کولر گازی ال جی سرد و گرم 12000 LG AIR CONDITIONER AK12SIT بزرگنمایی

کولر گازی ال جی سرد و گرم 12000 LG AIR CONDITIONER AK12SIT

12000 LG AIR CONDITIONER AK12SIT • ظرفیت 12000 بی تی یو

 • فیلتر محافظ دوگانه

 • کنترل جریان هوا

 • پره طلایی ضد سایش

 • حالت Deep Sleep

 • کمپرسور روتاری

 • متراژ مناسب 10-18

 • قدرت پرتاب باد 15

 • نصب و راه اندازی راحت

 • دارای چراغ نشانگر
موجود شد به من اطلاع بده

دسترسی: ناموجود

lg

تخفیفات ویژه و جدید اینستاگرام

فالو کنید :)

ارسال سریع یک تا سه روز

سرعت ارسال

هفت روز تضمین تعویض کالا

ضمانت خرید

پرداخت پول در محل بعد تست

❌ پرداخت بعد از تست

نیم نگاهی به کولر گازی ال جی سرد و گرم 12000 LG AIR CONDITIONER AK12SITکولر گازی ای کی 12 اس آی تی «AK12SIT» از اسپلیت های دیواری با کیفیت شرکت ال جی می باشد که در دو حالت سرمایش و گرمایش قابل استفاده است و مانند تمامی کولرهای دیواری، دو یونیت داخلی و خارجی، اعضای آن را تشکیل داده اند. واحد اپراتور یا اصلی این کولر گازی LG با ظرفیت 12000BTU در داخل منزل و بخش دیگر آن نیز در فضای باز نصب می شوند که همانند یک عصای جادوگری باد خنک را در منزل شما به راه می اندازند. کولرهای گازی ال جی ساختاری خاص دارند که اگر یکی از این دستگاه ها را انتخاب کرده اید، نیمی از راه را درست رفته اید. در ابتدا ما با ویژگی هایی همچون پوشش گلد فیلن «Gold Fin» و فیلتر محافظت دوگانه «Dual Protection Filter» مواجه شدیم که ظاهرا این پوشش طلایی رنگ بر روی یونیت خارجی یعنی موتور که از نوع روتاری «Rotary» می باشد، از خوردگی و سایش جلوگیری می کند یعنی پوششی ضد خراب شدن بر روی مبدل های حرارتی است که افزایش دوام مبدل های حرارتی را تضمین می کند آنهم برای یک دوره بسیار طولانی. ال جی در این باره بسیار موفق عمل کرده چونکه به همین قانع نشده و با استفاده از فیلتر دوگانه، توانسته از ورود و رشد باکتری و گرد و غبار در داخل پنل ها جلوگیری به عمل آورد. اما حالا می خواهیم کمی هم قابلیت های پنل داخلی که به شکل فوق العاده زیبایی طراحی شده، را برایتان لیست کنیم؛ در ابتدا این مژده را بهتان بدهیم که پره های این پنل قابلیت پرتاب باد را تا 15 متر بدون در نظر گرفتن محیط دارند و این کمک می کند اتاقتان همیشه خنک باشد؛ از طرفی دیگر قابلیت باد افشانی 4 جهته «4-way Swing» کمک می کند تا هوای تصفیه شده و مطبوع در چهار جهت اصلی (بالا، پایین، راست، چپ) پخش شود.

