ماشین لباسشویی ال جی WM3360HVCA LG WASHING MACHINE بزرگنمایی

ماشین لباسشویی ال جی 7 کیلویی WM3360HVCA LG WASHING MACHINE

LG WM3360HVCA 1200 RPM 7KG COLDWASH™ WASHING MACHINE • گنجایش 7 کیلوگرم

 • حرکات 6 گانه موتور

 • دارای موتور اینورتر

 • تکنولوژی شستشو با بخار

 • کمپرسور دایرکت درایو

 • سرعت چرخش موتور 1200

 • فناوری شستشو با آب سرد

 • سیستم عیب یاب هوشمند

 • شستشو ی سریع لباس

 • پیش شستشو

 • سنسور تشخیص نشتی آب

 • سیستم تشخیص ظرفیت
موجود شد به من اطلاع بده

دسترسی: ناموجود

lg

تخفیفات ویژه و جدید اینستاگرام

فالو کنید :)

ارسال سریع یک تا سه روز

سرعت ارسال

هفت روز تضمین تعویض کالا

ضمانت خرید

پرداخت پول در محل بعد تست

❌ پرداخت بعد از تست

نیم نگاهی به ماشین لباسشویی 7 کیلویی ال جی WM3360HVCA LG WASHING MACHINEماشین لباسشویی ال جی با طراحی مهندسان ال جی الکترونیک تولید می شوند، بخشی که سعی دارد این کمپانی را اولین و برترین تولید کننده ی محصولات دیجیتالی نماید و تمامی مدل ها را با این هدف تولید خواهد کرد. ماشین لباسشویی WM3360HVCA ال جی نیز در این باره مستثنی نیست و با در اختیار داشتن تکنولوژی های متنوع یکی از برترین تولیدات این کمپانی است که با انتخاب این مدل آرامش و کارایی بالا را مهمان خانه ی خود خواهید کرد. ماشین لباسشویی ال جی WM3360HVCA دارای گنجایش 7 کیلوگرم می باشد که مناسب برای خانواده ی های کم جمعیت و جمعیت متوسط می باشد. شما می توانید برای مدت طولانی از این مدل استفاده نمایید ، بدون اینکه شاهد وارد آمدن عیبی بر آن باشید؛ البته اخطارها و معایب کوچک برای هر محصولی قابل پیش بینی است که شما می توانید با سیستم عیب یاب هوشمند « SmartDiagnosis™ » عیب به وجود آمده را تشخیص داده و در صورت امکان خودتان آن را رفع نمایید و یا به افراد متخصص مراجعه نمایید.

قلب تپنده ی مدل WM3360HVCA ال جی را کمپرسور دایرکت درایو « Direct Drive Motor » تشکیل داده که با کارایی مطلوبش عملکرد عالی را در این محصول به وجود آورده است . در این موتور و با وجود حذف قطعات اضافی و تسمه ، میزان صدا ، فرسایش قطعات و مصرف انرژی پایین آمده و کارایی آرام و بی صدایی را از WM3360HVCA شاهد خواهید بود. این ماشین لباسشویی دارای حداکثر سرعت چرخش موتور 1200 دور در دقیقه می باشد و شما می توانید این میزان چرخش را با توجه به نیاز و برنامه ای که انتخاب می کنید، تنظیم نمایید. برنامه های متنوعی نیز بر روی ماشین لباسشویی ال جی WM3360HVCA قرار گرفته اند که تعدادشان به 12 عدد می رسد و انتخاب مناسب شما سبب می شود لباس ها کاملا تمیز شده و همچنین در هنگام شستشو با آسیب مواجه نشوند. اگر از دسته افرادی هستید که احساس می کنید برترین شستشو، شستن با دست است نسبت به خرید ماشین لباسشویی WM3360HVCA ال جی اقدام نمایید ، زیرا این مدل با استفاده از تکنولوژی حرکات 6 گانه « 6Motion » ، حرکات دیگ را مانند شستشو با دست حرکت می دهد و شستشویی عالی را پدید می آورد.نمایش بیشتر
نمایش کمتر
نقد و بررسی

