ماشین لباسشویی هیتاچی 7 کیلویی HITACHI BD-W70MAE بزرگنمایی

ماشین لباسشویی هیتاچی 7 کیلویی HITACHI WASHING MACHINE BD-W70MAE

HITACHI WASHING MACHINE BIG DRUM 510MM SMART DRIVE INVERTER 7KG BD-W70MAE • سرعت 400 تا 1200 دور

 • کم لرزش

 • گنجایش 7 کیلوگرم

 • دارای شستشوی اقتصادی

 • دارای 15 برنامه شستشو

 • پیش شستشو

 • تاخیر در شستشو

 • سیستم تشخیص ظرفیت

 • سنسور « Load Sensor »

 • سنشور تشخیص نشتی آب
موجود شد به من اطلاع بده

دسترسی: ناموجود

hitachi

تخفیفات ویژه و جدید اینستاگرام

فالو کنید :)

ارسال سریع یک تا سه روز

سرعت ارسال

هفت روز تضمین تعویض کالا

ضمانت خرید

پرداخت پول در محل بعد تست

❌ پرداخت بعد از تست

نیم نگاهی به ماشین لباسشویی هیتاچی HITACHI WASHING MACHINE BD-W70MAE با ظرفیت 7 کیلوگرمانتخاب و خرید ماشین لباسشویی از برند بزرگی همچون هیتاچی خیالتان را از بابت بسیاری از فناوری ها و ویژگی های این محصول راحت می کند و لازم نیست نگران شستشو و کیفیتی که در شستشو ارائه می دهد باشید. ماشین لباسشویی بی دی دابلیو 70 ام ای ای « BD-W70MAE » از سری محصولات کمپانی هیتاچی است که دارای گنجایش 7 کیلوگرم می باشد و با در اختیار داشتن این ماشین لباسشویی لازم نیست نگران دیر خشک شدن لباس هایتان باشید، زیرا با سرعت 1200 دور در دقیقه لباس ها را در دیگ می چرخاند و خشک شوندگی بالا را برای لباس ها به همراه می آورد. بر روی این ماشین لباسشویی 15 برنامه ی شستشو قرار گرفته اند که به وسیله آنها می توانید هر برنامه ای را که مایلید انتخاب کنید و شستشوی مورد نیاز و مورد انتظارتان را از برنامه ببینید.

ماشین لباسشویی هیتاچی BD-W70MAE عملکرد فوق العاده ای را از خود نشان می دهد و در کنار آن مصرف آب و انرژی پایینی دارد؛ بخش عمده ای از این ویژگی ها به واسطه ی کمپرسور « Smart Drive Inverter » در لباسشویی BD-W70MAE پدید آمده اند. علاوه بر آن این موتور صدا و لرزش پایینی تولید می کند و ماشین لباسشویی BDW70MAE را نیز کم صدا و بدون لرزش کرده است. از طریق سنسور تشخیص بار « Load Sensor »، مصرف آب و انرژی در این لباسشویی پایین می آید و درصدی از مصرف آب را کاهش می دهد. علاوه بر موتور ماشین لباسشویی BDW70MAE تکنولوژی های دیگر نیز به کار رفته اند تا این مدل کمترین میزان لرزش و سرو صدا را ایجاد کند و در موقع شستشوی لباس ها مشکلی از جهت آرامش در خانه به وجود نمی آورد؛ سیستم متعادل کننده لباس ها در داخل دیگ ، به صورت مداوم وضعیت لباس ها را بررسی می کند و با متادل ساختن سطح البسه از تولید لرزش اضافی در BDW70MAE جلوگیری می کند، تکنولوژی « Dual Vibration Control System » مسئولیت متعادل ساختن سطح لباس ها و توزیع متناسب لباس ها در دیگ را بر عهده دارد. در کنار ویژگی های مثبت این ماشین لباسشویی نمی توان از طراحی زیبایش چشم پوشی کرد و طراحی خاص و شیکش را نادیده گرفته است؛ به وسیله طراحی خوش تراش BD-W70MAE ، دسترسی به امکانات راحت شده و شما می توانید به راحتی با لباسشویی تعامل داشته باشید.نمایش بیشتر
نمایش کمتر
نقد و بررسی

