کولر گازی سرد و گرم 24000 توشیبا TOSHIBA AIR CONDITIONER RAS-24N3KHP بزرگنمایی

کولر گازی سرد و گرم 24000 توشیبا TOSHIBA RAS-24N3KHP

TOSHIBA AIR CONDITIONER RAS-24N3KHP • ظرفیت 24000btu

 • فیلتر ضد باکتری

 • تایمر 24 ساعته

 • ریموت کنترل مجهز

 • کمپرسور پر قدرت روتاری

 • سرمایشی و گرمایشی

 • حالت بی صدا

 • تمیز کننده خودکار

 • تولید سرمایش سریع

 • حسگر حضور
موجود شد به من اطلاع بده

دسترسی: ناموجود

toshiba

تخفیفات ویژه و جدید اینستاگرام

فالو کنید :)

ارسال سریع یک تا سه روز

سرعت ارسال

هفت روز تضمین تعویض کالا

ضمانت خرید

پرداخت پول در محل بعد تست

❌ پرداخت بعد از تست

نیم نگاهی به کولر گازی سرد و گرم 24000 توشیبا TOSHIBA AIR CONDITIONER RAS-24N3KHPبا به میان آمدن کولرهای گازی اسپلیت، کولرهای قدیمی جایگاه خودشان را از دست دادند و کاربران بیشتر به خرید کولرگازی روی آوردند؛ تا اینکه شرکت های با سابقه ای همچون توشیبا نیز تولید این محصولات سرمایشی و گرمایشی را شروع کردند. کولر گازی توشیبا آر ای اس 24 ان 3 کی اچ پی «RAS-24N3KHP» از محصولات با کیفیت این شرکت است که در حالت سرمایش و گرمایش قابل استفاده است و با ظرفیت 24000BTU توانسته در رده بهترین های بازار جای خودش را باز کند. این کولر دیواری توشیبا با حداکثر ظرفیت سرما دهی 6.20 کیلو وات ساعت و حداکثر ظرفیت گرمادهی 6.60 کیلو وات ساعت و 30 تا 60 مترمربع از مساحت که پشتیبانی می کند، فضا را به خوبی پوشش می دهد و تمام آن چیزی که شما از یک محل استراحت لازم دارید، تقدیمتان می سازد. حالا می خواهیم به بررسی سایر امکانات کاربردی در این محصول بپردازیم، این شما و این کولر گازی دیواری توشیبا RAS-24N3KHP با ظرفیت 24000 کولر گازی توشیبا 24N3KHP از یک کمپرسور روتاری «rotary» سنگین برای پاسخگویی به نیازهای کاربران بهره می برد که نوع برق مصرفی برای این موتور سنگین تک فاز می باشد و با ابعاد 29 × 78 × 71.5 سانتی متر در این سیستم جایگذاری شده که خیالتان را از بابت کارکرد درست و میزان نویز پایین راحت می سازد. در کنار این، مورد دیگری که یکی از مزایای کولر به شمار می رود ریموت کنترل یونیت داخلی دستگاه می باشد که با دکمه های mode، swing، fan، one touch و quiet (بی صدا) مجهز گشته و مهمتر از همه یک صفحه نمایش LCD برای نمایش محتوا دارد.

گرید مصرف انرژی این کولر گازی توشیبا A می باشد و تاکنون جزو کم مصرف های این شرکت به شمار رفته است؛ از طرفی دیگر انواع فیلترهای به کار رفته در این کولر گازی را می توان فیلتر IAQ و حذف بوی بد از هوا و فیلتر ضد باکتری و ویروس نام برد که دیگر نیازی نیست هوای آلوده بیرون را حتی در منزلتان هم تنفس کنید. گفتیم که این کولر گازی در فصل های زمستان نیز برای گرما دهی مورد استفاده قرار می گیرد و در تمامی این حالت ها شما می توانید جهت باد افشانی پره ها (راست، چپ، بالا و پایین) را تنظیم کنید که در دو حالت بالا و پایین به صورت اتوماتیک و برای تنظیم چپ و راست به صورت دستی انجام می شود. البته تعویض حالت Mode نیز در 5 موقعیت سرد- گرم- شرجی- باد و چرخشی امکان پذیر است. در پایان بد نیست بدانید، فن کولر گازی دیواری توشیبا 24000 در سه سرعت (کم، متوسط و زیاد) به دلخواه شما قابل تنظیم بوده و نوع گاز مصرفی آن نیز مبرد R22 می باشد.نمایش بیشتر
نمایش کمتر
نقد و بررسی

