ماشین لباسشویی سامسونگ SAMSUNG WW70J3260GX1FH بزرگنمایی

ماشین لباسشویی سامسونگ 7 کیلویی SAMSUNG WASHING MACHINE WW70J3260GX1FH • ظرفیت شستشو 7 کیلوگرم

 • حذف لکه های سرسخت

 • قابلیت شستشو در آب خنک

 • شستشوی سریع در 15 دقیقه

 • 10 برنامه متنوع شستشو

 • شستشوی اضافی

 • فناوری حباب ساز

 • سیستم عیب یاب هوشمند

 • دارای دیگ الماسه

 • سنسور تشخیص نشتی آب

 • کم لرزش

 • برچسب انرژی +++A
موجود شد به من اطلاع بده

دسترسی: ناموجود

samsung

تخفیفات ویژه و جدید اینستاگرام

فالو کنید :)

ارسال سریع یک تا سه روز

سرعت ارسال

هفت روز تضمین تعویض کالا

ضمانت خرید

پرداخت پول در محل بعد تست

❌ پرداخت بعد از تست

نیم نگاهی به ماشین لباسشویی 7 کیلویی سامسونگ SAMSUNG WASHING MACHINE WW70J3260GX1FHماشین لباسشویی دابلیو دابلیو 70 جی 3260 جی ایکس 1 اف اچ « WW70J3260GX1FH » سامسونگ با فناوری ها و تکنولوژی های روز این برند مجهز شده و برای کاربران و مصرف کنندگان آماده گردیده. این ماشین لباسشویی با دیزاین شیک و رنگ بی نظیرش نگاه ها را مجذوب خود می کند و سلیقه های فراوان را پوشش خواهد داد. ماشین لباسشویی 7 کیلوگرمی WW70J3260GX1FH سامسونگ لباسهایتان را حتی با آب سرد نیز خواهد شست و در مصرف انرژی صرفه جویی به عمل می آورد، فناوری حباب ساز « Eco Bubble » به شستشو در آب سرد « Wash Cool » ممکن کرده است. با ماشین لباسشویی WW70J3260GX1FH نگران لکه های قوی و سرسخت نباشید و تنها با فشردن دکمه ی « Bubble Soak » شاهد پاک شدن کامل لکه باشید. شستن سریع لباس ها سبب خواهد شد در زمان و مصرف انرژی صرفه جویی کنید، اگر لباس نیمه چرک دارید و مدتی کوتاه آن را پوشیده اید می توانید با این برنامه تنها در مدت 15 دقیقه لباسهای تمیز را تحویل بگیرید.

ممکن است شستن لباسهای ظریف و نازک توسط برخی ماشین لباسشویی ها دردسر ساز شود و پارچه در حین شستشو آسیب ببیند ، اما با ماشین لباسشویی سامسونگ مدل WW70J3260GX1FH نگران نباشید! زیرا این محصول از دیگ الماسه « Diamond Drum's » سود برده است ، نخکش شدن پارچه ها با وجود این درام هرگز اتفاق نخواهد افتاد . از طریق دکمه انتخابگر چرخان به انواع برنامه ها دسترسی داشته باشید و با توجه به البسه قابل شستشو یکی از 10 برنامه ی موجود را انتخاب کنید؛ از طریق پنل LED می توانید به تنظیماتی از قبیل سرعت چرخش موتور ، دمای آب و قفل کودک دسترسی داشته باشید. مصرف پایین ماشین لباسشویی WW70J3260GX1FH و قرار گرفتن آن در کلاس انرژی A+++ از ویژگی های مثبت دیگری است که این لباسشویی از آن بهره برده است. در مدت زمان شستشو صدایی برابر 61 دسیبل و در زمان آبکشی 76 دسیبل توسط ماشین لباسشویی WW70J3260GX1FH تولید می شود ، با وجود این میزان صدا لازم نیست نگران آرامش در فضای خانه در هنگام شستشو باشید.نمایش بیشتر
نمایش کمتر
نقد و بررسی