از مزیت های اصلی این سیستم تصفیه هوای الجی می توان کنترل جریان هوا «Airflow Control» را نام برد که اگر بخواهید از کولر استفاده کنید مطمئنا این ویژگی را نیاز خواهید داشت. این قابلیت جریان هوای عمودی را در 6 مرحله یا حالت و جریان هوای افقی را در 5 حالت برایتان تنظیم می کند؛ همگام با این ها، شما می توانید با فعال سازی حالت خواب عمیق «Deep Sleep Mode» خوابی راحت داشته باشید چونکه این حالت در هر 30 دقیقه، یک بار درجه حرارت را افزایش می دهد و در نهایت با افزایش 2 درجه در هر ساعت فضایی مناسب و سرشار از آرامش برای خواب شما مهیا می سازد. نصب و راه اندازی این کولر گازی اسپلیت ال جی 12000 بسیار راحت است و ابعاد 1109 × 408 × 330 میلی متر برای واحد داخلی و ابعاد 1016 × 644 × 376 میلی متر برای یونیت خارجی در نظر گرفته شده است.نمایش بیشتر
نمایش کمتر
نقد و بررسی

نقد و بررسی مدل کولر گازی ال جی سرد و گرم

کولر گازی ای کی 12 اس آی تی «AK12SIT» از اسپلیت های دیواری با کیفیت شرکت ال جی می باشد که در دو حالت سرمایش و گرمایش قابل استفاده است و مانند تمامی کولرهای دیواری، دو یونیت داخلی و خارجی، اعضای آن را تشکیل داده اند. واحد اپراتور یا اصلی این کولر گازی LG با ظرفیت 12000BTU در داخل منزل و بخش دیگر آن نیز در فضای باز نصب می شوند که همانند یک عصای جادوگری باد خنک را در منزل شما به راه می اندازند. کولرهای گازی ال جی ساختاری خاص دارند که اگر یکی از این دستگاه ها را انتخاب کرده اید، نیمی از راه را درست رفته اید. در ابتدا ما با ویژگی هایی همچون پوشش گلد فیلن «Gold Fin» و فیلتر محافظت دوگانه «Dual Protection Filter» مواجه شدیم که ظاهرا این پوشش طلایی رنگ بر روی یونیت خارجی یعنی موتور که از نوع روتاری «Rotary» می باشد، از خوردگی و سایش جلوگیری می کند یعنی پوششی ضد خراب شدن بر روی مبدل های حرارتی است که افزایش دوام مبدل های حرارتی را تضمین می کند آنهم برای یک دوره بسیار طولانی. ال جی در این باره بسیار موفق عمل کرده چونکه به همین قانع نشده و با استفاده از فیلتر دوگانه، توانسته از ورود و رشد باکتری و گرد و غبار در داخل پنل ها جلوگیری به عمل آورد.

طراحی و ساختار

مسلما، طراحی پنل ها به ویژه پنل داخلی اسپلیت دیواری، نقش مهمی در زیباتر ساختن منزل شما خواهد داشت از این رو همواره سعی کنید با توجه به بودجه ای که در اختیار دارید، زیباترین پنل را برای اتاقتان انتخاب نمایید. دستگاه تصفیه هوای AK12SIT با دو پنل داخلی و خارجی که هر دو ساختاری خاص و منحصر بفرد دارند همراه است. یونیت داخلی این دستگاه، پنلی مستطیل شکل است با رنگ سفید و برجستگی هایی که زیبایی اش را دو چندان ساخته اند. تمامی قسمت های این پنل داخلی کولر گازی الجی با رنگ سفید آغشته شده اند اما در این میان پنل LED ها و راهنمایشان با رنگ مشکی در بالای دریچه ها به چشم می خورد که این ها تا حد زیادی به ریموت کنترل مربوط می شوند و به وسیله این دستگاه سفید کوچک، تنظیم می شوند. در زیر پوشش افقی که قابل باز شدن است و در داخل دریچه نصب شده، پره های کولر قرار گرفته اند که به گفته الجی، این پره ها قبل تنظیم در دو جهت افقی و عمودی هستند که در مورد اول 5 و مورد دوم 6 مرحله می باشد. پوشش بالای این پره ها، به علاوه اینکه از این اقلام در برابر گرد و غبار محافظت می کند همچنین باعث می شود تا پره ها در معرض دید نباشند.

