ماشین لباسشویی بوش 9 کیلویی BOSCH WAS24469 بزرگنمایی

ماشین لباسشویی بوش BOSCH WAS24469 با ظرفیت 9 کیلوگرم

BOSCH WASHING MACHINE WAS24469 • گنجایش 9 کیلوگرم

 • موتور EcoSilence Drive

 • سیستم « VarioPerfect »

 • کم صدا و بدون ارتعاش

 • فناوری ActiveWater Plus

 • شستشوی اقتصادی

 • تنظیم تاخیر تا 24 ساعت

 • سنسور تشخیص نشتی آب

 • دارای 15 برنامه شستشو

 • سیستم تشخیص ظرفیت

 • آبکشی اضافی

 • برچسب انرژی +++A

موجود شد به من اطلاع بده

دسترسی: ناموجود

Bosch

تخفیفات ویژه و جدید اینستاگرام

فالو کنید :)

ارسال سریع یک تا سه روز

سرعت ارسال

هفت روز تضمین تعویض کالا

ضمانت خرید

پرداخت پول در محل بعد تست

❌ پرداخت بعد از تست
لوازم جانبی

نیم نگاهی به ماشین لباسشویی بوش 9 کیلویی BOSCH WASHING MACHINE WAS24469خرید هر وسیله ای برای افراد خوشحالی را به همراه می آورد و حسی که از خرید خوب نسیب انسان می شود بسیار خوشایند تر است. خرید خوب یعنی انتخاب وسیله ای که همه ی خواسته های ما را برآورده کند و اگر تکنولوژی خاصی در آن به کار رفته، مهم است که از تکنولوژی های روز دنیا باشد و آسایش و کارایی راحت را به همراه آورد. ماشین لباسشویی از جمله از وسایلی است که انتخاب مناسب ترین گزینه اش بسیار با اهمیت است، زیرا اگر کارایی عالی نباشد در تمیزی شدن لباس ها دچار مشکل خواهید شد. ماشین لباسشویی بوش WAS24469 از جمله از محصولات کمپانی بوش است که امکانات متنوعی در آن به کار رفته که می توان گفت تمامی انتظاراتتان را از یک لباسشویی عالی برآورده می کند. ماشین لباسشویی WAS24469 دارای گنجایش 9 کیلوگرم می باشد. سرعت چرخش موتور در هنگام خشک کن به 1200 دور در دقیقه می رسد، البته شما می توانید این سرعت را به میزان دلخواهتان تنظیم کنید. تعداد برنامه هایی که بر روی WAS24469 قرار گرفته اند 15 عدد می باشد که می توانید با توجه به جنس پارچه و شستشویی که نیاز دارید هر کدام از آنها را انتخاب نمایید. این ماشین لباسشویی به موتور « EcoSilence Drive » مجهز شده است ، این موتور کارایی عالی دارد و در هنگام کار صدا و لرزشی آنچان تولید نمی کند. اگر بر روی لباستان لکه قرار گرفته است با استفاده از سیستم Antistain لکه مورد نظر را حذف کنید؛ این فناوری 3 عدد از رایج ترین لکه ها را با قدرت بالا از بین می برد.

در ماشین لباسشویی WAS24469 برای صرفه جویی در مصرف آب از فناوری ActiveWater Plus سود برده شده است؛ این فناوری با تعیین میزان بار لباسشویی و درجه کثیف بودن لباس ها حجم آب مورد نیاز را برای شستشو تعیین می کند و از این طریق آب هدر نمی رود، این فناوری برای حالت شستشوی نیمه بار یا زمانی که ظرفیت کامل نیست کارایی فوق العاده ای از خود نشان می دهد. به کمک سیستم VarioPerfect در ماشین لباسشویی بوش WAS24469 شما می توانید باز هم صرفه جویی کنید، اما این بار در زمان و مصرف انرژی می توانید صرفه جویی کنید. با سیستم VarioPerfect تنها امکان صرفه جویی در یکی از موارد را دارید ، امکان صرفه جویی در زمان به وسیله ی دکمه ی SpeedPerfect و صرفه جویی در انرژی به وسیله دکمه EcoPerfect امکان پذیر است. در کنار تمامی این قابلیت ها و تکنولوژی های جدید نمی توان از طراحی خوش ساخت و خوش تراش ماشین لباسشویی WAS24469 چشم پوشی کرد؛ طراحی این لباسشویی با ریزه کاری های بسیاری همراه است و هر امکانی که در این لباسشویی قرار گرفته است به شیوه ای هنرمندانه زینت داده شده است که جلوه ای زیباتر به WAS24469 ببخشد و علاوه بر آن راحتی در استفاده را نیز به همراه آورد. کناره های WAS24469 دارای طراحی ضد لرزش هستند و به میزان قابل توجهی از لرزش خالص از لباسشویی در زمان شستشو خواهند گرفت.نمایش بیشتر
نمایش کمتر
نقد و بررسی