نقد و بررسی مدل کولر گازی سرد و گرم 24000 توشیبا

با به میان آمدن کولرهای گازی اسپلیت، کولرهای قدیمی جایگاه خودشان را از دست دادند و کاربران بیشتر به خرید کولرگازی روی آوردند؛ تا اینکه شرکت های با سابقه ای همچون توشیبا نیز تولید این محصولات سرمایشی و گرمایشی را شروع کردند. کولر گازی توشیبا آر ای اس 24 ان 3 کی اچ پی «RAS-24N3KHP» از محصولات با کیفیت این شرکت است که در حالت سرمایش و گرمایش قابل استفاده است و با ظرفیت 24000BTU توانسته در رده بهترین های بازار جای خودش را باز کند. این کولر دیواری توشیبا با حداکثر ظرفیت سرما دهی 6.20 کیلو وات ساعت و حداکثر ظرفیت گرمادهی 6.60 کیلو وات ساعت و 30 تا 60 مترمربع از مساحت که پشتیبانی می کند، فضا را به خوبی پوشش می دهد و تمام آن چیزی که شما از یک محل استراحت لازم دارید، تقدیمتان می سازد.

تابستان را به هوای یخ زمستان تبدیل کنید!

کولر گازی سرد و گرم 24000 توشیبا

در عصر حاضر و با وجود امکاناتی فراتر از تصور انسان، چرا باید گرمای طاقت فرسای تابستان را تحمل کنید؟ برای داشتن هوایی خنک و فوق العاده، شما تنها نیاز به خرید یک کولر گازی دارید. کولر گازی توشیبا RAS-24N3KHP با ظرفیت 24000 برای محل های مسکونی با متراژ 30 تا 60 متر مربع می تواند گزینه ایده آلی باشد. شرایط آب و هوایی که برای کارکرد این کولر توشیبا در نظر گرفته شده، معتدل، مرطوب و خشک می باشد و اصولا این را نواحی T1 و T2 می نامند که برای مناطق شمالی کشورمان، این کولر به درستی می تواند پاسخگو باشد. سرمادهی در این کولر دیواری TOSHIBA به واسطه حداکثر ظرفیت 6.20 کیلو وات ساعت و گرمادهی نیز با ظرفیت 6.60 کیلو وات ساعت انجام می پذیرد.

اما این تمام چیزی نیست که شما نیاز دارید! چند فاکتور دیگر که لازم بود بدانید، در اینجا ما لحاظ کرده ایم؛ قابلیت باد افشانی پره ها در دو حالت یا بهتر است بگوییم 4 موقعیت امکان پذیر است که تغییر جهت پره ها به دو سمت بالا و پایین را SWING و همین کار را در دو جهت راست و چپ AIR FLOW می نامند. با نگاهی به ریموت کنترل، دکمه SWING را مشاهده می کنیم که این به ما نشان می دهد تنظیم جهت پره ها در حالت بالا و پایین به صورت خودکار و به کمک ریموت انجام می شود اما اگر بخواهید هوای کولر در تمام گوشه های اتاق پخش شود و باد افشانی را در دو جهت راست و چپ تنظیم نمایید، نیاز به کنترل دستی دارید که به راحتی و تنها با عوض کردن جهت پره ها، این کار انجام می گیرد.