نقد و بررسی مدل ماشین لباسشویی سامسونگ 7 کیلویی

ماشین لباسشویی دابلیو دابلیو 70 جی 3260 جی ایکس 1 اف اچ « WW70J3260GX1FH » سامسونگ با فناوری ها و تکنولوژی های روز این برند مجهز شده و برای کاربران و مصرف کنندگان آماده گردیده. این ماشین لباسشویی با دیزاین شیک و رنگ بی نظیرش نگاه ها را مجذوب خود می کند و سلیقه های فراوان را پوشش خواهد داد. ماشین لباسشویی 7 کیلوگرمی WW70J3260GX1FH سامسونگ لباسهایتان را حتی با آب سرد نیز خواهد شست و در مصرف انرژی صرفه جویی به عمل می آورد، فناوری حباب ساز « Eco Bubble » به شستشو در آب سرد « Wash Cool » ممکن کرده است. با ماشین لباسشویی WW70J3260GX1FH نگران لکه های قوی و سرسخت نباشید و تنها با فشردن دکمه ی « Bubble Soak » شاهد پاک شدن کامل لکه باشید. شستن سریع لباس ها سبب خواهد شد در زمان و مصرف انرژی صرفه جویی کنید، اگر لباس نیمه چرک دارید و مدتی کوتاه آن را پوشیده اید می توانید با این برنامه تنها در مدت 15 دقیقه لباسهای تمیز را تحویل بگیرید.

طراحی خاص و جذاب

ماشین لباسشویی سامسونگ 7 کیلویی

ا نگاه به ماشین لباسشویی WW70J3260GX1FH از همان ابتدا با طراحی خاص آن و شمایل ظاهریش می توانید تشخیص دید که این لباسشویی مربوط به سامسونگ است، حک شدن نام سامسونگ « SAMSUNG » بر بالای محفظه ی مواد شوینده با فوتی بزرگ و براق سامسونگی بودن WW70J3260GX1FH را اثبات خواهد کرد. دکمه ی انتخابگر چرخان با طراحی خاص در میان لیستی از برنامه ها قرار گرفته است و شما با چرخش بر روی هر کدام از برنامه ها ، گزینه مورئ نیازتان را انتخاب نمایید، گزینه ای که انتخاب کرده اید با روشن شدن لامپی کوچک در آن آشکار خواهد شد. پنل شیک با طراحی کاربردی در کنار پیچ ولومی قرار گرفته است وشما به واسطه ی آن می توانید به دمای آب ، سرعت چرخش موتور ، دکمه ی « Bubble Soak » ، تاخیر در شستشو ، قفل کودک ، زمان باقی مانده و ... دسترسی داشته باشید؛ لمسی بودن این نمایشگر استفاده از آن را سریع و آسان ساخته است. در انتهای سمت راست از قسمت بالایی این ماشین لباسشویی دکمه پاور و شروع قرار گرفته اند تا مدیریت کامل ماشین لباسشویی WW70J3260GX1FH در دستان شما باشد.

درب این ماشین لباسشویی در نهایت سادگی زیبایی فوق العاده ای را به WW70J3260GX1FH بخشیده است و می توانید از طریق مرکز شیشه ای آن فضای داخلی و دیگ الماسه « Diamond Drum's » را با سوراخ های کوچک و یکدست آن مشاهده کنید. تمامی بخش ها و قطعات با ریزه کاری خاصی در کنار یکدیگر قرار گرفته اند و با ایجاد فراز و فرود های نرم و نازک در سراسر بدنه ، خوش فرم بودن و لوکس بودن ماشین لباسشویی WW70J3260GX1FH سامسونگ اثبات شده است.