دیزاینی زیبا همراه با کاربرد متنوع

دیزاین و طراحی ماشین لباسشویی

ماشین لباسشویی WM3360HVCA ال جی یکی از محصولاتی است که با طراحی زیبا و خوش تراش تولید شده است و با این طراحی ، کاربرد بالایی نیز گرفته است. این ماشین لباسشویی در رنگ نقره ای تولید شده است تا با توجه به سلیقه ی شما با بقیه ی لوازم منزلتان ست شود و ترکیبی چشم نواز را برایتان ایجاد نماید. ماشین لباسشویی 7 کیلویی ال جی WM3360HVCA گنجایش مناسبی دارد و می توانید حجم بالای لباس ها را در این محفظه بگنجانید. قسمت بالایی این مدل که نسبت به بدنه ی اصلی رنگ کمی متفاوت دارد، میزبان امکاناتی متنوع است که با دسترسی به آنها شستشویی کامل را در اختیار خواهید داشت. قسمت مرکزی این مکان را پیچ انتخابگر چرخان در تسلط خود در آورده است و 12 برنامه ای که به دور این پیچ قرار گرفته اند. سمت راست این قسمت از لباسشویی WM3360HVCA ال جی را دکمه هایی برای تنظیمات بیشتر و نمایشگر در اختیار دارند و همچنین در سمت چپ محفظه ی مواد شوینده قرار گرفته است .  درب دایره ای و بزرگ این محصول امکان قرار  دادن اقلام بزرگ را در محفظه ی لباسشویی فراهم می کند و دستگیره ی تو کار این محصول باز کردن درب را راحت کرده و نمایی زیبایی در درب پدید آورده است. درب کوچک مربعی شکل قسمت پایینی از نمای جلو را برای دسترسی به فیلتر مورد استفاده قرار دهید و در صورت وجود مواد تجمع یافته در این قسمت را خارج نمایید تا سبب گرفتگی در مسیر آب نشوند.

ماشین لباسشویی ال جی WM3360HVCA دارای چهار پایه با امکان تنظیم ارتفاع هستند که به کمک آنها می توانید این محصول را در حالت نرمال و استاندارد قرار دهید، تا بهترین میزان بهره وری و کمترین میزان صدا و لرزش را ایجاد نماید.بیش از 10 سال آرامش با خرید مدل WM3360HVCA ال جی

از برترین مواردی که در ماشین لباسشویی WM3360HVCA مورد استفاده قرار گرفته است ، کمپرسور دایرکت درایو « Direct Drive » می باشد که با وجود عملکرد عالیش تمامی بخش ها را هماهنگ وهم هدف خواهد کرد تا برترین شستشو با در نظر گرفتن صرفه جویی در مصرف آب و انرژی انجام دهد. در این کمپرسور به همراه تسمه برخی دیگر از اجزای اضافی نیز حذف شده اند و با اتصال مستقیم کمپرسور به دیگ میزان صدا و لرزش در حد چشم گیری پایین آمده است ، تا جایی که می توان گفت در زمان چرخه ی شستشو متوجه کارکرد لباسشویی ال جی WM3360HVCA نخواهید بود. این ارتباط مستقیم و عملکرد مطلوب از طرفی دیگر سبب کم مصرف شدن کمپرسور و در مجموع ماشین لباسشویی خواهد شد. از برتری های دیگر این کمپرسور عمر بالای آن به دلیل اصطکاک کم بین قطعات و میزان سایش پایین آنهاست؛ میزان عمر این محصول از طرف کمپانی ال جی بیش از 10 سال تعیین شده است.

