ماشین لباسشویی دوو 7 کیلویی DWK-7114 بزرگنمایی

ماشین لباسشویی دوو 7 کیلویی DWK-7114

DAEWOO WASHING MACHINE DWK-7114 • گنجایش 7 کیلوگرم

 • تکنولوژی نانو سیلور

 • درام الماسه نسل جدید

 • سیستم عیب یاب هوشمند

 • موتور « Direct Drive »

 • شستشوی اقتصادی

 • تنظیم تاخیر در شستشو

 • فناوری « Eco Bubble »

 • کم لرزش

 • برچسب انرژی +A
موجود شد به من اطلاع بده

دسترسی: ناموجود

تخفیفات ویژه و جدید اینستاگرام

فالو کنید :)

ارسال سریع یک تا سه روز

سرعت ارسال

هفت روز تضمین تعویض کالا

ضمانت خرید

پرداخت پول در محل بعد تست

❌ پرداخت بعد از تست

نیم نگاهی به ماشین لباسشویی 7کیلویی دوو DAEWOO WASHING MACHINE DWK-7114خرید ماشین لباسشویی از برندی همچون دوو یعنی تضمین کیفیت و رضایت از کارکرد محصول. ماشن لباسشویی دی دبلیو کی 7114 « DWK-7114 » با ظرفیت 7 کیلوگرم را می توانید برای خانواده ی با جمعیت کم و یا متوسط انتخاب نمایید. طراحی زیبا و به کارگیری ریزه کاری در این قسمت سبب شده ماشین لباسشویی DWK-7114 قیافه ای شیک و کاربردی به خود بگیرد؛ دسترسی به برنامه ها راحت شده و امکان اضافه کردن لباس با درب آن راحت گشته است. دوام بالای ماشین لباسشویی DWK-7114 و عمر طولانی آن به واسطه ی موتور دایرکت درایو « Direct Drive » تضمین خواهد شد؛ با این موتور صدا و لرزش آزار دهنده نخواهد بود و صدایی کم را تنها در زمان خشک کن خواهید دید. طراحی دیگ برای شستشو بسیار مهم است ، زیرا تماس مستقیم البسه با آن صورت خواهد گرفت و اگر فکر شده نباشد باعث آسیب رسیدن به البسه خواهد شد؛ درام الماسه نسل جدید « Star Drum » در ماشین لباسشویی DWK-7114 مورد استفاده قرار گرفته است و با سوراخ های کوچکی که دارد هیچ آسیبی به لباس وارد نخواهد شد.

تکنولوژی های پیشرفته ای در ماشین لباسشویی DWK-7114 مورد استفاده قرار گرفته است که واژه ی تمیز شدن در کنارش رنگ می بازد، با به کارگیری تکنولوژی نانوسیلور « Nanosilver » کوچکترین ذرات از بین خواهند رفت و آلاینده ها و ذرات از 0.1 تا 100 نانومتر را شکار کرده و از بین خواهد برد. به وجود آمدن ایراد و پیدا کردن عیب در لوزم خانگی ایرادی است که انرژی بالایی را از شما خواهد گرفت و هزینه ی زیادی را برایتان به همراه خواهد داشت؛ اما ماشین لباسشویی دوو DWK-7114 با بهره گیری از سیستم عیب یاب هوشمند « Smart Diagnosis » مشکل به وجود آمده را به شما اطلاع خواهد داد و با وجود این سیستم لازم نیست برای ایرادات جزئی از سرویس کار کمک بگیرید بلکه نرم افزار قرار گرفته بر روی موبایل هوشمندتان شما را راهنمایی خواهد کرد تا ایراد را رفع کنید. تنوع برنامه ها بر روی ماشین لباسشویی بسیار با اهمیت است ، این تنوع باعث خواهد شد بر اساس لباسی که قرار است شسته شود برنامه را انتخاب کنید تا بیشترین تمیز کنندگی و کمترین آسیب را در لباسی که قرار است شسته شود شاهد باشید؛ ماشین لباسشویی DWK-7114 دارای 9 برنامه است که با توجه به نیاز می توانید هر کدام را انتخاب نمایید.نمایش بیشتر
نمایش کمتر
نقد و بررسی