بوش و طراحی ماشین لباسشویی WAS24469

ماشین لباسشویی بوش مدل WAS24469 با دست طراحان این کمپانی تولید شده است و به طراحی اصلی که اکثر لباسشویی های این کمپانی دارند ، تغییراتی داده اند. این ماشین لباسشویی دارای طراحی درب از جلوست ، درب آن در وسط قرار گرفته است و دکمه های کنترلی و موارد کاربردی دیگر بر بالای آن ردیف شده اند. بر روی این قسمت محفظه ی مواد شوینده ، دکمه های امکانات ، پیچ انتخابگر چرخان و دکمه شروع قرار گرفته اند. محفظه ی مواد شوینده دارای سه جایگاه است که می تواتند مواد شوینده و نرم کننده را در محل های مخصوص قرار دهید. در کنار محفظه ، دکمه هایی کاربردی کنار هم قرار گرفته اند و پس از آن نمایشگر قرار گرفته است که می تواند از روی آن زمان باقی مانده و تنظیمات برنامه را مشاهده کنید. برنامه ی مورد نظر را باید با پیچ انتخابگر چرخان انتخاب کنید و شاخص انتخاب را بر روی گزینه ی مورد نظرتان قرار دهید، اطراف پیچ را برنامه ها در احاطه گرفته اند ؛ شما می توانید پیچ را به سمت دکمه پاور بچرخانید و لباسشویی WAS24469 را خاموش کنید. درام این ماشین لباسشویی از نوع VarioSoft است که شستشویی آرام با تمیز کنندگی بالا را ایجاد می کند؛ سوراخ ها ریز و نامتقارن در این لباسشویی آب را با فشار مناسب به لباسشویی وارد می کنند و اصطکاک مناسبی را در بین البسه و دیگ پدید می آورد، جنس این دیگ از فولاد ضد زنگ است. پایه های ماشین لباسشویی WAS24469 قابل تنظیم اند، این پایه ها فضایی خالی را در بین زمین و لباسشویی پدید می آورند و سبب می شوند بدنه ی لباسشویی ارتباط مستقیم با زمین نداشته باشد تا رطوبت و یا آلودگی های زمین به لباسشویی وارد نشود ، علاوه بر این می تواند از قابلت قابل تنظیم بودنشان برای قرار دادن درست و اصولی لباسشویی نیز استفاده کنید. اطراف لباسشویی را عایق ضد لرزش فرا گرفته است و طراحی دایره وار این قسمت نیز در گرفتن لرزش اضافی سهم عمده ای دارد. ماشین لباسشویی WAS24469 دارای ابعادی معادل 59×60×84.2  سانتیمتر است و وزن آن برابر 74 کیلوگرم می باشد.

