کولر گازی اینورتر ال جی سرد و گرم SSNH126T4A1 بزرگنمایی

کولر گازی اینورتر ال جی سرد و گرم LG 12000BTU SSNH126T4A1

LG Air Conditioner 12000BTU SSNH126T4A1 • ظرفیت 12000

 • منطقه آب و هوایی گرم T1

 • کمپرسور روتاری

 • کم مصرف و کم صدا

 • راه اندازی مجدد خودکار

 • دارای Sleep Mode

 • نوسان خودکار باله

 • کویل کاملا مسی

 • تمیز کننده خودکار

 • سیستم کاهنده رطوبت
موجود شد به من اطلاع بده

دسترسی: ناموجود

lg

تخفیفات ویژه و جدید اینستاگرام

فالو کنید :)

ارسال سریع یک تا سه روز

سرعت ارسال

هفت روز تضمین تعویض کالا

ضمانت خرید

پرداخت پول در محل بعد تست

❌ پرداخت بعد از تست

نیم نگاهی به کولر گازی اینورتر ال جی سرد و گرم LG Air Conditioner 12000BTU SSNH126T4A1 پنل:SSNH126T4A1 - موتور:SSLH126T4A1کولر گازی سرد و گرم ال جی اس اس اِن اچ 126 تی 4 ای 1 «LG SSNH126T4A1» از مدل‌های جدید و اینورتر کمپانی ال جی است که کیفیت بدنه و کارایی بالایی دارد. موردی که باعث شده این کولر گازی از کولرهای مشابه، متمایز باشد؛ مزیت کم مصرف بودنش است و در این مسیر حتی توانسته برچسب انرژی A+++ را هم دریافت کند. این اتفاق به معنی کاهش هزینه های مصرف برق است که با خرید کولر گازی ال جی SSNH126T4A1 عایدتان خواهد شد. ظرفیت این مدل کولر گازی برابر با 12000 است و خانه‌هایی با متراژ 10 تا 18 متر مربع را به سادگی خنک خواهد کرد. اگر در گرمای تابستان به دنبال جایی با آب و هوای بهاری هستید، اتاقتان با کولر گازی ال جی SSNH126T4A1 بهترین جا برای استراحت است که با توان پرتاب باد تا 12 متر و امکانات متنوع، یکی از بهترين كولر گازي های ال جی است.‌ از امکاناتی که ال جی این اسپلیت 12 هزارش را به آن مجهز کرده باید به حالت خواب «Sleep mode» اشاره کنیم. خیلی خلاصه اگر بخواهیم این ویژگی را توضیح دهیم باید بگوییم ال جی با الگوگیری از روند خواب طبیعی در طول شب، توانسته خواب شیرینی به شما و مخصوصا کودکانتان هدیه دهد. مورد دیگر داشتن قابلیت راه اندازی مجدد «Auto Restart» پس از هر بار قطع شد شدن جریان برق است که برنامه‌های تنظیم شده را همچنان ادامه خواهد داد. باله ای که مسیر هوا را بالا و پایین می‌کند مانند اکثر کولر گازی های ال جی، خودکار است و با عنوان نوسان خودکار «Auto Swing» بر روی ریموت کنترل دیده می شود. این مدل هم مانند انواع کولر گازی ال جی دارای کویل کاملا مسی «Full Copper Coil» است که نسبت به آلومینیومی اش ضمن محکم تر بودن، تمیز کردن آسان تری هم دارد. کمپرسور روتاری «Rotary Compressor» این کولر گازی هم از طرف دیگر به مزایایش افزوده که صدای کمتری به نسبت سایر کمپرسور ها دارد، به‌علاوه در مورد مصرف برق هم به صرفه تراست.‌ با ما در ادامه ی نقد و بررسی کولر گازی ال جی SSNH126T4A1 در آوینتو دات کام همراه باشید.