طراحی شیک و خوش تراش

سلیقه های متفاوت افراد، تولید کنندگان را مجبور کرده وسایل متنوع را با طراحی و فناوری های مختلف تولید کنند. ماشین لباسشویی BD-W70MAE هیتاچی برای دسته ای از افراد تولید شده است که این سبک طراحی را می پسندند و خواهان لباسشویی با این ویژگی ها و فناوری ها هستند. طراحی زیبا و چشم نواز این مدل بسیاری از سلیقه ها را تحت پوشش قرار می دهد و امکانات فوق العاده اش افرادی زیادی را جذب خود خواهد کرد. طراحی زیبا و تزئین کردن امکانات به زیبا ترین شکل و در کنار هم قرار دادن مرتب و به جای آنها، جای هیچ حرف و حدیثی را در مورد طراحی BD-W70MAE باقی نگذاشته است. این مدل از ماشین لباسشویی هیتاچی با در بزرگ تولید شده است و بخشی از قسمت بالایی را در اختیار گرفته است ، به این دلیل جا برای دکمه انتخابگر تنگ شده است و به قسمت پایینی پنل انتقال داده شده است. در بین پنل نمایشگر و پیچ انتخابگر چرخان ، دکمه هایی قرار گرفته اند که به وسیله ی آنها می توانید تنظیمات پیش فرضی را که برای هر برنامه تعیین شده، تغییر دهید. در اطراف پیچ 15 برنامه به صورت منظم ردیف شده اند و با روشن شدن لامپ مقابل هر برنامه متوجه می شوید که کدام برنامه انتخاب شده است. محفظه مواد شوینده در ماشین لباسشویی هیتاچی BD-W70MAE دارای سه جایگاه است که می توانید در هر قسمت از آن مواد شوینده مخصوص را بریزید؛ مواد شوینده شامل ماده ی شوینده قبل از شستشو، مواد شوینده جهت انجام شسشتوی کامل و مواد نرم کننده می باشند. از طریق فیلتری که در قسمت پایینی قرار گرفته است و با درب کوچک طراحی شده برای فیلتر، مواد جمع شده را خارج کنید تا در مسیر حرکت آب گرفتگی ایجاد نکند. دیگ با عمق 510 میلیمتر و درب بزرگ امکان قرار دادن انواع لباس ها را فراهم می کند. ابعاد ماشین لباسشویی BD-W70MAE برابر 60×58×85 سانتیمتر است و نمایی خوش فرم تمام این اندازه را در برگرفته است که شما با قرار گیری این ماشین لباسشویی در فضای خانه و آشپزخانه احساس رضایت می کنید.

طراحی و ساختار ماشین لباسشویی


برنامه های شستشو و توابع متنوع

برنامه های کاربردی ماشین لباسشویی

ماشین لباسشویی BD-W70MAE دارای 15 برنامه ی شستشو است که امکان شستشوی انواع لباس ها را برایتان فراهم می آورد و می توانید عملیاتی را که می خواهید بر روی لباس هایتان انجام دهید. انواع برنامه ها برای الیاف مختلف پارچه و شستشو های متنوع بر روی BD-W70MAE قرار گرفته اند و شما انتخاب کننده خواهید بود که کدام یک را انتخاب کنید. اگر انتخاب برنامه با توجه به لباسی که در حال شستشوی آن هستید صورت پذیرد ، لباس ها کمترین آسیب را می بینند و برای با دفعات زیاد شستشو شاهد خراب شدن و رنگ پریده شدن لباس هایتان نخواهید بود. شستشوی لباس های پشمی ، پارچه های ظریف ، لباس ورزشی ، لباس نخی و ... با بهره گیری از برنامه هایی که برای این منظور قرار گرفته اند آسان شده است و لازم نیست نگران پارچه و تمیزی لباس ها باشید. اگر در سیکل شستشو پارچه هایی با انواع مختلف قرار گرفته اند می توانید گزینه لباس های مخلوط را انتخاب کنید ؛ با استفاده از برنامه ی شسشتوی سریع در زمان 15 دقیقه لباس ها به صورت کامل شستشو شده و خشک  می شوند و به شما تحویل داده می شوند.

برای اطلاع از عملکرد سایر برنامه های موجود بر روی ماشین لباسشویی BDW70MAE موضوع دیگر را مطالعه نمایید.


