ماشین ظرفشویی DW60H3010FW را از هر نظر که ببینید و بررسی کنید ، فوق العاده است؛ میزان مصرف انرژی در این محصول بسیار پایین است و در هر دوره شستشو تنها 1.02 کیلو وات ساعت انرژی مصرف می کند، مصرف سالانه نیز با توجه به سبک زندگی افراد و میزان استفاده از ظرفشویی متفاوت است اما می توان عدد کلی 298 کیلو وات ساعت را برای آن اعلام کرد. مصرف آب نیز در این ظرفشویی 12 نفره پایین است و به نسبت شستشو با دست ، در مصرف آب صرفه جویی می شود و در هر سیکل شستشو فقط 14 لیتر آب صرف می گردد. ظرفشویی DW60H3010FW به سنسور نشت آب مجهز شده است که این سنسور در صورت بروز مشکل به سرعت جریان آب را قطع می کند و اجازه نشت آب را نمی دهد. سیستم تصفیه کننده آب « Water Filtration System (Soft Water) » رسوبات و سختی های موجود در آب را می گیرد و این باعث جلوگیری از قرار گیری لکه آب بر روی ظروف می شود.

خرید ماشین ظرفشویی DW60H3010FW یا خیر؟

خرید محصولات از برند خوش نام و پر آوازه سامسونگ یعنی انتخاب محصولی که تولید کننده اش برای مصرف کنندگانش جایگاهی ویژه قرار داده است و می خواهد آنان برترین ها را در اختیار داشته باشند. ماشین ظرفشویی DW60H3010FW از تولیدات با کیفیت سامسونگ است که شستشوی عالی را ایجاد می کند و تمیزی ظرف هایتان با این وسیله تضمین شده است. مصرف پایین انرژی ، صدای پایین ایجاد شده ، مصرف کم آب و ... از ویژگی های مثبت این محصول اند که ثابت می کنند پس از خرید DW60H3010FW لازم نیست محتمل هزینه های بالا شوید.

مشخصات فنی
 

عمومی

تولید‌کنندهsamsung
کشور سازندهچین (اصلی)

مشخصات کلی

نام مدلDW60H3010FW
شناسه کالا۲۹۰۰۳۱۷۸۰۶۲۴۲
نوع ظرفشوییمبله
ظرفیت ظرفشویی12 نفره

ویژگی های شستشو

تعداد برنامه های ظرفشویی3 عدد
شستشوی نیمه بار

بله

پیش شستشو

خیر

شستشوی اقتصادی

بله

شستشوی سریع

بله

عملکرد خشک کردن

بله

سایر برنامه هاشستشوی متمرکز

امکانات ویژه

سیستم تشخیص ظرفیت

بله

سنسور تشخیص نشتی آب

بله

قفل کودک

بله

سیستم سختی گیر آب

بله

سیستم اسپری آبدوگانه

صفحه نمایش

صفحه نمایش

خیر

قفسه ها

تعداد قفسه ها2
سبد کارد و چنگال

بله

قفسه بالا

بله

قابلیت تنظیم ارتفاع سبد

بله

بهره وری انرژی

برچسب انرژی+A
مصرف انرژی1.02 کیلو وات ساعت
مصرف انرژی سالانه298 کیلو وات ساعت
میزان مصرف آب14 لیتر
میزان صدا52 دسی بل
بی صدا

