لباسشویی ویرپول 8 کیلویی WHIRLPOOL WASHING MACHINE AWOC8109 بزرگنمایی

ماشین لباسشویی ویرپول 8 کیلویی Whirlpool AWOC8109

WHIRLPOOL WASHING MACHINE AWOC8109 • ظرفیت 8 کیلوگرم

 • موتور یونیورسال

 • سرعت چرخش 1000 دور

 • تکنولوژی حس شش گانه

 • شستشوی لباس های مخلوط

 • شستشوی 30 دقیقه ای

 • برنامه شستشو اتوماتیک

 • دارای گزینه ها ی ضد چروک

 • صفحه نمایش LED

 • برچسب انرژی A++
موجود شد به من اطلاع بده

دسترسی: ناموجود

Whirlpool

تخفیفات ویژه و جدید اینستاگرام

فالو کنید :)

ارسال سریع یک تا سه روز

سرعت ارسال

هفت روز تضمین تعویض کالا

ضمانت خرید

پرداخت پول در محل بعد تست

❌ پرداخت بعد از تست

ماشین لباسشویی ویرپول 8 کیلویی WHIRLPOOL WASHING MACHINE AWOC8109از مدل‌های لباسشویی ویرپول که دارای گنجایش مطلوب، برنامه‌های متنوع، مصرف پایین و قدرت تمیز کنندگی بالا است می توانیم مدل لباسشویی ای دبلیو او سی 8109 « Whirlpool AWOC8109 » را مثال بزنیم. این لباسشویی با ظرفیت 8 کیلویی اش مناسب برای خانواده های متوسط تا پر جمعیت است. برخورداری از موتور یونیورسال « universal motor » از مهم ترین ویژگی‌های این لباسشویی است که توانایی کار با منبع برق DC و AC را به دستگاه می بخشد. وجود برنامه‌های مختلف سهولت استفاده از لباسشویی ویرپول را فراهم می آورد و باعث می‌شود کنترل بیشتری روی شستشوی البسه داشته باشیم. از گزینه‌های شستشو به وسیله ی لباسشویی ویرپول AWOC8109 می توانیم شستشوی شدید « Intensive Rinse »، گزینه‌های شستشوی سریع « Rapid Quick Wash option »، توقف در زمان آبکشی « Rinse Hold »، شستشوی سریع 30 دقیقه ای با دمای آب 30 درجه سانتی گراد « Rapid 30°C - 30 min »، شستشوی لباس های روزانه « Daily 40 »، لباس های جین/ بچه « Jeans / Baby »، شستشوی لباس های مخلوط « Synthetics » و شستشو با برنامه اتوماتیک « Automatic programmes » را مثال بزنیم که با این گزینه‌ها تمیزی هر چه بیشتر البسه کثیف عایدتان خواهد شد و همچنین باکتری های لباس ها از بین خواهند رفت. این لباسشویی ویرپول با رتبه ی انرژی A++ و رتبه ی خشک کردن C در لیست کم مصرف ترین لباسشویی ها قرار دارد. از امکانات اختصاصی این لباسشویی که مختص به کمپانی سازنده اش یعنی ویرپول است، قابلیت حس شش گانه « 6th Sense » می‌باشد. خیلی خلاصه باید بگوییم به کمک این قابلیت می توان در زمان شستشو، انرژی و آب صرفه جویی کرد. اگر در مورد طرز کار فناوری اختصاصی ویرپول کنجکاوید، برای ادامه ی نقد و بررسی لباسشویی Whirlpool AWOC8109 همراه آوینتودات کام باشید!