کولر گازی ال جی سرد و گرم

واحد دیگر مربوط به این کولر گازی الجی، یونیت خارجی یا کمپرسور می باشد که از نوع ROTARY بوده و در داخل جعبه ای فلزی در فضای باز نصب می شود. این واحد ساختاری منحصر بفرد دارد و با پره های طلایی معروف به «Gold Fin» پوشش داده شده است. با گلد فین، کولر گازی AK12SIT جلوه ای حرفه ای به خودش گرفته چونکه دیگر مجبور نیستید از ابزارهای دیگر برای محافظت از موتور کولر استفاده کنید بلکه این پوشش با ترفندهایش، مبدل حرارتی را از خوردگی و سایش در امان نگه می دارد در واقع، گلد فین پوششی است بر روی مبدل های حرارتی که سطح مقاومت در برابر آسیب را بالا می برد البته این لایه پوشش دهنده می تواند سالیان سال این کار را انجام دهید بدون اینکه خودش آسیب ببیند.

کولر گازی ال جی سرد و گرم

کولر گازی AK12SIT با ظرفیت 12000 بی تی یو در طراحی اش نصب و راه اندازی آسان برای کاربر لحاظ شده است تا با کمترین هزینه ها و حداقل وقت و زمان بتوانید آن را در منزلتان راه اندازی کنید.

عملکرد پره ها و پرتاب باد

کولر گازی ال جی سرد و گرم

تا اینجا نیمی از راه را آمده ایم و طراحی دستگاه تهویه هوای ال جی را بررسی و تجزیه کردیم؛ اکنون نوبت میرسد به طراحی داخلی ترین قسمت های یونیت اصلی که اپراتور نامیده می شود و شامل پره ها است. تهویه هوا در کولرهای گازی به وسیله خنک کردن گاز انجام می شود و در این اسپلیت دیواری نیز طبق معمول، با تکمیل این دوره، پره های داخل اپراتور، هوای خنک شده از این طریق را به بیرون هدایت می کنند اما تنها این کافی نیست بلکه جهت پرتاب هوا و باد افشانی در سمت های مختلف هم در عملکرد کولر تا حد زیادی تاثیر گذار است. دانستن این مورد که کولر گازی AK12SIT می تواند هوا را در چهار جهت اصلی با حالت های مختلف پخش کند برای شما ضروری است. در ابتدا با یک ترفند جادوگری، همانطور که در شکل می بینید این پره ها هوا را در 4 جهت اصلی پخش می کنند و برد پرتاب این هوای خنک یا گرم 15 متر است که در این مراحل، مایع موجود در شاسی، بهینه سازی جریان هوا را به حداکثر می رساند و تخلیه هوا صورت می گیرد. این کولر که در ظرفیت های 18000 و 24000 نیز تولید شده، صرف نظر از اندازه و ظرفیت، هوای اتاق شما را همواره و به طور باور نکردنی، خنک نگه می دارد.

کنترل جریان هوا «Airflow Control» در دو حالت افقی و عمودی صورت می گیرد که در حالت افقی می توان در 5 مرحله آن به وسیله ریموت کنترل با نوسان کامل، تنظیم کرد که اجازه می دهد تهویه هوا برای خنک ساختن مناطق مختلف و خاص در یک زمان و دوره ای بسیار کوتاه صورت گیرد. همچنین کنترل جریان هوا در حالت عمودی از بالا به پایین، 6 مرحله دارد و در این جریانات وزش باد خنک در منزل شما، مصرف برق بسیار کمتری را به دنبال دارد و همچنان و در هر فصلی می توانید هوای تصفیه شده و بدون باکتری را تنفس کنید.