نمایش بیشتر
نمایش کمتر
نقد و بررسی

نقد و بررسی مدل کولر گازی اینورتر ال جی سرد و گرم

کولر گازی سرد و گرم ال جی اس اس اِن اچ 126 تی 4 ای 1 «LG SSNH126T4A1» از مدل‌های جدید و اینورتر کمپانی ال جی است که کیفیت بدنه و کارایی بالایی دارد. موردی که باعث شده این کولر گازی از کولرهای مشابه، متمایز باشد؛ مزیت کم مصرف بودنش است و در این مسیر حتی توانسته برچسب انرژی A+++ را هم دریافت کند. این اتفاق به معنی کاهش هزینه های مصرف برق است که با خرید کولر گازی ال جی SSNH126T4A1 عایدتان خواهد شد. ظرفیت این مدل کولر گازی برابر با 12000 است و خانه‌هایی با متراژ 10 تا 18 متر مربع را به سادگی خنک خواهد کرد. اگر در گرمای تابستان به دنبال جایی با آب و هوای بهاری هستید، اتاقتان با کولر گازی ال جی SSNH126T4A1 بهترین جا برای استراحت است که با توان پرتاب باد تا 12 متر و امکانات متنوع، یکی از بهترين كولر گازي های ال جی است.‌

طراحی و ساختار

کولر گازی اینورتر ال جی سرد و گرم

ال جی گاهی طراحی‌های حرفه‌ای و آنچنانی رو محصولاتش پیاده می‌کند و گاهی هم نگارگری ساده را ترجیح می‌دهد. به نظر می‌رسد کولر گازی اسپلیت ال جی SSNH126T4A1 هم در دسته ی دوم قرار گرفته که با یونیت داخلی بی آلایش و ساده ای در این مدل اسپلیت رو به رو هستیم.‌ البته سفیدی روی این کولر گازی به همراه طراحی ساده اش خوب با هم جور شده که حسی مدرن را در خانه‌یتان پدید می آورد. تنها نواری که شامل چند لامپ نشانگر است را در سمت راست پنل دیواری می توانیم ببینیم که با روشن شدنشان، خبر از فعال بودن حالت و برنامه‌های تنظیم شده می دهند. طبق معمول امضای شرکت lg را هم بر روی بدنه‌ی اسپلیت SSNH126 می توانیم ببینیم. با روشن کردن اسپلیت، دریچه ی خروجی هوا هم باز می‌شود. باله های تنظیم باد چپ و راست در این اسپلیت ال جی به صورت دستی قابل تنظیم شدن هستند اما می‌توان باله ی هدایت کننده‌ی بالا و پایین جریان هوا را به وسیله ی قابلیت نوسان خودکار «Auto Swing» حرکت داد. به وسیله ی این کنترل بدون سیم می‌توان حالت های خنک کننده و یا گرمایش را انتخاب کنید، دما را افزایش و یا کاهش دهید و حتی مدت زمان برنامه‌ها را به دلخواه خود تغییر دهید. داشتن نمایشگر ال سی دی بر روی ریموت کنترل، تمام حالت های فعال شده را نمایش می دهد

زیبایی در سادگی است! کولر گازی اینورتر ال جی هم با طراحی و ساختار زیبا و مهم تر از همه مقاوم و با دوام، ضمن کارایی راضی کننده، دکور خانه تان را هم سر و سامان می‌دهد.

کولر گازی اینورتر ال جی سرد و گرم

همانطور‌که می‌دانید، واحد خارجی در محیط بیرونی قرار می‌گیرد پس باید بدنه اش به گونه ای باشد که در برابر باد و باران، محافظ خوبی برای قطعات داخلی باشد. توجه ی ال جی به این نکات با توجه به سابقه ی دیرینه اش، دور از انتظار نیست.‌ کولر lg دارای کویل کاملا مسی «Full Copper Coil» می باشد، اما کویل چیست؟ کویل لوله های مارپیچی در اواپراتور و کندانسور است که بر خلاف مدل‌های قدیمی تر آلومینیومی، در این دستگاه شاهد وجود کویل مسی هستیم.

6 مقایسه‌ی کویل مسی و کویل آلومینیومی:

1. گرمادهی بیشتر به نسبت کویل آلومینیومی دارد.

2. اگر چه هر دو نوع کویل زنگ می‌زنند اما به سادگی میتوان کویل مسی را تمیز کرد و از خورده شدنش جلوگیری کرد، اما کویل آلومینیومی نگه داری و تمیز کنندگی سخت تری دارد که در نهایت نیاز به تعویض کردن پیدا خواهد کرد.

3. مورد دیگر اینکه کویل مسی به نسبت کویل آلومینیومی، فلز بیشتری برای مارپیچ شدن نیاز دارد.