عملکرد پر توان و آرام

موتور Smart Drive Inverter

وسیله ای که بیشترین بار کاری را در ماشین لباسشویی BDW70MAE بر عهده دارد، موتور این محصول است. کمپرسور « Smart Drive Inverter » مسئولیت ایجاد عملکرد مثبت را در این لباسشویی برعهده دارد؛ با مشاهده کارایی این لباسشویی متوجه می شوید که وظیفه اش را بسیار عالی انجام می دهد. در این موتور با حذف تسمه و قطعات اضافی ، حرکتی روان و بی صدا در جریان است و لرزش به صورت کامل در این لباسشویی هیتاچی از بین رفته است. سایش در بین قطعات بسیار پایین است و این باعث عمر طولانی تر موتور و قطعاتش می شود و همچنین کترین صدا را در ماشین لباسشویی BD-W70MAE هیتاچی تولید می کند. با این موتور تمیز کنندگی بالا و آسیب بسیار کم به لباس ها وارد می شود ، حداکثر سرعت چرخش موتور در این لباسشوی 1200 دور در دقیقه است و شما می توانید از 400 تا 1200 دور در دقیقه چرخش آن را تنظیم کنید.

موتور Smart Drive Inverter به میزان 50 درصد در مصرف انرژی صرفه جویی می کند و لباسشویی BD-W70MAE را در کلاس بهره وری انرژی A++ قرار داده است .سایر امکانات

امکانات ماشین لباسشویی هیتاچی

سنسورهایی که در ماشین لباسشویی BD-W70MAE به کار رفته همه جوانب و کارایی های لباسشویی را می سنجند و با توجه به وضعیتی که لباس ها از آن برخوردارند ، همه ی موارد ر ا تنظیم می کنند. از جمله از کاربردی ترین سنسورهای این محصول سنسور حفاظت از نشت آب است که به محض نشت آب از هر نقطه از لباسشویی BD-W70MAE به سرعت جریان آب را قطع می کند و اجازه وارد آمدن تلفات بیشتر را نمی دهد. سنسور عدم تعادل از موارد دیگری است که ماشین لباسشویی هیتاچی از آن بهره برده است و با متعادل کردن مداوم سطح لباس ها ، از ایجاد سرو صدا و لرزش اضافی در ماشین لباسشویی BD-W70MAE جلوگیری می کند و شستشوی موثرتری را شاهد خواهید بود. سنسور کنترل سطح کف نیز میزان کف مناسب برای غوطه ور شدن لباس ها را تعیین می کند.


کلام آخر

با وجود امکاناتی که از این لباسشویی از آنها بهره مند شده است که امکانات به روز ، جذاب و متفاوتی می باشند، قیمت ماشین لباسشویی BD-W70MAE هیتاچی بسیار مناسب است و ارزش خرید و استفاده را دارد. با یک بار استفاده از این ماشین لباسشویی عملکرد آرامش بخش آن را احساس می کنید؛ آرامشی که در هنگام شستشو با صدای پایینش و پس از شستشو با تمیزی البسه فوق العاده اش به همراه می آورد. سنسورهای به کار رفته در این ماشین لباسشویی اجازه هدر رفتن انرژی را نمی دهد و کمپرسور آن قوی ترین عملکرد را به صورت آرام و مداوم در لباسشویی BDW70MAE ایجاد می کند.

مشخصات فنی
 

عمومی

تولید‌کنندهhitachi
کشور سازندهتایلند
انتخاب رنگسفید

مشخصات کلی

نام مدلBD-W70MAE
شناسه کالا۲۹۰۰۲۴۸۳۰۱۶۳۲
نوع لباسشوییدرب از جلو
ظرفیت لباسشویی7 کیلوگرم
سرعت چرخش موتور1200 دور در دقیقه
لوله ورودی آب سرد و گرم

بله

برنامه

تعداد برنامه های لباسشویی15 عدد
قابلیت تنظیم سرعت چرخش

بله

قابلیت تنظیم دما

بله

شستشوی سریع

بله

شستشوی اقتصادی

بله

آبکشی اضافی

بله

عملکرد تنها با فشردن یک کلید

بله

ضد چروک

بله

شستشوی اتوماتیک مخزن

بله

پیش شستشو

بله

تاخیر در شستشو

بله

امکانات ویژه

قفل کودک

بله

نوع موتورSmart Drive Inverter
سیستم تشخیص ظرفیت

بله

زنگ پایان

بله

سنسور تشخیص نشتی آب

بله

صفحه نمایش

صفحه نمایش

بله

نوع صفحه نمایشLED
صفحه نمایش لمسی

خیر

شاخص زمان باقی مانده

بله

سطح صدا

بی صدا

بله

کم لرزش

بله

مصرف انرژی

برچسب انرژی++A
رتبه انرژی در حالت چرخشB
مصرف انرژی0.11 کیلو وات ساعت
میزان مصرف آب53 لیتر

