یخچال فریزر سامسونگ SAMSUNG REFRIGERATOR RT-64 بزرگنمایی

یخچال فریزر سامسونگ 505 لیتری SAMSUNG REFRIGERATOR RT-64

SAMSUNG RT-64 505 L DOUBLE DOOR COOLING & FREEZING REFRIGERATOR • گنجایش 505 لیتر

 • محفظه یخساز دستی

 • خنک کننده ی همه جانبه

 • تکنولوژی بدون برفک

 • نمایشگر ال ای دی

 • خنک کننده جریان چند گانه

 • کمپرسور اینورتر دیجیتال

 • سیستم انجماد سریع

 • هشدار باز ماندن درب

 • خنک کننده ی سریع
موجود شد به من اطلاع بده

دسترسی: ناموجود

samsung

تخفیفات ویژه و جدید اینستاگرام

فالو کنید :)

ارسال سریع یک تا سه روز

سرعت ارسال

هفت روز تضمین تعویض کالا

ضمانت خرید

پرداخت پول در محل بعد تست

❌ پرداخت بعد از تست
لوازم جانبی

نیم نگاهی به یخچال فریزر بدون برفک 505 لیتری سامسونگ SAMSUNG REFRIGERATOR RT64خرید یخچال فریزر سامسونگ شما را با امکانات و فناوری های بالا و کارایی فوق العاده محصول روبه رو می کند؛ زیرا اساس کار در این کمپانی بزرگ کیفیت بالای محصولات است و همین خصلت سامسونگ را به چنین برند خوش نام و محبوبی درآورده است. یخچال فریزر سامسونگ آر تی 64 « RT-64 SAMSUNG » از جمله یخچال فریزرهای بالا پایین به حساب می آید که فریزر در بالا و یخچال در پایین قرار گرفته است. ظرفیت یخچال فریزر RT-64 سامسونگ برابر 505 لیتر می باشد، که تقریبا حجم یخچال دو برابر گنجایش فریزر در نظر گرفته شده است. سیستم خنک کننده ی جریان چند گانه « Multi Flow system » دمای محفظه ها را به سرعت به دمای مطلوب خواهد رساند و با در اختیار گرفتن منافذ و سنسورهایی در سراسر بدنه ی یخچال و فریزر RT64 ، به محض تغییر دما با سرعت بالا هوای خنک وارد محفظه ها شده و دما به حد مطلوب خواهد رسید. همچنین سیستم خنک کننده ی « All Round Cooling » با د جریان قرار دادن سریع هوای خنک ، سرمای مورد نیاز محفظه ها را فراهم می کند. با وجود این سیستم های خنک کننده ی قدرتمند نمی توان از تکنولوژی بدون برفک « No Frost » چشم پوشی کرد؛ این سیستم ضمن جلوگیری از ایجاد برفک در محفظه ها ، هوای خنک را گرفته و به محفظه ها باز خواهد گرداند که این سبب می شود از مصرف انرژی صرفه جویی شود.

کمپانی سامسونگ با کمپرسور اینورتر دیجیتال « Digital Inverter Compressor » در یخچال فریزر RT64 مشغول به فعالیت مداوم است ، نتیجه ی آن عملکرد مطلوب کمپرسور و پاسخ به نیازهای یخچال فریزر می باشد که مصرف انرژی پایینی را نیز به همراه می آورد. شما می توانید از طریق نمایشگر ال ای دی « LED » به تنظیمات مربوط به یخچال و فریزر دسترسی بیابید و مطلوب ترین وضعیت را در یخچال فریزر در جریان قرار دهید ؛ علاوه بر تنظیم دما می توانید سیستم خنک کننده ی سریع و انجماد سریع را نیز فعال نمایید.نمایش بیشتر
نمایش کمتر
نقد و بررسی