طراحی شیک و جذاب

دیزاین و طراحی ماشین لباسشویی

خرید ماشین لباسشویی که دارای امکانات متنوع و جدید و طراحی جذابی که شاهکاری هنری را از یک برند به نمایش بگذارد، جذابیت بالایی را برایتان به همراه خواهد داشت . ماشین لباسشویی DWK-7114 دوو از جمله ماشین لباسشویی هاییست که دارای طراحی درب از جلو می باشد؛ نمای زیبای درب با شیشه ی روشن ادغام شده است تا دیدن فضای داخلی درام امکان پذیر باشد. بر طبق معمول اکثر ماشین لباسشویی های درب از جلو امکاناتی نظیر محفظه مواد شوینده ، پیچ ولومی انتخابگر و امکان تنظیمات اضافی برای برنامه ها از قبیل تنظیم دما و تنظیم سرعت چرخش بر روی قسمت بالایی ماشین لباسشویی DWK-7114 قرار گرفته اند. از روی درب شیشه ای و یا با باز کردن درب شاهد درام الماسه « Star Drum » خواهید بود که با طراحی هوشمندانه و سوراخ های ریزش علاوه بر بخشیدن نمایی زیبا به ماشین لباسشویی ، عمل شستشو را نیز با دقت بالا و آسیب بسیار کم به لباس ها انجام می دهد. ماشین لباسشویی DWK-7114 در دو رنگ سفید و نقره ای تولید شده است و شما با توجه به سلیقه و فضای خانه یتان می توانید هر کدام را انتخاب نمایید. این ماشین لباسشویی دارای ظرفیت 7 کیلوگرم است و دارای ابعاد 600×600×850 میلیمتر می باشد و دهانه درب 300 میلیمتر است.
خرید ماشین لباسشویی دوو DWK-7114 و موتور دایرکت درایو

موتور Inverter Direct Drive

استفاده مداوم از هر وسیله ای سبب خواهد شد مواردی از این وسیله بیشتر از همه اهمیت یابد، در ماشین لباسشویی باید مصرف انرژی ، میزان تولید صدا و میزان لرزش پایین باشد تا حضور مداوم آن در آشپزخانه آرامش را از محیط نگیرد. قطعه ای که در این بخش اهمیت دارد موتور ماشین لباسشویی است، ماشین لباسشویی DWK-7114 به کمپرسور دایرکت درایو « Inverter Direct Drive » تجهیز شده، در این کمپرسور تسمه حذف و عملکرد نیز بهبود یافته است. قطعات اضافی در این موتور حذف گردیده و این سبب کم صدا و بدون لرزش شدن ماشین لباسشویی DWK-7114 می شود. حذف قطعات سبب خواهد شد اصطکاک کمی در بین اجزای باقی مانده ایجاد شود و سایش در آنها پایین خواهد آمد ، در نتیجه ی آن عمر کمپرسور افزایش خواهد یافت. حذف تسمه سبب ارتباط مستقیم موتور و دیگ شده است و لرزش و صدا کاهش می یابد ، از دیگر دست آورد های این عمل کاهش مصرف انرژی در ماشین لباسشویی DWK-7114 است.
تکنولوژی نانوسیلور « Nano silver »

Nano silver در لباسشویی دوو

تکنولوژی با ارزشی که در ماشین لباسشویی DWK-7114 مورد استفاده قرار گرفته است ، تکنولوژی نانوسیلور « Nanosilver » می باشد، اساس کار در این تکنولوژی یون های نقره و خواص این یون هاست؛ اندازه یون نقره از 0.1 نانومتر تا 100 نانومتر متغیر است و ذرات بزرگ تر این قابلیت را دارند که به ذرات ریز تبدیل شوند . پس از شکسته شدن و خورد شدن ذرات به اندازه های ریز ، به میکروب ها ، باکتری ها و مواد آلرژی بخش نفوذ کرده و آنها را از بین می برد. مدت استفاده از این ذرات و ماندگاری آنها تا 10 سال است و در این مدت کارشان را به شیوه ی احسن انجام خواهند داد.