فیلترها و توابع راحتی

ال جی در زمینه تولید کولرها و اسپلیت های دیواری بسیار موفق عمل کرده است و تاکنون توانسته تا حد زیادی به خواسته های کاربران، جامه ی عمل بپوشاند. بسته به نوع محیطی که در آن زندگی می کنید ممکن است میکروب و باکتری های فراوانی در هوا و فضای اتاق شما وجود داشته باشند و تا حد زیادی تکثیر شوند و تنفس این مواد آسیب رسان باعث به وجود آوردن انواع بیماری های تنفسی و آلرژی می شوند؛ الجی برای پیشگیری از این مشکل یک فیلتر محافظت دوگانه «Dual Protection Filter» بر روی پره ها تعبیه ساخته که از ورود هر گونه گرد و خاک و باکتری به داخل فضای اتاق شما جلوگیری می کند. میزان عملکردی که برای این فیلتر در نظر گرفته شده است 10㎛ می باشد. با این فیلتر دیگر از گرد و خاک و مواد آلرژی زا در اتاق خوابتان خبری نیست. خبر دیگری که با شنیدنش خوشحال خواهید شد، وجود حالت خواب عمیق «Deep Sleep Mode» است. عملکرد این حالت به گونه ای است راس هر 30 دقیقه، 1 درجه به دمای اتاق اضافه می شود و در نهایت یعنی ساعات اواخر شب 2 درجه که این با تنظیم هوا، خوابی راحت و امن را برایتان به ارمغان می آورد؛ البته سر و صدای تولید شده در این پنل داخلی هم آزار دهنده نیست و اگر نگران مصرف برق نیستید، می توانید با خیال راحت تمام شب این اسپلیت را روشن نگه دارید.

کولر گازی ال جی سرد و گرم

جمع بندی

با هوای گرم تابستانی که در راه است خداحافظی کنید. کولر گازی ال جی AK-12SIT در ظرفیت های 12000، 18000 و 24000 بی تی یو با دو پنل بسیار مقاوم و زیبا تولید و طراحی شده است. پنل داخلی یا واحد اصلی این کولر گازی 12000 الجی پره های قابل تغییر جهت را در خودش نگه داشته که در حالت های عمودی و افقی قابلیت تنظیم جهت را برای وزش باد دارند، از طرفی دیگری کندانسور یا کمپرسور روتاری این کولر گازی دیواری مجهز به پوشش Gold Fin است که در برابر خوردگی ناشی از رطوبت و حرارت از آن محافظت می کند. این کولر گازی مجهز به حالت خواب و ریموت کنترل پیشرفته می باشد. شما می توانید با توجه به سلیقه خودتان و البته بسته به شرایط جوی و مساحت منزلتان هر کدام از این کولرهای گازی را از آوینتو دات کام تهیه نمایید.

مشخصات فنی
 

عمومی

تولید‌کنندهlg
کشور سازندهترکیه, قطعات کره

مشخصات کلی

شناسه کالا۲۸۰۰۰۰۱۱۱۸۶۴۷
نوع کولر گازیدیواری
نام مدلAK12SIT
نوع استفادهسرمایشی, گرمایشی

ظرفیت

ظرفیت کل کولرگازی12000Btu/hr
ظرفيت سرمايش2Ton
ظرفيت گرمايش2Ton

مشخصات پنل داخلی

تعداد پنلتک پنل
چراغ نشانگر

بله

جنس بدنهپلاستیکی, فلزی

مشخصات موتور

نوع کمپرسورروتاری
مارک کمپرسورLG
کشور سازندهترکیه
پره های ضد فرسایش

بله

مصرف انرژی

منبع تغذیه220 - 240V
نوع برق مصرفیتک فاز
بازدهی گرمايش COP2.92

کارشناسی ناحیه و نصب

پشتیبانی متراژ مناسب10-18 متر مربع

ویژگی های جریان هوا

قابلیت AIR FLOW (چپ و راست)دستی
قابلیت SWING (بالا و پایین)خودکار
قدرت پرتاب باد15 متر مربع
سایر امکانات

نصب و راه اندازی راحت (Quick & Easy Installation)