برنامه ها و تابع های متفاوت شستشو

ماشین لباسشویی سامسونگ 7 کیلویی

شستن صحیح البسه با توجه به جنس پارچه بسیار با اهمیت است و ماندگاری بالا پارچه با شستشوی درست تضمین خواهد شد. ماشین لباسشویی سامسونگ مدل WW70J3260GX1FH دارای 10 برنامه ی متفاوت است که شما با توجه به جنس پارچه و عملکردی که نیاز دارید می توانید هر کدام را انتخاب نمایید. برنامه هایی نظیر شستشوی اولیه ، لباس پنبه ای ، لباس پشمی ، لباس جین ، شستشوی سریع در 15 دقیقه ، آبکشی و خشک کن ، خشک کن و... بر روی ماشین لباسشویی WW70J3260GX1FH قرار گرفته اند تا در شستشوی عالی شما را یاری دهند و با تحویل لباسی تمیز به شما خیالتان را از بابت شستن لباس ها راحت کنند. از برنامه های اضافی قرار گرفته بر روی این ماشین لباسشویی « Option List » می باشد، با فعال کردن این برنامه شستشوی اولیه ، متمرکز و آبکشی + اجرا خواهند شد.

برای کلیه برنامه های قرار گرفته بر روی ماشین لباسشویی WW70J3260GX1FH می توانید دمای آب و سرعت چرخش موتور در هنگام خشک کردن را تنظیم نمایید؛ البته می توانید حالت خشک کردن را در صورت عدم نیاز، برای هر یک از برنامه ها غیر فعال کنید.

حذف لکه های سرسخت

لباسهایی که لکه های سرسخت دارند و به روش های عادی قابل پاکسازی آنها ممکن نیست را به ماشین لباسشویی WW70J3260GX1FH بسپارید، طراحان و متخصصان سامسونگ با قرار دادن دکمه « Bubble Soak » بر روی این ماشین لباسشویی قابلیتی ویژه را اعطا کرده اند و برای مصرف کنندگان آماده نموده اند. با لمس این دکمه که بر روی پنل قرار گرفته است لباس ها در میان حباب ها غوطه ور خواهند شد و با نفوذ به بافت لکه آن را سست خواهند کرد و در نتیجه ی آن لکه از بین خواهد رفت. بر طبق آزمایشات و تست های صورت گرفته تکنولوژی Bubble Soak جهت انجام عملکرد و راندمان مطلوب لازم است برای جنس های مختلف پارچه، دماهای متفاوت را تنظیم نمایید؛ مثلا برای شستشوی لباس پنبه ای دمای 40 یا 60 درجه ، الیاف مصنوعی 60 درجه و لباس جین 40 درجه دمای متناسبی برای شستشو خواهد بود.

ماشین لباسشویی سامسونگ 7 کیلویی

شسته شدن در میان حباب ها

ماشین لباسشویی سامسونگ 7 کیلویی

با خرید ماشین لباسشویی سامسونگ مدل WW70J3260GX1FH علاوه بر رضایت خریدی که در شما ایجاد خواهد شد ، لباسهایتان نیز راضی خواهند بود ، زیرا قرار است از طریق فناوری حباب ساز « Eco Bubble » شستشو شوند و در میان انبوه حباب ها ساخته شده به واسطه ی این فناوری قرار گیرند. با تبدیل مواد شوینده به حباب از طریق فناوریEco Bubble ، مواد شوینده به سرعت در الیاف پارچه نفوذ خواهند کرد و لکه ها با سرعت بالا از بین خواهند رفت؛ جهت عملکرد بالا توسط این ماشین لباسشویی و به دلیل حضور این فناوری لازم نیست دمای آب بسیار بالا برده شود و تنها در دمای 15 درجه سانتیگراد و در آب سرد لباسها با کیفیت شستشوی عالی، شسته خواهند شد ، در نتیجه می توان گفت این فناوری در مصرف انرژی نیز صرفه جویی خواهد کرد. ساسونگ این قابلت را در سایر ماشین لباسشویی هایش از قبیل ماشین لباسشوییWW90H7410 و ماشین لباسشویی WF702W2BCWQ به کار برده است.

سازگاری بالایی که فناوری حباب ساز « Eco Bubble » با الیاف پارچه دارد، از پارچه در هنگام شستشو محافظت خواهد کرد.