 با این تفاسیر لباسشویی DWK-7114 با بهره گیری از تکنولوژی نانو سیلور لباس ها را استریل ، عاری از باکتری و بدون بو تحویل خواهد داد؛ عمر دیگ بالا و صرفه جویی در مصرف انرژی از دیگر دستاورد های این تکنولوژی است.


فناوری اکو بابل « Eco Bubble »

فناوری Eco Bubble

در ساخت ماشین لباسشویی دوو DWK-7114 از فناوری اکو بابل « Eco Bubble » استفاده شده است. توسط این فناوری لباس ها با حباب شسته خواهند شد، قبل از اینکه ماد شویند و آب وارد محفظه دیگ شوند با هوا مخلوط می گردند؛ در هنگام ترکیب از فرمول های خاص استفاده خواهد شد تا حباب ایجاد شده اثر پاک کنندگی داشته باشد. تکنولوژی Eco Bubble سبب می شود حباب ها 40 برابر زودتر از مواد شوینده ی عادی وارد الیاف پارچه شود و در آن نفوذ خواهند کرد ، لکه ها و ذرات کثیف به سرعت پاک خواهند شد. با این فناوری لازم نیست آب گرم باشد تا اثر بخشی بالایی داشته باشد. قبل از اینکه مواد شوینده وارد دیگ شود با آب و هوا ترکیب خواهد شد، این یعنی ماده ی شوینده ای به ص.ورت مستقیم وارد دیگ نخواهد شد، با این وجود نگران ماندن لکه بر روی لباس هایی که با ماشین لباسشویی دوو DWK-7114 شسته خواهند شد نباشید.

درام الماسه « Star Drum»

تولید ماشین لباسشویی دوو DWK-7114 همراه با دیگ الماسه این را ثابت خواهد کرد که شستشوی مداوم لباس ها با این لباسشویی سبب آسیب رسیدن به پارچه و فرسوده شدن زود هنگام آنها نخواهد شد. شما می توانید همه لباس ها را در این ماشین لباسشویی قرار دهید و شاهد شستشوی نرم آنها داخل این دیگ باشید، حتی لباس های ظریف و نازک با وجود این درام در امان خواهند بود و لباسشویی دوو DWK-7114 آسیبی به آنها وارد نمی کند. از برتری های این دیگ می توان به سوراخ های کوچک قرار گرفته بر روی آن اشاره کرد.


فناوری ها و امکانات اضافی

خرید ماشین لباسشویی DWK-7114 با فناوری هایی که در ساخت آن به کار رفته است و به آنها اشاره شد خالی از لطف نیست، اما امانات این لباسشویی به این ها ختم نخواهد شد و سیستم ها و گرینه های دیگری نیز دارد که ارزش خریدش را بالا خواهند برد. از سیستم های محبوب به کار رفته بر روی DWK-7114 سیستم عیب یاب هوشمند « Diagnosis » می باشد؛ با نصب نرم افزار مورد نیاز بر روی گجت هوشمند از جمله موبایل یا تبلتی که دارید ، می توانید سیستم هوشمند عیب یاب را مورد استفاده قرار دهید. با توجه به عیبی که پیش آمده است شما راهنمایی خواهید شد که آن را رفع نمایید و برای عیب های بزرگ باید با سرویس کار تماس بگیرید و از وی بخواهید به شما در رفع مشکل کمک کند. البته همین که مشخص می شود ایراد به وجود آمده مربوط به چیست یعنی بخشی از مشکل حل شده است. سیستم تاخیر در شستشو به شما این امکان را خواهد داد در زمان دلخواهتان زمان شروع چرخه شستشو را انتخاب کنید.