طراحی ساده و مقاوم

دیزاین و طراحی خارجی

یخچال فریزر سامسونگ RT-64 جزو محصولات تولید شده در کمپانی سامسونگ و با طراحی بالا پایین است ، این را در نگاه به ظاهر این مدل خواهید فهمید. دو درب با اختلاف اندازه بر روی هم قرار گرفته اند که درب کوچک بالایی برای دسترسی به فریزر و درب پایینی برای دسترسی به یخچال RT-64 سامسونگ طراحی شده است. دستگیره های نقره ای با شفافیت و نوری که از خود ساطع می کنند، به رنگ نقره ای این یخچال فریزر نمویی جدید می بخشند و زیبایی را در آن پدید می آورند. از طریق پایه های قابل تنظیم این محصول می توانید یخچال را به صورت استاندارد و مرتب در جای مشخص شده قرار دهید ، بدون اینکه به وسیله ای اضافی و جانبی نیاز داشته باشید. کیفیت بالای ساخت و طراحی هوشمندانه ی مدل RT64 سامسونگ ، زیبایی و کیفیت بالا را به آشپزخانه ی شما خواهد آورد. وزن این یخچال فریزر سامسونگ برابر 90 کیلوگرم است و ابعاد مناسب آن به راحتی در آشپز خانه ی شما جا خوش خواهد کرد..
کاربردی و خاصیت های متنوع

سیستم یخساز دستی

به جرات می توان گفت غیر ممکن است محصولی در کمپانی  سامسونگ تولید شود و ظاهر در آن مورد کم لطفی و کم توجهی قرار دارد ، زیرا این کمپانی برای سلیقه ی کاربرانش احترام قائل است و می خواهد تمامی افراد از محصولی که خریداری می کنند ، چه از لحاظ کیفیت و چه از لحاظ ظاهر از خریدشان رضایت داشته باشند. آوینتو دات کام نیز با توجه به اینکه برای مشتریانش احترام قائل است یخچال فریزر RT-64 سامسونگ را در سبد محصولاتش قرار داده است و شما می توانید نسبت به خرید RT-64 اقدام نمایید. قسمت یخچال دارای 3 طبقه داخلی ، یک کشو ، یک محفظه ی مخصوص نگهداری گوشت و مواد پروتئینی و 4 محفظه بر روی درب می باشد که می توان با نگاه به آن نتیجه گرفت از فضا استفاده ی بهینه ای صورت گرفته است. در قسمت فریزر RT-64 نیز دو طبقه ی داخلی ، دو قفسه بر روی درب و یک محفظه ی یخساز دستی « Twist Ice Maker » قرار دارند که می  توانید حداکثر استفاده را از فضا داشته باشید.

دیزاین و طراحی یخچال فریزر
سیستم های خنکا بخش و تازه کننده

سیستم خنک کننده سریع

یخچال فریزر سامسونگ RT-64 از تولیداتی است که دارای سیستم های خنک کننده ی قوی و موثر می باشد و با وجود آنها مواد غذایی و خوراکی های ذخیره سازی شده در این محصول با کیفیت بالا نگهداری شده و برای مدت زمان طولانی به صورت تازه و سالم باقی می مانند. سیستم خنک کننده ی « Cool Curtain Cooling » توده ای از هوای خنک را از پایین محفظه ی یخچال فریزر فرستاده و با سرعت بالا در تمامی محفظه های داخلی و قفسه هایی روی درب جریان یافته و سبب خنک شدن کامل محفظه های می شود. سیستم خنک کننده ی چندگانه « Multi Flow system » نفوذ هوای خنک را در تمامی بخش ها انجام می دهد و ورود هوا از طریق منافذی صورت می گیرد که در تمامی نقاط پخش شده اند و این پراکندگی سبب می شود سرعت بالا در رساندن دمای تمامی بخش ها به دمای مطلوب امکان پذیر باشد .