ویژگی های درب و مخزن

جنس درامفولاد ضد زنگ
زاویه باز شدن درب180 درجه
اندازه دهانه درب33-45 سانتی‌متر

طراحی

ابعاد60×58×85 سانتیمتر
وزن66 کیلوگرم
رنگسفید
پایه های قابل تنظیم

بله

اقلام همراه

لوازم جانبی همراهلوله اتصال به آب شهری سرد و گرم, آچار چند کاره, کشوی مواد شوینده, پیچ های اتصال پایه, پایه های لباسشویی, دفترچه و برگه های راهنما, شلنگ یا لوله خروجی آب, محافظ لوله یا شلنگ, بسته بندی
نظرات کاربران
نظرات مشتری (5)
پاسخ شراره خانم احمدی
طراحی ظاهری
امکانات و قابلیت
ارزش خرید در این قیمت
کیفیت بدنه
نوآوری و خلاقیت
استفاده آسان
در پاسخ شراره خانم باید عرض کنم که ظرفیت 7 کیلویی این مدل واسه خانواده ی ما که پاسخگو بوده . خونواده ما 5 نفرست. نظر توسط sharifi (ارسال شده در 1396/04/27)
موتور BD-W70MAE
کیفیت بدنه
نوآوری و خلاقیت
استفاده آسان
طراحی ظاهری
امکانات و قابلیت
ارزش خرید در این قیمت
موتوری که هیتاچی تو این لباسشویی استفاده کرده خیلی پرقدرت و کم مصرف هستش. موتورذم که مهمترین بخش تو لباسشویی. نظر توسط علی فیضی (ارسال شده در 1396/04/27)
صدا و لرزش پایین
ارزش خرید در این قیمت
کیفیت بدنه
نوآوری و خلاقیت
استفاده آسان
طراحی ظاهری
امکانات و قابلیت
ما که خونمون کوچیکه مجبورم بچه م رو روزها تو آشپزخانه بخوابونم. صدای این لباسشویی اینقدر پایینه که مزاحم خواب بچه م نمیشه. نظر توسط آرام (ارسال شده در 1396/04/27)
ظرفیت مناسب برای 5 نفر
ارزش خرید در این قیمت
کیفیت بدنه
نوآوری و خلاقیت
استفاده آسان
طراحی ظاهری
امکانات و قابلیت
سلام و خسته نباشید .همه ی امکانات این لباسشویی رو تایید می کنم و دوستشون دارم. فقط نمی دونم آیا این میزان ظرفیت برای خانواده ی 5 نفره ی ما مناسب هستش؟ لطفا راهنمییم کنید. نظر توسط شراره احمدی (ارسال شده در 1396/04/27)
طراحی BD-W70MAE
طراحی ظاهری
امکانات و قابلیت
ارزش خرید در این قیمت
کیفیت بدنه
نوآوری و خلاقیت
استفاده آسان
سبک جدیدی که در طراحی BD-W70MAE ومحل دکمه هاش استفاده شده از نظر من زیباست. نظر توسط مهنوش باقری (ارسال شده در 1396/04/27)
نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید: ماشین لباسشویی هیتاچی 7 کیلویی HITACHI WASHING MACHINE BD-W70MAE
شما به این محصول چه امتیازی می‌دهید؟ *
  1 ستاره 2 ستاره 3 ستاره 4 ستاره 5 ستاره
کیفیت بدنه
نوآوری و خلاقیت
استفاده آسان
طراحی ظاهری
امکانات و قابلیت
ارزش خرید در این قیمت
راهنمای خرید

 

با توجه به مجوزهای دریافت شده و اطلاعات زیر به راحتی و با اطمینان کامل می توانید آسوده خرید کنید «بر روی تصاویر مجوزها برای استعلام گرفتن کلیک کنید

 

 
 • با توجه به اینکه احساس شما از خرید از کسب و کارهای اینترنتی دارای پروانه کسب فروشگاه های مجازی بهتر خواهد بود ؛ فروشگاه اینترنتی ما دارای پروانه کسب فروشگاه های اینترنتی مجازی است.

پروانه کسب فروشگاه مجازی 
 • آوینتو به عنوان استارتاپ برتر استان و غرب کشور در زمینه تجارت الکترونیک با حضور استاندار کردستان، استاندار خراسان شمالی و رئیس ارتباطات و فناوری اطلاعات استان کردستان برگزیده؛ معرفی و تقدیر شد.

استارتاپ برتر 
 • مدیر فروشگاه ما در سال 1397 به عنوان کارآفرین برتر استان کردستان معرفی و قدردانی شد.