شستشو در 30 دقیقه ، شستشوی اقتصاوی ، شستشوی ضد چروک و ... از برنامه های کاربردی و خاص ماشین لباسشویی DWK-7114 هستند؛ در اکثر برنامه های شستشو امکان تنظیم دور خشک کن وجود دارد.

امکانات اضافی


کلام آخر

قیمت ماشین لباسشویی با توجه به امکاناتی که بر روی آن قرار گرفته و فناوری هایی که سود برده تعیین خواهد شد، اما مواردی پیش خواهد آمد فناوری ها به حدی زیادند که انتظار می رود قیمتی بالا به محصول اختصاص داده شده است، بسیار بالا باشد؛ اما ماشین لباسشویی DWK-7114 با وجود فناوری هایی همچون موتور دایرکت درایو ، تکنولوژی نانوسیلور ، سیستم عیب یاب هوشمند، دیگ الماسه و ... باز هم قیمت بسیار مناسبی دارد و شما می توانید با خرید آن از آوینتودات کام از قیمت مناسب ماشین لباسشویی DWK-7114 نیز بهره مند شوید و فناوری های برجسته آن را نیز در اختیار داشته باشید.

مشخصات فنی
 

عمومی

تولید‌کنندهdaewoo
کشور سازندهچین (اصلی)

مشخصات کلی

نام مدلDWK-7114
نوع لباسشوییدرب از جلو
ظرفیت لباسشویی7 کیلوگرم
لوله ورودی آب سرد و گرم

بله

برنامه

تعداد برنامه های لباسشویی9 عدد
قابلیت تنظیم سرعت چرخش

بله

قابلیت تنظیم دما

بله

شستشوی سریع

بله

شستشوی اقتصادی

بله

آبکشی اضافی

بله

ضد چروک

بله

پیش شستشو

بله

تاخیر در شستشو

بله

امکانات ویژه

قفل کودک

بله

نوع موتوردایرکت درایو « Inverter Direct Drive »
سیستم عیب یاب هوشمند

بله

زنگ پایان

بله

صفحه نمایش

صفحه نمایش

بله

نوع صفحه نمایشLED
شاخص زمان باقی مانده

بله

سطح صدا

میزان صدا در حالت شستشودسی بل
میزان صدا در حالت خشک کردندسی بل
بی صدا

بله

کم لرزش

بله

مصرف انرژی

برچسب انرژی+A
رتبه انرژی در حالت چرخشB

ویژگی های درب و مخزن

جنس درامدیگ الماسه نسل جدید « Star Drum » از جنس فولاد ضد زنگ
زاویه باز شدن درب180 درجه
اندازه دهانه درب32 سانتی‌متر