سیستم « All Round Cooling » هوا را از گوشه های و از بالا به پایین به محفظه ها می فرستد و با نفوذ کامل در تمام نقاط سبب می شود مواد غذایی قرار گرفته در یخچال فریزر RT64 سامسونگ برای مدت طولانی به صورت کاملا سرحال و سرزنده باقی بمانند . تکنولوژی نوفراست « No Frost » نیز به نوبه ی خود میزانی از خنکا را تامین می کند ، البته این سیستم با جذب سرمای بلورهای برفک موجود در محفظه سرما را تولید می کند و یخچال فریزر بدون برفک سامسونگ RT-64 را پدید می آورد ؛ این تکنولوژی در مصرف انرژی نیز صرفه جویی به عمل می آورد.

سیستم خنک کننده و انجماد سریع

اگر مواد غذایی را در یخچال فریزر RT-64 قرار داده اید و می خواهید به سرعت خنک شده و یا منجمد گردند، یکی از سیستم های انجماد سریع و یا خنک کننده ی سریع ، بسته به نیازتان را فعال نمایید؛ این سیستم ها با کارایی مناسبشان سبب می شوند خوراکی ها زودتر به دمای مطلوب رسیده و از فسادشان جلوگیری شود.کمپرسورDigital Inverter Compressor


قدرتمند با عملکردی آرام و دراز مدت

قلب تپنده ای که در یخچال فریزر سامسونگ RT64 به صورت مداوم فعالیت می کند و عملکردی مطلوب را به این محصول بخشیده است، کمپرسور اینورتر دیجیتال « Digital Inverter Compressor » می باشد . این کمپرسور هرگز خاموش نمی شود تا با روشن شدن مجددش مصرف انرژی بالاتری را تجربه نماید ، بلکه با توجه به میزان مورد نیاز عملکرد، در میان بازه های سرعتی 6 گانه جابه جا می شود و عملکری پر سرعت و یا کم سرعت را خواهد داشت؛ از مزایای کمپرسور اینورتر دیجیتال طول عمر بالای این محصول است. یخچال فریزر RT-64 به کمک کمپرسور اینور تر دیجیتال صدای پایینی را تولید کرده و فضایی آرامش بخش را برایتان پدید می آورد.


جان کلام

خرید یخچال فریزر سامسونگ RT-64 یکی از برترین انتخاب هایی خواهد بود که انجام می دهید، زیرا این مدل دارای فناوری های با ارزشی است که اجازه نمی دهد خوراکی های تازه خود را به صورت پلاسیده و یا بدون ارزش غذایی استفاده نمایید و آنها را به تازگی روز اول حفظ کمی کند تا تمامی مواد مغذی قرار گرفته در بافتهایشان را به بدن تان برسانید. با وجود سیستم های قوی خنک کننده با تنوع بالا ، کمپرسور قدرتمند و خاص سامسونگ اینورتر دیجیتال ، طراحی زیبای خارجی و داخلی با کاربرد بالا و... همگی دست به دست هم می دهند تا ثابت کنند قیمت یخچال فریزر سامسونگ RT-64 در آوینتو.کام بسیار مناسب است و خرید یخچال فریزر RT-64 سامسونگ خالی از لطف نخواهد بود. قیمت RT-64 نشان می دهد که می توان در ازای مبلغ نچندان بالا نیز محصول با کیفیت مناسب را خریداری نمایید.

مشخصات فنی
 

عمومی

تولید‌کنندهsamsung
کشور سازندهتایلند

مشخصات کلی

نوعیخچال فریزر بالا پایین
نام مدلRT-64
سری مدل6
تعداد پنلتک پنل
تعداد درب2 درب
رنگ بدنهنقره ای