کمپرسور Direct Drive
امکانات و قابلیت های متنوع با کارایی بالا

تکنولوژی حرکات 6 گانه موتور « 6 MOTION™ » در ماشین لباسشویی ال جی WM3360HVCA سبب تمیز کنندگی بالا می شود و با تعیین حرکات دیگ مانند شستشو با دست ، تمیزی بالا را به ارمغان می آورد. در این فناوری حرکات با توجه به برنامه ای که انتخاب می کنید و الیاف پارچه تعیین می شوند تا به لباس ها آسیبی وارد نشود. این فناوری قابلیت شستشو در آب سرد را دارد و تنها آب گرم مورد نیاز آن برای حل کردن مواد شوینده می باشد تا شاهد حذف کامل آلودگی لباس ها با ماشین لباسشویی WM3360HVCA باشید.

فناوری « COLDWASH™ » امکان شستشو در آب سرد را فراهم می آورد و همچنین در هنگام شستشو از مصرف بیش از حد آب نیز جلوگیری خواهد کرد؛ این فناوری 60 تا 91 درصد در مصرف انرژی صرفه جویی به عمل می آورد تا پس از خرید ماشین لباسشویی WM3360HVCA ال جی با هزینه های بالای مصرف موجه نشوید.شستشو با بخار TrueSteam™


تکنولوژی شستشو با بخار آب « TrueSteam™ » در این مدل اوج تمیزی و پاک شوندگی را در لباس ها پدید می آورد، این تکنولوژی با وارد کردن پرفشار بخار به محفظه ی دیگ و نفوذ بخار به الیاف پارچه ، به طور کامل آلودگی ها را از بین می برد ؛ این شستشو عالی برای پوست های حساس و لباس کودکان بسیار مناسب است زیرا مواد آلرژی را نیز از بین خواهد برد. با این تفاسیر و فناوری هایی که ذکر شد و گزینه هایی که از قلم افتاد این نتیجه حاصل می شود که قیمت ماشین لباسشویی ال جی WM3360HVCA با تمیز کنندگی فوق العاده اش بسیار مناسب است.
جان کلام

خرید WM3360HVCA امکانات متنوعی را دراختیارتان می گذارد و شما با خیال راحت می توانید لباس چرک هایتان را در آن قرار داده و پس از انتخاب برنامه ی مورد نظر از میان 12 برنامه ی موجود و اتمام پروسه شستشو لباس های تمیز تحویل بگیرید. به کمک فناوری شستشو با بخار آب واژه ای بالاتر از تمیزی حاصل می شود که لباس ها مناسب برای پوست های لطیف و حساس خواهند شد. کمپرسور دایرکت درایو ، سرعت چرخش موتور 1200 دور در دقیقه و حرکات 6 گانه ی موتور به همراه تکنولوژی شستشو در آب سرد این امکان را برایتان فراهم می آورند تا شستشویی عالی را با صرف هزینه ی پایین در این لباسشویی شاهد باشید. با تمام این تفاسیر می توان به یقین اعلام کرد که قیمت ماشین لباسشویی ال جی WM3360HVCA در آوینتودات کام بسیار مناسب است و امکانات موجود در آن راضی کننده خواهد بود.

مشخصات فنی
 

عمومی

تولید‌کنندهlg
کشور سازندهکره جنوبی, تایلند

مشخصات کلی

نام مدلWM3360HVCA
نوع لباسشوییدرب از جلو
ظرفیت لباسشویی7 کیلوگرم
سرعت چرخش موتور1200 دور در دقیقه
لوله ورودی آب سرد و گرم

بله

برنامه

تعداد برنامه های لباسشویی12 عدد
قابلیت تنظیم سرعت چرخش

بله

قابلیت تنظیم دما

بله

شستشوی سریع

بله

شستشوی اقتصادی

بله

آبکشی اضافی

بله

ضد چروک

بله

شستشوی لباسهای پنبه ای

بله

شستشوی لباسهای ظریف (delicate)

بله

شستشوی الیاف مصنوعی (Synthetic)

بله

شستشوی لباسهای پشمی

بله

لباس های مخلوط

بله

پاک کردن لکه

خیر

شستشوی اتوماتیک مخزن

بله

پیش شستشو

بله

تاخیر در شستشو

بله

سایر برنامه ها

شستشو با بخار « TrueSteam™ »