طراحی

ابعاد600×600×850 میلیمتر
رنگسفید, نقره ای
پایه های قابل تنظیم

بله

اقلام همراه

لوازم جانبی همراهلوله اتصال به آب شهری سرد و گرم, آچار چند کاره, کشوی مواد شوینده, پیچ های اتصال پایه, پایه های لباسشویی, دفترچه و برگه های راهنما, شلنگ یا لوله خروجی آب, محافظ لوله یا شلنگ, بسته بندی
نظرات کاربران
نظرات مشتری (5)
راهنمای استفاده از برنامه ها
امکانات و قابلیت
ارزش خرید در این قیمت
کیفیت بدنه
نوآوری و خلاقیت
استفاده آسان
طراحی ظاهری
زهرا خانم تو همین صفحه به راهنمای استفاده از لباسشویی و ترجمه ی برنامه ها لینک داده شده خودنتون مطالعه بفرمایید خیلی کمکتون میکنه. ممنونم از آوینتودات کام برای معرفی این مدل و مطالبی جذاب و کاربردی که نوشتین ، خسته نباشید. نظر توسط بهروز (ارسال شده در 1396/04/31)
برنامه های لبسشویی
طراحی ظاهری
امکانات و قابلیت
ارزش خرید در این قیمت
کیفیت بدنه
نوآوری و خلاقیت
استفاده آسان
یه ذره کار کردن با برنامه های این لباسشویی برام مشکله میشه تو این زمینه یکم بیشتر راهنمایی کنید و اطلاعات بیشتر بدید؟ نظر توسط زهرا مشهدی (ارسال شده در 1396/04/31)
طراحی
ارزش خرید در این قیمت
کیفیت بدنه
نوآوری و خلاقیت
استفاده آسان
طراحی ظاهری
امکانات و قابلیت
همه چیز این مدل عالیه فقط ای کاش کمپانی دوو یه زره بیشتر رو طراحی ظاهریش کار می کرد. نظر توسط سلاله (ارسال شده در 1396/04/31)
پیشنهاد خرید DWK-7114
طراحی ظاهری
امکانات و قابلیت
ارزش خرید در این قیمت
کیفیت بدنه
نوآوری و خلاقیت
استفاده آسان
چون من از این مدل خیلی راضیم خرید DWK-7114 از آوینتودات کام رو بهتوان پیشنهاد میدم. نظر توسط میثم شکری (ارسال شده در 1396/04/31)
سیستم عیب یاب هوشمند
ارزش خرید در این قیمت
کیفیت بدنه
نوآوری و خلاقیت
استفاده آسان
طراحی ظاهری
امکانات و قابلیت
لباسشویی قبلیمون که یه ارور می داد باید کلی تحقیق می کردم ببینم مشکلش چیه یا به یه تمیر کار میگفتیم بیاد و مشکلش رو حل کنه. اما تو این مدل خیلی زود از مشکل مطلع می شیم و حلش می کنیم. نظر توسط بهمنی (ارسال شده در 1396/04/31)
نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید: ماشین لباسشویی دوو 7 کیلویی DWK-7114
شما به این محصول چه امتیازی می‌دهید؟ *
  1 ستاره 2 ستاره 3 ستاره 4 ستاره 5 ستاره
کیفیت بدنه
نوآوری و خلاقیت
استفاده آسان
طراحی ظاهری
امکانات و قابلیت
ارزش خرید در این قیمت
راهنمای خرید

 

با توجه به مجوزهای دریافت شده و اطلاعات زیر به راحتی و با اطمینان کامل می توانید آسوده خرید کنید «بر روی تصاویر مجوزها برای استعلام گرفتن کلیک کنید

 

 
 • با توجه به اینکه احساس شما از خرید از کسب و کارهای اینترنتی دارای پروانه کسب فروشگاه های مجازی بهتر خواهد بود ؛ فروشگاه اینترنتی ما دارای پروانه کسب فروشگاه های اینترنتی مجازی است.

پروانه کسب فروشگاه مجازی 
 • آوینتو به عنوان استارتاپ برتر استان و غرب کشور در زمینه تجارت الکترونیک با حضور استاندار کردستان، استاندار خراسان شمالی و رئیس ارتباطات و فناوری اطلاعات استان کردستان برگزیده؛ معرفی و تقدیر شد.

استارتاپ برتر 
 • مدیر فروشگاه ما در سال 1397 به عنوان کارآفرین برتر استان کردستان معرفی و قدردانی شد.

کارآفرین برتر 
 • برای راحتی و ضمانت پرداخت اینترنتی ؛ آوینتو با بانک ملت و پارسیان قرارداد بسته است و از طریق این بانک ها « ملت و پارسیان » پرداخت اینترنتی را انجام می دهد.

کبرای آگاهی بیشتر کلیک کنید 
 • صلاحیت فروشگاه اینترنتی توسط نماد اعتماد الکترونیکی از طرف وزارت صنعت و معدن ، تائید می شود که فروشگاه اینترنتی آوینتو دارای نماد اعتماد الکترونیکی ستاره دار از وزارت صنعت، معدن و تجارت می باشد. برای مشاهده و استعلام گواهی نماد اعتماد دو ستاره لطفا روی تصویر مرتبط کلیک کنید.