کارآفرین برتر 
 • برای راحتی و ضمانت پرداخت اینترنتی ؛ آوینتو با بانک ملت و پارسیان قرارداد بسته است و از طریق این بانک ها « ملت و پارسیان » پرداخت اینترنتی را انجام می دهد.

کبرای آگاهی بیشتر کلیک کنید 
 • صلاحیت فروشگاه اینترنتی توسط نماد اعتماد الکترونیکی از طرف وزارت صنعت و معدن ، تائید می شود که فروشگاه اینترنتی آوینتو دارای نماد اعتماد الکترونیکی ستاره دار از وزارت صنعت، معدن و تجارت می باشد. برای مشاهده و استعلام گواهی نماد اعتماد دو ستاره لطفا روی تصویر مرتبط کلیک کنید.

نماد اعتماد الکترونیکی دو ستاره 
 • آوینتو با توجه به سابقه کاری دارای شرکت ثبت شده و معتبر از سال 93 است .

استعلام شرکت 
 • اضافه بر نماد الکترونیکی، فروشگاه اینترنتی آوینتو دارای نماد طلایی ساماندهی از وزارت ارشاد و ساماندهی رسانه های دیجیتال را دارا می باشد.

نماد تائید سامانه های دیجیتال 
 • اطلاعات خصوصی کاربران توسط مجوز SSL امنیت انتقال اطلاعات و رمز گذاری تضمین می شود. ، گواهینامه SSL را می توانید پیگیری کنید و اطلاعاتی درمورد راهنمای استفاده آن را مشاهده کنید .

گواهی ssl 
 • فروشگاه اینترنتی آوینتو به مشتری های خود امکان عوض کردن یا برگشت محصول تا 7 روز را مطابق شرایط ذکر شده می دهد . همچنین با خریداری هر محصول می توانید از خدمات و سرویس های خاص از جمله پرداخت در محل، تضمین کمترین قیمت، ارسال سریع و گارانتی اصالت کالا برخوردار شده و خرید اینترنتی مطمئنی را تجربه کنید .
 
 • شماره های تماس رند ، یکی دیگر از فاکتور های دیگر اعتماد است که برای آنها هزینه بسیاری صرف شده و نشان از اعتماد و ماندگاری فروشگاه است . شماره های ثابت : 08734267776 - 08734266766 و شماره های همراه : 09188888534 - 09188888957 - 09188888546 خرید خود را انجام دهید .
 
 
 
پرسش‌های محصول

پرسش‌های محصول

جستجو براساس ASC
پرسش
توسط : حسن در دی ۱۴۰۰
وقتتون بخیر قیمت این محصول بروز هست یا نه؟
هزینه ارسال برای تهران چقدر هست؟
56
پرسش
توسط : محمد تیرناز در فروردین ۱۴۰۱
سلام و خسته نباشید
در مورد اصالت محصولات میخواستم راهنما ی کنید
ایا واقعا محصولی که انتخاب میکنیم و ارسال میشه واقعا اصالت دارن و جز از دسته کالاهای تقلبی نیستند
ایا گارانتی که انجام میشه صحت و اصالت کالا را تایید میکنند
ممنون میشم راهنمایی کنید
53
پرسش
توسط : حسین اسحقی در فروردین ۱۴۰۱
با سلام و عرض خسته نباشید
آیا این محصول گارانتی دیگری هم به جز گارانتی 7 روز داره؟
37
پرسش
توسط : خانی در اردیبهشت ۱۴۰۱
باسلام و خسته نباشید.میخاستم بدونم قیمتهاتون ب روز هستن؟چون امروز ک من از شهرمون میپرسیدم حدودا پنج تومن بالاتر از اینی هس ک شما قیمت زدین
33
پرسش
توسط : رسول در اردیبهشت ۱۴۰۱
سلام نحوه پرداخت اگه طوریکه نوشتید درب منزل باشه خوبه.هم ما راحتیم هم شما.همینطوره؟
24
پرسش
توسط : یاسین در خرداد ۱۴۰۱
سلام، چجوری باید سفارش بدم؟ قیمت بروزش همینه دیگه؟
17
پرسش
توسط : جابر در اردیبهشت ۱۴۰۱
با سلام
جهت سفارش و خرید ، آیا قیمت ها بروز هست؟
16
پرسش
توسط : فاطمه در اردیبهشت ۱۴۰۱
با سلام. سوالم اینه چطور میتونم با پشتیبانی تماس بگیرم؟ و دوم اینکه چطور میت.نم ضمانت کالا رو درخواست بدم؟
7
شما ممکن است به محصولات زیر نیز علاقمند باشید