4. همانطور‌که حدس می زنید، کویل مسی کمی قیمت گران تری در مقایسه با کویل آلومینیومی دارد.

5. حتما می دانید کویل مسی قوی تر از نوع آلومینیومی اش است، از این رو با دوام تر هم می‌باشد

6. مورد آخر اینکه برخلاف کویل آلومینیومی، به سادگی می‌توان کویل مسی را در همان محل نصب کمپرسور تعمیر کرد.‌

اسرار مصرف کمتر انرژی کولر گازی

حتما با واژه ی اینورتر آشنایی دارید و می‌دانید صرفا بر روی مصرف کمتر انرژی در هر محصول مانور می‌زند. تحقیقات نشان می‌دهد کولرهای اینورتر از 20 تا60 درصد در کاهش هزینه ی مصرف برق نقش دارند. کولر ال جی SSNH126T4A1 هم با داشتن قابلیت اینورتر، لقب كولر گازي كم مصرف را از ما دریافت می‌کند. اگر کنجکاوید بدانید اینورتر چرا این ‌قدر مهم است؟ باید بگوییم مصرف کمتر انرژی توسط یک برد الکترونیکی صورت می‌گیرد. در انواع کولر گازی غیر اینورتر، هر بار دمای محیط به حد تعیین شده ی ما برسد، اسپلیت به صورت خودکار خاموش می‌شود. سپس بعد از گرم شدن دوباره ی محیط، دستگاه هم روشن شده و شروع به کار می‌کند. عمل استارت در هر وسیله بیشتر مصرف برق را دارد پس روشن شدن هر بار اسپیلت هم هزینه ی برق را افزایش می دهد. اما کاری که ال جی با قرار دادن برد الکترونیکی کرده، خاموش نشدن کولر اسپیلت است. در کولر گازی اسپیلت ال جی SSNH126T4A1،هنگامی که دمای محیط خنک شد به جای خاموش شدن، دستگاه به صورت اتومات از دور کمتر موتور استفاده می‌کند و مصرفش به شدت کاهش می یابد. به همین دلیل هنگام خريد كولر گازي از آوینتو دات کام توجه به اینورتر بودن دستگاه را فراموش نکنید. حتی برای اطلاعات بیشتر می‌توانید راهنمای خرید کولر گازی را هم مطالعه نمایید.

اسپلیت اینورتر ال جی SSNH126، با برچسب انرژی A+++ که باعث پرداخت بهای برق‌ کمتر می‌شود، بیشتر خود را در دل جا می‌دهد.

کولر گازی اینورتر ال جی سرد و گرم

کارایی و عملکرد

نوع کمپرسور کولر اسپیلت ال جی SSNH126، از نوع روتاری «Rotary Compressor» است. همانطور‌که از اسمش پیداست، این کمپرسور می‌تواند از طریق گردش تیغه ها فشرده سازی گاز مبرد را انجام دهد. تیغه ها 360 درجه می چرخند و گاز مبرد با فشار به سمت لوله ی خروجی می رود. از مزایای این کمپرسور باید به مصرف کمتر به نسبت نوع پیستونی و تولید صدای کمتر اشاره کنیم. تولید قدرت سرمایش در این کولر گازی به 12000BTU می‌رسد که خانه‌هایی با متراژ 10 تا 18 متر مربع را به سادگی خنک خواهد کرد. البته ظرفیت های دیگر یعنی ال جی SSNH246T4A1 و ال جی SSNH186T4A1 هم در سایت آوینتو دات کام وجود دارند که توانایی بیشتری در خنک سازی محیط های بزرگتر دارند. از حالت هایی که کمپرسور از پس انجام آنها بر می آید باید به قدرت سرمایشی، گرمایشی، خنک کنندگی با زدودن رطوبت، تنها پنکه و حالت اتوماتیک اشاره کنیم که بر روی ال سی دی ریموت کنترل می‌توان حالت های فعال شده را دید. این کولر گازی همچنین توانایی پرتاب باد بالا (12 متر) دارد تا سریعا اتاق را خنک کند.