جان کلام

ماشین لباسشویی WW70J3260GX1FH سامسونگ با قیمت مناسبی که دارد ، امکانات متنوع و تکنولوژی های فراوانی را در خود گنجانده است که می توان به وسیله ی آنها لباس چرک ها را در دیگ الماسه ی آن قرار دهید و پس مدت زمانی که تعیین شده است، مثلا 15 دقیقه در شستشوی سریع، با نهایت پاکیزگی آنها را تحویل بگیرید. شستشو در آب سرد ، شستشو از طریق حباب ، تمیز کننده قوی لکه ها و ... از امکانات جذاب این ماشین لباسشویی 7 کیلویی سامسونگ است.

مشخصات فنی
 

عمومی

تولید‌کنندهsamsung
کشور سازندهکره جنوبی
انتخاب رنگنقره‌ای

مشخصات کلی

نام مدلWW70J3260GX1FH
نوع لباسشوییدرب از جلو
ظرفیت لباسشویی7 کیلوگرم
لوله ورودی آب سرد و گرم

بله

برنامه

تعداد برنامه های لباسشویی10 عدد
قابلیت تنظیم سرعت چرخش

بله

قابلیت تنظیم دما

بله

شستشوی سریع

بله

شستشوی اقتصادی

بله

آبکشی اضافی

بله

ضد چروک

بله

پاک کردن لکه

بله

پیش شستشو

بله

تاخیر در شستشو

بله

سایر برنامه ها

شستشوی لباس های بچه

لباس های کتان

شستشوی سریع

شستشوی اولیه

شستشوی فشرده

آبکشی+خشک کن

شستشوی لباس های مصنوعی

خشک کن

شستشوی لباس های پشمی

امکانات ویژه

قفل کودک

بله

سیستم عیب یاب هوشمند

بله

زنگ پایان

بله

سیستم حفاظت در برابر نوسانات برق

بله

سنسور تشخیص نشتی آب

بله

سایر امکانات

شستشو در آب خنک « Wash Cool »

فناوری حباب ساز « Eco Bubble »

صفحه نمایش

صفحه نمایش

بله

نوع صفحه نمایشLED
صفحه نمایش لمسی

بله

شاخص زمان باقی مانده

بله

سطح صدا

میزان صدا در حالت شستشو61 دسی بل
میزان صدا در حالت خشک کردن76 دسی بل
بی صدا

بله

کم لرزش

بله

مصرف انرژی

برچسب انرژی+++A
رتبه انرژی در حالت چرخشB
مصرف انرژی سالانه157 کیلو وات ساعت
مصرف آب سالانه 7400 لیتر