نقد و بررسی

طراحی و ساختار

ماشین لباسشویی ویرپول AWOC8109 از مدل‌های درب از جلو است که درب آن همرنگ و هماهنگ با بدنه‌ی اصلی طراحی شده. بدنه رنگ سفید و یکدست دارد، جنس آن هم مرغوب است تا در برابر ضربه و آسیب مقاوم باشد. اندازه‌ی این لباسشویی برابر با 850×595×565 میلی‌متر است. استاندارد عرض کابینت ها برابر با 60 سانتی متر است پس مدل ماشین لباسشویی ویرپول AWOC8109 درون کابینت فیکس خواهد شد. مانند هر مدل لباسشویی دیگر این دستگاه هم دارای کشوی مواد شوینده در سمت چپ است و نمایشگر هم مهمان سمت راست لباسشویی است. در بین نمایشگر و کشوی مواد شوینده هم می توانیم کلید چرخان تنظیم برنامه‌ها را ببینیم که نام برنامه‌ها اطرافش را محاصره کرده‌اند. به وسیله ی نمایشگر اطلاعات کافی از زمان اتمام شستشو و برنامه‌های فعال شده می توانیم به دست بیاوریم. نمایشگر با داشتن زمینه ی مشکی و شاخص رنگ سبز، در خوانایی اش مشکلی به وجود نمی آید. با کلید های فیزیکی در زیر نمایشگر می توانیم گزینه‌ها و توابع شستشو مانند چرخش و نگه داشتن آبکشی را انتخاب کنیم. برای سهولت کنترل، دکمه‌های اطراف کلید چرخان دارای چراغ نشانگر هستند تا از فعال بودن حالت ها مطلع شویم. نوار روند شستشو بالاتر از کلید چرخان انتخاب برنامه‌ها قرار دارد که در حین شستشو چراغ مربوط به فعالیت در حال اعمال روشن خواهد شد.

خرید اینترنتی ماشین لباسشویی از بانه دات کام

داشتن نمایشگر بزرگ با زمینه ی مشکی و شاخص سبز رنگ، دکمه‌ی چرخان، کلید های کنترل توابع شستشو و سایر چراغ های نمایشگر، امکان تنظیم و کنترل کردن لباسشویی را آسان می‌کنند.

درب لباسشویی ویرپول AWOC8109 اندازه‌ای استاندارد دارد تا به آسانی بتوان لباس ها را درون دستگاه قرار داد و یا پس از پایان شستشو آنها را خارج کرد. شیشه ی درب ضمن اینکه شفاف است و امکان دیدن محتوای درون لباسشویی را فراهم می‌کند، همچنین محکم ساخته شده تا در برابر هر گونه ضربه ی احتمالی و یا سرد و گرم شدن ناگهانی آب، مقاوم باشد. دیگ این لباسشویی ظرفیت 8 کیلوگرمی به خود می بیند پس باید بگوییم این دستگاه نیاز روزانه ی یک خانواده ی متوسط تا پرجمعیت را بر طرف می‌کند. جنس داخلی دیگ هم بافت مناسبی دارد تا به لباس های حساس و ظریف اسیب وارد نکند.

امکانات و بازده

خرید اینترنتی ماشین لباسشویی از بانه دات کام

در هنگام خرید ماشین لباسشویی باید به گنجایش، قدرت تمیز کنندگی، میزان مصرف و ... توجه داشته باشیم. اگر به اطلاعات دقیق تری در این زمینه نیاز دارید، راهنمای خرید ماشین لباسشویی را مطالعه کنید. در مورد لباسشویی ویرپول AWOC8109 باید بگوییم که کمپانی سازنده اش برای این مدل، موتور یونیورسال « universal motor » تدارک دیده که با منبع برق های DC و AC می توان با دستگاه کار کرد. ضمن اینکه این موتور پر توان و بازده بالایی دارد، همچنین دارای مصرف پایینی است که در این مسیر حتی موفق به کسب رتبه ی انرژی A++ هم شده است. البته برای شستشو و خشک کردن که نیاز به چرخش بیشتر و کار کردن بیشتر موتور است، رتبه انرژی به ترتیب A و C می‌باشد. مورد دیگر اینکه حداکثر چرخش درام توسط موتور برابر با 100 دور در دقیقه است و می‌توان بسته به برنامه و جنس لباس ها، دور چرخش را تنظیم نمایید.

میزان مصرف، تعداد برنامه ها، قدرت تمیز کنندگی و امکانات لباسشویی همگی به قیمت ماشین لباسشویی بستگی دارند. اما با وجود مصرف پایین، قدرت تمیز کنندگی بالا با موتور universal و ظرفیت 8 کیلویی، قیمت این لباسشویی ویرپول را می توانیم مناسب برآورد کنیم.