سایر امکانات

حالت خواب

بله

فیلترDual Protection Filter
نظرات کاربران
نظرات مشتری (2)
امکانات خوب
طراحی ظاهری
امکانات و قابلیت
ارزش خرید در این قیمت
کیفیت بدنه
نوآوری و خلاقیت
استفاده آسان
چند ماه پیش سفارش دادم نصب راه اندازیش خیلی راحت بود و قدرت پرتاب بادش خیلی بالاست کل اتاقو خنک میکنه واقعا هیچ نقصی نداره نظر توسط نهال بهمنی (ارسال شده در 1398/07/08)
الجی
کیفیت بدنه
نوآوری و خلاقیت
استفاده آسان
طراحی ظاهری
امکانات و قابلیت
ارزش خرید در این قیمت
8 ماهه این کولر رو دارم. گرما و سرمادهیش عالیه. نویزش هم خیلی کمه. نظر توسط احمد (ارسال شده در 1396/02/14)
نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید: کولر گازی ال جی سرد و گرم 12000 LG AIR CONDITIONER AK12SIT
شما به این محصول چه امتیازی می‌دهید؟ *
  1 ستاره 2 ستاره 3 ستاره 4 ستاره 5 ستاره
کیفیت بدنه
نوآوری و خلاقیت
استفاده آسان
طراحی ظاهری
امکانات و قابلیت
ارزش خرید در این قیمت
راهنمای خرید

 

با توجه به مجوزهای دریافت شده و اطلاعات زیر به راحتی و با اطمینان کامل می توانید آسوده خرید کنید «بر روی تصاویر مجوزها برای استعلام گرفتن کلیک کنید

 

 
 • با توجه به اینکه احساس شما از خرید از کسب و کارهای اینترنتی دارای پروانه کسب فروشگاه های مجازی بهتر خواهد بود ؛ فروشگاه اینترنتی ما دارای پروانه کسب فروشگاه های اینترنتی مجازی است.

پروانه کسب فروشگاه مجازی 
 • آوینتو به عنوان استارتاپ برتر استان و غرب کشور در زمینه تجارت الکترونیک با حضور استاندار کردستان، استاندار خراسان شمالی و رئیس ارتباطات و فناوری اطلاعات استان کردستان برگزیده؛ معرفی و تقدیر شد.

استارتاپ برتر 
 • مدیر فروشگاه ما در سال 1397 به عنوان کارآفرین برتر استان کردستان معرفی و قدردانی شد.

کارآفرین برتر 
 • برای راحتی و ضمانت پرداخت اینترنتی ؛ آوینتو با بانک ملت و پارسیان قرارداد بسته است و از طریق این بانک ها « ملت و پارسیان » پرداخت اینترنتی را انجام می دهد.

کبرای آگاهی بیشتر کلیک کنید 
 • صلاحیت فروشگاه اینترنتی توسط نماد اعتماد الکترونیکی از طرف وزارت صنعت و معدن ، تائید می شود که فروشگاه اینترنتی آوینتو دارای نماد اعتماد الکترونیکی ستاره دار از وزارت صنعت، معدن و تجارت می باشد. برای مشاهده و استعلام گواهی نماد اعتماد دو ستاره لطفا روی تصویر مرتبط کلیک کنید.

نماد اعتماد الکترونیکی دو ستاره 
 • آوینتو با توجه به سابقه کاری دارای شرکت ثبت شده و معتبر از سال 93 است .

استعلام شرکت 
 • اضافه بر نماد الکترونیکی، فروشگاه اینترنتی آوینتو دارای نماد طلایی ساماندهی از وزارت ارشاد و ساماندهی رسانه های دیجیتال را دارا می باشد.

نماد تائید سامانه های دیجیتال 
 • اطلاعات خصوصی کاربران توسط مجوز SSL امنیت انتقال اطلاعات و رمز گذاری تضمین می شود. ، گواهینامه SSL را می توانید پیگیری کنید و اطلاعاتی درمورد راهنمای استفاده آن را مشاهده کنید .