شستشو با آب سرد « COLDWASH™ »

تعداد برنامه های انتخابی اضافی 5

امکانات ویژه

قفل کودک

بله

نوع موتوراینورتر دایرکت درایو « Inverter Direct Drive »
سیستم تشخیص ظرفیت

بله

سیستم عیب یاب هوشمند

بله

زنگ پایان

بله

تکنولوژی بخار

بله

سنسور تشخیص نشتی آب

بله

صفحه نمایش

صفحه نمایش

بله

نوع صفحه نمایشLED
صفحه نمایش لمسی

خیر

شاخص زمان باقی مانده

بله

سطح صدا

بی صدا

بله

کم لرزش

بله

ویژگی های درب و مخزن

جنس درامفولاد ضد زنگ
زاویه باز شدن درب170 درجه
اندازه دهانه درب33-45 سانتی‌متر
قابلیت اضافه کردن لباس

خیر

طراحی

ابعاد685.8 × 736.6 × 965.2 میلی‌متر
وزن87 کیلوگرم
رنگنقره ای
پایه های قابل تنظیم

بله

اقلام همراه

لوازم جانبی همراهلوله اتصال به آب شهری سرد و گرم, آچار چند کاره, کشوی مواد شوینده, پیچ های اتصال پایه, پایه های لباسشویی, دفترچه و برگه های راهنما, شلنگ یا لوله خروجی آب, محافظ لوله یا شلنگ, بسته بندی
نظرات کاربران
نظرات مشتری (1)
امکانات بالا
کیفیت بدنه
نوآوری و خلاقیت
استفاده آسان
طراحی ظاهری
امکانات و قابلیت
ارزش خرید در این قیمت
دارای سیستم تشخیصه ظرفیته برای من عالیه نظر توسط الیسا (ارسال شده در 1397/12/14)
نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید: ماشین لباسشویی ال جی 7 کیلویی WM3360HVCA LG WASHING MACHINE
شما به این محصول چه امتیازی می‌دهید؟ *
  1 ستاره 2 ستاره 3 ستاره 4 ستاره 5 ستاره
طراحی ظاهری
امکانات و قابلیت
ارزش خرید در این قیمت
کیفیت بدنه
نوآوری و خلاقیت
استفاده آسان
پی‌دی‌اف راهنما
راهنمای خرید

 

با توجه به مجوزهای دریافت شده و اطلاعات زیر به راحتی و با اطمینان کامل می توانید آسوده خرید کنید «بر روی تصاویر مجوزها برای استعلام گرفتن کلیک کنید

 

 
 • با توجه به اینکه احساس شما از خرید از کسب و کارهای اینترنتی دارای پروانه کسب فروشگاه های مجازی بهتر خواهد بود ؛ فروشگاه اینترنتی ما دارای پروانه کسب فروشگاه های اینترنتی مجازی است.

پروانه کسب فروشگاه مجازی 
 • آوینتو به عنوان استارتاپ برتر استان و غرب کشور در زمینه تجارت الکترونیک با حضور استاندار کردستان، استاندار خراسان شمالی و رئیس ارتباطات و فناوری اطلاعات استان کردستان برگزیده؛ معرفی و تقدیر شد.

استارتاپ برتر 
 • مدیر فروشگاه ما در سال 1397 به عنوان کارآفرین برتر استان کردستان معرفی و قدردانی شد.

کارآفرین برتر 
 • برای راحتی و ضمانت پرداخت اینترنتی ؛ آوینتو با بانک ملت و پارسیان قرارداد بسته است و از طریق این بانک ها « ملت و پارسیان » پرداخت اینترنتی را انجام می دهد.

کبرای آگاهی بیشتر کلیک کنید 
 • صلاحیت فروشگاه اینترنتی توسط نماد اعتماد الکترونیکی از طرف وزارت صنعت و معدن ، تائید می شود که فروشگاه اینترنتی آوینتو دارای نماد اعتماد الکترونیکی ستاره دار از وزارت صنعت، معدن و تجارت می باشد. برای مشاهده و استعلام گواهی نماد اعتماد دو ستاره لطفا روی تصویر مرتبط کلیک کنید.