کمپرسور روتاری

از میان سه نوع کمپرسور استفاده شده در کولرهای گازی، توشیبا نوع Rotary را برای اسپلیت دیواری 24N3KHP برگزیده است که به گفته شرکت های سازنده و همچنین با توجه به تجربیات کاربران، کمپرسورهای روتاری بیشترین استفاده را در بین این دستگاه ها دارند. اگرچه برخی می گویند که کمپرسور های اسکرول عملکرد بهتری دارند اما کاربرد فراوان روتاری در کولرهای دیواری، خلاف این را ثابت می کند. توشیبا مانند الجی که در کولر ak-24sit از موتور روتاری استفاده کرده، این نوع کمپرسور را برای دستگاه تهویه هوایش برگزیده. از این که بگذریم می رسیم به مشخصات و نوع این کمپرسور. مارک کمپرسور روتاری این کولر گازی، toshiba می باشد و تعداد پنل هایش نیز تک پنل. این کمپرسور دورانی بر اثر حرکت حلقه هایش، عملیات فشرده سازی گاز یا هوا را انجام می دهد و به گفته توشیبا، موتوری پر قدرت و با دوام به حساب می آید تا به همراه هوای تمیز و خنکی که به منزل شما هدیه می دهد همچنین عملکردی درست از خودش به جای بگذارد. سایز موتور روتاری 24N3KHP، سنگین می باشد و نوع برق مصرفی اش نیز تک فاز که در اکثر نقاط کشورمان قابل استفاده و بهره برداری است. اگر بخواهیم یک مزیت خیلی مهم کمپرسور روتاری این کولر را نام ببریم می توانیم به کم صدا بودنش اشاره کنیم که در نقطه هدف کاربران زیادی حین خرید کولر گازی قرار دارد و طبیعتا هر چه صدای آزار دهنده کمتری تولید کند بیشتر می توان به ان اعتماد کرد تا در محیطی سرشار از آرامش، هوایی خنک و دلپذیر تولید کند.

کولر گازی سرد و گرم 24000 توشیبا

کولر گازی توشیبا 24N3KHP از یک تابع به نام عملکرد بی صدا بهره می برد که با فعال سازی این حالت، شما هیچ صدای آزار دهنده ای نمی شنوید. برای دسترسی به این تابع مفید، یک دکمه QUIET بر روی ریموت کنترل تعریف شده است.

طراحی منحصر بفرد توشیبا

بدون شک در خرید کولر گازی و انتخاب آن اگر طراحی را فراموش کنیم نیمی از مسیر را اشتباه رفته ایم؛ پس با انتخابی درست و به جا، بهترین ها را برای منزلمان انتخاب می کنیم. در اینجا ما ویژگی های طراحی کولر گازی توشیبا RAS-24N3KHP را برایتان لیست می کنیم تا با خیال راحت بتوانید هر آنچه را که می خواهید برای اتاق تان انتخاب کنید. این کولر گازی دیواری نامبرده از دو تکه یا دو یونیت ساخته شده که یونیت خارجی معمولا موتور و کندانسور را در بر گرفته و در خارج از اتاق و منزل نصب می شود و واحد داخلی یا همان اوپراتور بر روی دیوار اتاقتان قابل نصب و راه اندازی است که معمولا وظیفه تبدیل گازها به هوای خنک و دلپذیر را دارد. یونیت داخلی این اسپلیت دیواری توشیبا با ابعاد 32 × 105 × 24.3 سانتی متر و وزن تقریبی 13 کیلوگرم، رنگ بدنه سفید و شکل مستطیلی ساده و شیک طراحی شده که نشانگرهای روی بدنه آن به عنوان راهنمایی برای شما عمل می کنند و در زیر دریچه افقی، پره ها قرار گرفته اند که گفتیم در دو حالت swing و airflow قابلیت تغییر جهت را دارند. این مستطیل سفید رنگ زیبا اجزای مختلفی دارد که هنگام خرید اسپلیت، باید به آن ها توجه شود. نشانگرهای روی سمت راست کولر شامل HI POWER، فیلتر،PRE.DEF، TIMER و OPERATION می باشند که برخی از این توابع را می توان بر روی ریموت کنترل سفید رنگ نیز مشاهده کرد. در کنار این، واحد کندانسور کولر نیز ابعادی معادل با 29 × 78 × 71.5 سانتی متر دارد و در وزن 56 کیلوگرم قابل جایگذاری بر روی پشت بام یا هر مکان دیگری می باشد.