ویژگی های درب و مخزن

جنس درامدیگ الماسه « Diamond Drum »
قابلیت اضافه کردن لباس

خیر

طراحی

ابعاد600 × 850 × 550 میلیمتر
وزن64 گرم
رنگنقره ای
پایه های قابل تنظیم

بله

اقلام همراه

لوازم جانبی همراهلوله اتصال به آب شهری سرد و گرم, آچار چند کاره, کشوی مواد شوینده, پیچ های اتصال پایه, پایه های لباسشویی, دفترچه و برگه های راهنما, شلنگ یا لوله خروجی آب, درب محفظه اشیاء اضافی, محافظ لوله یا شلنگ, بسته بندی
نظرات کاربران
نظرات مشتری (5)
شستشو در آب سرد
استفاده آسان
طراحی ظاهری
امکانات و قابلیت
ارزش خرید در این قیمت
کیفیت بدنه
نوآوری و خلاقیت
امکان شستشو با آب سرد و تمیز کنندگی فوق العاده ای که داره خیلی در مصرف انرژی صرفه جویی می کنه. نظر توسط افشاری (ارسال شده در 1396/03/21)
ادد واش
امکانات و قابلیت
ارزش خرید در این قیمت
کیفیت بدنه
نوآوری و خلاقیت
استفاده آسان
طراحی ظاهری
ای کاش این لباسشویی با این همه امکانات عالی قابلیت ادد واش هم داشت ، هم امکاناتش بیشتر می شد هم ظاهرش عالی تر می شد. نظر توسط شریفیان (ارسال شده در 1396/03/21)
ماشین لباسشویی سامسونگ
طراحی ظاهری
امکانات و قابلیت
ارزش خرید در این قیمت
کیفیت بدنه
نوآوری و خلاقیت
استفاده آسان
همین که این لباسشویی واسه سامسونگه یعنی نصف راه رو برای عالی بودن رفته. از امکاناتی که داره خوشم میاد و خانومم از انتخاب این مدل توسط من راضیه. نظر توسط سلامی (ارسال شده در 1396/03/21)
طراحی شیک
ارزش خرید در این قیمت
کیفیت بدنه
نوآوری و خلاقیت
استفاده آسان
طراحی ظاهری
امکانات و قابلیت
ظاهرش خیلی شیکه به ستی که واسه لوازم آشپزخونه هم در نظر گرفتن واقعا می خوره. نظر توسط آرمان (ارسال شده در 1396/03/21)
پاک کنندگی WW70J3260GX1FH
طراحی ظاهری
امکانات و قابلیت
ارزش خرید در این قیمت
کیفیت بدنه
نوآوری و خلاقیت
استفاده آسان
این ماشین لباسشویی قدرت و دقت بالایی در شستشوی لباس ها دارد و ازش راضیم. نظر توسط سوگل (ارسال شده در 1396/03/21)
نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید: ماشین لباسشویی سامسونگ 7 کیلویی SAMSUNG WASHING MACHINE WW70J3260GX1FH
شما به این محصول چه امتیازی می‌دهید؟ *
  1 ستاره 2 ستاره 3 ستاره 4 ستاره 5 ستاره
کیفیت بدنه
نوآوری و خلاقیت
استفاده آسان
طراحی ظاهری
امکانات و قابلیت
ارزش خرید در این قیمت
راهنمای خرید

 

با توجه به مجوزهای دریافت شده و اطلاعات زیر به راحتی و با اطمینان کامل می توانید آسوده خرید کنید «بر روی تصاویر مجوزها برای استعلام گرفتن کلیک کنید

 

 
 • با توجه به اینکه احساس شما از خرید از کسب و کارهای اینترنتی دارای پروانه کسب فروشگاه های مجازی بهتر خواهد بود ؛ فروشگاه اینترنتی ما دارای پروانه کسب فروشگاه های اینترنتی مجازی است.

پروانه کسب فروشگاه مجازی 
 • آوینتو به عنوان استارتاپ برتر استان و غرب کشور در زمینه تجارت الکترونیک با حضور استاندار کردستان، استاندار خراسان شمالی و رئیس ارتباطات و فناوری اطلاعات استان کردستان برگزیده؛ معرفی و تقدیر شد.

استارتاپ برتر 
 • مدیر فروشگاه ما در سال 1397 به عنوان کارآفرین برتر استان کردستان معرفی و قدردانی شد.

کارآفرین برتر 
 • برای راحتی و ضمانت پرداخت اینترنتی ؛ آوینتو با بانک ملت و پارسیان قرارداد بسته است و از طریق این بانک ها « ملت و پارسیان » پرداخت اینترنتی را انجام می دهد.

کبرای آگاهی بیشتر کلیک کنید 
 • صلاحیت فروشگاه اینترنتی توسط نماد اعتماد الکترونیکی از طرف وزارت صنعت و معدن ، تائید می شود که فروشگاه اینترنتی آوینتو دارای نماد اعتماد الکترونیکی ستاره دار از وزارت صنعت، معدن و تجارت می باشد. برای مشاهده و استعلام گواهی نماد اعتماد دو ستاره لطفا روی تصویر مرتبط کلیک کنید.

نماد اعتماد الکترونیکی دو ستاره 
 • آوینتو با توجه به سابقه کاری دارای شرکت ثبت شده و معتبر از سال 93 است .