دیزاین و طراحی ماشین لباسشویی
   


کمپرسور و میزان مصرف انرژی

موتور لباسشویی بوش EcoSilence Drive

از برترین تکنولوژی های ماشین لباسشویی بوش که مورد استفاده قرار گرفته است و بیشترین کاربرد را در این وسایل دارد، کمپرسور خاص این کمپانی است . در ماشین لباسشویی WAS24469 نیز کمپرسور EcoSilenceDrive حکمفرمایی می کند. در این کمپرسور با حذف تسمه و برخی قطعات اضافی ، صدا در لباسشویی بسیار کم شده است و لرزش کاملا از بین رفته است. حرکات بین قطعات به آرامی صورت می گیرد و ارتباط کم و اصطکاک پایین سبب حرکت آرام و کم صدای این کمپرسور می شود. این کمپرسور میزان مصرف انرژی را در ماشین لباسشویی WAS24469 بسیار پایین آورده است و این محصول را در کلاس انرژی A+++ قرار داد، این موضوع باعث شده که مصرف انرژی در این ماشین لباسشویی بوش به میزان 30 درصد افزایش یابد.
برنامه ها و توابع کاربردی

برنامه های کاربردی ماشین لباسشویی

وقتی لباسی را در لباسشویی شستشو می دهد، نکاتی مورد نیاز تا عمر لباس ها افزایش یابد و در حین شستشو دچار آسیب نشود. برای این منظور لازم است برنامه ی مناسب با الیاف پارچه را انتخاب کنید تا شستشو متناسب با پارچه صورت گیرد و حرکات دیگ ، دمای آب ، زمان مورد نیاز برای شستشو و ... متناسب با الیاف پارچه ای که در لباسشویی قرار گرفته اند تنظیم شوند. ماشین لباسشویی بوش WAS24469 دارای 15 برنامه متنوع است و شما برای جنس های مختلف پارچه و کارایی مورد نظرتان می توانید هر کدام از آنها را به کار بگیرید. برای هر برنامه ای که انتخاب می کنید پیش فرض هایی تعیین شده است اما شما می توانید هر کدام از آنها را تغییر دهید و عملکردی را که انتظار دارید ، خودتان تعیین کنید؛ شما می توانید از طریق دکمه های مربوطه دمای آب را تغییر دهید ، سرعت چرخش موتور را تعیین کنید، البته امکان تغییر زمان شروع به کار برنامه نیز وجود دارد و شما می توتند تاخیر در شستشو را از یک تا 24 ساعت تنظیم کنید تا در زمانی که مورد نظرتان است پروسه شستشو پایان یابد.

برنامه های لباسشویی WAS24469 شامل شستشوی لباس های مخلوط ، لباس پشمی ، شستشو با دست ، لباس ابریشمی ، لباس ورزشی ، شستشوی مخصوص پوست های حساس ، آبکشی، شستشوی سریع 15 دقیقه ای ، خشک کن و ... می شوند.


سیستم VarioPerfect برای هر برنامه می توانید آبکشی اضافه و اتوکشی را انتخاب کنید؛ در کنار این دو دکمه ، دکمه های EcoPerfect و SpeedPerfect قرار گرفته اند که مخصوص فناوری VarioPerfect هستند و از طریق آنها می توانید در مصرف زمان یا انرژی در ماشین لباسشویی WAS24469 صرفه جویی کنید. شما تنها می توانید یکی از این دکمه ها را انتخاب کنید و امکان انتخاب هر دو دکمه به صورت همزمان وجود ندارد. در صورت فعال کردن سیستم SpeedPerfect ماشین لباسشویی WAS24469 ، 65 درصد سریعتر کارش را انجام می دهد و فعال کردن EcoPerfect سبب می شد 50 درصد در مصرف انرژی صرفه جویی گردد. این دو امکان متنوع به دلیل سبک زندگی متفاوت افراد است ، ممکن است برای برخی افراد زمان بسیار اهمیت داسته باشد و برخی نیز در هنگام شستشوی لباس هایشان به فکر جیبشان باشند.
سایر امکانات

امکانات ماشین لباسشویی بوش

حذف لکه بر روی لباس از کارهای سخت و با اهمیت است که با ماشین لباسشویی WAS24469 با بهره گیری از فناوری Stain Removal به راحتی و با کیفیت عالی آن را انجام می دهد. این فناوری لکه های قرار گرفته بر روی لباس ها را از بین می برد،این قابلیت حذف لکه های رایج و متداول را برعهده می گیرد. فناوری ActiveWater Plus در ماشین لباسشویی WAS24469 مورد استفاده قرار گرفته است و مسئولیت صرفه جویی در مصرف آب را برعهده دارد. این فناوری حجم لباس ها را اندازه گیری می کند و با توجه به درجه کثیفی آن ها آب مورد نیاز را تامین می کند ؛ با این فناوری ماشین لباسشویی WAS24469 بوش حداکثر صرفه جویی را در مصرف آب انجام می دهد.