کولر گازی سرد و گرم 24000 توشیبا

توابعی برای راحتی کار

حالا برویم سر وقت ویژگی هایی که در هنگام خرید کولر با آن ها مواجه می شوید و شاید با مفهوم بسیاری از آن ها آشنایی نداشته باشید. گفتیم که کولر گازی 24000 توشیبا مناسب تمامی فصل های سال است که در این حالت ممکن است با گرد و خاک و یا رطوبت بسیاری در برخی از روزها مواجه شویم و کاری که این اسپلیت دیواری انجام می دهد این است که با یک سیستم تمیز کننده خودکار «Auto Cleaner» بخش هایی که لازم است را از هر گونه گرد و غبار و آلودگی تمیز می سازد و فضایی مناسب برای تنفس در اتاقتان پدید می آورد. فارغ از این سیستم خودکار، انواع فیلترهای به کار رفته در اسپلیت دیواری توشیبا فیلتر IAQ و فیلتر از بین برنده بوی بد هستند. فیلتر IAQ که در واقع تکنولوژی مدرن توشیبا برای بهبود کیفیت هوای داخل ساختمان بوده، قادر است به طور کلی باکتری های مضر و بیماری زا را در محیط جمع کند و از بین ببرد. مزیت این تکنولوژی این است که بدون کاهش ظرفیت جریان هوا این کار را انجام می دهد و آسایش و آرامش مطلوب را برای شما و اعضای خانواده تان فراهم می سازد تا هر روزتان بیش از پیش بهاری باشد. حذف بوی بد و ویروس ها در هوا، از دیگر توابعی هستند که می توان برای تصفیه هوا روی آن حساب باز کرد.

کولر گازی سرد و گرم 24000 توشیبا

تابعی که بدون شک به آن نیاز پیدا خواهید کرد، تایمر 24 ساعته می باشد که کولر را برای بازه زمانی مختلف آماده به کار می سازد به این شیوه که شما می توانید به عنوان مثال روشن شدن آن را 4 ساعت به تعویق بیندازید و پس از این بازه زمانی طی شده، کولر دیواری شما روشن خواهد شد. برای درک بهتر این تابع بهتر است نگاهی به ریموت کنترل بیندازید که دو دکمه UP و DOWN به آن اختصاص داده شده اند. در بخش دیگری از توابع این ریموت کنترل عملکرد خودکار برای زمان خواب را داریم که با این ویژگی دیگر نیازی نیست نیمه شب برای تنظیم هوای کولر از خواب بیدار شوید، بلکه این تابع تنظیم دما را برایتان انجام می دهد. ویژگی HIPOWER که در بالا به آن اشاره کردیم تابع سرمایش سریع است که با سرعت بالا، اتاق تان را سریعتر از آنچه تصورش را می کنید خنک می سازد.

کولر گازی اسپلیت توشیبا حسگر حضور دارد. Presence sensor با در نظر گرفتن مصرف بهینه تر انرژی قابلیت تنظیم باد را تنها در یک جهت و بر روی یک محور دارد به این معنی که اوقاتی که شما تنها در اتاق حضور دارید می توانید با فعال سازی این حالت، از مصرف بی رویه انرژی بکاهید.

سایر امکانات در کولر گازی توشیبا

در این نقد و بررسی قصد آشنایی بیشتر شما با یکی از محصولات توشیبا را داشتیم که کولر گازی سرد و گرم RAS-24N3KHP با ظرفیت 24000 بود و از قابلیت هایی مانند فیلترهای تصفیه هوا و یک ریموت کنترل بسیار کاربردی بهره می برد. اما این نهایت امکانات این اسپلیت نبود؛ بلکه می توان به قابلیت های دیگری همچون MODE اشاره کرد. دکمه مود، 5 حالت را پیش روی شما می گذارد که این لیست شامل حالت سرد، گرم، شرجی، باد و چرخشی می شوند و با هر بار فشار دادن این دکمه، سوئیچ بین این حالت ها انجام می شود؛ از طرفی دیگر امکان تنظیم سرعت فن در سه حالت کم، زیاد و متوسط می تواند متناسب با دمای هوا تنظیم شود. اگر می خواهید بدانید که کولر گازی 24000 توشیبا برای مبرد سازی از چه گازی استفاده می کند، باید عرض کنیم که گاز خنک کننده این کولر، R22 می باشد؛ همانطور که بسیاری از اسپلیت ها برای مبرد ساختن گازها، دست به دامن این گاز شده اند. آمپر برق مصرفی این کولر گازی اسپلیت در حالت استارت و کارکرد 10.50 آمپر در نظر گرفته شده و با این اوصاف می توان آن را یک کولر گازی کم مصرف نام برد.