نماد اعتماد الکترونیکی دو ستاره 
 • آوینتو با توجه به سابقه کاری دارای شرکت ثبت شده و معتبر از سال 93 است .

استعلام شرکت 
 • اضافه بر نماد الکترونیکی، فروشگاه اینترنتی آوینتو دارای نماد طلایی ساماندهی از وزارت ارشاد و ساماندهی رسانه های دیجیتال را دارا می باشد.

نماد تائید سامانه های دیجیتال 
 • اطلاعات خصوصی کاربران توسط مجوز SSL امنیت انتقال اطلاعات و رمز گذاری تضمین می شود. ، گواهینامه SSL را می توانید پیگیری کنید و اطلاعاتی درمورد راهنمای استفاده آن را مشاهده کنید .

گواهی ssl 
 • فروشگاه اینترنتی آوینتو به مشتری های خود امکان عوض کردن یا برگشت محصول تا 7 روز را مطابق شرایط ذکر شده می دهد . همچنین با خریداری هر محصول می توانید از خدمات و سرویس های خاص از جمله پرداخت در محل، تضمین کمترین قیمت، ارسال سریع و گارانتی اصالت کالا برخوردار شده و خرید اینترنتی مطمئنی را تجربه کنید .
 
 • شماره های تماس رند ، یکی دیگر از فاکتور های دیگر اعتماد است که برای آنها هزینه بسیاری صرف شده و نشان از اعتماد و ماندگاری فروشگاه است . شماره های ثابت : 08734267776 - 08734266766 و شماره های همراه : 09188888534 - 09188888957 - 09188888546 خرید خود را انجام دهید .
 
 
 
پرسش‌های محصول

پرسش‌های محصول

جستجو براساس ASC
پرسش
توسط : حسن در دی ۱۴۰۰
وقتتون بخیر قیمت این محصول بروز هست یا نه؟
هزینه ارسال برای تهران چقدر هست؟
56
پرسش
توسط : محمد تیرناز در فروردین ۱۴۰۱
سلام و خسته نباشید
در مورد اصالت محصولات میخواستم راهنما ی کنید
ایا واقعا محصولی که انتخاب میکنیم و ارسال میشه واقعا اصالت دارن و جز از دسته کالاهای تقلبی نیستند
ایا گارانتی که انجام میشه صحت و اصالت کالا را تایید میکنند
ممنون میشم راهنمایی کنید
54
پرسش
توسط : حسین اسحقی در فروردین ۱۴۰۱
با سلام و عرض خسته نباشید
آیا این محصول گارانتی دیگری هم به جز گارانتی 7 روز داره؟
37
پرسش
توسط : خانی در اردیبهشت ۱۴۰۱
باسلام و خسته نباشید.میخاستم بدونم قیمتهاتون ب روز هستن؟چون امروز ک من از شهرمون میپرسیدم حدودا پنج تومن بالاتر از اینی هس ک شما قیمت زدین
33
پرسش
توسط : رسول در اردیبهشت ۱۴۰۱
سلام نحوه پرداخت اگه طوریکه نوشتید درب منزل باشه خوبه.هم ما راحتیم هم شما.همینطوره؟
25
پرسش
توسط : یاسین در خرداد ۱۴۰۱
سلام، چجوری باید سفارش بدم؟ قیمت بروزش همینه دیگه؟
17
پرسش
توسط : جابر در اردیبهشت ۱۴۰۱
با سلام
جهت سفارش و خرید ، آیا قیمت ها بروز هست؟
16
پرسش
توسط : فاطمه در اردیبهشت ۱۴۰۱
با سلام. سوالم اینه چطور میتونم با پشتیبانی تماس بگیرم؟ و دوم اینکه چطور میت.نم ضمانت کالا رو درخواست بدم؟
7
شما ممکن است به محصولات زیر نیز علاقمند باشید