گواهی ssl 
 • فروشگاه اینترنتی آوینتو به مشتری های خود امکان عوض کردن یا برگشت محصول تا 7 روز را مطابق شرایط ذکر شده می دهد . همچنین با خریداری هر محصول می توانید از خدمات و سرویس های خاص از جمله پرداخت در محل، تضمین کمترین قیمت، ارسال سریع و گارانتی اصالت کالا برخوردار شده و خرید اینترنتی مطمئنی را تجربه کنید .
 
 • شماره های تماس رند ، یکی دیگر از فاکتور های دیگر اعتماد است که برای آنها هزینه بسیاری صرف شده و نشان از اعتماد و ماندگاری فروشگاه است . شماره های ثابت : 08734267776 - 08734266766 و شماره های همراه : 09188888534 - 09188888957 - 09188888546 خرید خود را انجام دهید .
 
 
 
پرسش‌های محصول

پرسش‌های محصول

جستجو براساس ASC
پرسش
توسط : حسن در دی ۱۴۰۰
وقتتون بخیر قیمت این محصول بروز هست یا نه؟
هزینه ارسال برای تهران چقدر هست؟
56
پرسش
توسط : محمد تیرناز در فروردین ۱۴۰۱
سلام و خسته نباشید
در مورد اصالت محصولات میخواستم راهنما ی کنید
ایا واقعا محصولی که انتخاب میکنیم و ارسال میشه واقعا اصالت دارن و جز از دسته کالاهای تقلبی نیستند
ایا گارانتی که انجام میشه صحت و اصالت کالا را تایید میکنند
ممنون میشم راهنمایی کنید
53
پرسش
توسط : حسین اسحقی در فروردین ۱۴۰۱
با سلام و عرض خسته نباشید
آیا این محصول گارانتی دیگری هم به جز گارانتی 7 روز داره؟
37
پرسش
توسط : خانی در اردیبهشت ۱۴۰۱
باسلام و خسته نباشید.میخاستم بدونم قیمتهاتون ب روز هستن؟چون امروز ک من از شهرمون میپرسیدم حدودا پنج تومن بالاتر از اینی هس ک شما قیمت زدین
33
پرسش
توسط : رسول در اردیبهشت ۱۴۰۱
سلام نحوه پرداخت اگه طوریکه نوشتید درب منزل باشه خوبه.هم ما راحتیم هم شما.همینطوره؟
24
پرسش
توسط : مجید در فروردین ۱۴۰۱
برای نصب کولر از چه طریقی باید اقدام نمود.
20
پرسش
توسط : یاسین در خرداد ۱۴۰۱
سلام، چجوری باید سفارش بدم؟ قیمت بروزش همینه دیگه؟
17
پرسش
توسط : جابر در اردیبهشت ۱۴۰۱
با سلام
جهت سفارش و خرید ، آیا قیمت ها بروز هست؟
16
پرسش
توسط : محسن در فروردین ۱۴۰۱
سلام
من این مدل کولر رو میخواستم خریداری کنم

ولی قبلش میخواستم بدونم، طول افقی پنل داخل اتاق چند سانت هستش؟

ممنون
11
پرسش
توسط : فاطمه در اردیبهشت ۱۴۰۱
با سلام. سوالم اینه چطور میتونم با پشتیبانی تماس بگیرم؟ و دوم اینکه چطور میت.نم ضمانت کالا رو درخواست بدم؟
7
۱۰
کیفیت ساخت
۸
طراحی و زیبایی
۹
امکانات و قابلیت ها
۱۰
ارزش نسبت به قیمت

نقاط قوت

دارای پره طلایی ضد سایش
مجهز به کمپرسور روتاری
مجهز به فیلتر محافظ دوگانه

نقاط ضعف

نداشتن سیستم کاهنده رطوبت
شما ممکن است به محصولات زیر نیز علاقمند باشید