جمع بندی

درک از موارد بالا ما را به این نتیجه می رساند که کولر گازی دیواری توشیبا RAS-24N3KHPدر عین جذابیت، بسیار کارآمد است. این محصول با ظرفیت 24000 بی تی یو و کمپرسور روتاری تک پنل سنگین باعث می شود تا هوای خنک و لذت بخش به تمامی بخش های منزل و اتاق تان سرایت کند. این کولر دیواری اسپلیت فیلتر تمیز کننده هوا از باکتری و ویروس دارد و بهینه سازی هوا با مصرف انرژی پایین را به همراه دارد. این کولر دیواری TOSHIBA در حالت سرمایش و گرمایش قابل استفاده است. مستطیلی زیبا و خوش تراش پنل داخلی این کولر را تشکیل داده و که با یک ریموت کنترل خوش دست همراه است و راندمان کاری بالا را به توابع کولر هدیه می دهد. با خرید کولر گازی از آوینتو دات کام می توانید بهترین ها را از آن خودتان کنید و از هوای طبیعی و تصفیه شده لذت ببرید.

مشخصات فنی
 

عمومی

تولید‌کنندهtoshiba
کشور سازندهقطعات ژاپن , مونتاژ تایلند
انتخاب رنگسفید

مشخصات کلی

شناسه کالا۲۸۰۰۰۰۱۱۱۹۷۲۹
نوع کولر گازیدیواری
نام مدلRAS-24N3KHP
نوع استفادهسرمایشی, گرمایشی

ظرفیت

ظرفیت کل کولرگازی24000Btu/hr
ظرفيت سرمايش6.20 کیلو وات
ظرفيت گرمايش6.60 کیلو وات

مشخصات پنل داخلی

تعداد پنلتک پنل
صفحه نمایش

بله

چراغ نشانگر

بله

تمیز كننده ی خودكار

بله

جنس بدنهپلاستیکی, فلزی
ابعاد32 × 105 × 24.3 سانتی متر
وزن13 کیلو گرم

مشخصات موتور

نوع کمپرسورروتاری
مارک کمپرسورTOSHIBA
سایز موتورسنگین
کشور سازندهتایلند
نوع گاز مصرفیR22
ابعاد29 × 78 × 71.5 سانتی متر
وزن56 کیلوگرم

مصرف انرژی

برچسب انرژیA
منبع تغذیه220-240V-50HZ
نوع برق مصرفیتک فاز
ميزان مصرف انرژیکم مصرف
بازدهی گرمايش COP2.54-2.82
آمپر برق مصرفی کارکرد0.30 آمپر
آمپر برق مصرفی استارت0.30 آمپر

کارشناسی ناحیه و نصب

پشتیبانی متراژ مناسب30-60 متر مربع
شرایط اب و هواییمعتدل و مرطوب
ناحیه کاربردT1, T2

ویژگی های جریان هوا

قابلیت AIR FLOW (چپ و راست)دستی
قابلیت SWING (بالا و پایین)خودکار
قابلیت تعویض modeسرد, گرم, شرجی, باد, چرخشی
قابلیت تنظیم سرعت فنکم, متوسط, زیاد