بله

طراحی

ابعاد845 × 598 × 600 میلیمتر
وزن43 کیلوگرم
رنگاستیل, سفید, نقره ای

اقلام همراه

اقلام همراهدفترچه راهنما, لوله های اتصال آب, سبد کارد و چنگال, قفسه ها و طبقات داخلی, پایه ها و پیچ های اتصال
نظرات کاربران
نظرات مشتری (4)
قفل کودک
نوآوری و خلاقیت
استفاده آسان
طراحی ظاهری
امکانات و قابلیت
ارزش خرید در این قیمت
کیفیت بدنه
چون یه بچه ی کنجکاو دارم این برنامه ی قفل کودکش واقعا برام مفید بوده. نظر توسط شیدایی (ارسال شده در 1396/04/27)
خرید از آوینتودات کام
کیفیت بدنه
نوآوری و خلاقیت
استفاده آسان
طراحی ظاهری
امکانات و قابلیت
ارزش خرید در این قیمت
آوینتودات کام رو با تحویل به موقش و لوازم اصلش می شناسم ، ظرفشویی DW60H3010FW رو هم از همین فروشگاه اینترنتی گرفتم. پیشنهاده بهتون اینه که اگر قصد خرید دارید هر وسیله ای رو اول از این فروشگاه بررسی کنید . حتما بهترینه نظر توسط فرهاد موسوی (ارسال شده در 1396/04/27)
شستشوی نیمه بار
ارزش خرید در این قیمت
کیفیت بدنه
نوآوری و خلاقیت
استفاده آسان
طراحی ظاهری
امکانات و قابلیت
ما یه خونواده ی کم جمعیتیم ولی خیلی پیش میاد که مهمون داشته باشیم . خوشحالم واسه وقتایی که مهمون نداریم ظرفشویی همون آب و هزینه رو که مهمون داریم مصرف نمیکنه. نظر توسط شکری (ارسال شده در 1396/04/27)
برنامه ی پیش شستشو
استفاده آسان
طراحی ظاهری
امکانات و قابلیت
ارزش خرید در این قیمت
کیفیت بدنه
نوآوری و خلاقیت
شستشویی که این ظرفشویی ارائه میده خیلی خوبه و با توجه به قیمتش میشه گفت عالیه. دلی حیف که برنامهی پیش شستشو نداره. نظر توسط Hale (ارسال شده در 1396/04/27)
نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید: ماشین ظرفشویی سامسونگ 12 نفره SAMSUNG DISHWASHER DW60H3010FW
شما به این محصول چه امتیازی می‌دهید؟ *
  1 ستاره 2 ستاره 3 ستاره 4 ستاره 5 ستاره
کیفیت بدنه
نوآوری و خلاقیت
استفاده آسان
طراحی ظاهری
امکانات و قابلیت
ارزش خرید در این قیمت
راهنمای خرید

 

با توجه به مجوزهای دریافت شده و اطلاعات زیر به راحتی و با اطمینان کامل می توانید آسوده خرید کنید «بر روی تصاویر مجوزها برای استعلام گرفتن کلیک کنید

 

 
 • با توجه به اینکه احساس شما از خرید از کسب و کارهای اینترنتی دارای پروانه کسب فروشگاه های مجازی بهتر خواهد بود ؛ فروشگاه اینترنتی ما دارای پروانه کسب فروشگاه های اینترنتی مجازی است.

پروانه کسب فروشگاه مجازی 
 • آوینتو به عنوان استارتاپ برتر استان و غرب کشور در زمینه تجارت الکترونیک با حضور استاندار کردستان، استاندار خراسان شمالی و رئیس ارتباطات و فناوری اطلاعات استان کردستان برگزیده؛ معرفی و تقدیر شد.

استارتاپ برتر 
 • مدیر فروشگاه ما در سال 1397 به عنوان کارآفرین برتر استان کردستان معرفی و قدردانی شد.

کارآفرین برتر 
 • برای راحتی و ضمانت پرداخت اینترنتی ؛ آوینتو با بانک ملت و پارسیان قرارداد بسته است و از طریق این بانک ها « ملت و پارسیان » پرداخت اینترنتی را انجام می دهد.

کبرای آگاهی بیشتر کلیک کنید 
 • صلاحیت فروشگاه اینترنتی توسط نماد اعتماد الکترونیکی از طرف وزارت صنعت و معدن ، تائید می شود که فروشگاه اینترنتی آوینتو دارای نماد اعتماد الکترونیکی ستاره دار از وزارت صنعت، معدن و تجارت می باشد. برای مشاهده و استعلام گواهی نماد اعتماد دو ستاره لطفا روی تصویر مرتبط کلیک کنید.

نماد اعتماد الکترونیکی دو ستاره 
 • آوینتو با توجه به سابقه کاری دارای شرکت ثبت شده و معتبر از سال 93 است .