در این ماشین لباسشویی محفظه ی مواد شوینده به صورت خودکار تمیز می شود و لازم نیست خودتان آن را تمیز کنید و نگران باشید که مواد شوینده پس اتمام پروسه شستشو به لباس ها برگردد و بر روی لباس ها لکه ای ایجاد شود.


کلام آخر

ماشین لباسشویی بوش WAS24469 دارای امکانات و فناوری هایی است که خرید آن را برایتان لذت بخش و دل انگیز می کند. این ماشین لباسشویی با وجود بهره گیری از فناورهای ActiveWater و VarioPerfect امکان صرفه جویی در مصرف آب ، انرژی و زمان فراهم شده است و با موتور EcoSilenceDrive لازم نیست نگران مصرف بالای انرژی در لباسشویی WAS24469 باشید. خرید ماشین لباسشویی از برند معتبری همچون بوش رضایت را برای شما به همراه می آورد و بهره گیری از امکاناتی که به آنها اشاره شد اوج تمیزی را با صرف هزینه ی کمتر برای شما به همراه می آورد. قیمت ماشین لباسشویی WAS24469 در آوینتودات فرشگاه اینترنتی بسیار مناسب است و شما همین آلان می توانید نسبت به خرید آن اقدام نمایید.

مشخصات فنی
 

عمومی

تولید‌کنندهBosch
کشور سازندهآلمان
انتخاب رنگسفید

مشخصات کلی

نام مدلWAS24469
شناسه کالا۲۹۰۰۹۴۹۰۱۴۳۵۰
نوع لباسشوییدرب از جلو
ظرفیت لباسشویی9 کیلوگرم
سرعت چرخش موتور1200 دور در دقیقه
لوله ورودی آب سرد و گرم

بله

برنامه

تعداد برنامه های لباسشویی15 عدد
قابلیت تنظیم سرعت چرخش

بله

قابلیت تنظیم دما

بله

شستشوی سریع

بله

شستشوی اقتصادی

بله

آبکشی اضافی

بله

ضد چروک

بله

پاک کردن لکه

بله

شستشوی اتوماتیک مخزن

بله

پیش شستشو

بله

تاخیر در شستشو

بله

سایر برنامه ها

لباس های مخلوط
لباس پشمی
شستشو با دست
لباس ابریشمی
لباس ورزشی
شستشوی مخصوص پوست های حساس
آبکشی
خشک کن

امکانات ویژه

قفل کودک

بله

نوع موتورEcoSilence Drive
سیستم تشخیص ظرفیت

بله

زنگ پایان

بله

سنسور تشخیص نشتی آب

بله

سایر امکانات

فناوری ActiveWater Plus

صفحه نمایش

صفحه نمایش

بله

نوع صفحه نمایشLED
صفحه نمایش لمسی

بله

شاخص زمان باقی مانده

بله

سطح صدا

میزان صدا در حالت شستشو52 دسی بل
میزان صدا در حالت خشک کردن75 دسی بل
بی صدا

بله

کم لرزش

بله

مصرف انرژی

برچسب انرژی+++A
رتبه انرژی در حالت چرخشB
مصرف انرژی0.14 کیلو وات ساعت
مصرف آب سالانه 12100 لیتر

ویژگی های درب و مخزن

جنس درامفولاد ضد زنگ با طراحی VarioDrum
حجم درام65 لیتر
زاویه باز شدن درب165 درجه
اندازه دهانه درب32 سانتی‌متر