سایر امکانات

تایمر 24 ساعته

بله

حالت خواب

بله

صرفه جویی در مصرف انرژی

بله

سیستم تولید سرمایش سریع

بله

عملکرد بی صدا

بله

حسگر حضور

بله

فیلترفیلتر IAQ ، فیلتر ضد باکتری و ویروس

مشخصات فنی نصب

سیم و کابل3-5 متر

اقلام همراه

اقلام همراه دفترچه راهنما, کنترل از راه دور, سیم و کابل, لوله مسی, شاسی پنل
نظرات کاربران
نظرات مشتری (6)
کیفیت برتر
طراحی ظاهری
امکانات و قابلیت
ارزش خرید در این قیمت
کیفیت بدنه
نوآوری و خلاقیت
استفاده آسان
سه سال پیش از آوینتو خریدم. این مدل و این برند رو به همه پیشنهاد میکنم. کارایی فوق العاده خوب و با اینکه اینورتر هم نیست مصرف برق معقولی داره. در مجموع برند توشیبا برند شایسته ای هستش و کسی نمیتونه از کیفیت این برند بد بگه. نظر توسط mostafa (ارسال شده در 1398/05/27)
پیشنهاد خرید می دم
استفاده آسان
طراحی ظاهری
امکانات و قابلیت
ارزش خرید در این قیمت
کیفیت بدنه
نوآوری و خلاقیت
پیشنهاد می کنم حتما این کولر رو بخرید نظر توسط milan (ارسال شده در 1396/02/23)
فقط توشیبا
کیفیت بدنه
نوآوری و خلاقیت
استفاده آسان
طراحی ظاهری
امکانات و قابلیت
ارزش خرید در این قیمت
از بهترین محصولات توشیباست. من همیشه طرفدار توشیبا بودم و این دیگه فوق العادس نظر توسط arya (ارسال شده در 1396/02/23)
توشیبا
کیفیت بدنه
نوآوری و خلاقیت
استفاده آسان
طراحی ظاهری
امکانات و قابلیت
ارزش خرید در این قیمت
از همه نظر این کولر عالیه ریموت کنترلشم خیلی خوبه راحت میشه باهاش کار کرد نظر توسط amin.2a (ارسال شده در 1396/02/23)
نسبت به قیمت عالیه
ارزش خرید در این قیمت
کیفیت بدنه
نوآوری و خلاقیت
استفاده آسان
طراحی ظاهری
امکانات و قابلیت
من این کولر رو از آوینتو دات کام خریدم. به نسبت قیمتش عالیه یعنی در این رنج قیمت امکاناتش فوق العادس نظر توسط mohammad kazemi (ارسال شده در 1396/02/23)
توشیبا
کیفیت بدنه
نوآوری و خلاقیت
استفاده آسان
طراحی ظاهری
امکانات و قابلیت
ارزش خرید در این قیمت
من 4 ساله این کولر رو دارم خنک کنندگیش عالیه. خیلی ازش راضیم. نظر توسط میلاد عزیزی (ارسال شده در 1396/02/23)
نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید: کولر گازی سرد و گرم 24000 توشیبا TOSHIBA RAS-24N3KHP
شما به این محصول چه امتیازی می‌دهید؟ *
  1 ستاره 2 ستاره 3 ستاره 4 ستاره 5 ستاره
استفاده آسان
طراحی ظاهری
امکانات و قابلیت
ارزش خرید در این قیمت
کیفیت بدنه
نوآوری و خلاقیت
راهنمای خرید

 

با توجه به مجوزهای دریافت شده و اطلاعات زیر به راحتی و با اطمینان کامل می توانید آسوده خرید کنید «بر روی تصاویر مجوزها برای استعلام گرفتن کلیک کنید

 

 
 • با توجه به اینکه احساس شما از خرید از کسب و کارهای اینترنتی دارای پروانه کسب فروشگاه های مجازی بهتر خواهد بود ؛ فروشگاه اینترنتی ما دارای پروانه کسب فروشگاه های اینترنتی مجازی است.

پروانه کسب فروشگاه مجازی 
 • آوینتو به عنوان استارتاپ برتر استان و غرب کشور در زمینه تجارت الکترونیک با حضور استاندار کردستان، استاندار خراسان شمالی و رئیس ارتباطات و فناوری اطلاعات استان کردستان برگزیده؛ معرفی و تقدیر شد.

استارتاپ برتر 
 • مدیر فروشگاه ما در سال 1397 به عنوان کارآفرین برتر استان کردستان معرفی و قدردانی شد.

کارآفرین برتر 
 • برای راحتی و ضمانت پرداخت اینترنتی ؛ آوینتو با بانک ملت و پارسیان قرارداد بسته است و از طریق این بانک ها « ملت و پارسیان » پرداخت اینترنتی را انجام می دهد.

کبرای آگاهی بیشتر کلیک کنید 
 • صلاحیت فروشگاه اینترنتی توسط نماد اعتماد الکترونیکی از طرف وزارت صنعت و معدن ، تائید می شود که فروشگاه اینترنتی آوینتو دارای نماد اعتماد الکترونیکی ستاره دار از وزارت صنعت، معدن و تجارت می باشد. برای مشاهده و استعلام گواهی نماد اعتماد دو ستاره لطفا روی تصویر مرتبط کلیک کنید.