ظرفیت

گنجايش کل به ليتر 505 لیتر

مشخصات یخچال

تعداد طبقات3 عدد
تعداد طبقات درب4 عدد
تعداد کشو1 عدد
کشوی میوه و سبزیجات

بله

قفسه لبنیات

بله

طبقه نگهداری بطری

خیر

طبقه نگهداری تخم مرغ

بله

جنس قفسه هاشیشه ای و پلاستیکی
طبقات قابل تنظیم

بله

سایر ویژگی های یخچالدارای محفظه ی مخصوص نگهداری گوشت و مواد پروتئینی

مشخصات فریزر

تعداد طبقات2 عدد
تعداد طبقات درب2 عدد
جنس قفسه هاشیشه ای و پلاستیکی
یخسازدستی

امکانات ویژه

آبسردکن

خیر

یخساز خودکار

خیر

نور داخلی

بله

سیستم خنک کنندهچند منظوره
سیستم بدون برفک

بله

هشدار باز ماندن درب

بله

لایه ضد باکتری

بله

صفحه نمایش

صفحه نمایش

بله

نمایشگر داخل یخچال
نوع صفحه نمایشLED
قابلیت تنظیم دمای یخچال

بله

قابلیت تنظیم دمای فریزر

بله

بهره وری انرژی

برچسب انرژی+A
نوع موتورکمپرسور اینورتر دیجیتال « Digital Inverter Compressor »

ابعاد و وزن

وزن90 کیلوگرم

اقلام همراه

اقلام همراهدفترچه راهنما, قفسه و محفظه های داخلی
نظرات کاربران
نظرات مشتری (1)
کیفیت و کارایی خوب
کیفیت بدنه
نوآوری و خلاقیت
استفاده آسان
طراحی ظاهری
امکانات و قابلیت
ارزش خرید در این قیمت
طراحی و کاراییش خوبه. میتونه واسه جهیزیه یه محصول خوب باشه. برای دخترم از همینا خریده بودم. راض یبود خدا رو شکر نظر توسط اسماعیل (ارسال شده در 1397/12/14)
نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید: یخچال فریزر سامسونگ 505 لیتری SAMSUNG REFRIGERATOR RT-64
شما به این محصول چه امتیازی می‌دهید؟ *
  1 ستاره 2 ستاره 3 ستاره 4 ستاره 5 ستاره
طراحی ظاهری
امکانات و قابلیت
ارزش خرید در این قیمت
کیفیت بدنه
نوآوری و خلاقیت
استفاده آسان
راهنمای خرید

 

با توجه به مجوزهای دریافت شده و اطلاعات زیر به راحتی و با اطمینان کامل می توانید آسوده خرید کنید «بر روی تصاویر مجوزها برای استعلام گرفتن کلیک کنید

 

 
 • با توجه به اینکه احساس شما از خرید از کسب و کارهای اینترنتی دارای پروانه کسب فروشگاه های مجازی بهتر خواهد بود ؛ فروشگاه اینترنتی ما دارای پروانه کسب فروشگاه های اینترنتی مجازی است.

پروانه کسب فروشگاه مجازی 
 • آوینتو به عنوان استارتاپ برتر استان و غرب کشور در زمینه تجارت الکترونیک با حضور استاندار کردستان، استاندار خراسان شمالی و رئیس ارتباطات و فناوری اطلاعات استان کردستان برگزیده؛ معرفی و تقدیر شد.

استارتاپ برتر 
 • مدیر فروشگاه ما در سال 1397 به عنوان کارآفرین برتر استان کردستان معرفی و قدردانی شد.

کارآفرین برتر 
 • برای راحتی و ضمانت پرداخت اینترنتی ؛ آوینتو با بانک ملت و پارسیان قرارداد بسته است و از طریق این بانک ها « ملت و پارسیان » پرداخت اینترنتی را انجام می دهد.

کبرای آگاهی بیشتر کلیک کنید 
 • صلاحیت فروشگاه اینترنتی توسط نماد اعتماد الکترونیکی از طرف وزارت صنعت و معدن ، تائید می شود که فروشگاه اینترنتی آوینتو دارای نماد اعتماد الکترونیکی ستاره دار از وزارت صنعت، معدن و تجارت می باشد. برای مشاهده و استعلام گواهی نماد اعتماد دو ستاره لطفا روی تصویر مرتبط کلیک کنید.