خرید ماشین لباسشویی در بانه دات کام

برنامه‌های شستشو

انواع جنس لباس مانند ظریف، کتان، جین، لباس های ورزشی با رنگ‌های روشن و تیره نیازهای ما را فراتر برده و دیگر به سختی می توان تنها با دو یا سه برنامه ی شستشو سر کرد. ویرپول AWOC8109 از لباسشویی هایی است که برنامه‌های زیادی برای سهولت شستشو دارد. این برنامه‌ها که تماما به وسیله ی کلید چرخان موجود بر روی بدنه انتخاب و فعال می‌شوند، بسته به جنس و بافت پارچه می‌توان آنها را به کار برد. از جمله ی این برنامه‌ها می توانیم شستشوی شدید « Intensive Rinse » برای البسه ی بسیار کثیف، گزینه‌های شستشوی سریع « Rapid Quick Wash option » برای زمانی که نیاز دارید خیلی سریع لباس هایتان آماده ی پوشیدن شوند، توقف در زمان آبکشی « Rinse Hold » که شستشو را در زمان آبکشی متوقف می‌کند و منتظر دستور کاربر می شود، شستشوی سریع 30 دقیقه ای با دمای آب 30 درجه سانتی گراد « Rapid 30°C - 30 min »، لباس های جین / بچه « Jeans / Baby »، شستشوی لباس های روزانه « Daily 40 »، شستشوی لباس های مخلوط « Synthetics » و شستشو با برنامه اتوماتیک « Automatic programmes » را مثال بزنیم. وجود قابلیت ضد چروک « Easy ironing option » نیاز به اتو کشیدن البسه را در جنس لباس هایی که زیاد چروک نمی‌شوند بر طرف می‌کند اما لباس هایی که زیاد چروک می‌شوند را باید اتو کرد.  فناوری اختصاصی ویرپول یعنی قابلیت حس شش گانه « 6th Sense » به لباسشویی این هوشمندی را می‌دهد که میزان آب و زمان را برای لباس ها تعیین کند تا به مقدار زیادی در مصرف آب و انرژی صرفه جویی شود. طبق ادعای این کمپانی باید بگوییم فناوری 6th Sense طول عمر دستگاه را بالا می‌برد و مهم تر از همه مصرف منابع طبیعی را کاهش می دهد.

جمع بندی

اگر به دنبال بهترین ماشین لباسشویی می گردید، لباسشویی ویرپول AWOC8109 با داشتن ظرفیت 8 کیلوگرمی، قدرت تمیز کنندگی بالا، کم صدا بودن موتور و مهم تر از همه کم مصرف بودنش، می‌تواند انتخاب مناسبی باشد. انتخاب در مورد طراحی لباسشویی را بر عهده ی خودتان می گذاریم اما باید بگوییم که داشتن برنامه‌های مختلف در این لباسشویی دستتان را برای شستن انواع جنس و رنگ البسه باز نگه می دارد. امکاناتی مانند توانایی شستن لباس ها با برنامه ی سریع، داشتن فناوری اختصاصی 6th Sense برای افزایش طول عمر دستگاه و مصرف بهینه، از مواردی هستند که می‌توان برای خرید این ماشین لباسشویی به آنها تکیه کرد.

مشخصات فنی
 

عمومی

تولید‌کنندهWhirlpool
کشور سازندهلهستان

مشخصات کلی

نام مدلAWOC8109
شناسه کالا۲۹۰۰۹۹۳۷۰۲۱۴۲
نوع لباسشوییدرب از جلو
ظرفیت لباسشویی8 کیلوگرم
سرعت چرخش موتور1000 دور در دقیقه

برنامه

قابلیت تنظیم سرعت چرخش

بله

شستشوی سریع

بله

ضد چروک

بله

سایر برنامه ها

شستشوی شدید ( Intensive Rinse )
توقف در زمان آبکشی ( Rinse Hold )
شستشوی لباس های روزانه ( Daily 40 )
لباس های جین/ بچه ( Jeans / Baby )
شستشوی لباس های مخلوط ( Synthetics )
شستشو با برنامه اتوماتیک ( Automatic programmes )

امکانات ویژه

نوع موتورموتور یونیورسال ( universal motor )
سایر امکانات

فناوری اختصاصی حس شش گانه ( 6th Sense )