طراحی

ابعاد50×60×84.2 سانتی متر
وزن74 کیلوگرم
رنگسفید
پایه های قابل تنظیم

بله

طول کابل برقمتر

اقلام همراه

لوازم جانبی همراهلوله اتصال به آب شهری سرد و گرم, آچار چند کاره, کشوی مواد شوینده, پیچ های اتصال پایه, پایه های لباسشویی, دفترچه و برگه های راهنما, شلنگ یا لوله خروجی آب, محافظ لوله یا شلنگ, بسته بندی
نظرات کاربران
نظرات مشتری (4)
تاخیر در شستشو
طراحی ظاهری
امکانات و قابلیت
ارزش خرید در این قیمت
کیفیت بدنه
نوآوری و خلاقیت
استفاده آسان
من که بیرون کار می کنم با استفاده از امکان تاخیر در شستشو ، طوری برنامه یاین لباسشویی رو تنظیم می کنم که قبل از برگشتم به خونه شروع به کار کنه و موقع تمومش شدن کارش منم خونه رسیده باشم. نظر توسط شیما سبزی (ارسال شده در 1396/04/27)
قیمت مناسب با توجه به ویژگی ها
استفاده آسان
طراحی ظاهری
امکانات و قابلیت
ارزش خرید در این قیمت
کیفیت بدنه
نوآوری و خلاقیت
درسته که قیمت این محصول کمی بالاست اما با ظاهر فوق العاده ش ، برنامه های متنوعش ، فناوری های بینظیرش ، مصرف پاینش چه آب و چه برق ، خریدش از این فروشگاه اینترنتی عالی هستش. نظر توسط F.O (ارسال شده در 1396/04/27)
خرید از آوینتو.کام
نوآوری و خلاقیت
استفاده آسان
طراحی ظاهری
امکانات و قابلیت
ارزش خرید در این قیمت
کیفیت بدنه
به حخاطر کیفیت فوق العاده ش خرید این مدل رو از آوینتودات کام بهتون پیشنهاد می کنم. نظر توسط شیرازی اصل (ارسال شده در 1396/04/27)
برنامه ها
ارزش خرید در این قیمت
کیفیت بدنه
نوآوری و خلاقیت
استفاده آسان
طراحی ظاهری
امکانات و قابلیت
تنوع برنامه های این ماشین لباسشویی هر نیاز وانتظاری که دارم رو برام برآورده می کنه و واقعا از انتخاب و خریدش راضی هستیم. نظر توسط سلیمانی (ارسال شده در 1396/04/27)
نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید: ماشین لباسشویی بوش BOSCH WAS24469 با ظرفیت 9 کیلوگرم
شما به این محصول چه امتیازی می‌دهید؟ *
  1 ستاره 2 ستاره 3 ستاره 4 ستاره 5 ستاره
طراحی ظاهری
امکانات و قابلیت
ارزش خرید در این قیمت
کیفیت بدنه
نوآوری و خلاقیت
استفاده آسان
راهنمای خرید

 

با توجه به مجوزهای دریافت شده و اطلاعات زیر به راحتی و با اطمینان کامل می توانید آسوده خرید کنید «بر روی تصاویر مجوزها برای استعلام گرفتن کلیک کنید

 

 
 • با توجه به اینکه احساس شما از خرید از کسب و کارهای اینترنتی دارای پروانه کسب فروشگاه های مجازی بهتر خواهد بود ؛ فروشگاه اینترنتی ما دارای پروانه کسب فروشگاه های اینترنتی مجازی است.

پروانه کسب فروشگاه مجازی 
 • آوینتو به عنوان استارتاپ برتر استان و غرب کشور در زمینه تجارت الکترونیک با حضور استاندار کردستان، استاندار خراسان شمالی و رئیس ارتباطات و فناوری اطلاعات استان کردستان برگزیده؛ معرفی و تقدیر شد.

استارتاپ برتر 
 • مدیر فروشگاه ما در سال 1397 به عنوان کارآفرین برتر استان کردستان معرفی و قدردانی شد.

کارآفرین برتر 
 • برای راحتی و ضمانت پرداخت اینترنتی ؛ آوینتو با بانک ملت و پارسیان قرارداد بسته است و از طریق این بانک ها « ملت و پارسیان » پرداخت اینترنتی را انجام می دهد.