قدرت سرمایشی و گرمایشی بالا به کمک کمپرسور روتاری کولر گازی دو تیکه ال جی SSNH126T4A1، دستتان را برای انتخاب دلخواه دمای محیط باز نگه می دارد که برای حالت خنک کننده دما از 18 تا 31 درجه ی سانتی گراد و برای حالت گرم از 16 تا 31 درجه ی سانتی گراد قابل تغییر است.

کولر گازی اینورتر ال جی سرد و گرم

از توابعی که در این کولر گازی اینورتر موجود هستند باید به حالت معروف و پر طرفدار خواب «Sleep mode» اشاره کنیم که بر اساس روند خواب طبیعی انسان در طول شب برنامه ریزی شده تا خواب شیرینی را تجربه کنید. قابلیت راه اندازی مجدد «Auto Restart» بیشتر به درد مواقعی می‌خورد که برق قطع می‌شود. با این امکان پس از وصل شدن جریان برق کولر گازی می‌تواند به صورت خودکار روشن شده و به برنامه و دمای انتخاب شده ادامه دهد پس نیازی به تنظیم مجدد نخواهد بود.

نگاه کلی

معمولا چه ملاکی برای خرید کولر گازی در نظر می‌گیرد؟ اگر برای خرید اسپیلت راهنمایی می‌خواهید همانطور‌که گفیتم توجه به اینورتر بودن مهم است که خوشبختانه کولر گازی lg اس اس ان اچ 126، این مزیت را همراهش دارد پس خیالتان را از بابت هزینه ی مصرف برق آسوده خواهد کرد. مورد دیگر داشتن کمپرسور روتاری است که به نسبت پیستونی ضمن تولید صدای کمتر، مصرف کمتری هم دارد. استفاده از کویل مسی هم یکی دیگر از مزایای این کولر گازی ال جی است است تا عمر دستگاه را بالاتر ببرد. اگر برای خنک کردن منزل نقلی تان به اسپلیت پر توان نیاز دارید، خرید ظرفیت 12000BTU این مدل کولر گازی را پیشنهاد می کنیم.

مشخصات فنی
 

عمومی

تولید‌کنندهlg
کشور سازندهترکیه, قطعات کره
انتخاب رنگسفید

مشخصات کلی

شناسه کالا۲۸۰۰۰۰۱۱۱۹۳۵۴
نوع کولر گازیدیواری
نام مدلSSNH126T4A1
نوع استفادهسرمایشی, گرمایشی

ظرفیت

ظرفیت کل کولرگازی12000Btu/hr

مشخصات پنل داخلی

تعداد پنلتک پنل
چراغ نشانگر

بله

تمیز كننده ی خودكار

بله

مشخصات موتور

نوع کمپرسورروتاری
اينورتر

بله

مارک کمپرسورLG
کشور سازندهترکیه
نوع گاز مصرفیR22

مصرف انرژی

برچسب انرژی+++A
منبع تغذیه240-220/50hz
نوع برق مصرفیتک فاز
ميزان مصرف انرژیکم مصرف
آمپر برق مصرفی کارکرد6.2 آمپر
آمپر برق مصرفی استارت8.1 آمپر

کارشناسی ناحیه و نصب

پشتیبانی متراژ مناسب10 تا 18 متر مربع
شرایط اب و هواییمعتدل و مرطوب
ناحیه کاربردT1

ویژگی های جریان هوا

قابلیت AIR FLOW (چپ و راست)دستی
قابلیت SWING (بالا و پایین)خودکار
قابلیت تعویض modeسرد, گرم, باد, چرخشی, خشک
قابلیت تنظیم سرعت فنکم, متوسط, زیاد
قدرت پرتاب باد12 متر