صفحه نمایش

صفحه نمایش

بله

نوع صفحه نمایشLED
شاخص زمان باقی مانده

بله

سطح صدا

میزان صدا در حالت شستشو58 دسی بل
میزان صدا در حالت خشک کردن77 دسی بل

مصرف انرژی

برچسب انرژی++A
رتبه انرژی در حالت چرخشC

طراحی

ابعاد85 × 59.5 × 56.5 سانتی متر
وزن73 کیلو گرم
رنگسفید

اقلام همراه

لوازم جانبی همراهآچار چند کاره, کشوی مواد شوینده, پیچ های اتصال پایه, پایه های لباسشویی, دفترچه و برگه های راهنما, درب محفظه اشیاء اضافی, بسته بندی
نظرات کاربران
نظرات مشتری (4)
خوب و راضی کننده
امکانات و قابلیت
ارزش خرید در این قیمت
کیفیت بدنه
نوآوری و خلاقیت
استفاده آسان
طراحی ظاهری
این ماشین رختشویی با وجود قیمت مناسبش، کارایی بالایی داره. مارک ویرپول اگرچه زیاد معروف نیست اما کیفیت محصولات خوبی داره نظر توسط امیر محمد کاویانی (ارسال شده در 1396/04/31)
با سلام و درود
ارزش خرید در این قیمت
کیفیت بدنه
نوآوری و خلاقیت
استفاده آسان
طراحی ظاهری
امکانات و قابلیت
قصد خرید این کالا رو دارم لطفا دوستانی که این لباسشویی را خریداری کردن نظر خودشون رو از طرز شستشو لباس ها با این لباسشویی بگن. اگه خوبه ما هم خرید کنیم نظر توسط Ali motamedi (ارسال شده در 1396/04/31)
خوب در حد متوسط
کیفیت بدنه
نوآوری و خلاقیت
استفاده آسان
طراحی ظاهری
امکانات و قابلیت
ارزش خرید در این قیمت
کالای مورد نظر اگر چه از لحاظ زیبایی بدنه به دلیل عدم استفاده از روکش کروم بر روی درب اصلی و ولوم. خیلی دلچسب نمیباشد اما با این وجود کیفیت بدنه خوب و راضی کننده است. طی استفاده از این کالا در ظرف 1 سال باید بگویم برنامه های مفید دارد اما برنامه ای برای ملافه و رو تختی و پتو ندارد. نظر توسط سیده زهرا وزیری (ارسال شده در 1396/04/31)
عالی و عالی
امکانات و قابلیت
ارزش خرید در این قیمت
کیفیت بدنه
نوآوری و خلاقیت
استفاده آسان
طراحی ظاهری
همینو میتونم بگم
"بهترین لباسشویی دنیا"
نظر توسط فاطمه سعیدی (ارسال شده در 1396/04/31)
نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید: ماشین لباسشویی ویرپول 8 کیلویی Whirlpool AWOC8109
شما به این محصول چه امتیازی می‌دهید؟ *
  1 ستاره 2 ستاره 3 ستاره 4 ستاره 5 ستاره
طراحی ظاهری
امکانات و قابلیت
ارزش خرید در این قیمت
کیفیت بدنه
نوآوری و خلاقیت
استفاده آسان
راهنمای خرید

 

با توجه به مجوزهای دریافت شده و اطلاعات زیر به راحتی و با اطمینان کامل می توانید آسوده خرید کنید «بر روی تصاویر مجوزها برای استعلام گرفتن کلیک کنید

 

 
 • با توجه به اینکه احساس شما از خرید از کسب و کارهای اینترنتی دارای پروانه کسب فروشگاه های مجازی بهتر خواهد بود ؛ فروشگاه اینترنتی ما دارای پروانه کسب فروشگاه های اینترنتی مجازی است.

پروانه کسب فروشگاه مجازی 
 • آوینتو به عنوان استارتاپ برتر استان و غرب کشور در زمینه تجارت الکترونیک با حضور استاندار کردستان، استاندار خراسان شمالی و رئیس ارتباطات و فناوری اطلاعات استان کردستان برگزیده؛ معرفی و تقدیر شد.

استارتاپ برتر 
 • مدیر فروشگاه ما در سال 1397 به عنوان کارآفرین برتر استان کردستان معرفی و قدردانی شد.

کارآفرین برتر 
 • برای راحتی و ضمانت پرداخت اینترنتی ؛ آوینتو با بانک ملت و پارسیان قرارداد بسته است و از طریق این بانک ها « ملت و پارسیان » پرداخت اینترنتی را انجام می دهد.