نماد اعتماد الکترونیکی دو ستاره 
 • آوینتو با توجه به سابقه کاری دارای شرکت ثبت شده و معتبر از سال 93 است .

استعلام شرکت 
 • اضافه بر نماد الکترونیکی، فروشگاه اینترنتی آوینتو دارای نماد طلایی ساماندهی از وزارت ارشاد و ساماندهی رسانه های دیجیتال را دارا می باشد.

نماد تائید سامانه های دیجیتال 
 • اطلاعات خصوصی کاربران توسط مجوز SSL امنیت انتقال اطلاعات و رمز گذاری تضمین می شود. ، گواهینامه SSL را می توانید پیگیری کنید و اطلاعاتی درمورد راهنمای استفاده آن را مشاهده کنید .

گواهی ssl 
 • فروشگاه اینترنتی آوینتو به مشتری های خود امکان عوض کردن یا برگشت محصول تا 7 روز را مطابق شرایط ذکر شده می دهد . همچنین با خریداری هر محصول می توانید از خدمات و سرویس های خاص از جمله پرداخت در محل، تضمین کمترین قیمت، ارسال سریع و گارانتی اصالت کالا برخوردار شده و خرید اینترنتی مطمئنی را تجربه کنید .
 
 • شماره های تماس رند ، یکی دیگر از فاکتور های دیگر اعتماد است که برای آنها هزینه بسیاری صرف شده و نشان از اعتماد و ماندگاری فروشگاه است . شماره های ثابت : 08734267776 - 08734266766 و شماره های همراه : 09188888534 - 09188888957 - 09188888546 خرید خود را انجام دهید .
 
 
 
پرسش‌های محصول

پرسش‌های محصول

جستجو براساس ASC
پرسش
توسط : حسن در دی ۱۴۰۰
وقتتون بخیر قیمت این محصول بروز هست یا نه؟
هزینه ارسال برای تهران چقدر هست؟
56
پرسش
توسط : محمد تیرناز در فروردین ۱۴۰۱
سلام و خسته نباشید
در مورد اصالت محصولات میخواستم راهنما ی کنید
ایا واقعا محصولی که انتخاب میکنیم و ارسال میشه واقعا اصالت دارن و جز از دسته کالاهای تقلبی نیستند
ایا گارانتی که انجام میشه صحت و اصالت کالا را تایید میکنند
ممنون میشم راهنمایی کنید
54
پرسش
توسط : حسین اسحقی در فروردین ۱۴۰۱
با سلام و عرض خسته نباشید
آیا این محصول گارانتی دیگری هم به جز گارانتی 7 روز داره؟
37
پرسش
توسط : خانی در اردیبهشت ۱۴۰۱
باسلام و خسته نباشید.میخاستم بدونم قیمتهاتون ب روز هستن؟چون امروز ک من از شهرمون میپرسیدم حدودا پنج تومن بالاتر از اینی هس ک شما قیمت زدین
33
پرسش
توسط : رسول در اردیبهشت ۱۴۰۱
سلام نحوه پرداخت اگه طوریکه نوشتید درب منزل باشه خوبه.هم ما راحتیم هم شما.همینطوره؟
25
پرسش
توسط : مجید در فروردین ۱۴۰۱
برای نصب کولر از چه طریقی باید اقدام نمود.
20
پرسش
توسط : یاسین در خرداد ۱۴۰۱
سلام، چجوری باید سفارش بدم؟ قیمت بروزش همینه دیگه؟
17
پرسش
توسط : جابر در اردیبهشت ۱۴۰۱
با سلام
جهت سفارش و خرید ، آیا قیمت ها بروز هست؟
16
پرسش
توسط : فاطمه در اردیبهشت ۱۴۰۱
با سلام. سوالم اینه چطور میتونم با پشتیبانی تماس بگیرم؟ و دوم اینکه چطور میت.نم ضمانت کالا رو درخواست بدم؟
7
۱۰
کیفیت ساخت
۹
طراحی و زیبایی
۸
امکانات و قابلیت ها
۹
ارزش خرید نسبت به قیمت

نقاط قوت

کمپرسور روتاری
فیلتر IAQ
سرمایش سریع
وجود تابع ECO

نقاط ضعف

نداشتن فیلتر رطوبت زدایی
شما ممکن است به محصولات زیر نیز علاقمند باشید