سایر امکانات

راه اندازی مجدد خودکار

بله

سیستم کاهنده رطوبت

بله

توضیحات ریموت کنترل

دارای کنترل از راه دور با نمایشگر LCD

حالت خواب

بله

صرفه جویی در مصرف انرژی

بله

عملکرد بی صدا

بله

اقلام همراه

اقلام همراه دفترچه راهنما, کنترل از راه دور, سیم و کابل, شاسی پنل, پیچ شاسی
نظرات کاربران
نظرات مشتری (5)
کولر اینورتر
امکانات و قابلیت
ارزش خرید در این قیمت
کیفیت بدنه
نوآوری و خلاقیت
استفاده آسان
طراحی ظاهری
سلام و ممنون از سایت خوبتون، نقد و بررسی خوب و مفیدی بود. به نظر منم کولر گازی باید اینورتر باشه تا مصرفش بیاد پایین نظر توسط Mhmd-60 (ارسال شده در 1396/02/23)
راهنمای خرید کولر گازی اسپلیت
امکانات و قابلیت
ارزش خرید در این قیمت
کیفیت بدنه
نوآوری و خلاقیت
استفاده آسان
طراحی ظاهری
با سلام من خودم از آوینتو دات کام این اسپلیت رو خریدم و مصرف خیلی کمی داره نظر توسط بهرام نوروزی (ارسال شده در 1396/02/23)
خرید اسپلیت ال جی
امکانات و قابلیت
ارزش خرید در این قیمت
کیفیت بدنه
نوآوری و خلاقیت
استفاده آسان
طراحی ظاهری
این مدل با ظرفیت های دیگه ش قدرت سرمایش خوبی داره داداشم گرفته منم میخوتم از این مدل بگیرم. فقط یه سوال اینکه واقعا کم مصرف هست؟ نظر توسط احسان همت (ارسال شده در 1396/02/23)
قیمت اسپلیت ال جی
امکانات و قابلیت
ارزش خرید در این قیمت
کیفیت بدنه
نوآوری و خلاقیت
استفاده آسان
طراحی ظاهری
به نظرم قیمتش مناسبه چون با اینجا قیمتا یه تومن حتی بیشترم اختلاف داره. میخرمش نظر توسط مهسا نوری (ارسال شده در 1396/02/23)
کولر گازی SSNH126T4A1
کیفیت بدنه
نوآوری و خلاقیت
استفاده آسان
طراحی ظاهری
امکانات و قابلیت
ارزش خرید در این قیمت
قدرت سرمایشی خوبی داره و امکاناتش هم کافی هست نظر توسط علی مقدم (ارسال شده در 1396/02/23)
نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید: کولر گازی اینورتر ال جی سرد و گرم LG 12000BTU SSNH126T4A1
شما به این محصول چه امتیازی می‌دهید؟ *
  1 ستاره 2 ستاره 3 ستاره 4 ستاره 5 ستاره
طراحی ظاهری
امکانات و قابلیت
ارزش خرید در این قیمت
کیفیت بدنه
نوآوری و خلاقیت
استفاده آسان
راهنمای خرید

 

با توجه به مجوزهای دریافت شده و اطلاعات زیر به راحتی و با اطمینان کامل می توانید آسوده خرید کنید «بر روی تصاویر مجوزها برای استعلام گرفتن کلیک کنید

 

 
 • با توجه به اینکه احساس شما از خرید از کسب و کارهای اینترنتی دارای پروانه کسب فروشگاه های مجازی بهتر خواهد بود ؛ فروشگاه اینترنتی ما دارای پروانه کسب فروشگاه های اینترنتی مجازی است.

پروانه کسب فروشگاه مجازی 
 • آوینتو به عنوان استارتاپ برتر استان و غرب کشور در زمینه تجارت الکترونیک با حضور استاندار کردستان، استاندار خراسان شمالی و رئیس ارتباطات و فناوری اطلاعات استان کردستان برگزیده؛ معرفی و تقدیر شد.

استارتاپ برتر 
 • مدیر فروشگاه ما در سال 1397 به عنوان کارآفرین برتر استان کردستان معرفی و قدردانی شد.

کارآفرین برتر 
 • برای راحتی و ضمانت پرداخت اینترنتی ؛ آوینتو با بانک ملت و پارسیان قرارداد بسته است و از طریق این بانک ها « ملت و پارسیان » پرداخت اینترنتی را انجام می دهد.

کبرای آگاهی بیشتر کلیک کنید 
 • صلاحیت فروشگاه اینترنتی توسط نماد اعتماد الکترونیکی از طرف وزارت صنعت و معدن ، تائید می شود که فروشگاه اینترنتی آوینتو دارای نماد اعتماد الکترونیکی ستاره دار از وزارت صنعت، معدن و تجارت می باشد. برای مشاهده و استعلام گواهی نماد اعتماد دو ستاره لطفا روی تصویر مرتبط کلیک کنید.