نماد اعتماد الکترونیکی دو ستاره 
 • آوینتو با توجه به سابقه کاری دارای شرکت ثبت شده و معتبر از سال 93 است .

استعلام شرکت 
 • اضافه بر نماد الکترونیکی، فروشگاه اینترنتی آوینتو دارای نماد طلایی ساماندهی از وزارت ارشاد و ساماندهی رسانه های دیجیتال را دارا می باشد.

نماد تائید سامانه های دیجیتال 
 • اطلاعات خصوصی کاربران توسط مجوز SSL امنیت انتقال اطلاعات و رمز گذاری تضمین می شود. ، گواهینامه SSL را می توانید پیگیری کنید و اطلاعاتی درمورد راهنمای استفاده آن را مشاهده کنید .

گواهی ssl 
 • فروشگاه اینترنتی آوینتو به مشتری های خود امکان عوض کردن یا برگشت محصول تا 7 روز را مطابق شرایط ذکر شده می دهد . همچنین با خریداری هر محصول می توانید از خدمات و سرویس های خاص از جمله پرداخت در محل، تضمین کمترین قیمت، ارسال سریع و گارانتی اصالت کالا برخوردار شده و خرید اینترنتی مطمئنی را تجربه کنید .
 
 • شماره های تماس رند ، یکی دیگر از فاکتور های دیگر اعتماد است که برای آنها هزینه بسیاری صرف شده و نشان از اعتماد و ماندگاری فروشگاه است . شماره های ثابت : 08734267776 - 08734266766 و شماره های همراه : 09188888534 - 09188888957 - 09188888546 خرید خود را انجام دهید .
 
 
 
پرسش‌های محصول

پرسش‌های محصول

جستجو براساس ASC
پرسش
توسط : حسن در دی ۱۴۰۰
وقتتون بخیر قیمت این محصول بروز هست یا نه؟
هزینه ارسال برای تهران چقدر هست؟
56
پرسش
توسط : محمد تیرناز در فروردین ۱۴۰۱
سلام و خسته نباشید
در مورد اصالت محصولات میخواستم راهنما ی کنید
ایا واقعا محصولی که انتخاب میکنیم و ارسال میشه واقعا اصالت دارن و جز از دسته کالاهای تقلبی نیستند
ایا گارانتی که انجام میشه صحت و اصالت کالا را تایید میکنند
ممنون میشم راهنمایی کنید
53
پرسش
توسط : حسین اسحقی در فروردین ۱۴۰۱
با سلام و عرض خسته نباشید
آیا این محصول گارانتی دیگری هم به جز گارانتی 7 روز داره؟
37
پرسش
توسط : خانی در اردیبهشت ۱۴۰۱
باسلام و خسته نباشید.میخاستم بدونم قیمتهاتون ب روز هستن؟چون امروز ک من از شهرمون میپرسیدم حدودا پنج تومن بالاتر از اینی هس ک شما قیمت زدین
33
پرسش
توسط : رسول در اردیبهشت ۱۴۰۱
سلام نحوه پرداخت اگه طوریکه نوشتید درب منزل باشه خوبه.هم ما راحتیم هم شما.همینطوره؟
24
پرسش
توسط : یاسین در خرداد ۱۴۰۱
سلام، چجوری باید سفارش بدم؟ قیمت بروزش همینه دیگه؟
17
پرسش
توسط : جابر در اردیبهشت ۱۴۰۱
با سلام
جهت سفارش و خرید ، آیا قیمت ها بروز هست؟
16
پرسش
توسط : فاطمه در اردیبهشت ۱۴۰۱
با سلام. سوالم اینه چطور میتونم با پشتیبانی تماس بگیرم؟ و دوم اینکه چطور میت.نم ضمانت کالا رو درخواست بدم؟
7
شما ممکن است به محصولات زیر نیز علاقمند باشید