کبرای آگاهی بیشتر کلیک کنید 
 • صلاحیت فروشگاه اینترنتی توسط نماد اعتماد الکترونیکی از طرف وزارت صنعت و معدن ، تائید می شود که فروشگاه اینترنتی آوینتو دارای نماد اعتماد الکترونیکی ستاره دار از وزارت صنعت، معدن و تجارت می باشد. برای مشاهده و استعلام گواهی نماد اعتماد دو ستاره لطفا روی تصویر مرتبط کلیک کنید.

نماد اعتماد الکترونیکی دو ستاره 
 • آوینتو با توجه به سابقه کاری دارای شرکت ثبت شده و معتبر از سال 93 است .

استعلام شرکت 
 • اضافه بر نماد الکترونیکی، فروشگاه اینترنتی آوینتو دارای نماد طلایی ساماندهی از وزارت ارشاد و ساماندهی رسانه های دیجیتال را دارا می باشد.

نماد تائید سامانه های دیجیتال 
 • اطلاعات خصوصی کاربران توسط مجوز SSL امنیت انتقال اطلاعات و رمز گذاری تضمین می شود. ، گواهینامه SSL را می توانید پیگیری کنید و اطلاعاتی درمورد راهنمای استفاده آن را مشاهده کنید .

گواهی ssl 
 • فروشگاه اینترنتی آوینتو به مشتری های خود امکان عوض کردن یا برگشت محصول تا 7 روز را مطابق شرایط ذکر شده می دهد . همچنین با خریداری هر محصول می توانید از خدمات و سرویس های خاص از جمله پرداخت در محل، تضمین کمترین قیمت، ارسال سریع و گارانتی اصالت کالا برخوردار شده و خرید اینترنتی مطمئنی را تجربه کنید .
 
 • شماره های تماس رند ، یکی دیگر از فاکتور های دیگر اعتماد است که برای آنها هزینه بسیاری صرف شده و نشان از اعتماد و ماندگاری فروشگاه است . شماره های ثابت : 08734267776 - 08734266766 و شماره های همراه : 09188888534 - 09188888957 - 09188888546 خرید خود را انجام دهید .
 
 
 
پرسش‌های محصول

پرسش‌های محصول

جستجو براساس ASC
پرسش
توسط : حسن در دی ۱۴۰۰
وقتتون بخیر قیمت این محصول بروز هست یا نه؟
هزینه ارسال برای تهران چقدر هست؟
56
پرسش
توسط : محمد تیرناز در فروردین ۱۴۰۱
سلام و خسته نباشید
در مورد اصالت محصولات میخواستم راهنما ی کنید
ایا واقعا محصولی که انتخاب میکنیم و ارسال میشه واقعا اصالت دارن و جز از دسته کالاهای تقلبی نیستند
ایا گارانتی که انجام میشه صحت و اصالت کالا را تایید میکنند
ممنون میشم راهنمایی کنید
54
پرسش
توسط : حسین اسحقی در فروردین ۱۴۰۱
با سلام و عرض خسته نباشید
آیا این محصول گارانتی دیگری هم به جز گارانتی 7 روز داره؟
37
پرسش
توسط : خانی در اردیبهشت ۱۴۰۱
باسلام و خسته نباشید.میخاستم بدونم قیمتهاتون ب روز هستن؟چون امروز ک من از شهرمون میپرسیدم حدودا پنج تومن بالاتر از اینی هس ک شما قیمت زدین
33
پرسش
توسط : رسول در اردیبهشت ۱۴۰۱
سلام نحوه پرداخت اگه طوریکه نوشتید درب منزل باشه خوبه.هم ما راحتیم هم شما.همینطوره؟
25
پرسش
توسط : یاسین در خرداد ۱۴۰۱
سلام، چجوری باید سفارش بدم؟ قیمت بروزش همینه دیگه؟
17
پرسش
توسط : جابر در اردیبهشت ۱۴۰۱
با سلام
جهت سفارش و خرید ، آیا قیمت ها بروز هست؟
16
پرسش
توسط : فاطمه در اردیبهشت ۱۴۰۱
با سلام. سوالم اینه چطور میتونم با پشتیبانی تماس بگیرم؟ و دوم اینکه چطور میت.نم ضمانت کالا رو درخواست بدم؟
7
شما ممکن است به محصولات زیر نیز علاقمند باشید