نماد اعتماد الکترونیکی دو ستاره 
 • آوینتو با توجه به سابقه کاری دارای شرکت ثبت شده و معتبر از سال 93 است .

استعلام شرکت 
 • اضافه بر نماد الکترونیکی، فروشگاه اینترنتی آوینتو دارای نماد طلایی ساماندهی از وزارت ارشاد و ساماندهی رسانه های دیجیتال را دارا می باشد.

نماد تائید سامانه های دیجیتال 
 • اطلاعات خصوصی کاربران توسط مجوز SSL امنیت انتقال اطلاعات و رمز گذاری تضمین می شود. ، گواهینامه SSL را می توانید پیگیری کنید و اطلاعاتی درمورد راهنمای استفاده آن را مشاهده کنید .

گواهی ssl 
 • فروشگاه اینترنتی آوینتو به مشتری های خود امکان عوض کردن یا برگشت محصول تا 7 روز را مطابق شرایط ذکر شده می دهد . همچنین با خریداری هر محصول می توانید از خدمات و سرویس های خاص از جمله پرداخت در محل، تضمین کمترین قیمت، ارسال سریع و گارانتی اصالت کالا برخوردار شده و خرید اینترنتی مطمئنی را تجربه کنید .
 
 • شماره های تماس رند ، یکی دیگر از فاکتور های دیگر اعتماد است که برای آنها هزینه بسیاری صرف شده و نشان از اعتماد و ماندگاری فروشگاه است . شماره های ثابت : 08734267776 - 08734266766 و شماره های همراه : 09188888534 - 09188888957 - 09188888546 خرید خود را انجام دهید .
 
 
 
پرسش‌های محصول

پرسش‌های محصول

جستجو براساس ASC
پرسش
توسط : حسن در دی ۱۴۰۰
وقتتون بخیر قیمت این محصول بروز هست یا نه؟
هزینه ارسال برای تهران چقدر هست؟
56
پرسش
توسط : محمد تیرناز در فروردین ۱۴۰۱
سلام و خسته نباشید
در مورد اصالت محصولات میخواستم راهنما ی کنید
ایا واقعا محصولی که انتخاب میکنیم و ارسال میشه واقعا اصالت دارن و جز از دسته کالاهای تقلبی نیستند
ایا گارانتی که انجام میشه صحت و اصالت کالا را تایید میکنند
ممنون میشم راهنمایی کنید
54
پرسش
توسط : حسین اسحقی در فروردین ۱۴۰۱
با سلام و عرض خسته نباشید
آیا این محصول گارانتی دیگری هم به جز گارانتی 7 روز داره؟
37
پرسش
توسط : خانی در اردیبهشت ۱۴۰۱
باسلام و خسته نباشید.میخاستم بدونم قیمتهاتون ب روز هستن؟چون امروز ک من از شهرمون میپرسیدم حدودا پنج تومن بالاتر از اینی هس ک شما قیمت زدین
33
پرسش
توسط : رسول در اردیبهشت ۱۴۰۱
سلام نحوه پرداخت اگه طوریکه نوشتید درب منزل باشه خوبه.هم ما راحتیم هم شما.همینطوره؟
25
پرسش
توسط : مجید در فروردین ۱۴۰۱
برای نصب کولر از چه طریقی باید اقدام نمود.
20
پرسش
توسط : یاسین در خرداد ۱۴۰۱
سلام، چجوری باید سفارش بدم؟ قیمت بروزش همینه دیگه؟
17
پرسش
توسط : جابر در اردیبهشت ۱۴۰۱
با سلام
جهت سفارش و خرید ، آیا قیمت ها بروز هست؟
16
پرسش
توسط : فاطمه در اردیبهشت ۱۴۰۱
با سلام. سوالم اینه چطور میتونم با پشتیبانی تماس بگیرم؟ و دوم اینکه چطور میت.نم ضمانت کالا رو درخواست بدم؟
7
۱۰
کیفیت ساخت
۹
طراحی و زیبایی
۹
امکانات و قابلیت ها
۱۰
ارزش نسبت به قیمت

نقاط قوت

کمپرسور روتاری کم مصرف و کم صدا
دارای Sleep Mode
سیستم Auto Restart

نقاط ضعف

عدم تولید سرمایش سریع
شما ممکن است به محصولات زیر نیز علاقمند باشید