استعلام شرکت 
 • اضافه بر نماد الکترونیکی، فروشگاه اینترنتی آوینتو دارای نماد طلایی ساماندهی از وزارت ارشاد و ساماندهی رسانه های دیجیتال را دارا می باشد.

نماد تائید سامانه های دیجیتال 
 • اطلاعات خصوصی کاربران توسط مجوز SSL امنیت انتقال اطلاعات و رمز گذاری تضمین می شود. ، گواهینامه SSL را می توانید پیگیری کنید و اطلاعاتی درمورد راهنمای استفاده آن را مشاهده کنید .

گواهی ssl 
 • فروشگاه اینترنتی آوینتو به مشتری های خود امکان عوض کردن یا برگشت محصول تا 7 روز را مطابق شرایط ذکر شده می دهد . همچنین با خریداری هر محصول می توانید از خدمات و سرویس های خاص از جمله پرداخت در محل، تضمین کمترین قیمت، ارسال سریع و گارانتی اصالت کالا برخوردار شده و خرید اینترنتی مطمئنی را تجربه کنید .
 
 • شماره های تماس رند ، یکی دیگر از فاکتور های دیگر اعتماد است که برای آنها هزینه بسیاری صرف شده و نشان از اعتماد و ماندگاری فروشگاه است . شماره های ثابت : 08734267776 - 08734266766 و شماره های همراه : 09188888534 - 09188888957 - 09188888546 خرید خود را انجام دهید .
 
 
 
پرسش‌های محصول

پرسش‌های محصول

جستجو براساس ASC
پرسش
توسط : حسن در دی ۱۴۰۰
وقتتون بخیر قیمت این محصول بروز هست یا نه؟
هزینه ارسال برای تهران چقدر هست؟
55
پرسش
توسط : محمد تیرناز در فروردین ۱۴۰۱
سلام و خسته نباشید
در مورد اصالت محصولات میخواستم راهنما ی کنید
ایا واقعا محصولی که انتخاب میکنیم و ارسال میشه واقعا اصالت دارن و جز از دسته کالاهای تقلبی نیستند
ایا گارانتی که انجام میشه صحت و اصالت کالا را تایید میکنند
ممنون میشم راهنمایی کنید
55
پرسش
توسط : حسین اسحقی در فروردین ۱۴۰۱
با سلام و عرض خسته نباشید
آیا این محصول گارانتی دیگری هم به جز گارانتی 7 روز داره؟
31
پرسش
توسط : خانی در اردیبهشت ۱۴۰۱
باسلام و خسته نباشید.میخاستم بدونم قیمتهاتون ب روز هستن؟چون امروز ک من از شهرمون میپرسیدم حدودا پنج تومن بالاتر از اینی هس ک شما قیمت زدین
30
پرسش
توسط : رسول در اردیبهشت ۱۴۰۱
سلام نحوه پرداخت اگه طوریکه نوشتید درب منزل باشه خوبه.هم ما راحتیم هم شما.همینطوره؟
25
پرسش
توسط : یاسین در خرداد ۱۴۰۱
سلام، چجوری باید سفارش بدم؟ قیمت بروزش همینه دیگه؟
20
پرسش
توسط : جابر در اردیبهشت ۱۴۰۱
با سلام
جهت سفارش و خرید ، آیا قیمت ها بروز هست؟
15
پرسش
توسط : فاطمه در اردیبهشت ۱۴۰۱
با سلام. سوالم اینه چطور میتونم با پشتیبانی تماس بگیرم؟ و دوم اینکه چطور میت.نم ضمانت کالا رو درخواست بدم؟
8
۱۰
طراحی
۱۰
کیفیت
۱۰
امکانات و قابلیت ها
۹
ارزش خرید
۹
مصرف انرژی

نقاط قوت

تکنولوژی حباب ساز
سیستم عیب یاب هوشمند
محافظت از الیاف با استفاده از دیگ الماسه
ضد چروک
عملکرد بالا

نقاط ضعف

-
شما ممکن است به محصولات زیر نیز علاقمند باشید