کبرای آگاهی بیشتر کلیک کنید 
 • صلاحیت فروشگاه اینترنتی توسط نماد اعتماد الکترونیکی از طرف وزارت صنعت و معدن ، تائید می شود که فروشگاه اینترنتی آوینتو دارای نماد اعتماد الکترونیکی ستاره دار از وزارت صنعت، معدن و تجارت می باشد. برای مشاهده و استعلام گواهی نماد اعتماد دو ستاره لطفا روی تصویر مرتبط کلیک کنید.

نماد اعتماد الکترونیکی دو ستاره 
 • آوینتو با توجه به سابقه کاری دارای شرکت ثبت شده و معتبر از سال 93 است .

استعلام شرکت 
 • اضافه بر نماد الکترونیکی، فروشگاه اینترنتی آوینتو دارای نماد طلایی ساماندهی از وزارت ارشاد و ساماندهی رسانه های دیجیتال را دارا می باشد.

نماد تائید سامانه های دیجیتال 
 • اطلاعات خصوصی کاربران توسط مجوز SSL امنیت انتقال اطلاعات و رمز گذاری تضمین می شود. ، گواهینامه SSL را می توانید پیگیری کنید و اطلاعاتی درمورد راهنمای استفاده آن را مشاهده کنید .

گواهی ssl 
 • فروشگاه اینترنتی آوینتو به مشتری های خود امکان عوض کردن یا برگشت محصول تا 7 روز را مطابق شرایط ذکر شده می دهد . همچنین با خریداری هر محصول می توانید از خدمات و سرویس های خاص از جمله پرداخت در محل، تضمین کمترین قیمت، ارسال سریع و گارانتی اصالت کالا برخوردار شده و خرید اینترنتی مطمئنی را تجربه کنید .
 
 • شماره های تماس رند ، یکی دیگر از فاکتور های دیگر اعتماد است که برای آنها هزینه بسیاری صرف شده و نشان از اعتماد و ماندگاری فروشگاه است . شماره های ثابت : 08734267776 - 08734266766 و شماره های همراه : 09188888534 - 09188888957 - 09188888546 خرید خود را انجام دهید .
 
 
 
پرسش‌های محصول

پرسش‌های محصول

جستجو براساس ASC
پرسش
توسط : حسن در دی ۱۴۰۰
وقتتون بخیر قیمت این محصول بروز هست یا نه؟
هزینه ارسال برای تهران چقدر هست؟
56
پرسش
توسط : محمد تیرناز در فروردین ۱۴۰۱
سلام و خسته نباشید
در مورد اصالت محصولات میخواستم راهنما ی کنید
ایا واقعا محصولی که انتخاب میکنیم و ارسال میشه واقعا اصالت دارن و جز از دسته کالاهای تقلبی نیستند
ایا گارانتی که انجام میشه صحت و اصالت کالا را تایید میکنند
ممنون میشم راهنمایی کنید
54
پرسش
توسط : حسین اسحقی در فروردین ۱۴۰۱
با سلام و عرض خسته نباشید
آیا این محصول گارانتی دیگری هم به جز گارانتی 7 روز داره؟
37
پرسش
توسط : خانی در اردیبهشت ۱۴۰۱
باسلام و خسته نباشید.میخاستم بدونم قیمتهاتون ب روز هستن؟چون امروز ک من از شهرمون میپرسیدم حدودا پنج تومن بالاتر از اینی هس ک شما قیمت زدین
33
پرسش
توسط : رسول در اردیبهشت ۱۴۰۱
سلام نحوه پرداخت اگه طوریکه نوشتید درب منزل باشه خوبه.هم ما راحتیم هم شما.همینطوره؟
25
پرسش
توسط : یاسین در خرداد ۱۴۰۱
سلام، چجوری باید سفارش بدم؟ قیمت بروزش همینه دیگه؟
17
پرسش
توسط : جابر در اردیبهشت ۱۴۰۱
با سلام
جهت سفارش و خرید ، آیا قیمت ها بروز هست؟
16
پرسش
توسط : فاطمه در اردیبهشت ۱۴۰۱
با سلام. سوالم اینه چطور میتونم با پشتیبانی تماس بگیرم؟ و دوم اینکه چطور میت.نم ضمانت کالا رو درخواست بدم؟
7
شما ممکن است به محصولات زیر نیز علاقمند باشید