استعلام شرکت 
 • اضافه بر نماد الکترونیکی، فروشگاه اینترنتی آوینتو دارای نماد طلایی ساماندهی از وزارت ارشاد و ساماندهی رسانه های دیجیتال را دارا می باشد.

نماد تائید سامانه های دیجیتال 
 • اطلاعات خصوصی کاربران توسط مجوز SSL امنیت انتقال اطلاعات و رمز گذاری تضمین می شود. ، گواهینامه SSL را می توانید پیگیری کنید و اطلاعاتی درمورد راهنمای استفاده آن را مشاهده کنید .

گواهی ssl 
 • فروشگاه اینترنتی آوینتو به مشتری های خود امکان عوض کردن یا برگشت محصول تا 7 روز را مطابق شرایط ذکر شده می دهد . همچنین با خریداری هر محصول می توانید از خدمات و سرویس های خاص از جمله پرداخت در محل، تضمین کمترین قیمت، ارسال سریع و گارانتی اصالت کالا برخوردار شده و خرید اینترنتی مطمئنی را تجربه کنید .
 
 • شماره های تماس رند ، یکی دیگر از فاکتور های دیگر اعتماد است که برای آنها هزینه بسیاری صرف شده و نشان از اعتماد و ماندگاری فروشگاه است . شماره های ثابت : 08734267776 - 08734266766 و شماره های همراه : 09188888534 - 09188888957 - 09188888546 خرید خود را انجام دهید .
 
 
 
پرسش‌های محصول

پرسش‌های محصول

جستجو براساس ASC
پرسش
توسط : حسن در دی ۱۴۰۰
وقتتون بخیر قیمت این محصول بروز هست یا نه؟
هزینه ارسال برای تهران چقدر هست؟
54
پرسش
توسط : محمد تیرناز در فروردین ۱۴۰۱
سلام و خسته نباشید
در مورد اصالت محصولات میخواستم راهنما ی کنید
ایا واقعا محصولی که انتخاب میکنیم و ارسال میشه واقعا اصالت دارن و جز از دسته کالاهای تقلبی نیستند
ایا گارانتی که انجام میشه صحت و اصالت کالا را تایید میکنند
ممنون میشم راهنمایی کنید
45
پرسش
توسط : حسین اسحقی در فروردین ۱۴۰۱
با سلام و عرض خسته نباشید
آیا این محصول گارانتی دیگری هم به جز گارانتی 7 روز داره؟
30
پرسش
توسط : خانی در اردیبهشت ۱۴۰۱
باسلام و خسته نباشید.میخاستم بدونم قیمتهاتون ب روز هستن؟چون امروز ک من از شهرمون میپرسیدم حدودا پنج تومن بالاتر از اینی هس ک شما قیمت زدین
28
پرسش
توسط : رسول در اردیبهشت ۱۴۰۱
سلام نحوه پرداخت اگه طوریکه نوشتید درب منزل باشه خوبه.هم ما راحتیم هم شما.همینطوره؟
28
پرسش
توسط : یاسین در خرداد ۱۴۰۱
سلام، چجوری باید سفارش بدم؟ قیمت بروزش همینه دیگه؟
22
پرسش
توسط : جابر در اردیبهشت ۱۴۰۱
با سلام
جهت سفارش و خرید ، آیا قیمت ها بروز هست؟
20
پرسش
توسط : مطهره در فروردین ۱۴۰۱
آیا برنامه تاخیر در شستشو را دارد؟چند ساعت؟
6
پرسش
توسط : فاطمه در اردیبهشت ۱۴۰۱
با سلام. سوالم اینه چطور میتونم با پشتیبانی تماس بگیرم؟ و دوم اینکه چطور میت.نم ضمانت کالا رو درخواست بدم؟
2
۱۰
کیفیت ساخت
۱۰
طراحی و زیبایی
۹
امکانات و قابلیت ها
۱۰
ارزش نسبت به قیمت

نقاط قوت

مصرف پایین انرژی
قابلیت شستشوی نیمه بار
طراحی شیک و خوش تراش
مصرف پایین آب تنها 14 لیتر در هر سیکل

نقاط ضعف

تعداد کم برنامه ها
شما ممکن است به محصولات زیر نیز علاقمند باشید