نماد اعتماد الکترونیکی دو ستاره 
 • آوینتو با توجه به سابقه کاری دارای شرکت ثبت شده و معتبر از سال 93 است .

استعلام شرکت 
 • اضافه بر نماد الکترونیکی، فروشگاه اینترنتی آوینتو دارای نماد طلایی ساماندهی از وزارت ارشاد و ساماندهی رسانه های دیجیتال را دارا می باشد.

نماد تائید سامانه های دیجیتال 
 • اطلاعات خصوصی کاربران توسط مجوز SSL امنیت انتقال اطلاعات و رمز گذاری تضمین می شود. ، گواهینامه SSL را می توانید پیگیری کنید و اطلاعاتی درمورد راهنمای استفاده آن را مشاهده کنید .

گواهی ssl 
 • فروشگاه اینترنتی آوینتو به مشتری های خود امکان عوض کردن یا برگشت محصول تا 7 روز را مطابق شرایط ذکر شده می دهد . همچنین با خریداری هر محصول می توانید از خدمات و سرویس های خاص از جمله پرداخت در محل، تضمین کمترین قیمت، ارسال سریع و گارانتی اصالت کالا برخوردار شده و خرید اینترنتی مطمئنی را تجربه کنید .
 
 • شماره های تماس رند ، یکی دیگر از فاکتور های دیگر اعتماد است که برای آنها هزینه بسیاری صرف شده و نشان از اعتماد و ماندگاری فروشگاه است . شماره های ثابت : 08734267776 - 08734266766 و شماره های همراه : 09188888534 - 09188888957 - 09188888546 خرید خود را انجام دهید .
 
 
 
پرسش‌های محصول

پرسش‌های محصول

جستجو براساس ASC
پرسش
توسط : حسن در دی ۱۴۰۰
وقتتون بخیر قیمت این محصول بروز هست یا نه؟
هزینه ارسال برای تهران چقدر هست؟
53
پرسش
توسط : محمد تیرناز در فروردین ۱۴۰۱
سلام و خسته نباشید
در مورد اصالت محصولات میخواستم راهنما ی کنید
ایا واقعا محصولی که انتخاب میکنیم و ارسال میشه واقعا اصالت دارن و جز از دسته کالاهای تقلبی نیستند
ایا گارانتی که انجام میشه صحت و اصالت کالا را تایید میکنند
ممنون میشم راهنمایی کنید
45
پرسش
توسط : حسین اسحقی در فروردین ۱۴۰۱
با سلام و عرض خسته نباشید
آیا این محصول گارانتی دیگری هم به جز گارانتی 7 روز داره؟
30
پرسش
توسط : خانی در اردیبهشت ۱۴۰۱
باسلام و خسته نباشید.میخاستم بدونم قیمتهاتون ب روز هستن؟چون امروز ک من از شهرمون میپرسیدم حدودا پنج تومن بالاتر از اینی هس ک شما قیمت زدین
28
پرسش
توسط : رسول در اردیبهشت ۱۴۰۱
سلام نحوه پرداخت اگه طوریکه نوشتید درب منزل باشه خوبه.هم ما راحتیم هم شما.همینطوره؟
28
پرسش
توسط : یاسین در خرداد ۱۴۰۱
سلام، چجوری باید سفارش بدم؟ قیمت بروزش همینه دیگه؟
22
پرسش
توسط : جابر در اردیبهشت ۱۴۰۱
با سلام
جهت سفارش و خرید ، آیا قیمت ها بروز هست؟
20
پرسش
توسط : فاطمه در اردیبهشت ۱۴۰۱
با سلام. سوالم اینه چطور میتونم با پشتیبانی تماس بگیرم؟ و دوم اینکه چطور میت.نم ضمانت کالا رو درخواست بدم؟
2
شما ممکن است به محصولات زیر نیز علاقمند باشید